Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 158 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
shmurger
16. Feb 2012, 19:19 #1014

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 19:14:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:

nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?

Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.

Ideju saprati?
par 17.gadsimtu??
lai krievi mācās mongoļu valodu, tie viņus vairākas reizes laikam tur pārjāja krustām šķērsām.
Offline
DrumB
16. Feb 2012, 19:20 #1015

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


16 Feb 2012, 19:18:45 RolandsK rakstīja:
Kā vienmēr, uzrodas kāds provokators, kas māca latviešus dzīvot

Katrā forumā vajag pa sievietei, kuru neviens nevar atļauties un pa kādam lindermanam.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:22 #1016

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!

Hm... Kapēc?
Offline
tomick
16. Feb 2012, 19:24 #1017

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


16 Feb 2012, 19:14:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:

nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?

Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.

Ideju saprati?

Links

1935 gads
latvieši - 1 467 035 - 76%
krievi - 168 000 - 8,8%

1959 gads
latvieši - 1 297 881 - 62%
krievi - 556 000 - 26%

1989. gads
latvieši - 1 387 00 - 52%
krievi - 821 000 - 32%

no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.

[ Šo ziņu laboja tomick, 16 Feb 2012, 19:25:24 ]

Offline
HannibalLecter
16. Feb 2012, 19:26 #1018

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Poļi UK 40%...muhahahahaha 40%, Labākais šī vakara joks.
Offline
fujaks
16. Feb 2012, 19:28 #1019

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2905

Braucu ar: prātu

Nav nekas pret krievu valodu, jo tā bija mana pirmā valoda un uzskatu, ka esmu krietni lielāks ieguvējs par tiem, kas to valodu nezin. Bet dzimtā valoda man ir latviešu valoda, un pat mana nelatviete māte, par ko viņai paldies, sūtīja mani latviešu skolā un bērnudārzā, pati viņa ir nolikusi pilsonības eksāmenu un ir pilntiesīgs pilsonis, visu ļoti labi saprot, gan tikai runā mazliet tā kā Borats Es neiebilstu, ka apkārt skan krievu valoda, jo tā ir bagāta un reizēm tajā ir vieglāk izteikties, bet valsts valodai jābūt vienai, turklāt nezinu vai runa ir par iedzīvotaju gribu, vai par dažu cilvēku ambīcijām. Es esmu latvietis, es dzīvoju Latvijā, es te strādāju un runāju valsts valodā. Tas ir tik pat dabiski, kā elpot.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:29 #1020

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli?

Ja viņš zina kaut kādu citu valodu, tad protams, ka nav normāli.

Bet ir tādi cilvēki, kuriem ir ļoti grūti (gandrīz neiespējāmi) iemācīt jebkādu citu valodu. Un šajā gadīgimā tas ir absoluti normāli. Es zinu dažus tādus cilvēkus. Gan krievus, gan latviešus, gan poļus.

Bet tas, ka viņš ar to lepojas - tas ir stulbums.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:37 #1021

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:

no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.

A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.

Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 19:37 #1022

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 19:29:48 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli?

Ja viņš zina kaut kādu citu valodu, tad protams, ka nav normāli.

Bet ir tādi cilvēki, kuriem ir ļoti grūti (gandrīz neiespējāmi) iemācīt jebkādu citu valodu. Un šajā gadīgimā tas ir absoluti normāli. Es zinu dažus tādus cilvēkus. Gan krievus, gan latviešus, gan poļus.

Bet tas, ka viņš ar to lepojas - tas ir stulbums.
es arī zinu vienu ,kurš jau gadu gadiem pa ārzemēm strādā,angliski ne mū ne bē, pilnīgi dusmas, normāls čalis, bet bez valodas pie sevis nevarēju dabūt. latvietis..taču ,kā par brīnumu, krieviski runā!!! laikam var iemācīties, ja māca. man ir aizdomas, ka skolās vnk to latviešu valodu māca švaki.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:40 #1023

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 19:32:50 BMW530 rakstīja:
Satversmes kodolā ierakstītā valsts identitāte.


Satversmē nav nekas uzrakstīts par identitāti.

Satversmē nav nekāda kodola, šo terminu izdomāja politiķi pavisam nesen.
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 19:40 #1024

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:

no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.

A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.

Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt...
Offline
Mar4ello
16. Feb 2012, 19:42 #1025

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag

LATVIEŠU VALODA ir forša, un ļoti ceru ka pēc 18 datuma nekas nemainīsies ....
Offline
karlsonss
16. Feb 2012, 19:43 #1026

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

kas tas zirgs par teelu? no turienes?
Offline
Chainsaw
16. Feb 2012, 19:43 #1027

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

ušakova draudziņ izlasi topicka nosaukumu, ja nav ko teikt nesaki neko. tavas muļķības te nevienu nekrata
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:44 #1028

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 19:37:12 shmurger rakstīja:
es arī zinu vienu ,kurš jau gadu gadiem pa ārzemēm strādā,angliski ne mū ne bē, pilnīgi dusmas, normāls čalis, bet bez valodas pie sevis nevarēju dabūt. latvietis..taču ,kā par brīnumu, krieviski runā!!! laikam var iemācīties, ja māca. man ir aizdomas, ka skolās vnk to latviešu valodu māca švaki.

Nu man skolā latviešu valodā bija ne vairāk ka 7. Un valsts eksamenu es nokārtoju tikai uz C līmeni. Bet, ka redzi, kaut kā varu rakstīt (kaut gan ar kļūdam). Un tici man, runāt arī varu. Tas viss ir tikai no cilvēka atkarīgs.

Kurš joprojam nav iemacījis latviešu valodu, nekad to neiemacīs pat ja krieviski sarunāties būs aizliegts.
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:45 #1029

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 19:40:22 shmurger rakstīja:
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt...

Noteikti! Un pie mums noteikti kaut kad būs tapat!
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:46 #1030

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 19:42:26 Mar4ello rakstīja:
LATVIEŠU VALODA ir forša, un ļoti ceru ka pēc 18 datuma nekas nemainīsies ....

Protams, ka nemainīsies.
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 19:53 #1031

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 19:45:53 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 19:40:22 shmurger rakstīja:
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt...

Noteikti! Un pie mums noteikti kaut kad būs tapat!
Beidzot kaut ko sakarīgu pateici!!! Es arī ceru ,ka mums būs tāpat ,ka tie procentu krievu runās latviski.
Offline
RolandsK
16. Feb 2012, 19:59 #1032

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3650

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni


16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
...


Nedirs, ja nezini Mans priekšnieks tiešā veidā piedalījās atmodas aktivitātēs un daudz stāstījis par to laiku. Šeit esošie krievi tajā laikā arī bija nobijušies no tā, kas būs, tāpēc stāvēja malā un neko nedarīja. Tas arī ir vienīgais par ko viņiem var pateikties
Offline
kexxx
16. Feb 2012, 20:04 #1033

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:

diskriminētais nīlzirgs varētu padalīties, kur un kā viņu diskriminē...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo