Online

Pašreiz BMWPower skatās 145 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
zhuupa
13. Jun 2012, 01:06 #12561

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla

Nu tad paķer pa 6 ls jaunu, vai gribās pa ietaupīto latu ieliet litriņu deviņdesmitpiektā?
Offline
madkiller
13. Jun 2012, 01:19 #12562

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i


13 Jun 2012, 01:06:59 zhuupa rakstīja:
Nu tad paķer pa 6 ls jaunu, vai gribās pa ietaupīto latu ieliet litriņu deviņdesmitpiektā?

Brengulīti ieņemt vakarā, nu vispār garlaicīgi darbā, var satikt kādu poweristu,pāris vārdus pārmīt :foreveralone:
Offline
Siipols
13. Jun 2012, 10:32 #12563

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


13 Jun 2012, 07:36:59 spozzais rakstīja:

08 Jun 2012, 16:02:10 spozzais rakstīja:
Pārdodu BEKO Leduskapi!
Bet ar viņu kautkas nav,ja labi atceros tad viņam bija kautkāds kašķis uznācis ka ik pa brīdim viņš atteicās saldēt,bija klusum tāds kā mironis,tad atkal stradaja.Nu vienkāršāk sakot,pārdošu labu leduskapi ar defektu,par cik pats lietoju citu,šis diezgan ''pamatīgi'' maisās pa kājām.
Varbūt kāds uzreiz zin kas pa vainu,vai arī ir gatavs vest remontēt!
40ls Pircējam cena nav akmenī kalta
PM vai arī Tel 26487528
Bildes šeit!
http://www.bildites.lv/images/r15xshxz1l5z7jecoby.jpg
http://www.bildites.lv/images/bbd8jhcjesur1gj1qau.jpg
http://www.bildites.lv/images/2oyhp23bcod0gi6ffom.jpg
http://www.bildites.lv/images/9vxoi6bhen9z5ouky.jpg
http://www.bildites.lv/images/9nfd9468bpt66v99xwb.jpg


Laižam cenu leja 30 LVL


nu tak izmet ārā to mēslu,jeb ved uz remontu un tad tirgo

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Devil
13. Jun 2012, 12:00 #12564

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju

Vajag šādu (var nopirkt vai iznomāt)
Handy recorder

vai arī digitālo stereo diktafonu


-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
DEV1L
13. Jun 2012, 12:10 #12565

Kopš: 16. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 67

Braucu ar: BMW E36 coupe , MB 560sec 90'

Pārdodās 4gab sēdinātās sarkanās atsperes. Stāvēja uz e36. PM
Offline
reaktors
13. Jun 2012, 13:04 #12566

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni


nojumes 3x6m pardotas, būs jauns pievedums uzreiz pēc Jāņiem.

[ Šo ziņu laboja reaktors, 14 Jun 2012, 16:06:32 ]

Offline
Bagio
13. Jun 2012, 13:29 #12567

Kopš: 30. Aug 2005

Ziņojumi: 1427

Braucu ar: V8, 954ccm


Visādu veidu LED spuldzes, prožektori (ar/bez sensora), lentas, transformatori par labākajām cenām!



Vairāk bildes

PM vai 26038151

P.S. Vairumā VĒL lētāk!
Offline
janeks7
13. Jun 2012, 13:39 #12568

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3650

Braucu ar:

Nopirkšu mopēdu Delta vai ko līdzīgu,galvenais lai ir 2vi ātrumi
Offline
Stella
13. Jun 2012, 13:56 #12569

Kopš: 30. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1794

Braucu ar: z3

Pārdodu! Uzpūstas 3x, katru reizi sapratu, ka nespēju atrast tajās smaržās pat vissīkāko niansi,kas viņās patiktu!
Miss Dior 100ml. Kolonnā 76Ls, atdodu pa 40Ls.

Offline
soulfreak
13. Jun 2012, 14:45 #12570

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

ACHTUNG!!!! MEGA AKCIJA!
http://www.motopower.lv/member_gallery.php?gal_id=9686

2199Ls


1799Ls


PM
Offline
svikisstyle
13. Jun 2012, 16:16 #12571

Kopš: 21. Feb 2009

Ziņojumi: 178

Braucu ar: z3

Ir kāds kas pārdod labus pīkstuļus??? z3, e36 kas ievietojas durvīs!
Offline
nutastur
13. Jun 2012, 16:19 #12572

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


13 Jun 2012, 16:16:17 svikisstyle rakstīja:
Ir kāds kas pārdod labus pīkstuļus??? z3, e36 kas ievietojas durvīs!


tie ar tev sapisti?
Offline
svikisstyle
13. Jun 2012, 16:31 #12573

Kopš: 21. Feb 2009

Ziņojumi: 178

Braucu ar: z3


13 Jun 2012, 16:19:01 nutastur rakstīja:

13 Jun 2012, 16:16:17 svikisstyle rakstīja:
Ir kāds kas pārdod labus pīkstuļus??? z3, e36 kas ievietojas durvīs!


tie ar tev sapisti?

viens sāk niķoties, gribu 4gb
Offline
Lauriko
13. Jun 2012, 16:55 #12574

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW


13 Jun 2012, 16:31:32 svikisstyle rakstīja:

13 Jun 2012, 16:19:01 nutastur rakstīja:

13 Jun 2012, 16:16:17 svikisstyle rakstīja:
Ir kāds kas pārdod labus pīkstuļus??? z3, e36 kas ievietojas durvīs!


tie ar tev sapisti?

viens sāk niķoties, gribu 4gb
Man domāt ka vajag normālas kompnentes ielikt un būs

[ Šo ziņu laboja Lauriko, 13 Jun 2012, 16:55:49 ]

Offline
svikisstyle
13. Jun 2012, 17:08 #12575

Kopš: 21. Feb 2009

Ziņojumi: 178

Braucu ar: z3


13 Jun 2012, 16:55:33 Lauriko rakstīja:

13 Jun 2012, 16:31:32 svikisstyle rakstīja:

13 Jun 2012, 16:19:01 nutastur rakstīja:

13 Jun 2012, 16:16:17 svikisstyle rakstīja:
Ir kāds kas pārdod labus pīkstuļus??? z3, e36 kas ievietojas durvīs!


tie ar tev sapisti?

viens sāk niķoties, gribu 4gb
Man domāt ka vajag normālas kompnentes ielikt un būs

tā izskatās laikam! Zvanīju cilvēkam kas uzstādīja mūziku, apstiprināja to pašu!

Man tikai bail pirkt piem. pa 60Ls viņas, jo ja izbliež arī tās ar laiku? Vai tur ir pavisam cita kvalitāte?
Offline
Devil
13. Jun 2012, 17:09 #12576

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


13 Jun 2012, 12:00:49 Devil rakstīja:
Vajag šādu (var nopirkt vai iznomāt)
Handy recorder

vai arī digitālo stereo diktafonu


Diezgan steidzīgi vajag !!!!

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
LA
13. Jun 2012, 22:24 #12577

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Ir kāds kam darbā/mājās ir lieks laiks?
Vajadzētu vienu mazu darbiņu izdarīt exelī. Pieitiek ar interneta mācēšanu un BMW virsbūvju kodu zināšanām. Par samaksu vienosimies, sīkāk PM.
Offline
DEV1L
14. Jun 2012, 04:00 #12578

Kopš: 16. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 67

Braucu ar: BMW E36 coupe , MB 560sec 90'

Sveiki.
Steidzami vajag naudu , tādēļ piedāvāju šādas lietas

1) Elektriskā ģitāra Hohner LX90. Ļoti labā stāvoklī. Daži sīki skrāpējumi. Līdzi dodu somu, pleca siksnu, 2 mediatorus, vadu priekš pastūža. Cena ļoti salda - 50ls




2) Baur Supreme 05 slidas. 45 izmērs. Ir mazliek nobružāts slieces turētājs , jo spēlēts hoķis, bet nekas spēlēšanai vai slidošanai traucējošs nav. Cena salda - 20ls



3) 4gab sarkanās atsperes , sēdinātas . Stāvēja uz e36. PM

4) 4gab. orģinālie BMW r15 kalpaki. Ideālā stāvoklī. PM!

p.s. Bilde nav īsta, tikai lai saprastu izskatu.

Offline
zaljsh
14. Jun 2012, 10:54 #12579

Kopš: 04. Apr 2008

Ziņojumi: 1274

Braucu ar: auto

Ja kādam ir interese par pilnīgi svaigu, nelietotu, iepakojumā, tad pm man, atdošu lētāk kā brandwatch veikalos.

Jacques Lemans Liverpool Leather 1-1117BN (Sports Collection)
Strap: Leather Strap
Case: Solid Stainless Steel
Movement: Quarz
Crystal: Hardened Crystex Crystal
Waterproof: 20 atm
Specifications: Chronograph
Size: 44 mm
Color: Case (White), Strap (Brown)





Nācis no eurobonus shop.
Offline
Jancuks
14. Jun 2012, 11:15 #12580

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdod videoreģistratoru. Jauns iepakojumā.
Komplektā ietilpst: Reģistrators, auto turētājs, akumulators, auto lādētājs, usb vads. Ir angļu un krievu valoda. Klāt vajag SD karti, kuru atbalsta līdz 32GB.

Cena
TIKAI 25LS !!!

Interesenti PM vai 28200614



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo