Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
karlsonss
16. Feb 2012, 20:05 #1034

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

lai dod vaarnu,... par fašismu
Offline
Bemu
16. Feb 2012, 20:07 #1035

Kopš: 12. Oct 2007

Ziņojumi: 176

Braucu ar: E60 M5-LOOK & X5


16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:

no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.

A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.

Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla


Somi būtu laimīgi, ja nebūtu tās otrās valodas. Pirmkārt skolās tā ir obligāta, otkārt tā izmaksā ļoti dārgi. Tagad, kad nauda aizplūst uz Grieķiju, ir sākusies pat cīņa par to, lai attiektos no zviedru valodas. Ja būtu referendums, tad vismaz 90% no balstiesīgajiem nobalsotu pret zviedru valodu. Mināms arī fakts, ka krievi Somijā arī nav maz...pagaidām visi cītīgi mācās somu valodu un nepukst!
Offline
wu-ryder
16. Feb 2012, 20:11 #1036

Kopš: 13. Mar 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 793

Braucu ar: e3*/e3* M///

http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret

Gan jau ka sitas raksts bijis.

Ja godigi - pat parak labi izklausaas
Offline
karlsonss
16. Feb 2012, 20:13 #1037

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


16 Feb 2012, 20:11:12 wu-ryder rakstīja:
http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret

Gan jau ka sitas raksts bijis.

Ja godigi - pat parak labi izklausaas


nu taads viedoklis valda izgliitoto krievu viduu....

Offline
wu-ryder
16. Feb 2012, 20:16 #1038

Kopš: 13. Mar 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 793

Braucu ar: e3*/e3* M///


16 Feb 2012, 20:13:00 karlsonss rakstīja:

16 Feb 2012, 20:11:12 wu-ryder rakstīja:
http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-kri...is_balsosim_pret

Gan jau ka sitas raksts bijis.

Ja godigi - pat parak labi izklausaas


nu taads viedoklis valda izgliitoto krievu viduu....



]
Nu pec ta kas socialajos un medijos iet valja neticas ko šādu lasīt

Un es tiesi par šādu viedokli n-lapas atpakal Vovam centos ar pirts iesanu iestāstīt

[ Šo ziņu laboja wu-ryder, 16 Feb 2012, 20:16:44 ]

Offline
karlsonss
16. Feb 2012, 20:18 #1039

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....


Offline
artys
16. Feb 2012, 20:54 #1040

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

20.20 pa LNT rādīs Valsts amatpersonu diskusiju par referendumu

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
Araajz
16. Feb 2012, 21:04 #1041

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

21.20
Offline
arizah
16. Feb 2012, 21:10 #1042

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43

kopš pagājušājām priekšvēlēšanām viss, ko rāda LNT, izraisa mazu smīnu.
Offline
mc
16. Feb 2012, 21:10 #1043

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


16 Feb 2012, 18:06:25 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

Paradi man kaut vienu latvijas pilsoni (nevis iedzīvotāju), kurš pavisam neprot latviešu valodu kaut sarunvalodas līmenī. Tad runāsim tālāk.
Spied "Play", lai skatītos video!


-----------------


Offline
kexxx
16. Feb 2012, 21:11 #1044

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


16 Feb 2012, 20:18:50 karlsonss rakstīja:
nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....

mantojums...
padumjajos laikos tā spēja sazombēt, ka liela daļa vēl tagad tic gaišajai sociālisma uzvarai par pūstošo kapitālismu
Offline
Saabpower
16. Feb 2012, 21:14 #1045

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord


16 Feb 2012, 21:10:17 arizah rakstīja:
kopš pagājušājām priekšvēlēšanām viss, ko rāda LNT, izraisa mazu smīnu.


+1
Offline
karlsonss
16. Feb 2012, 21:15 #1046

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


16 Feb 2012, 21:11:02 kexxx rakstīja:

16 Feb 2012, 20:18:50 karlsonss rakstīja:
nu RU atskiriibaa no muusu valdiibas ir speeciigi ideologi un vinji tam pieveersh lielu noziimi....

mantojums...
padumjajos laikos tā spēja sazombēt, ka liela daļa vēl tagad tic gaišajai sociālisma uzvarai par pūstošo kapitālismu


mantojus ne mantojums, bet straadaa lieliski... NAŠI un putiniuugends
Offline
Rock_Solid
16. Feb 2012, 21:28 #1047

Kopš: 25. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: BMW E34 525i

Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR.
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 21:36 #1048

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR.
nevar jau gribēt ,lai pēc 50 gadu sadirstas domāšanas pēkšņi atnāktu cilvēki un sāktu šiverēties ,protams, ka viss paspruka un tika grābts ,ko vien var
to vēl joprojām var just ,kur ir zviedru galdi, viesnīcās, vai kur..pēcpadomju cilvēkiem ir mode krāmēt tik, cik nevar apēst un vēl kabatās sastumt
Offline
Wilde
16. Feb 2012, 21:38 #1049

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220

Nepaarbaudiiju vai bijis
PRET
Offline
ATB
16. Feb 2012, 21:39 #1050

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛


16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
(..)To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni (..)


Gadijumā, kko līdzīgu negribēja Ford izdarīt? Cik atceros vienreiz Latvijā gribēja izveidot Ford rūpnīcu, bet mēs laikam atteicāmies
Offline
LG
16. Feb 2012, 21:53 #1051

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70

Tada padjobi4ka
Offline
LG
16. Feb 2012, 21:55 #1052

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70

Starp citu daļeji jau pravu saka :
Я худею, как только в стране начинается ЖОПА и народ поворачивает голову в сторону виновников этой опы, вдруг откуда невозьмись вылазит языковой вопрос , типо бооже мой как так мы обделённые нас обделили (касается и латышей и русских), и все отвлекаются от наступающего коллапса и начинают грызть друг друга. Вывод- удобная фича чтоб народ не объеденился и непошёл против главных виновников упадка ниже плинтуса.
Offline
karlsonss
16. Feb 2012, 22:01 #1053

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


16 Feb 2012, 21:39:29 ATB rakstīja:

16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
(..)To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni (..)


Gadijumā, kko līdzīgu negribēja Ford izdarīt? Cik atceros vienreiz Latvijā gribēja izveidot Ford rūpnīcu, bet mēs laikam atteicāmies


bija iepseeja kautkaadu ruupniicu buuveet, bmw komplekteejoshajaam daljaam, hvz preciizi neatceros... figa
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo