Online

Pašreiz BMWPower skatās 127 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:36 #934

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Offline
Devil
16. Feb 2012, 17:36 #935

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju

Tikko runāju pa telefonu ar savu sadarbības partneri-kompanjonu, pilnībā pārliecināts krievs (krievs-domāts nacionalitāte, bet uzsvars ir bez ļaunuma), kurš man teica ka pats balsos pret, bet vaai es pēc referenduma ar viņu runāšu krieviski
mēs parēcām par situāciju, bet tagad lasot Ruu un Vovas un vēl dažus indivīdus (morālos invalīdus) vnk trūkst vārdu !!!

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:37 #936

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?


es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.


ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:39:25 ]

Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:38 #937

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
Offline
uldens1
16. Feb 2012, 17:38 #938

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
ne krievi drikstes nemacities latviski,jo valsts iestadem bus vis jaieliek mutites ar krievu karotiti
Online
skudza
16. Feb 2012, 17:39 #939

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?


Tā "apspiestā" "puse" tagad nevar iemācīties vienu... kāpēc, lai viņi varētu spēt iemācīties divas?
Offline
-Edm-
16. Feb 2012, 17:39 #940

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
a no kā baidies tu?

-----------------
Offline
Devil
16. Feb 2012, 17:40 #941

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?

Cik Vācijā dzīvo turku ??? Cik Krievijā dzīvo gruzīnu, armēņu, čēčenu ??? Tur neviens pat neiedomājas pacelt pipisku pret nāciju !!!
Dēļ tādiem kā Tu arī veidojas strapnacionālais kašķis !!!
P.S. Nīlzirgam jautājums, ko darītu krievi ja armēnu vai gruzīnu kopiena pieprasītu atzīt federācijas teritorijā savu valodu par otru valsts valodu
C

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Sternwolf
16. Feb 2012, 17:40 #942

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2260

Braucu ar: izslēgtu DSC


16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?

Tapec ka krievija ir sērga kurus negrib neviena valsts. Bardaks, nabadzība, noziedzība...
Būtu pavisam cita lieta ja ierosinātu otru valsts valodu kā angļu

-----------------
WEB risinājumi
Offline
uldens1
16. Feb 2012, 17:41 #943

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā
Online
DrumB
16. Feb 2012, 17:41 #944

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?

Tu biji svarīgs SC, tu esi svarīgs referenduma biļetena "PAR" lodziņam un tu būsi svarīgs biļešu kasierei atceļā uz Maskavu
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:41 #945

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43

Nīlzirg, tev pašam parakstā ir rakstīts kaut kas par etnisko diskrimināciju, ka tā jāpārtrauc tipa. nu tā kā tev ir problēmas ar valodām, tad es tev iztulkoju, cerams novērtē. un tagad - beidz lūdzu etnisko diskrimināciju, kuru tu pats šobrīd aktīvi izveic. paldies.
Offline
-Edm-
16. Feb 2012, 17:42 #946

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Feb 2012, 17:41:27 DrumB rakstīja:

16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?

Tu biji svarīgs SC, tu esi svarīgs referenduma biļetena "PAR" lodziņam un tu būsi svarīgs biļešu kasierei atceļā uz Maskavu
šaubos vai Maskavai tādi vajadzīgi biš tālāk biš dziļāk

-----------------
Offline
viesulis
16. Feb 2012, 17:43 #947

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:

16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā


Bet grib dzīvot tik pat labi, kā Zviedrijā un Anglijā atlaižot Sajemu
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:43 #948

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:37:30 arizah rakstīja:

es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.


ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas

Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.
Offline
Devil
16. Feb 2012, 17:43 #949

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?

Losi, Tu igaunijā esi bijis ? Aizbrauc un pamēģini parunāt krieviski - sapratīsi ko nozīmē pazemots

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
artys
16. Feb 2012, 17:43 #950

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
-Edm-
16. Feb 2012, 17:44 #951

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Feb 2012, 17:40:45 Devil rakstīja:

16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?

Cik Vācijā dzīvo turku ??? Cik Krievijā dzīvo gruzīnu, armēņu, čēčenu ??? Tur neviens pat neiedomājas pacelt pipisku pret nāciju !!!
Dēļ tādiem kā Tu arī veidojas strapnacionālais kašķis !!!
P.S. Nīlzirgam jautājums, ko darītu krievi ja armēnu vai gruzīnu kopiena pieprasītu atzīt federācijas teritorijā savu valodu par otru valsts valodu
C
tieši tā,tas kas te notiek tas vispār ir absurds prātam neaptverams

-----------------
Offline
-Edm-
16. Feb 2012, 17:45 #952

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:

16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
atruna parasti uz tādu tekstu ir tipiska,ja žē ņe graždaņin

-----------------
Offline
Sternwolf
16. Feb 2012, 17:46 #953

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2260

Braucu ar: izslēgtu DSC


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:
Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.

šī nebūs viņu valsts kamer to necienīs un nemācēs viņas valodu un to negodās

-----------------
WEB risinājumi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo