Online
Pašreiz BMWPower skatās 127 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti? | Offline | | |
Devil  | |  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
| Tikko runāju pa telefonu ar savu sadarbības partneri-kompanjonu, pilnībā pārliecināts krievs (krievs-domāts nacionalitāte, bet uzsvars ir bez ļaunuma), kurš man teica ka pats balsos pret, bet vaai es pēc referenduma ar viņu runāšu krieviski
mēs parēcām par situāciju, bet tagad lasot Ruu un Vovas un vēl dažus indivīdus (morālos invalīdus) vnk trūkst vārdu !!!
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.
ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas  [ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:39:25 ] | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc? | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
ne krievi drikstes nemacities latviski,jo valsts iestadem bus vis jaieliek mutites ar krievu karotiti | Online | | |
| skudza | |  Kopš: 27. Jan 2009
Ziņojumi: 831
Braucu ar: pelēci
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tā "apspiestā" "puse" tagad nevar iemācīties vienu... kāpēc, lai viņi varētu spēt iemācīties divas? | Offline | | |
-Edm-  | |  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
a no kā baidies tu?
-----------------
| Offline | | |
Devil  | |  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Cik Vācijā dzīvo turku ??? Cik Krievijā dzīvo gruzīnu, armēņu, čēčenu ??? Tur neviens pat neiedomājas pacelt pipisku pret nāciju !!!
Dēļ tādiem kā Tu arī veidojas strapnacionālais kašķis !!!
P.S. Nīlzirgam jautājums, ko darītu krievi ja armēnu vai gruzīnu kopiena pieprasītu atzīt federācijas teritorijā savu valodu par otru valsts valodu 
C
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
|
|
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2260
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
Tapec ka krievija ir sērga kurus negrib neviena valsts. Bardaks, nabadzība, noziedzība...
Būtu pavisam cita lieta ja ierosinātu otru valsts valodu kā angļu
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
| uldens1 | |  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17346
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā | Online | | |
| DrumB | |  Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tu biji svarīgs SC, tu esi svarīgs referenduma biļetena "PAR" lodziņam un tu būsi svarīgs biļešu kasierei atceļā uz Maskavu  | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
| Nīlzirg, tev pašam parakstā ir rakstīts kaut kas par etnisko diskrimināciju, ka tā jāpārtrauc tipa. nu tā kā tev ir problēmas ar valodām, tad es tev iztulkoju, cerams novērtē. un tagad - beidz lūdzu etnisko diskrimināciju, kuru tu pats šobrīd aktīvi izveic. paldies. | Offline | | |
-Edm-  | |  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Feb 2012, 17:41:27 DrumB rakstīja:
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tu biji svarīgs SC, tu esi svarīgs referenduma biļetena "PAR" lodziņam un tu būsi svarīgs biļešu kasierei atceļā uz Maskavu 
šaubos vai Maskavai tādi vajadzīgi biš tālāk biš dziļāk 
-----------------
| Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā
Bet grib dzīvot tik pat labi, kā Zviedrijā un Anglijā atlaižot Sajemu  | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:37:30 arizah rakstīja:
es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.
ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas 
Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR. | Offline | | |
Devil  | |  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
|
16 Feb 2012, 17:38:12 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:35:52 Sternwolf rakstīja:
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
Nē, vienkarši tev ir paranoja un krievu fobija. Tu baidies no visa, kas ir saistīts ar krieviem un Krieviju. Kapēc?
Losi, Tu igaunijā esi bijis ? Aizbrauc un pamēģini parunāt krieviski - sapratīsi ko nozīmē pazemots 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
|
|
artys  | |  Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
|
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas | Offline | | |
-Edm-  | |  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Feb 2012, 17:40:45 Devil rakstīja:
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Cik Vācijā dzīvo turku ??? Cik Krievijā dzīvo gruzīnu, armēņu, čēčenu ??? Tur neviens pat neiedomājas pacelt pipisku pret nāciju !!!
Dēļ tādiem kā Tu arī veidojas strapnacionālais kašķis !!!
P.S. Nīlzirgam jautājums, ko darītu krievi ja armēnu vai gruzīnu kopiena pieprasītu atzīt federācijas teritorijā savu valodu par otru valsts valodu 
C
tieši tā,tas kas te notiek tas vispār ir absurds prātam neaptverams 
-----------------
| Offline | | |
-Edm-  | |  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Feb 2012, 17:43:38 artys rakstīja:
16 Feb 2012, 17:36:19 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 17:29:21 Sternwolf rakstīja:
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
Manuprāt, ja būs divas valsts valodas, ikvienam būs jāzin ABUS! Nevis tikai vienu! Tas ir slikti?
Tagad ir viena Valsts valoda, bet vai ikviens zin viņu? Tu nonāc strupceļā!
atruna parasti uz tādu tekstu ir tipiska,ja žē ņe graždaņin 
-----------------
| Offline | | |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2260
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:
Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.
šī nebūs viņu valsts kamer to necienīs un nemācēs viņas valodu un to negodās
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|