Online

Pašreiz BMWPower skatās 84 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Krievs1
04. Jun 2014, 11:22 #12201

Kopš: 26. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 39

Braucu ar: E91

Pārdodu X5 OEM R18j8.5 diskus ar divām 255/35R18 riepām apmēram 4mm.....Var tikai diskus
290eur


Pārdodu RH R17J8.0 et32 4x100 diskus ar riepām
130eur



Zvanam 22 101 101
Offline
Harcix
04. Jun 2014, 17:21 #12202

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

cik reaali maksaa 17 alpinas ?
iistaas-
feikaas-
[BEZ vaacinjiem]


-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
Varemix
04. Jun 2014, 20:48 #12203

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 2597

Braucu ar: serkociniem acis

E34 R15 komplekts ar plikām riepām, 2-3 diski met.
Viss kopā 30eur




E36 R15 komplekts ar taisniem dzelziniekiem, smuki, menli, krāsoti, riepas dažādu izmēru. Viss kopā 30eur



Kā arī dažādas riepas par smieklīgām cenām sadaļā pie "Lietotas vasaras riepas". Atrodas Imantā.

PM vai 26533838
Offline
AlexCL
05. Jun 2014, 11:41 #12204

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 256

Braucu ar: E61 525d, e36 330ci

Uz tirdziņu R17 7.5J style 22 diski bez riepam.
250 Eur. PM vai 27100172


[ Šo ziņu laboja AlexCL, 05 Jun 2014, 11:42:05 ]

Offline
style128
05. Jun 2014, 15:53 #12205

Kopš: 05. Jun 2014

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Ir vēlme iegādāties lietos diskus - style 128, r19, priekša j9, aizmugure j10. (LABĀ stāvoklī)!!!
No gumijas arī neatektos pie viena, ja ir!
PM ar konkrētu cenu! Paldies!

Rīga...
Offline
add
05. Jun 2014, 23:50 #12206

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

Jauni centra vāciņi 68mm 4 gab - 15 eur
Offline
dmonkey
06. Jun 2014, 02:01 #12207

Kopš: 31. Jul 2013

No: Tukums

Ziņojumi: 21

Braucu ar: B5 passat

Pārdodu borbet lietos diskus R15 4x100 ET 35 labā stavokli ar braucamām riepām.
Cena 115eur runājama

PM. vai 28227423

[ Šo ziņu laboja dmonkey, 06 Jun 2014, 02:02:25 ]

Offline
zubex
06. Jun 2014, 12:41 #12208

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Jauns oriģināls komplekts X5M un X6 visiem modeļiem. R21 mob 20012340



Offline
se7en
06. Jun 2014, 13:56 #12209

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989

Ir kādas idejas kā dabūt laku nost no hromētiem bleķiniekiem, tā laimhroms paliek dzīvs?

-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline
se7en
06. Jun 2014, 13:57 #12210

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989


04 Jun 2014, 17:21:19 Harcix rakstīja:
cik reaali maksaa 17 alpinas ?
iistaas-
feikaas-
[BEZ vaacinjiem]
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/a/img713/1295/img...201209152124.jpg

Fake diskiem nav Alpina uzrakstu

-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline
Valcha
06. Jun 2014, 15:26 #12211

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

Meklēju priekš X3 diskus R18/19 .. kāds piedāvā kko




style 191
Offline
Harcix
06. Jun 2014, 15:28 #12212

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

bilde piemeeram.
interesee pa cik taadi reaali iet feikie un iistie (lietoti)

06 Jun 2014, 13:57:49 se7en rakstīja:

04 Jun 2014, 17:21:19 Harcix rakstīja:
cik reaali maksaa 17 alpinas ?
iistaas-
feikaas-
[BEZ vaacinjiem]
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/a/img713/1295/img...201209152124.jpg

Fake diskiem nav Alpina uzrakstu


-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
koni4jo
06. Jun 2014, 17:17 #12213

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...

Galda sagataves R16x9J ET 30, 4gab, visi smuki taisni.
Pliki diski 200 naudas
PM vai 27493592


[ Šo ziņu laboja koni4jo, 06 Jun 2014, 17:18:23 ]

Offline
krivits
06. Jun 2014, 18:24 #12214

Kopš: 19. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 111

Braucu ar: kūti

mainu R16 diskus ar 3 sliktām riepām un vienu jau mirušu.

piedāvājumus PM.

Offline
NHLFANS
06. Jun 2014, 21:50 #12215

Kopš: 22. Jul 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 346

Braucu ar: A6

Pārdodu R18 diskus priekš VAG grupas aparātiem , interesē arī maiņa pret R17

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/a...5606104671531233

Offline
6500
07. Jun 2014, 02:01 #12216

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

BMW E6x style 172 OEM...ar runflat riepam(bridgestone)riepas razotas 43n13g ,stock izmeri prieks e6x...atlikums 75% riepam...ir skrapejumi diskiem...cena 820euro...PM

[ Šo ziņu laboja 6500, 07 Jun 2014, 02:04:06 ]



-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Tions
07. Jun 2014, 06:33 #12217

Kopš: 02. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 697

Braucu ar:

Pardodu e46 r16 diskus cena 100eiro
Interesentiem pm
http://www.bmwallparts.com/16-IN-BMW-E46-3-Seri...05-P2929115.aspx

[ Šo ziņu laboja Tions, 07 Jun 2014, 06:36:03 ]

Offline
garfu
07. Jun 2014, 12:22 #12218

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50

pārdodu BMW X3 M style 192 R18 diskus 8&9J ar labam 235/50 riepām ET44&51





var uzlikt arī e46,e36,e90,e53 utt
599 eur
PM vai 28881888

[ Šo ziņu laboja garfu, 07 Jun 2014, 23:43:35 ]

Offline
kro
07. Jun 2014, 13:50 #12219

Kopš: 17. Jan 2003

No: Zilupe

Ziņojumi: 3508

Braucu ar: auto

Borbet diski ar riepam uz tirdziņu. dažāda platuma - 400eur
4x100
2 x 9J R16 ET15 riepas 215/40/R16
2 x 8J R16 ET15 riepas 215/40/R16
centriņu vāciņi ir 2 komplekti, viens komplekts jauns
29483363



[ Šo ziņu laboja kro, 10 Jun 2014, 17:24:33 ]

Offline
Artih
07. Jun 2014, 20:42 #12220

Kopš: 22. Jan 2008

No: Bauska

Ziņojumi: 125

Braucu ar: BMW e39 530d,BMW e34 TDS unBMW e34 535

Perku Bmw OEM style 66 R17 M diskus no e39!
Piedavat tikai laba stavokli un kuri nau bijusi metinati!
cenas un kontaktus PM.

STEIDZAMI
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo