| Autors | Ziņojums |
| SJ | |
 Kopš: 13. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 874
Braucu ar: E61 Detaļas no E39/E38
| Kursh te tirgojas ar MICRO SD cartem? |
Offline | |
|
| tolx | |
 Kopš: 18. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 552
Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru
| IBM ThinkCentre - mazais,guļošais variants.
Iekšā P4 531,2x512mb ddr2,80gb sata disks,dvd-rom.
Kompakts dators ofisa vajadzībām.Šitam gan var normāli ielikt arī PCI kartiņu.
45ls
Kā arī detaļas no Asus F3J un Acer Travelmate 4520 un daži citi datorhlami.
Viss atrodas Rīgā.
Kontaktēt uz 29953698 vai šeit. [ Šo ziņu laboja tolx, 04 Mar 2012, 23:20:32 ] |
Offline | |
|
| pekinens | |
 Kopš: 10. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 980
Braucu ar: e30; e87
| nezinu vai pareizais topiks, bet vajadzīgs metālkalējs. bij te viens džeks, kurš kaltas puķes tirgoja. vajag līdzīgu izstrādajumu.. |
Offline | |
|
Tune-L  | |
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Vabūt kādam laukos vai citur mētājas šada tipa tējkanna ? Jo lielāka, jo labāk 
Labptrāt nopirkšu !
PM lūdzu !
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
| RolandsK | |
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
|
04 Mar 2012, 23:57:02 pekinens rakstīja:
nezinu vai pareizais topiks, bet vajadzīgs metālkalējs. bij te viens džeks, kurš kaltas puķes tirgoja. vajag līdzīgu izstrādajumu..
Reku šajā lapā ir metāla puķu tirgotājs |
Offline | |
|
| Automaniaks | |
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2515
Braucu ar: W168
| interesee petrolejas lampa  |
Offline | |
|
Tune-L  | |
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
05 Mar 2012, 09:30:50 Automaniaks rakstīja:
interesee petrolejas lampa 
ss.lv var atrast !
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
| 7788 | |
 Kopš: 21. Jan 2005
Ziņojumi: 2520
Braucu ar:
|
27 Feb 2012, 10:18:59 zozolins rakstīja:
pārdodu akumulatoru
- 80 Ah - 700A -
izmērs ~ 310x160x190
25ls
interesenti - PM
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=k53is5ct12vtqcv4v5.jpg][/URL]
Es arī pārdodu AutoStarts akumulatoru bateriju 100Ah - 30Ls (ir vel garantija).
PM vai 29296067[ Šo ziņu laboja 7788, 05 Mar 2012, 10:28:45 ] |
Offline | |
|
|
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
|
Varbūt kādu interesē, ir visas daļas no Ford Transit 90g. 2.0benz. karburātor dzinējs, ja nemaldos kā sierrai un scorpio. Dzinējs un ritošā daļa ļoti labā stāvoklī.
PM vai 20085398
Iespējama detaļu piegāde.
|
Offline | |
|
| LA | |
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| Ir pieejama Sigma EF-500 DG areejaa zibspuldze ar defektu(izdegusi pati spuldzīte). Pentax stiprinaajums, bet teoreetiski nevajadzeetu buut probleemaam nomainiit uz canon stipr.
super cena -15ls
20375797 |
Offline | |
|
| Provento | |
Kopš: 04. Jul 2011
No: Limbaži
Ziņojumi: 360
Braucu ar: E61 535d
|
04 Mar 2012, 14:36:22 Provento rakstīja:
Pardodu Shuttle PC
Intel pentium 2800mhz 1mb kesh, 800mhz
Operativa atminja 1024mb ddr1 400mhz
video intel extreme 2 128mb
dwd/rw diskdzinis
hdd 60gb ata drive
2xsata 1xagp 1xpci sloti
Kluss dators, labs filmaam webam, kadai vecai speelei.
cena 40ls
Piegade- limbazi un raj, riga, valmiera, sigulda.
tel.29187315 vai PM
|
Offline | |
|
NBS
| |
 Kopš: 04. Jul 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 724
Braucu ar: AWD
|
04 Mar 2012, 21:42:20 SJ rakstīja:
Kursh te tirgojas ar MICRO SD cartem?
26029033 |
Offline | |
|
| Edzh | |
 Kopš: 24. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar: w140
| Pārdodu Iphone 3GS 16GB, ekrāna stikliņš ieplīsis. 90ls |
Offline | |
|
| Edzh | |
 Kopš: 24. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar: w140
| Pārdodu Matix austiņas 15ls
Links
[ Šo ziņu laboja Edzh, 05 Mar 2012, 12:46:15 ] |
Offline | |
|
| arnijs_e39 | |
 Kopš: 14. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 719
Braucu ar: LI-92 , AB-55
| Kāds varbūt var piedāvāt FM radio transmiteri,labas kvalitātes vai var pateikt, kur tādu nopirkt?
Vienu kaut kādu nopirku, skan pēc @$#%! :/
PM! |
Offline | |
|
| BMW-Valcha | |
 Kopš: 09. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1358
Braucu ar: gāzi
| Pentium 3 730MHz
Ram 256Mb
HDD 14, 3 Gb
Var ļoti ērti ielikt PCI karti.
Cena 10Ls
|
Offline | |
|
|
|
Tune-L  | |
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Vabūt kādam laukos vai citur mētājas šada tipa tējkanna ? Jo lielāka, jo labāk 
Labptrāt nopirkšu !
PM lūdzu !
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
Mixa
| |
 Kopš: 16. Apr 2011
Ziņojumi: 79
Braucu ar:
|
Sveiki,velos pirkt toriodalo balonu(var piedavat ari citus)
Velama firma BRC.
Rīga..
28203016
|
Offline | |
|
| stfu1 | |
 Kopš: 25. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 443
Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'
| Pārdodu:
Iphone 3Gs 8Gb, lietots, strada visos tiklos
PARDOTS
TomTom 730GO, lietots, 2Gb iebuveta atmina, lidzi dodu 1Gb
Pentax K10D SR, 10.2 Mpx, komplektacija bildes redzama, par so cena runajama, jo ir mazs korpusa bojajums, sikak PM
Drosi PM 
Varu piegadat lidz tevim.[ Šo ziņu laboja stfu1, 05 Mar 2012, 19:10:45 ] |
Offline | |
|
| userisbm | |
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
|
05 Mar 2012, 10:57:53 NBS rakstīja:
04 Mar 2012, 21:42:20 SJ rakstīja:
Kursh te tirgojas ar MICRO SD cartem?
26029033
nea man vairs nav |
Offline | |
|