Online

Pašreiz BMWPower skatās 160 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Vova
16. Feb 2012, 18:29 #994

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540


16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded


sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.

Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par
Offline
shmurger
16. Feb 2012, 18:31 #995

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 18:28:17 uldens1 rakstīja:

16 Feb 2012, 18:15:45 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski

Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne?
ja, un atklati izrada necienu nerunajot latviski

varbūt kautrējas krieviem visās valodās ir drausmīgs akcents
Offline
viesulis
16. Feb 2012, 18:33 #996

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 18:29:03 Vova rakstīja:

16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded


sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.

Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par


Stulbais iznireli, morālais bomzi. Kā tu vari apvainot cilvēku, pasniedzēju un sakarīgu politiķi. Viņa viedoklis juridiskos jautājumos ir atspoguļots visos iespējamos valsts mēdijos.

Diemžēl vova, tu esi degradēts, destruktīvs tipāžs un ceru, ka tev nav balstiesības.
Offline
kexxx
16. Feb 2012, 18:35 #997

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:29:03 Vova rakstīja:

16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded


sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.

Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par

muah, mierini sevi tālāk... tagad liela daļa latviešu ne tikai nobalsos PRET, bet arī katru reizi pirms runāt ar kādu garīgi nespējīgo krieviski, padomās, vai tas ir to vērts

P.S. spilgts citāts vovikam "normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh"... tātad tie, kas mīž nop sajūsmas par otru valsts valodu, nav normāli te nu pilnībā jāpiekrīt

[ Šo ziņu laboja kexxx, 16 Feb 2012, 18:35:30 ]

Offline
daplis
16. Feb 2012, 18:35 #998

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 46276

Braucu ar:

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
tautudeels
16. Feb 2012, 18:36 #999

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

Izskatās, ka vovam katrs, kam ir vairāk par viņa 9 klašu izglītību, ir "zopalizs".

Nez vai kādu grāmatu arī dzīvē lasījis?
Offline
werto
16. Feb 2012, 18:38 #1000

Kopš: 30. Oct 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 3001

Braucu ar: Golfu

mums Latviešiem nav ko mīzt,jo tie seski 180tūkst balsu savāca 1 mēneša laikā,bet tagad viņiem ir jāsavāc 770tūkst vienas dienas laikā-NEREĀLI.
Offline
KristsK
16. Feb 2012, 18:39 #1001

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
kexxx
16. Feb 2012, 18:41 #1002

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!


un tie krievi, kas grib, lai larvieši iemācās krievu valodu gan ir tālredzīgi ģēniji... žel tik, ka prātiņš par īsu latviski iemācīties n gadu laikā

[ Šo ziņu laboja kexxx, 16 Feb 2012, 18:42:34 ]

Offline
tautudeels
16. Feb 2012, 18:43 #1003

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku


16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!

Nav runas par mācīšanos/nemācīšanos. Pie vienas vietas, ko cilvēks bubina sev zem deguna, bet prasīt to atzīt par oficiālu ir amorāli un aprobežoti.

Offline
tomick
16. Feb 2012, 18:44 #1004

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

Bet loģiski sanāk ka tie kas neaiziet uz referendumu, tad tie ir pieskaitāmi pie tiem kas balso PRET izmaiņām.
Offline
DrumB
16. Feb 2012, 18:45 #1005

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Likumu gan nezinu, bet gribu zināt, vai esmu pareizi sapratis, kas notiek šajos gadījumos (noapaļoju skaitļus)...

Ja:

800 000 PAR, 0 pret
800 000 PAR, 1 pret
800 000 PAR, 800 801 pret?

Visos šajos gadījumos tiek pieņemta otrā valsts valoda? Tobiš "pret" spēks vispār kaut kāds ir?

Offline
shmurger
16. Feb 2012, 18:46 #1006

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

latvieši jau pārsvarā zin to krievu valodu...man pat sīkā bērnudārzā ir šo to iemācījusies, jo grupā ir divi krievi, kuri īpaši nerunājot latviski.
māsa jaunākā no nulles iemācījās krievu valodu, teica ,ka besī, ka nevar saprast ,ko apkārt runā..pašmācības ceļā, kontaktējoties.
Offline
werto
16. Feb 2012, 18:48 #1007

Kopš: 30. Oct 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 3001

Braucu ar: Golfu

zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli?
Offline
Jods
16. Feb 2012, 18:48 #1008

Kopš: 29. Jan 2007

No: Varakļāni

Ziņojumi: 1210

Braucu ar: 600


16 Feb 2012, 18:00:53 Nilzirgs rakstīja:
Jā, piekrītu. Padomju produkcija nevarēja konkurēt ar importu. Un RAF bija galīgs sūds. Bet ne par to ir runa.

Nu piemēram... Kāpēc "socialistiskajā" Wartburg rūpnīcā Vācijā pašlaik ražo citas markas auto, bet mūsu RAFā neražo neko? Par to ir runa.



Principā arī bijušās RAf vietā tagad ražo AmoPlant autobusus. Ne gluži uz tā paša konveijera, bet rupnica tika uzcelta uz blakus zemes gabala.

Man personigi nav neka pret krievu valodu ka tadu, saprotams ka ikdienā ar to jasaskaras. Bet... vai tad suns, kurš piedzimis stallī, ir zirgs?

[ Šo ziņu laboja Jods, 16 Feb 2012, 18:50:53 ]

Offline
viesulis
16. Feb 2012, 18:48 #1009

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

http://youtu.be/MbSepqgoHb8

[ Šo ziņu laboja viesulis, 16 Feb 2012, 18:50:51 ]

Offline
shmurger
16. Feb 2012, 18:52 #1010

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli?
var būt tāds līmenis. man vienu brīdi ar krievu valodu tā bija, kad maz lietoju,kā arī ar vācu valodu, jo pēc skolas varēju tekoši runāt,vajadzība pēc viņas nebija nekad, tagad tikaisaprotu bet pateik neko nevaru
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:14 #1011

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:

nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?

Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.

Ideju saprati?
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 19:17 #1012

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 18:21:20 BMW530 rakstīja:

Kāda būs šīs valsts identitāte?

Ko tu sauc par identitāti?
Offline
RolandsK
16. Feb 2012, 19:18 #1013

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3650

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Kā vienmēr, uzrodas kāds provokators, kas māca latviešus dzīvot
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo