| Autors | Ziņojums |
| Locis | | 09. Dec 2014, 11:35 |
#8621
|
|
 Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| Audi A8 Quattro 2011. gada arī diezgan labi uzvedās
 |
Offline | |
|
Hesus  | | 09. Dec 2014, 13:12 |
#8622
|
|
 Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8426
Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5
| Pērku pāri 255/35/18 vismaz 6mm. 29 147 838
----------------- Darbs ceļ vīru! |
Offline | |
|
| ozindziss | | 09. Dec 2014, 15:56 |
#8623
|
|
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| Ienākušas lietotas ziemas riepas,mazie izmēri,R13-15
Izmēri dažādi,praktiski visas radžotas ziemenes Gislaved,Nokian,Vredestein,Kumho
Protektora atlikums ~6-8mm
DOT'i nebūs svaigākie,tāpēc cenas +/- 65eur(16.25eur/gab)/komplekts + montāžai atlaide 
Jaunas ziemenes 195/65r15 Dayton DW510Evo
DOT2014 34ned,ražotas Itālijā
Komplekta cena 152eur(38e/gab) + montāža 10eur 
PM man vai lietotājam: makonis7,jeb zvaniet par konkrētiem izmēriem
2 004004 5
2 000368 9
Atrodamies Berģos
|
Offline | |
|
Norchx  | | 09. Dec 2014, 16:26 |
#8624
|
|
 Kopš: 19. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 11373
Braucu ar:
| Četras Goodyear Marathon 215/65 R16C 4-5mm, atdošu par 20 EUR.
Četras Uniroyal Snow MAX 185/75 R16C, divas 4-5mm, divas 7-8mm. Viss kopā 50 EUR.
|
Offline | |
|
se7en  | | 09. Dec 2014, 17:18 |
#8625
|
|
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| 205/55 R16 7-7,5mm 5gb., divām kkadi šipi trūkst, piektdajai 6mm. - 100eur
PM vai 286viensviens862
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
| Waucha | | 09. Dec 2014, 17:33 |
#8626
|
|
Kopš: 08. Feb 2014
Ziņojumi: 20
Braucu ar:
| Mekleju 2 ziemas riepas r17 205/45.
PM ja kadam kas aizķeries. |
Offline | |
|
| Big-Bro | | 09. Dec 2014, 20:50 |
#8627
|
|
 Kopš: 11. Oct 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 292
Braucu ar: BMW Cabrio
| Nopirkšu 215/45 R17 ziemenes 4gb.. lai var TA iziet.. budžets +/- 120eur |
Offline | |
|
AF  | | 09. Dec 2014, 21:46 |
#8628
|
|
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
| Meklēju Jaunas džipa riepas
255/70 R16
interesē M+S bet īstas, nevis kkāda franču tirgum u.t.t kuras jau mitrā zālē stumdīs kaku kā pats francūzis |
Offline | |
|
|
|
| gintc | | 09. Dec 2014, 21:57 |
#8629
|
|
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
| interesē 2 gab labas lietotas min 7mm vai jaunas
215/50 R17
PM |
Offline | |
|
| Piekuuns07 | | 09. Dec 2014, 22:17 |
#8630
|
|
 Kopš: 07. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 376
Braucu ar: Ekskavatoru
| Piedāvājiet priekš e36 budžetā līdz 60 eiro bleķiniekus ar 4-5mm ziemas riepu 4gab komplektu vai tikai ziemas riepas budžetā līdz 45 eiro.
 [ Šo ziņu laboja maartyd, 09 Dec 2014, 22:18:42 ] |
Offline | |
|
| makonis7 | | 09. Dec 2014, 22:27 |
#8631
|
|
 Kopš: 04. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 965
Braucu ar: Ko dod
| pēdējais 205/55/16 pāris.
mm-5
par abām 12.99euro
+ montāža(ar balansēšanu)- 3.99 
Kurš pirmais brauc tam arī tiek. 
Atrodamies pie Brīvdabas muzeja.
|
Offline | |
|
wheelie  | | 09. Dec 2014, 22:29 |
#8632
|
|
Kopš: 21. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6858
Braucu ar: 1.6
| Paldies xjs_4 par riepām
----------------- 8) |
Offline | |
|
| koni4jo | | 09. Dec 2014, 22:34 |
#8633
|
|
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
| Bīdmērs paļubasu vīlēts, jāņem savu līdzi |
Offline | |
|
| makonis7 | | 09. Dec 2014, 22:36 |
#8634
|
|
 Kopš: 04. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 965
Braucu ar: Ko dod
|
09 Dec 2014, 22:34:38 koni4jo rakstīja:
Bīdmērs paļubasu vīlēts, jāņem savu līdzi
droši! Nebūs pirmais gadījums, ka cilvēks atbrauc ar savējo! 
|
Offline | |
|
| hax525 | | 10. Dec 2014, 12:42 |
#8635
|
|
 Kopš: 19. Mar 2008
No: Smiltene
Ziņojumi: 27
Braucu ar: E36 323ti
| Pārdod 5X120, R16, 7, 5J, et20 Borbet diskus ar praktiski jaunām ziemas riepām 215/65 R16, stāvēja uz BMW 7. sērijas ( e38 ), cena par komplektu 220,-Eur.
29540788 vai PM
RIEPAS AR DISKIEM SS.LV[ Šo ziņu laboja hax525, 15 Dec 2014, 17:46:56 ] |
Offline | |
|
Red_shadow  | | 10. Dec 2014, 13:09 |
#8636
|
|
 Kopš: 01. Feb 2006
Ziņojumi: 2269
Braucu ar: 999
| Akcija jaunām ziemas riepām:
bez šipiem
175 70 13 Good Year Ice+ 45eur/gb
185 65 14 Good Year Ice+ 55eur/gb
185 70 14 Good Year Ice+ 45eur/gb
195 55 15 Good Year Ice+ 60eur/gb
195 65 15 Dunlop IceSport 55eur/gb
215 55 16 Dunlop IceSport 85eur/gb
ar šipiem
185 65 14 Dunlop Ice Touch 65eur/gb
225 55 16 Dunlop Ice Touch 85eur/gb
265 60 18 Good Year UG500 150eur/gb
275 40 20 Good Year UG500 170eur/gb
kā arī citi piedāvājumi ar jaunām/lietotām riepām/diskiem
jāsaka, ka no POWERA
PM vai 27090999 
-----------------
Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999 |
Offline | |
|
|
|
| The1 | | 10. Dec 2014, 14:22 |
#8637
|
|
 Kopš: 06. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 88
Braucu ar: 325 e90 (Lumma)
| Ja nu kāds nav paspējis vēl uzlikt ziemenes ar radzēm un nomainīt diskus:
16" mazlietoti (4 mēnešus) diski. EJ35, attālums starp skrūvēm 4x114,3
un diska platums J7.0. Derēs uz e46.
+ riepas Nokian hakkapiliitta 5
205/55 R16
Gribētos 300 EUR. Varam runāt.
[ Šo ziņu laboja The1, 10 Dec 2014, 14:26:29 ] |
Offline | |
|
| SmXpress | | 10. Dec 2014, 14:32 |
#8638
|
|
Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4
Braucu ar: E36 325 TDS
| Style5 R16 piechukam ar svaigām ziemenēm Top-Zustand !200Eur
27037373
http://failiem.lv/g/mvurunn#aa/IMG_20141209_222655.jpg |
Offline | |
|
| snpz | | 10. Dec 2014, 19:50 |
#8639
|
|
 Kopš: 29. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 347
Braucu ar: skritulenēm
| Paldies proTEST par riepām, pie tam ar piegādi  |
Offline | |
|
| marisio | | 10. Dec 2014, 20:28 |
#8640
|
|
 Kopš: 18. May 2010
Ziņojumi: 329
Braucu ar: VWvageniem
| Tākā nolēmu ziemā braukt ar riepām R 16, tad tirgoju Michelin X-ice lietotas ziemas riepas 215/50/R17
Protektora atlikums +-6,5mm
Cena par komplektu 85eiro
https://www.dropbox.com/sh/iw9fb7in4mmeaok/AAAz...4ZJjeIj-P2a?dl=0
PM[ Šo ziņu laboja marisio, 10 Dec 2014, 20:29:24 ] |
Offline | |
|