Online
Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 17:03:23 728er rakstīja:
joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu.
pēc dažu šeit rakstošo loģikas sanāk, ka jāievieš divvalodība un tad viņi momentā iemācīsies  | Offline | | |
728er
| | Kopš: 02. Sep 2010
Ziņojumi: 37
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:05:10 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 17:03:23 728er rakstīja:
joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu.
pēc dažu šeit rakstošo loģikas sanāk, ka jāievieš divvalodība un tad viņi momentā iemācīsies 
nav jāieviš,bet jāiemācās valsts valoda | Offline | | |
| kapeikpisejs | | Kopš: 30. Jun 2011
Ziņojumi: 670
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Nevis visiem būtu ērti, bet lai krieviem pietiktu zināt vienu valodu. Ja ieviesīs krievu valodu kā otro valsts valodu, tad krievi iemācīsies arī latviešu valodu, jo kā tu saki, tad visi zinatu divas valodas vismaz. | Offline | | |
artys  | |  Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz
1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
bet kāpēc jābūt ērti krieviem? Kāpēc viņi nevar tik elementāru lietu izdarīt, kā iemācīties valodu?
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas | Offline | | |
| skudza | |  Kopš: 27. Jan 2009
Ziņojumi: 831
Braucu ar: pelēci
|
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
KAM būs ērti? Ja citādi runājošie, šobrīd nerunā latviski, vai viņi sāks runāt pēc pozitīva iznākuma?
Kā runājāt savā valodā, tā runāsiet. Bet mums būs jums viss jau oficiāli jāizstāsta jūsu valodā.
Iemācies tās divas valodas un runā. Vienā oficiālajā LATVIEŠU un otrā kaut senebreju. | Offline | | |
728er
| | Kopš: 02. Sep 2010
Ziņojumi: 37
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:09:32 kapeikpisejs rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Nevis visiem būtu ērti, bet lai krieviem pietiktu zināt vienu valodu. Ja ieviesīs krievu valodu kā otro valsts valodu, tad krievi iemācīsies arī latviešu valodu, jo kā tu saki, tad visi zinatu divas valodas vismaz.
kā anekdotē-krieva padod naglu sam ti padla naglij | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
|
16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities. | Offline | | |
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 17:07:52 BMW530 rakstīja:
Nu tas kurš ''vova'', jau vispār sākumā nāca klajā ar tekstiem; ''vai nebaidieties par to kas būs pēc tam''
teksti "vai nebaidaties par to kas būs pēc tam" lieliski veicina integrāciju, kā arī nostiprina latviešos cieņu pret krieviem  | Offline | | |
|
|
| arizah | |  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
tieši šī aspekta pēc 16gadīgiem nedod balsot.
p.s. par tiem tur saeimā - kāpēc tad tu tur nesēdi un netērē naudu "kā vajag"? slabo iekļūt? tak demokrātija. katrs kas grib ierosina referendumu, katrs kurš grib iet pārstāvēt saeimā savu elektorātu (ja tāds ir). | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
Tu esi izliecies?
Vai arii vienkaarssi sso referendumu jauc ar Saeimas atlaissanas referendumu?
Un kaadas sakars ekonomikai ar VALODU??? Tu taccu tiktiessaam esi cirvis. Nekas nav pret krieviem. Bet nu tie ,aks pin iekssaa labklaajiibu, dziives liimeni , paarticiibu un valsts valodu ir ar pirkstu taisiiti  | Offline | | |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
Tu maz stādies priekšā kādas būs izmaksas ieviešot valstī otro valodu? Krietni vairāk par 2 ļimoniem referendumam. Sekojoši mazaattīstītie tiks pie pilsonības nezinot LV valodu un SC tiek koolicijā un atgriežamies pie vēstures ka valdība pati nolemj pievienoties Krievijai jo SC ir Krievijas pakalpiņi
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
| tomick | |  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
Tiešām tikai divām lietām nav robežu. Visumam un cilvēka muļķibai.
Tiešām šādi auni starp mums dzivo? | Offline | | |
| Ruuu | |  Kopš: 05. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 191
Braucu ar: BMW Compact 316 iA
| Cinaties par savu valodu! Tas ir pareizi! Man vismaz ir patikami redzet, ka jus varat cinities kopa. Varbut pec referenduma tapat uztaisisim streiku ka Griekija? | Offline | | |
| skudza | |  Kopš: 27. Jan 2009
Ziņojumi: 831
Braucu ar: pelēci
|
16 Feb 2012, 17:21:38 tomick rakstīja:
16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.
ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
Tiešām tikai divām lietām nav robežu. Visumam un cilvēka muļķibai.
Tiešām šādi auni starp mums dzivo?
te var redzēt, kur vairums no tiem paslēpušies  | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
| Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem. | Offline | | |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
16 Feb 2012, 17:27:36 Nilzirgs rakstīja:
Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem.
Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
|
|
artys  | |  Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
|
16 Feb 2012, 17:27:36 Nilzirgs rakstīja:
Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem.
vēlviens neattīstītais!
Atļaujos tā tevi saukt, jo nemāki pamatot savu sakāmo!
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas | Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
16 Feb 2012, 17:23:51 Ruuu rakstīja:
Cinaties par savu valodu! Tas ir pareizi! Man vismaz ir patikami redzet, ka jus varat cinities kopa. Varbut pec referenduma tapat uztaisisim streiku ka Griekija?
Jā, šis raksturo sovaku domāšanas veidu, ļurināt ar lietām par kurām nav nekādas nojēgas. Grieķi ar savu streikošanu nav iešāvuši sev kājā, bet gan atšāvuši tās pilnībā. Viņi ir sūdos līdz ausīm un neviens viņiem nekad vairāk neaizdos naudu uz normāliem %.
Turpinot analoģiju, SC arī arī sec iešāvis kājā, jo vairs valdībā netiks nekas- NEKAD. Politisks sprāgonis, tāpat kā Urbis un Ušakovs. Neticamā ātrumā padirst visus latviešu vēlētājus un domāju, daļu krievus ar + gan jau sāks par visu korupciju arī fukāt viņus  | Offline | | |
| Nilzirgs | | Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
Mēs aizstāvam savu valsti 
Vai kāds apdraudē Latvijas pastavēšānai? Kurš? Un kapēc DP klusē?  | Offline | | |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
16 Feb 2012, 17:33:25 Nilzirgs rakstīja:
Mēs aizstāvam savu valsti 
Vai kāds apdraudē Latvijas pastavēšānai? Kurš? Un kapēc DP klusē? 
Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|