Online

Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
arizah
16. Feb 2012, 17:05 #914

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:03:23 728er rakstīja:
joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu.


pēc dažu šeit rakstošo loģikas sanāk, ka jāievieš divvalodība un tad viņi momentā iemācīsies
Offline
728er
16. Feb 2012, 17:09 #915

Kopš: 02. Sep 2010

Ziņojumi: 37

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:05:10 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 17:03:23 728er rakstīja:
joptvai,pat melnie ,kas nesen nokāpuši no koka iemācās runāt latviski ātrāk par lielāko daļu krievu.


pēc dažu šeit rakstošo loģikas sanāk, ka jāievieš divvalodība un tad viņi momentā iemācīsies
nav jāieviš,bet jāiemācās valsts valoda
Offline
kapeikpisejs
16. Feb 2012, 17:09 #916

Kopš: 30. Jun 2011

Ziņojumi: 670

Braucu ar:



16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


Nevis visiem būtu ērti, bet lai krieviem pietiktu zināt vienu valodu. Ja ieviesīs krievu valodu kā otro valsts valodu, tad krievi iemācīsies arī latviešu valodu, jo kā tu saki, tad visi zinatu divas valodas vismaz.
Offline
artys
16. Feb 2012, 17:09 #917

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:31:57 Elviss rakstīja:
Ir daudz pilsētas, kur vispār krievu ir ļoti maz

1.ja,un tadu pilsetu ir ljoti daudz,pilniba piekritu! Ka ari D-pils nav vieniga krievu valodas runajosha pilseta.
2. Es nekada gadijuma negribu mainit jusu identitati,jo es negribu vienu krievu valsts valodu. Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.
Atvainojos,ka bez mikstinajuma zimem un garumzimem,rakstu no mobila talrunja.
bet kāpēc jābūt ērti krieviem? Kāpēc viņi nevar tik elementāru lietu izdarīt, kā iemācīties valodu?

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
skudza
16. Feb 2012, 17:09 #918

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


KAM būs ērti? Ja citādi runājošie, šobrīd nerunā latviski, vai viņi sāks runāt pēc pozitīva iznākuma?
Kā runājāt savā valodā, tā runāsiet. Bet mums būs jums viss jau oficiāli jāizstāsta jūsu valodā.

Iemācies tās divas valodas un runā. Vienā oficiālajā LATVIEŠU un otrā kaut senebreju.
Offline
728er
16. Feb 2012, 17:12 #919

Kopš: 02. Sep 2010

Ziņojumi: 37

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:09:32 kapeikpisejs rakstīja:


16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


Nevis visiem būtu ērti, bet lai krieviem pietiktu zināt vienu valodu. Ja ieviesīs krievu valodu kā otro valsts valodu, tad krievi iemācīsies arī latviešu valodu, jo kā tu saki, tad visi zinatu divas valodas vismaz.
kā anekdotē-krieva padod naglu sam ti padla naglij
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 17:15 #920

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.


ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:15 #921

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:07:52 BMW530 rakstīja:
Nu tas kurš ''vova'', jau vispār sākumā nāca klajā ar tekstiem; ''vai nebaidieties par to kas būs pēc tam''


teksti "vai nebaidaties par to kas būs pēc tam" lieliski veicina integrāciju, kā arī nostiprina latviešos cieņu pret krieviem
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:17 #922

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:
Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.


tieši šī aspekta pēc 16gadīgiem nedod balsot.
p.s. par tiem tur saeimā - kāpēc tad tu tur nesēdi un netērē naudu "kā vajag"? slabo iekļūt? tak demokrātija. katrs kas grib ierosina referendumu, katrs kurš grib iet pārstāvēt saeimā savu elektorātu (ja tāds ir).
Offline
divkosigais
16. Feb 2012, 17:18 #923

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.


ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.

Tu esi izliecies?
Vai arii vienkaarssi sso referendumu jauc ar Saeimas atlaissanas referendumu?

Un kaadas sakars ekonomikai ar VALODU??? Tu taccu tiktiessaam esi cirvis. Nekas nav pret krieviem. Bet nu tie ,aks pin iekssaa labklaajiibu, dziives liimeni , paarticiibu un valsts valodu ir ar pirkstu taisiiti
Offline
Sternwolf
16. Feb 2012, 17:21 #924

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.


ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.

Tu maz stādies priekšā kādas būs izmaksas ieviešot valstī otro valodu? Krietni vairāk par 2 ļimoniem referendumam. Sekojoši mazaattīstītie tiks pie pilsonības nezinot LV valodu un SC tiek koolicijā un atgriežamies pie vēstures ka valdība pati nolemj pievienoties Krievijai jo SC ir Krievijas pakalpiņi

-----------------
WEB risinājumi
Offline
tomick
16. Feb 2012, 17:21 #925

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.


ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.


Tiešām tikai divām lietām nav robežu. Visumam un cilvēka muļķibai.

Tiešām šādi auni starp mums dzivo?
Offline
Ruuu
16. Feb 2012, 17:23 #926

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA

Cinaties par savu valodu! Tas ir pareizi! Man vismaz ir patikami redzet, ka jus varat cinities kopa. Varbut pec referenduma tapat uztaisisim streiku ka Griekija?
Offline
skudza
16. Feb 2012, 17:25 #927

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci


16 Feb 2012, 17:21:38 tomick rakstīja:

16 Feb 2012, 17:15:03 Ruuu rakstīja:

16 Feb 2012, 16:59:37 arizah rakstīja:

16 Feb 2012, 16:55:21 Ruuu rakstīja:
Es par divam valsts valodam! Lai visiem butu erti un visi zinatu divas valodas vismaz.


pēc šīs loģikas sanāk, ka visērtāk būtu, ja būtu kādas 8 valodas.


ja butu pa 10% katras tautiibas,tad butu diezgan logiski uztaisit 8 valodas.
Par Latvijas pievienoshanu Krievijai valodas delj reali pasmejos. Man patik Latvija. Es ienistu tos cilvekus,kuri sezh Saema un tere manu naudu. Es negribu Krievijas bardaku. Es tiesham velos,lai Latvija attistas. Ja butu ta,ka uzliekot PRET dzives apstaklji saaktu mainities uz labo pusi-es uzliktu PRET. Bet tapec,ka shadas parliecibas nav, es uzlikshu to,kas varetu palidzet mums,ka valstij attistities.


Tiešām tikai divām lietām nav robežu. Visumam un cilvēka muļķibai.

Tiešām šādi auni starp mums dzivo?


te var redzēt, kur vairums no tiem paslēpušies
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:27 #928

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem.
Offline
Sternwolf
16. Feb 2012, 17:29 #929

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


16 Feb 2012, 17:27:36 Nilzirgs rakstīja:
Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem.

Tālāk par to ka nebūs jāmācās LV valoda laikam neesi spējīgs izdomāt

-----------------
WEB risinājumi
Offline
artys
16. Feb 2012, 17:30 #930

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


16 Feb 2012, 17:27:36 Nilzirgs rakstīja:
Jā, latviešu valoda ir foršā. Man patīk. Bet balsošu PAR divvalodību, jo tā būs labāk visiem.
vēlviens neattīstītais!

Atļaujos tā tevi saukt, jo nemāki pamatot savu sakāmo!

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
viesulis
16. Feb 2012, 17:32 #931

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 17:23:51 Ruuu rakstīja:
Cinaties par savu valodu! Tas ir pareizi! Man vismaz ir patikami redzet, ka jus varat cinities kopa. Varbut pec referenduma tapat uztaisisim streiku ka Griekija?


Jā, šis raksturo sovaku domāšanas veidu, ļurināt ar lietām par kurām nav nekādas nojēgas. Grieķi ar savu streikošanu nav iešāvuši sev kājā, bet gan atšāvuši tās pilnībā. Viņi ir sūdos līdz ausīm un neviens viņiem nekad vairāk neaizdos naudu uz normāliem %.

Turpinot analoģiju, SC arī arī sec iešāvis kājā, jo vairs valdībā netiks nekas- NEKAD. Politisks sprāgonis, tāpat kā Urbis un Ušakovs. Neticamā ātrumā padirst visus latviešu vēlētājus un domāju, daļu krievus ar + gan jau sāks par visu korupciju arī fukāt viņus
Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:33 #932

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


Mēs aizstāvam savu valsti

Vai kāds apdraudē Latvijas pastavēšānai? Kurš? Un kapēc DP klusē?
Offline
Sternwolf
16. Feb 2012, 17:35 #933

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


16 Feb 2012, 17:33:25 Nilzirgs rakstīja:

Mēs aizstāvam savu valsti

Vai kāds apdraudē Latvijas pastavēšānai? Kurš? Un kapēc DP klusē?

Te jau ir tas ka Tu nespēj domāt vairākus gājienus uz priekšu.

-----------------
WEB risinājumi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo