| Autors | Ziņojums |
| Jackii | | 10. Aug 2015, 13:24 |
#9461
|
|
 Kopš: 12. Nov 2011
No: Limbaži
Ziņojumi: 66
Braucu ar: Audi 80 Quattro; Audi A6 C5Q; Audi Cabrio
| Ir vairāki komplekti ar R15 riepām.
1. GoodYear Eagle NCT, 205/60 R15, jaunas, tikai vecas, bet nav sasprāgušas vai brauktas.
80€
2. Kumho Ecowing, 195/60 R15, aptuveni 6mm, dilums vienāds abām, 11. gada ražotas
30€
3. Gislaved UltraSpeed, 195/65 R15, jaunas, ražotas 14. gada sākumā.
140€
4. General Altimax HP, 195/60 R15, 5-6mm, 08. gadā ražotas.
70€
PM vai 28831450
Atrodas Limbažos, var aizvest uz Rīgu. |
Offline | |
|
| DKristaps | | 10. Aug 2015, 13:29 |
#9462
|
|
 Kopš: 04. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: Kājām
| Vajag 2vas 215/40/17 |
Offline | |
|
| Rolits | | 10. Aug 2015, 15:06 |
#9463
|
|
Kopš: 07. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 411
Braucu ar: Kia & Fazer
| Varbūt kādam ir aizķērusies viena lietota Pirelli Cinturato P7 riepa 225/45 R17 ? |
Offline | |
|
| forset | | 10. Aug 2015, 17:52 |
#9464
|
|
Kopš: 10. Aug 2015
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Ir četras 185/65 R15 vasaras riepas, protektors ~4mm, par visām 20 euro.
25992706[ Šo ziņu laboja forset, 11 Aug 2015, 19:41:11 ] |
Offline | |
|
| Tazx | | 10. Aug 2015, 20:36 |
#9465
|
|
 Kopš: 03. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 264
Braucu ar: bīemvē
| Steidzami vajag R16 195/45 riepu kompleku. Der ari m+s [ Šo ziņu laboja Tazx, 11 Aug 2015, 13:58:29 ] |
Offline | |
|
| sragnaK | | 11. Aug 2015, 08:21 |
#9466
|
|
 Kopš: 27. May 2015
Ziņojumi: 5
Braucu ar: BMW 530
| Pērku 2GB. 275/35 R18 riepas. PM vai 29918532 |
Offline | |
|
| Nylon | | 11. Aug 2015, 09:29 |
#9467
|
|
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: Avataru
| Dodiet divas r15 spolēšanai... šodien savākšu, pa adekvātu ciparu, var nebūt liels protektora atlikums
PM |
Offline | |
|
Chilijs
| | 11. Aug 2015, 12:14 |
#9468
|
|
 Kopš: 26. Jan 2011
Ziņojumi: 458
Braucu ar:
| Pardodu 20gb jaunas FEDERAL 595 245/40 .par riepu 63eur.r17
Ja kadam drifterim intrese pm vai 20626013 |
Offline | |
|
|
|
| Voits | | 11. Aug 2015, 17:05 |
#9469
|
|
 Kopš: 07. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 433
Braucu ar: e39,e90,e63
| Perku 4gb r16 gumijas...letais gals interese. PM. |
Offline | |
|
| gunchans | | 11. Aug 2015, 18:08 |
#9470
|
|
Kopš: 23. Mar 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 107
Braucu ar: auto
| 185/55/16 Bridgestone vasara atlikums 5mm palicis pāris 30 EUR! |
Offline | |
|
| storm962 | | 11. Aug 2015, 22:16 |
#9471
|
|
Kopš: 06. May 2015
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Pārdodu 4gb debica presto 215/ 55-16 4mm 30e
2gb 225/45-17 clear ražojums iespregajusas nedaudz 4mm 10e
1gb michelin pilot sport 245/45-19 7e |
Offline | |
|
| jim-beam | | 11. Aug 2015, 22:47 |
#9472
|
|
 Kopš: 29. Mar 2009
Ziņojumi: 11096
Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp
| dodiet divas riepas vai vienu riepu ar izmēru 175/70R14 
Piedāvājumus uz PM vai sms uz 29330 divi seši viens |
Offline | |
|
| Nylon | | 12. Aug 2015, 00:11 |
#9473
|
|
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: Avataru
| ir 4 gab 185/60/14, vasaras, vēl braukt un braukt
30eur komplekts |
Offline | |
|
| Mierkalns | | 12. Aug 2015, 16:26 |
#9474
|
|
Kopš: 12. Apr 2015
No: Sigulda
Ziņojumi: 4
Braucu ar: chevy s10
| http://failiem.lv/g/dcrlotj#
2gab r17 225/50 6-7mm goodyear flatrun cena-60eiras par abam |
Offline | |
|
| Mierkalns | | 12. Aug 2015, 16:40 |
#9475
|
|
Kopš: 12. Apr 2015
No: Sigulda
Ziņojumi: 4
Braucu ar: chevy s10
| http://failiem.lv/g/xcdqmla#aa/IMAG1936.jpg
r15 4mm 195/65 westlake riepas+bleķa diski+kalpaki=60eur
stavēja uz e36 
pm vai 26819990[ Šo ziņu laboja Mierkalns, 12 Aug 2015, 16:41:45 ] |
Offline | |
|
| dainiiz | | 12. Aug 2015, 17:05 |
#9476
|
|
 Kopš: 18. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5244
Braucu ar: 125mm
| dodat kaads 225/45/17 luugums ne 2-3mm
4 der pa paariem
|
Offline | |
|
|
|
| Zhix | | 12. Aug 2015, 17:58 |
#9477
|
|
 Kopš: 26. May 2011
Ziņojumi: 325
Braucu ar: PSRS motorīti!
|
07 Aug 2015, 12:58:06 Zhix rakstīja:
Pērku 235/45/17 4gab! var pa pāriem, galvenais lai protektors vismaz 4mm!
PM! 
|
Offline | |
|
| Voits | | 13. Aug 2015, 12:24 |
#9478
|
|
 Kopš: 07. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 433
Braucu ar: e39,e90,e63
| Joprojam aktuali-4.gb uz r16 interese tikai lietotas,3mm variantus nepiedavat. PM. |
Offline | |
|
| zhurka | | 14. Aug 2015, 10:16 |
#9479
|
|
 Kopš: 10. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1293
Braucu ar:
| Pārdodu riepas.
- 2gb pireli pzero 235/35/19 atlikums 4-5mm
Cena 30 eiro
- michelin energy saver 175/65/14 82T protektora atlikums 4-5mm
Cena par 2gb. 25 eiro
http://www.bildites.lv/images/d2obq51h0fu7oe62h48c.jpg
- 2gb firestone f-580 175/65/13 80T protektora atlikums 5-6mm+ dzelzs diski 4x100 et 43 5.5j stāvēja uz lupo ,var iegādāties atsevišķi riepas vai diskus
Cena 40 eiro
http://www.bildites.lv/images/hf7mkqtfpi7y77i0b4wk.jpg
-2gb dunlop sp sport max gt 275/40/18 99y
Protektora atlikums 5mm
Cena 40 eiro
2013 gada ražojums
Pm vai 2612divi847[ Šo ziņu laboja zhurka, 14 Aug 2015, 10:18:23 ] |
Offline | |
|
| Bembiks | | 14. Aug 2015, 18:10 |
#9480
|
|
 Kopš: 27. Oct 2011
Ziņojumi: 1031
Braucu ar: Autobusu
|
30 Jul 2015, 09:43:47 geits rakstīja:
Vajag divas R14 185/65 PM vai 20554949
cik gadus meklēsi??? 
Ko saki par jaunām, bez bēdām??? |
Offline | |
|