Online
Pašreiz BMWPower skatās 158 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
| shmurger | | 16. Feb 2012, 19:19 |
#1014
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 19:14:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:
nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?
Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.
Ideju saprati?
par 17.gadsimtu??
lai krievi mācās mongoļu valodu, tie viņus vairākas reizes laikam tur pārjāja krustām šķērsām. | Offline | | |
| DrumB | | 16. Feb 2012, 19:20 |
#1015
|
|  Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
|
16 Feb 2012, 19:18:45 RolandsK rakstīja:
Kā vienmēr, uzrodas kāds provokators, kas māca latviešus dzīvot
Katrā forumā vajag pa sievietei, kuru neviens nevar atļauties un pa kādam lindermanam. | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:22 |
#1016
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!
Hm... Kapēc? | Offline | | |
| tomick | | 16. Feb 2012, 19:24 |
#1017
|
|  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
16 Feb 2012, 19:14:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:
nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?
Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.
Ideju saprati?
Links
1935 gads
latvieši - 1 467 035 - 76%
krievi - 168 000 - 8,8%
1959 gads
latvieši - 1 297 881 - 62%
krievi - 556 000 - 26%
1989. gads
latvieši - 1 387 00 - 52%
krievi - 821 000 - 32%
no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.[ Šo ziņu laboja tomick, 16 Feb 2012, 19:25:24 ] | Offline | | |
| HannibalLecter | | 16. Feb 2012, 19:26 |
#1018
|
|  Kopš: 13. Jan 2011
Ziņojumi: 2804
Braucu ar: E61
| Poļi UK 40%...muhahahahaha 40%, Labākais šī vakara joks. | Offline | | |
| fujaks | | 16. Feb 2012, 19:28 |
#1019
|
|  Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2905
Braucu ar: prātu
| Nav nekas pret krievu valodu, jo tā bija mana pirmā valoda un uzskatu, ka esmu krietni lielāks ieguvējs par tiem, kas to valodu nezin. Bet dzimtā valoda man ir latviešu valoda, un pat mana nelatviete māte, par ko viņai paldies, sūtīja mani latviešu skolā un bērnudārzā, pati viņa ir nolikusi pilsonības eksāmenu un ir pilntiesīgs pilsonis, visu ļoti labi saprot, gan tikai runā mazliet tā kā Borats Es neiebilstu, ka apkārt skan krievu valoda, jo tā ir bagāta un reizēm tajā ir vieglāk izteikties, bet valsts valodai jābūt vienai, turklāt nezinu vai runa ir par iedzīvotaju gribu, vai par dažu cilvēku ambīcijām. Es esmu latvietis, es dzīvoju Latvijā, es te strādāju un runāju valsts valodā. Tas ir tik pat dabiski, kā elpot. | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:29 |
#1020
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli? 
Ja viņš zina kaut kādu citu valodu, tad protams, ka nav normāli.
Bet ir tādi cilvēki, kuriem ir ļoti grūti (gandrīz neiespējāmi) iemācīt jebkādu citu valodu. Un šajā gadīgimā tas ir absoluti normāli. Es zinu dažus tādus cilvēkus. Gan krievus, gan latviešus, gan poļus.
Bet tas, ka viņš ar to lepojas - tas ir stulbums. | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:37 |
#1021
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:
no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla  | Offline | | |
|
|
| shmurger | | 16. Feb 2012, 19:37 |
#1022
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 19:29:48 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli? 
Ja viņš zina kaut kādu citu valodu, tad protams, ka nav normāli.
Bet ir tādi cilvēki, kuriem ir ļoti grūti (gandrīz neiespējāmi) iemācīt jebkādu citu valodu. Un šajā gadīgimā tas ir absoluti normāli. Es zinu dažus tādus cilvēkus. Gan krievus, gan latviešus, gan poļus.
Bet tas, ka viņš ar to lepojas - tas ir stulbums.
es arī zinu vienu ,kurš jau gadu gadiem pa ārzemēm strādā,angliski ne mū ne bē, pilnīgi dusmas, normāls čalis, bet bez valodas pie sevis nevarēju dabūt. latvietis..taču ,kā par brīnumu, krieviski runā!!! laikam var iemācīties, ja māca. man ir aizdomas, ka skolās vnk to latviešu valodu māca švaki. | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:40 |
#1023
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 19:32:50 BMW530 rakstīja:
Satversmes kodolā ierakstītā valsts identitāte.
Satversmē nav nekas uzrakstīts par identitāti.
Satversmē nav nekāda kodola, šo terminu izdomāja politiķi pavisam nesen. | Offline | | |
| shmurger | | 16. Feb 2012, 19:40 |
#1024
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:
no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla 
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt... | Offline | | |
Mar4ello  | | 16. Feb 2012, 19:42 |
#1025
|
|  Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
| LATVIEŠU VALODA ir forša, un ļoti ceru ka pēc 18 datuma nekas nemainīsies ....  | Offline | | |
| karlsonss | | 16. Feb 2012, 19:43 |
#1026
|
| Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
| kas tas zirgs par teelu? no turienes? | Offline | | |
| Chainsaw | | 16. Feb 2012, 19:43 |
#1027
|
|  Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 6565
Braucu ar: trimmeri
| ušakova draudziņ izlasi topicka nosaukumu, ja nav ko teikt nesaki neko. tavas muļķības te nevienu nekrata | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:44 |
#1028
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 19:37:12 shmurger rakstīja:
es arī zinu vienu ,kurš jau gadu gadiem pa ārzemēm strādā,angliski ne mū ne bē, pilnīgi dusmas, normāls čalis, bet bez valodas pie sevis nevarēju dabūt. latvietis..taču ,kā par brīnumu, krieviski runā!!! laikam var iemācīties, ja māca. man ir aizdomas, ka skolās vnk to latviešu valodu māca švaki.
Nu man skolā latviešu valodā bija ne vairāk ka 7. Un valsts eksamenu es nokārtoju tikai uz C līmeni. Bet, ka redzi, kaut kā varu rakstīt (kaut gan ar kļūdam). Un tici man, runāt arī varu. Tas viss ir tikai no cilvēka atkarīgs.
Kurš joprojam nav iemacījis latviešu valodu, nekad to neiemacīs pat ja krieviski sarunāties būs aizliegts. | Offline | | |
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:45 |
#1029
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 19:40:22 shmurger rakstīja:
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt...
Noteikti! Un pie mums noteikti kaut kad būs tapat! | Offline | | |
|
|
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:46 |
#1030
|
| Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 19:42:26 Mar4ello rakstīja:
LATVIEŠU VALODA ir forša, un ļoti ceru ka pēc 18 datuma nekas nemainīsies .... 
Protams, ka nemainīsies. | Offline | | |
| shmurger | | 16. Feb 2012, 19:53 |
#1031
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 19:45:53 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 19:40:22 shmurger rakstīja:
tie 6%, kas runā zviedriski, noteikti arī runā somiski, savādāk tur nevar būt...
Noteikti! Un pie mums noteikti kaut kad būs tapat!
Beidzot kaut ko sakarīgu pateici!!! Es arī ceru ,ka mums būs tāpat ,ka tie procentu krievu runās latviski. | Offline | | |
| RolandsK | | 16. Feb 2012, 19:59 |
#1032
|
|  Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
|
16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
...
Nedirs, ja nezini Mans priekšnieks tiešā veidā piedalījās atmodas aktivitātēs un daudz stāstījis par to laiku. Šeit esošie krievi tajā laikā arī bija nobijušies no tā, kas būs, tāpēc stāvēja malā un neko nedarīja. Tas arī ir vienīgais par ko viņiem var pateikties  | Offline | | |
| kexxx | | 16. Feb 2012, 20:04 |
#1033
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
| diskriminētais nīlzirgs varētu padalīties, kur un kā viņu diskriminē... | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|