| Autors | Ziņojums |
| Vova | |
Kopš: 19. Oct 2005
No: Daugavpils
Ziņojumi: 1306
Braucu ar: 540
|
16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded
sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.
Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par  |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 18:28:17 uldens1 rakstīja:
16 Feb 2012, 18:15:45 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 18:07:57 uldens1 rakstīja:
varu paradit 100 kuri telo ka namak latviski
Nu vooot, pats pateici, ka viņi to tikai TELO! Bet īstenība kaut ko zin, vai ne?
ja, un atklati izrada necienu nerunajot latviski
varbūt kautrējas krieviem visās valodās ir drausmīgs akcents |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
16 Feb 2012, 18:29:03 Vova rakstīja:
16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded
sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.
Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par 
Stulbais iznireli, morālais bomzi. Kā tu vari apvainot cilvēku, pasniedzēju un sakarīgu politiķi. Viņa viedoklis juridiskos jautājumos ir atspoguļots visos iespējamos valsts mēdijos.
Diemžēl vova, tu esi degradēts, destruktīvs tipāžs un ceru, ka tev nav balstiesības. |
Offline | |
|
| kexxx | |
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:29:03 Vova rakstīja:
16 Feb 2012, 18:06:06 Gislaved rakstīja:
Varbūt Ruuu un Vovanam vajadzētu noskatīties šito video, lai saprastu kādā valstī dzīvo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gbuyye3Fxa0&...=player_embedded
sitie idini vispar besi
ka latviski nezinu "zopolizi" koroc.
Un visa ta agitacija balsot pret darbojas preti jums jau dzirdeju daudz daudz piemierus ka normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh, tagad ies balsot par 
muah, mierini sevi tālāk... tagad liela daļa latviešu ne tikai nobalsos PRET, bet arī katru reizi pirms runāt ar kādu garīgi nespējīgo krieviski, padomās, vai tas ir to vērts 
P.S. spilgts citāts vovikam "normali krievvalodigie kuram viss tas bija pilnigi poh"... tātad tie, kas mīž nop sajūsmas par otru valsts valodu, nav normāli te nu pilnībā jāpiekrīt
[ Šo ziņu laboja kexxx, 16 Feb 2012, 18:35:30 ] |
Offline | |
|
daplis  | |
Kopš: 19. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 46276
Braucu ar:
|  Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| tautudeels | |
 Kopš: 11. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1568
Braucu ar: diskotēku
| Izskatās, ka vovam katrs, kam ir vairāk par viņa 9 klašu izglītību, ir "zopalizs".
Nez vai kādu grāmatu arī dzīvē lasījis? |
Offline | |
|
| werto | | 16. Feb 2012, 18:38 |
#1000
|
|
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| mums Latviešiem nav ko mīzt,jo tie seski 180tūkst balsu savāca 1 mēneša laikā,bet tagad viņiem ir jāsavāc 770tūkst vienas dienas laikā-NEREĀLI.  |
Offline | |
|
KristsK  | | 16. Feb 2012, 18:39 |
#1001
|
|
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
| Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 16. Feb 2012, 18:41 |
#1002
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!
un tie krievi, kas grib, lai larvieši iemācās krievu valodu gan ir tālredzīgi ģēniji... žel tik, ka prātiņš par īsu latviski iemācīties n gadu laikā  [ Šo ziņu laboja kexxx, 16 Feb 2012, 18:42:34 ] |
Offline | |
|
| tautudeels | | 16. Feb 2012, 18:43 |
#1003
|
|
 Kopš: 11. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1568
Braucu ar: diskotēku
|
16 Feb 2012, 18:39:19 KristsK rakstīja:
Tie Latvieši, kuri grib lai Krievi iemācās Latviešu valodu ir diezgan stulbi cilvēki, kuri nedomā uz priekšu!
Nav runas par mācīšanos/nemācīšanos. Pie vienas vietas, ko cilvēks bubina sev zem deguna, bet prasīt to atzīt par oficiālu ir amorāli un aprobežoti.
|
Offline | |
|
| tomick | | 16. Feb 2012, 18:44 |
#1004
|
|
 Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| Bet loģiski sanāk ka tie kas neaiziet uz referendumu, tad tie ir pieskaitāmi pie tiem kas balso PRET izmaiņām. |
Offline | |
|
| DrumB | | 16. Feb 2012, 18:45 |
#1005
|
|
 Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
| Likumu gan nezinu, bet gribu zināt, vai esmu pareizi sapratis, kas notiek šajos gadījumos (noapaļoju skaitļus)...
Ja:
800 000 PAR, 0 pret
800 000 PAR, 1 pret
800 000 PAR, 800 801 pret?
Visos šajos gadījumos tiek pieņemta otrā valsts valoda? Tobiš "pret" spēks vispār kaut kāds ir? 
|
Offline | |
|
| shmurger | | 16. Feb 2012, 18:46 |
#1006
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| latvieši jau pārsvarā zin to krievu valodu...man pat sīkā bērnudārzā ir šo to iemācījusies, jo grupā ir divi krievi, kuri īpaši nerunājot latviski.
māsa jaunākā no nulles iemācījās krievu valodu, teica ,ka besī, ka nevar saprast ,ko apkārt runā..pašmācības ceļā, kontaktējoties. |
Offline | |
|
| werto | | 16. Feb 2012, 18:48 |
#1007
|
|
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli?  |
Offline | |
|
| Jods | | 16. Feb 2012, 18:48 |
#1008
|
|
 Kopš: 29. Jan 2007
No: Varakļāni
Ziņojumi: 1210
Braucu ar: 600
|
16 Feb 2012, 18:00:53 Nilzirgs rakstīja:
Jā, piekrītu. Padomju produkcija nevarēja konkurēt ar importu. Un RAF bija galīgs sūds. Bet ne par to ir runa.
Nu piemēram... Kāpēc "socialistiskajā" Wartburg rūpnīcā Vācijā pašlaik ražo citas markas auto, bet mūsu RAFā neražo neko? Par to ir runa.
Principā arī bijušās RAf vietā tagad ražo AmoPlant autobusus. Ne gluži uz tā paša konveijera, bet rupnica tika uzcelta uz blakus zemes gabala.
Man personigi nav neka pret krievu valodu ka tadu, saprotams ka ikdienā ar to jasaskaras. Bet... vai tad suns, kurš piedzimis stallī, ir zirgs?  [ Šo ziņu laboja Jods, 16 Feb 2012, 18:50:53 ] |
Offline | |
|
| viesulis | | 16. Feb 2012, 18:48 |
#1009
|
|
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| http://youtu.be/MbSepqgoHb8 [ Šo ziņu laboja viesulis, 16 Feb 2012, 18:50:51 ] |
Offline | |
|
|
|
| shmurger | | 16. Feb 2012, 18:52 |
#1010
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 18:48:20 werto rakstīja:
zinu vienu krievu cilvēku kurš pats lepni atzinās,ka LATVIJĀ dzīvo 35gadus,bet LATVISKI NEMĀK RUNĀT bet saprot visu ko viņam saka LATVISKI.vai tas ir normāli? 
var būt tāds līmenis. man vienu brīdi ar krievu valodu tā bija, kad maz lietoju,kā arī ar vācu valodu, jo pēc skolas varēju tekoši runāt,vajadzība pēc viņas nebija nekad, tagad tikaisaprotu bet pateik neko nevaru |
Offline | |
|
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:14 |
#1011
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:17:22 charbis rakstīja:
nu moška vēl lai poļi anglijā nobalso par otro polju valodu un, lai nabaga brits macās poļu valodu???? tur dzīvo ļoti daudz poļu. Ļoti. Polis ar poli, lai runā poliski, bet veikalā, bankā utt only english.
P.S Ideju saprati?
Poļi Anglijā ir 40%? Ja jā, tad lai balso.
Poļi Anglijā dzīvo vismaz no 17. gadsimta? Ja jā, tad lai balso.
Ideju saprati? |
Offline | |
|
| Nilzirgs | | 16. Feb 2012, 19:17 |
#1012
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 18:21:20 BMW530 rakstīja:
Kāda būs šīs valsts identitāte?
Ko tu sauc par identitāti?  |
Offline | |
|
| RolandsK | | 16. Feb 2012, 19:18 |
#1013
|
|
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Kā vienmēr, uzrodas kāds provokators, kas māca latviešus dzīvot |
Offline | |
|