| Autors | Ziņojums |
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 20:05 |
#1034
|
|
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
| lai dod vaarnu,... par fašismu |
Offline | |
|
| Bemu | | 16. Feb 2012, 20:07 |
#1035
|
|
 Kopš: 12. Oct 2007
Ziņojumi: 176
Braucu ar: E60 M5-LOOK & X5
|
16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:
no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla 
Somi būtu laimīgi, ja nebūtu tās otrās valodas. Pirmkārt skolās tā ir obligāta, otkārt tā izmaksā ļoti dārgi. Tagad, kad nauda aizplūst uz Grieķiju, ir sākusies pat cīņa par to, lai attiektos no zviedru valodas. Ja būtu referendums, tad vismaz 90% no balstiesīgajiem nobalsotu pret zviedru valodu. Mināms arī fakts, ka krievi Somijā arī nav maz...pagaidām visi cītīgi mācās somu valodu un nepukst! |
Offline | |
|
| wu-ryder | | 16. Feb 2012, 20:11 |
#1036
|
|
 Kopš: 13. Mar 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 793
Braucu ar: e3*/e3* M///
| http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret
Gan jau ka sitas raksts bijis.
Ja godigi - pat parak labi izklausaas |
Offline | |
|
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 20:13 |
#1037
|
|
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 20:11:12 wu-ryder rakstīja:
http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret
Gan jau ka sitas raksts bijis.
Ja godigi - pat parak labi izklausaas
nu taads viedoklis valda izgliitoto krievu viduu....
|
Offline | |
|
| wu-ryder | | 16. Feb 2012, 20:16 |
#1038
|
|
 Kopš: 13. Mar 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 793
Braucu ar: e3*/e3* M///
|
16 Feb 2012, 20:13:00 karlsonss rakstīja:
16 Feb 2012, 20:11:12 wu-ryder rakstīja:
http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret
Gan jau ka sitas raksts bijis.
Ja godigi - pat parak labi izklausaas
nu taads viedoklis valda izgliitoto krievu viduu....
]
Nu pec ta kas socialajos un medijos iet valja neticas ko šādu lasīt 
Un es tiesi par šādu viedokli n-lapas atpakal Vovam centos ar pirts iesanu iestāstīt  [ Šo ziņu laboja wu-ryder, 16 Feb 2012, 20:16:44 ] |
Offline | |
|
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 20:18 |
#1039
|
|
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
| nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....
|
Offline | |
|
artys  | | 16. Feb 2012, 20:54 |
#1040
|
|
 Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
| 20.20 pa LNT rādīs Valsts amatpersonu diskusiju par referendumu 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas |
Offline | |
|
Araajz  | | 16. Feb 2012, 21:04 |
#1041
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| 21.20  |
Offline | |
|
|
|
| arizah | | 16. Feb 2012, 21:10 |
#1042
|
|
 Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
| kopš pagājušājām priekšvēlēšanām viss, ko rāda LNT, izraisa mazu smīnu. |
Offline | |
|
mc  | | 16. Feb 2012, 21:10 |
#1043
|
|
 Kopš: 11. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 48018
Braucu ar: lēnu žurciņu
|
16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
 Spied "Play", lai skatītos video!
-----------------
|
Offline | |
|
| kexxx | | 16. Feb 2012, 21:11 |
#1044
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 20:18:50 karlsonss rakstīja:
nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....
mantojums...
padumjajos laikos tā spēja sazombēt, ka liela daļa vēl tagad tic gaišajai sociālisma uzvarai par pūstošo kapitālismu  |
Offline | |
|
Saabpower  | | 16. Feb 2012, 21:14 |
#1045
|
|
 Kopš: 14. Sep 2008
Ziņojumi: 1807
Braucu ar: Honda Accord
|
16 Feb 2012, 21:10:17 arizah rakstīja:
kopš pagājušājām priekšvēlēšanām viss, ko rāda LNT, izraisa mazu smīnu.
+1  |
Offline | |
|
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 21:15 |
#1046
|
|
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 21:11:02 kexxx rakstīja:
16 Feb 2012, 20:18:50 karlsonss rakstīja:
nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....
mantojums...
padumjajos laikos tā spēja sazombēt, ka liela daļa vēl tagad tic gaišajai sociālisma uzvarai par pūstošo kapitālismu 
mantojus ne mantojums, bet straadaa lieliski... NAŠI un putiniuugends |
Offline | |
|
| Rock_Solid | | 16. Feb 2012, 21:28 |
#1047
|
|
 Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
| Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR.  |
Offline | |
|
| shmurger | | 16. Feb 2012, 21:36 |
#1048
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR. 
nevar jau gribēt ,lai pēc 50 gadu sadirstas domāšanas pēkšņi atnāktu cilvēki un sāktu šiverēties ,protams, ka viss paspruka un tika grābts ,ko vien var
to vēl joprojām var just ,kur ir zviedru galdi, viesnīcās, vai kur..pēcpadomju cilvēkiem ir mode krāmēt tik, cik nevar apēst un vēl kabatās sastumt |
Offline | |
|
| Wilde | | 16. Feb 2012, 21:38 |
#1049
|
|
 Kopš: 22. Dec 2009
Ziņojumi: 1465
Braucu ar: top Zustand W220
| Nepaarbaudiiju vai bijis 
PRET |
Offline | |
|
|
|
| ATB | | 16. Feb 2012, 21:39 |
#1050
|
|
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
|
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
(..)To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni (..)
Gadijumā, kko līdzīgu negribēja Ford izdarīt? Cik atceros vienreiz Latvijā gribēja izveidot Ford rūpnīcu, bet mēs laikam atteicāmies  |
Offline | |
|
| LG | | 16. Feb 2012, 21:53 |
#1051
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3210
Braucu ar: E53/E70
| Tada padjobi4ka 
 |
Offline | |
|
| LG | | 16. Feb 2012, 21:55 |
#1052
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3210
Braucu ar: E53/E70
| Starp citu daļeji jau pravu saka :
Я худею, как только в стране начинается ЖОПА и народ поворачивает голову в сторону виновников этой опы, вдруг откуда невозьмись вылазит языковой вопрос , типо бооже мой как так мы обделённые нас обделили (касается и латышей и русских), и все отвлекаются от наступающего коллапса и начинают грызть друг друга. Вывод- удобная фича чтоб народ не объеденился и непошёл против главных виновников упадка ниже плинтуса. |
Offline | |
|
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 22:01 |
#1053
|
|
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 21:39:29 ATB rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
(..)To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni (..)
Gadijumā, kko līdzīgu negribēja Ford izdarīt? Cik atceros vienreiz Latvijā gribēja izveidot Ford rūpnīcu, bet mēs laikam atteicāmies 
bija iepseeja kautkaadu ruupniicu buuveet, bmw komplekteejoshajaam daljaam, hvz preciizi neatceros... figa |
Offline | |
|