Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 112 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
RuFFijS
19. Apr 2012, 09:34 #11561

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

Pārdodu jaunus Gaerne SG12 krosa zābīšus, ir divi pāri
2012 gada modelis
abiem pāriem 44 izmērs
viens pāris melni, viens pāris balti

270ls par pāri

PM
26446455
[email protected]
skype - ruffijs







Offline
Egle11
19. Apr 2012, 10:18 #11562

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,


13 Apr 2012, 13:36:58 Egle11 rakstīja:
4gb r15 diski no e36. ar gumiju 35ls


26179241


30ls
Offline
Egle11
19. Apr 2012, 10:19 #11563

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,


19 Mar 2012, 13:28:45 Egle11 rakstīja:
ja kaadam interesee ir e30 pusbaaka gatava. 20ls


e30 v8 paredzeets izpuuteejs pilnaa garumaa, kolektori + tuba + bundulis pie kalkja buuveets, viss kopaa 220ls


PM vai 26179241


170ls
Offline
nutastur
19. Apr 2012, 10:23 #11564

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO

Bandit Fighter kaska
Frank Thomas jaka

ja kādam vajag ta PM
Offline
Egle11
19. Apr 2012, 10:23 #11565

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,

4gb seedinaataas atsperes no e46 H&R 50ls
seedinaajums shaads:


zvaniit 26179241
Offline
Pusplests
19. Apr 2012, 10:28 #11566

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto

Pārdodu 5 200l mucas (metāla) ar fiksējamu vāku.
Var izmantot ūdens uzglabāšanai.
Cena 7ls/gab. varu piegādāt Rīgā.
Interesentiem PM.
Offline
yanjux
19. Apr 2012, 12:38 #11567

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

kāds nenodarbojas ar airu izgatavošanu, tirdzniecību?
Offline
Vova
19. Apr 2012, 12:53 #11568

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

Pardodu aluminija balvankas
D= 200mm, augstums 35, 250, 400, 840mm.
cena pa 2.50ls kg. (piemieram blins maksa kadi 8ls, 250mm augsta 50ls) bet ja bus interese tad diskutesim par cenu.
Aluminijs it ka 6082

Offline
Strom
19. Apr 2012, 14:12 #11569

Kopš: 29. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 350

Braucu ar:

Iespējams iegādāties pilnu Saab turbo motora swap'u.

Motors 2.3T (B234R no Aero)
Sprauslas 380cc (No Aero)

DI bloks
Ģenerators
Starteris
Sūkņi
Eļļas radiators
Saab 9000 lielais IC
Motora pravodka ar visiem relejiem
ECU - Trionic 5.2 (225hp/350nm), programmējams vadības bloks. Ir iespējams uzlikt ari citu softu (Stage1;2;3) Ar atbilstošu izplūdi un komplektā esošajām sprauslām, brīvi var pacelties līdz ~300hp/450nm.

Komplektā neietilpst turbīna, bet to var sarunāt atsevišķi:
-Garrett T25 (ir vairākas, stāvokļi dažādi)
-Mitsubishi TD04-15G

Cik man zināms, Latvijā ar šādu komplektu braukā vairāki neSAAB auto, divus no tiem (BMW) būvējis mermar, pieņemu, ka ar viņu var arī sarunāt to visu iekrāmēt un palaist.
To visu var sapārot 1:1 ar Opel Omega kārbu un
būs arī pareizā piedziņa.

Sīkāk PM.

[ Šo ziņu laboja Strom, 19 Apr 2012, 14:16:25 ]

Offline
niknice
19. Apr 2012, 14:28 #11570

Kopš: 21. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 629

Braucu ar: tranzītnumuriem

Nopirkšu aizmugurējos lukturus e46 sedanam ar balto pagriezienu !

Offline
Jancuks
19. Apr 2012, 15:27 #11571

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdod velo!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/moun....html?1334838443
Offline
Archyz
19. Apr 2012, 16:25 #11572

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


Pēdējā brīža piedāvājums!
Ir 2 biļetes uz Karaliskā Improvizācijas teātra uzstāšanos šovakar plkst 20:00 Artelī!
Biļetes jau ir Artelī - tātad nav jābrauc nekur pakaļ!
Cena: pa lēto!
Sīkāk PM

[ Šo ziņu laboja Archyz, 19 Apr 2012, 16:28:34 ]

Offline
yanjux
19. Apr 2012, 17:21 #11573

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Vajag wireless rūteri. Vajag kautko daudzmaz ciešamu lietotu, pa kapeikām, jo jaunu varu pasūtīt pats pa labu cenu

kā arī vēljoprojām meklēju kādu kas varētu izgatavot airus, jo pašam slinkums

[ Šo ziņu laboja yanjux, 19 Apr 2012, 17:22:24 ]

Offline
giants21
19. Apr 2012, 17:44 #11574

Kopš: 22. Mar 2009

Ziņojumi: 215

Braucu ar: e30 e32 V70


18 Apr 2012, 23:33:34 giants21 rakstīja:
mekleju mucu/trauku
aptuveni gazes balona liluma var mazaku var lielaku galvenai lai ir no biezaa metaala
der tie pashi gazes baloni vai kompresori var but nogriezts viens vai abi gali - vai kautkas lidzigs

ja kadam ir kautkas kas varetu but lidzigs PM

up

Offline
martinez
19. Apr 2012, 18:01 #11575

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29300

Braucu ar: cietu seju

Kāds varbūt (man izdevīgi) var piedāvāt 2 biļetes uz Kendijas Dalferes koncertu, kas notiks 4. jūnijā Kongresu namā?
Offline
Hawk
19. Apr 2012, 18:10 #11576

Kopš: 19. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 502

Braucu ar: ...

Shovakar vai rit no riita vajag jebkadu 100 vai 200L kannu.

27525359
Offline
mozais
19. Apr 2012, 19:02 #11577

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

čoms tirgo k-kādu stūri (Raid HP)ar pārēju šķiet uz e30
varbuut kādam interesē

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0zrbss2ctkr6ilqud2de.jpg]
[/URL]
Offline
Wicked
19. Apr 2012, 19:16 #11578

Kopš: 21. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 14869

Braucu ar: Z3/TeslaM3

Vēlos pārdot savu portatīvo Compaq mini 60gb cietais operatīva 2gb. Modelis HP mini 701ED 100ls
pm vai 26442797

[ Šo ziņu laboja Wicked, 20 Apr 2012, 09:10:30 ]



-----------------
www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv
Offline
-Edm-
19. Apr 2012, 19:33 #11579

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


19 Apr 2012, 16:25:53 Archyz rakstīja:

Pēdējā brīža piedāvājums!
Ir 2 biļetes uz Karaliskā Improvizācijas teātra uzstāšanos šovakar plkst 20:00 Artelī!
Biļetes jau ir Artelī - tātad nav jābrauc nekur pakaļ!
Cena: pa lēto!
Sīkāk PM
klausies rādio skonto?

-----------------
Offline
RaiviS4
19. Apr 2012, 20:50 #11580

Kopš: 04. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 107

Braucu ar: 2.7TT

Nopirkšu lētāk,kā iepriekš pārdošanā divas biļetes uz dragreisa sezonas atklāšana Biķerniekos svētdien!
ja ir kas piedāvājams pm

[ Šo ziņu laboja RaiviS4, 19 Apr 2012, 20:51:02 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo