| Autors | Ziņojums |
MClubsport
| |
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
| Vai e46 320 sedanam var uzlikt šos diskus?
Zinu ka oem nak ar citu iznesumu, ET 47 laikam,
Šiem ir ET 24
[ Šo ziņu laboja MClubsport, 28 Jun 2014, 15:32:24 ] |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| ar kaut kadam 215 riepam. |
Offline | |
|
MClubsport
| |
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
| Oem prasa likt 265 riepas, uz to disku vai tad lidis 215? Un pat ja lidis iskatisies ka galerts?
|
Offline | |
|
| Ch | |
 Kopš: 08. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4381
Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d
| Paspēlējies ar šo te:
http://www.willtheyfit.com/
Un kad atradīsi riepu izmēru ar kuru nebūs problēmas, vari iečekot šeit kā tas izskatīsies: http://tyrestretch.com/
|
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| pedejais piedavajums...
lidz nakosai nedelai OEM style 230 590euro...neviens nepanem...diski brauc prom uz LT
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8826
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
27 Jun 2014, 02:36:45 Fezzy rakstīja:
Pārdodu ATS Type 5 R16 - 5x120 platums 8J, ET 15, plaukti 8cm. 200EUR tel. 27168950
Sita huina manuprat nav vairak ka 80€ verta..  |
Offline | |
|
| Maa | |
 Kopš: 21. Jan 2011
No: Dobele
Ziņojumi: 2544
Braucu ar: "Sniedziņu"
|
28 Jun 2014, 15:30:25 MClubsport rakstīja:
Vai e46 320 sedanam var uzlikt šos diskus?
Zinu ka oem nak ar citu iznesumu, ET 47 laikam,
Šiem ir ET 24
Var....mierīgi
|
Offline | |
|
MClubsport
| |
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
|
28 Jun 2014, 18:07:31 Maa rakstīja:
28 Jun 2014, 15:30:25 MClubsport rakstīja:
Vai e46 320 sedanam var uzlikt šos diskus?
Zinu ka oem nak ar citu iznesumu, ET 47 laikam,
Šiem ir ET 24
Var....mierīgi
Šī bilde ir ar ///M3, pec bufera un moldingiem var redzet, umkai arkas un iznesums ir cits nekā sūda sedanam, bet šie diski ar plauktu izskatas ahuenna, un kā reiz ssā tādi ir... |
Offline | |
|
|
|
| varde002 | |
Kopš: 19. Dec 2010
No: Aizpute
Ziņojumi: 63
Braucu ar:
| Perku stile 66 r17 var ar riepam
.ies uz e39 tauringa |
Offline | |
|
| Resnis | |
 Kopš: 06. Jul 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 229
Braucu ar: BMW e65 4 ever
| Mainu savus r22 diskus pret r19-r20 uz x5 ...
R22
piedāvājumus PM vai arī 20241258[ Šo ziņu laboja Resnis, 28 Jun 2014, 22:42:48 ] |
Offline | |
|
| to_ms | |
 Kopš: 17. Jun 2014
Ziņojumi: 68
Braucu ar:
| Tirgojas Melmber Offroad 7Jx15H2 ET10 6x139,7. (Diski nākuši no Nissan Terrano)[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nyh585qgjh1jrall82j.jpg][/URL][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=md18byv33hzowze1oc1.jpg][/URL]
Piedāvājumus PM vai [email protected][ Šo ziņu laboja to_ms, 22 Jul 2014, 19:58:56 ] |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Mekleju R19 alpinas no e9X |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
| Borbet T 4x100 R17 8Jx4 ET 35
Vidus sakrāsots, malas jasapulē vai janovirpo
bez riepām 310eur
PM vai 28881888[ Šo ziņu laboja garfu, 29 Jun 2014, 14:08:24 ] |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
| Garažas tīrīšana 
Broki B1 4x100 R16 9Jx4 ET15
Pagajušo gadu savirpoti, sakrasoti, taisni - bez riepām ... 400eur
RH Cup R16 4x100 9Jx4 ET45 diskus bez riepām ... 230eur
Varu uzlikt jaunas 195/50r16 pa +150eur
vai lietotas 2vas labas 2vas driftam +50eur
|
Offline | |
|
| acha | |
 Kopš: 10. Sep 2007
Ziņojumi: 1385
Braucu ar: e30 touring m60b40, e39 touring m62tub44, velo
| varu iemainīt. r15, et30,4x100, vāciņi nav.
pret
x2 5x120 r16, x2 4x100 r16. |
Offline | |
|
| delfins01 | |
 Kopš: 13. Feb 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 801
Braucu ar:
| Pērku Style 37 ( M Parallel) diskus, bez riepām.
PM vai 22009275 |
Offline | |
|
|
|
| zhurka | |
 Kopš: 10. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1293
Braucu ar:
| Izrotā savus vasaras diskus ar krāsainiem RAYS ventīļiem
Pieejamās krāsas: violets,sarkans,brūns,sudraba
Cena 10 eiro par komplektu(4gab)
Iespējams arī uzstādīt
Varu nosūtīt pa pastu
261228četri7
null[ Šo ziņu laboja zhurka, 30 Jun 2014, 22:38:20 ] |
Offline | |
|
| Zibenskakjis | |
Kopš: 13. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 392
Braucu ar: BMW E39 530D / BMW E30 325
| Vajadzīgi 3 šādi diski. Vairākiem E39 šādi ir līdzi kā rezerves riteņi.
|
Offline | |
|
| SHADEL | |
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
| Pardodu style 44 R17 diskus bez riepam.Diski normala stavokli,bet ja gribas lai butu perfekti tad jaktaso Cena 90 Eur Pm va labak SMS 29797184 Bilde zagta!!!![URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=363mmn9awiy3s2623hn.jpg][/URL][ Šo ziņu laboja SHADEL, 30 Jun 2014, 19:39:34 ] |
Offline | |
|
| shvillis | |
 Kopš: 02. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3293
Braucu ar: smaidu...
| 
http://www.wheelbasealloys.com/alloy-wheels/ron...8CFcoAcwodmEwAiw |
Offline | |
|