| Autors | Ziņojums |
| RuFFijS | |
 Kopš: 07. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 270
Braucu ar:
| nopirkšu DD
PM |
Offline | |
|
| Pusplests | |
 Kopš: 09. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 287
Braucu ar: Das auto
| Varbūt kāds pārdod pa nelielām naudiņām lielo saldētavu?
Kā arī varbūt kāds var padalīties ar info kur var nopirkt olu kastītes (tās kas ir veikalos kur liekās 10 gab.) kā arī kur var nopirkt 1l un 2l der arī 3l plastmasas pudeles. Varbūt kāds čoms ar to nodarbojās? Būšu pateicīgs par jebkuru info. PM vai tepat.
Paldies!  |
Offline | |
|
Fatty  | |
 Kopš: 05. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 258
Braucu ar: v8 e30
| pārdodu savu veco acer travelmate 2410 portativo datoru ar ladetaju.
battery life ir visai švaks bez lādētāja, kompis tiko pāirinstalēts, stāv virsū xp windows, stāvoklis ir ok, nav brutāli saskrāpēts utml.
gribētu 100ls 
pm vai 28640267 |
Offline | |
|
| jonyboy | |
 Kopš: 20. Mar 2010
Ziņojumi: 415
Braucu ar:
| BlackBerry Torch 9810
Samsung Galaxy Nexus
HTC Sensation XE
BlackBerry Bold 9900
Samsung Galaxy Tab 7.7
Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy Note
Nokia E7
BlackBerry Torch 9800
Samsung Galaxy Tab 10.1 3G
Sony Ericsson Arc S
HTC EVO 3D
Nokia N9 16GB
Samsung Galaxy S Plus
Samsung Galaxy W
Samsung Galaxy Tab 8.9 3G
un arī lētāki par šiem ir
Visi mob jauni - visos tīklos/ nereizi lietoti/ ar plēvītēm!! |
Offline | |
|
Jancuks  | |
 Kopš: 22. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2287
Braucu ar:
| Pārdodu:
Komplektā ietilpst:
(PDC vadības bloks) Control unit, active PDC
4 gabali PDC sensori
P/N: 66216902180
Bampera līste sensoriem,
Cover, lower part center P/N: 51128222610
+ lidz varu iedot stekerus un pravodku kuru gan vajadzees biski palabot.
laba cena
Interesenti PM |
Offline | |
|
| jonyboy | |
 Kopš: 20. Mar 2010
Ziņojumi: 415
Braucu ar:
| varbut kadam vajag akareonu 
 |
Offline | |
|
| Becele | |
 Kopš: 28. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 235
Braucu ar: izrautu ABS releju
| Pārdodu Apple Ipad 2 16gb Wifi un vēl melns ādas smartcovers nesačakarēts.
Pirkts Capital ar garantiju
Cena 220Ls
Ja kas zvanīt 20219503
|
Offline | |
|
| Melvins | |
 Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
| Tiek tirgota sekojoša RRR tehnika:
1) U-7101 (U-101) pastiprinātājs – stāvoklis pat vairāk nekā ideāls, nevienas skrambas. Praktiski jauns, kolekcijas eksemplārs – 35Ls,
2) T-101 tuneris – stāvoklis ideāls, atstāts ar oriģinālo UĪV diapazonu, pēc servisa apkopes – 10Ls,
3) MP-7301 (M-201) kasešu magnetafons – labā stāvoklī, tiko pēc servisa apkopes - 20Ls,
4) Ārija-102-Stereo skaņuplašu atskaņotājs – pēc servisa apkopes, stāvoklis labs, prasītos jauna adata – 30Ls,
5) U-7111 pastiprinātājs – darba kārtībā, vizuālais apbružāts – 20Ls,
6) S-30B akustikas pāris – ideālā darba kārtībā, viuzāli ir pāris skrambas – 15Ls,
7) S-30A akustikas pāris – ideālā darba kārtībā, vizuālais labs – 15Ls.
Pērkot kopā vairākus eksemplārus iespējams kaulēties. Tehnika atrodas Purvciemā. Varam vienoties par piegādi – pārbaude pie manis.
Intereses gadījumā - rakstiet, zvaniet, prasiet papildus bildes.
SS.LV linkā var redzēt kopbildi. Turpat arī atrodams tālruņa Nr.
[ Šo ziņu laboja Melvins, 17 Apr 2012, 16:17:08 ] |
Offline | |
|
|
|
| janexz | |
 Kopš: 09. Dec 2006
No: Daugavpils
Ziņojumi: 8060
Braucu ar: Euro 4
| Pārdošanā:
Dell dimension 9200:
Core 2 Duo E6600 2.4Ghz, RAM 2GB, cietie 2 pa 320GB, video 8800GTX 786MB, skaņas karte creative SB X-Fi, TV karte (tuner/capture/brigde), D-Link wi-fi uztvērējs, card reader. Kvalitatīvs korpuss ar labu ventilāciju. Uzlikts win7 64bit ultimate.
_______________________________________________
PowerMac G4:
PowerPC dual 1.5Ghz, video ATI9250 64MB, RAM 1GB, HDD 40GB, MacOS SnowLeopard
Piedāvājam savas cenas! |
Offline | |
|
| Melvins | |
 Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
| Tiek piedāvāts iegādāties samērā retu RRR un REMR kopražojumu – Radiotehnika-301M-Stereo. Komplektā ietilpst skaņuplašu atskaņotājs ar iebūvētu pastiprinātāju, kā arī akustika – S-30A. Ir iespēja iegādāties atsevišķi - bez akustikas. Pats pamatbloks – 30Ls, akustika – 15Ls. Viss kopā – 40Ls.
Tautas aparāts!, lieliskā stāvoklī – pilnībā funkcionējošs. Trūkst gan adatas, pats kārtridžs ir – jauna dimanta adata maksā 15Ls, ja ir vēlme – sagādāšu.
Atrodas Purvciemā. Varam vienoties par piegādi – pārbaudīsim gan pie manis.
Intereses gadījumā - rakstiet, zvaniet.
Bildes var apskatīt SS.LV. Turpat arī atrodams tālruņa Nr.[ Šo ziņu laboja Melvins, 17 Apr 2012, 16:16:18 ] |
Offline | |
|
| Pusplests | |
 Kopš: 09. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 287
Braucu ar: Das auto
|
17 Apr 2012, 14:06:07 Pusplests rakstīja:
Varbūt kāds pārdod pa nelielām naudiņām lielo saldētavu?
Kā arī varbūt kāds var padalīties ar info kur var nopirkt olu kastītes (tās kas ir veikalos kur liekās 10 gab.) kā arī kur var nopirkt 1l un 2l der arī 3l plastmasas pudeles. Varbūt kāds čoms ar to nodarbojās? Būšu pateicīgs par jebkuru info. PM vai tepat.
Paldies! 
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Nopirkshu jaunu vai lietotu, bet ideaalaa staavoklii dushas kraanu ar termostatu. Veelams ar garo sniipi un klausuli. PM! 
|
Offline | |
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
17 Apr 2012, 17:46:27 Juanito rakstīja:
Nopirkshu jaunu vai lietotu, bet ideaalaa staavoklii dushas kraanu ar termostatu. Veelams ar garo sniipi un klausuli. PM! 
Pie latgaliites taadus kaadreiz vareeja iegaadaaties par ~12latiem 
Tas ,ja vajag ar čeku. |
Offline | |
|
| jurkinens | |
 Kopš: 05. Feb 2010
No: Ķegums
Ziņojumi: 388
Braucu ar: Dresetu volvo
| ir divas labas 225/50 r17 riepeles cena 25ls par abam! prokja atlikums 6mm! |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
17 Apr 2012, 17:52:08 divkosigais rakstīja:
17 Apr 2012, 17:46:27 Juanito rakstīja:
Nopirkshu jaunu vai lietotu, bet ideaalaa staavoklii dushas kraanu ar termostatu. Veelams ar garo sniipi un klausuli. PM! 
Pie latgaliites taadus kaadreiz vareeja iegaadaaties par ~12latiem 
Tas ,ja vajag ar čeku.
Latgaliite jau sen nav taada kaa bija toreiz...  |
Offline | |
|
| Pusplests | |
 Kopš: 09. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 287
Braucu ar: Das auto
|
17 Apr 2012, 16:44:42 Pusplests rakstīja:
17 Apr 2012, 14:06:07 Pusplests rakstīja:
Varbūt kāds pārdod pa nelielām naudiņām lielo saldētavu?
Kā arī varbūt kāds var padalīties ar info kur var nopirkt olu kastītes (tās kas ir veikalos kur liekās 10 gab.) kā arī kur var nopirkt 1l un 2l der arī 3l plastmasas pudeles. Varbūt kāds čoms ar to nodarbojās? Būšu pateicīgs par jebkuru info. PM vai tepat.
Paldies! 
|
Offline | |
|
|
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
|
17 Apr 2012, 18:36:16 Becele rakstīja:
17 Apr 2012, 16:04:14 Becele rakstīja:
Pārdodu Apple Ipad 2 16gb Wifi un vēl melns ādas smartcovers nesačakarēts.
Pirkts Capital ar garantiju
Cena 220Ls
Ja kas zvanīt 20219503
[IMGhttp://www.bildites.lv/images/onxrgbpssud791vde1f.jpg[/IMG]
[IMGhttp://www.bildites.lv/images/zxivb93vjf1uvqgxzne6.jpg[/IMG]
SHODIEN IELEC VEL SHO SLUDEKLi VISMAZ DIVAS REIZES!
un tas otrs ar savu ledusskapi ar jau zajebal.... nu nah*j jaaliek vairaakas reizes vienaad dienaa??? |
Offline | |
|
| MU96 | |
 Kopš: 26. Jan 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 302
Braucu ar: BMW;KTM;MTB
| Varu piedāvāt vannas termostatu no vācu ražotāja GROHE.
Ražotāja Links
Cena tikai 108 ls |
Offline | |
|
| MU96 | |
 Kopš: 26. Jan 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 302
Braucu ar: BMW;KTM;MTB
|
15 Apr 2012, 19:52:22 MU96 rakstīja:
Pārdod Naish Torch 12 / 2008 gada kite / - bez stūrs.
Stāvoklis tuvu ideālam (čaukst)
Aktuāli 

Sludinājums
|
Offline | |
|
| Smell | |
 Kopš: 16. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 333
Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f
|
16 Apr 2012, 21:00:24 Smell rakstīja:
pērku susināmo ādeli tādu kā moikās, piedāvājumus uz PM! 
joprojām aktuāli  |
Offline | |
|