| Autors | Ziņojums |
| kristapsk94 | | 15. Mar 2015, 17:18 |
#8581
|
|
 Kopš: 12. Feb 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 597
Braucu ar:
| nopirksu vasaras riepas 245/35/21R jaunas vai lietotas |
Offline | |
|
| Orto | | 15. Mar 2015, 20:26 |
#8582
|
|
Kopš: 15. Mar 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3
Braucu ar: auto
| Pārdodu X5 vasaras riepas,komplekts:
priekšā 255/50 R19;
aizmugurē 285/45 R19; Michelin no 5-6mm.
170 eiro komplekts
ir vel divas M+S 255/50 R19 Pirelli Scorpion,labas.Rit nomerisu protektoru. |
Offline | |
|
| AKbmw1 | | 15. Mar 2015, 21:06 |
#8583
|
|
 Kopš: 20. Oct 2010
No: Talsi
Ziņojumi: 132
Braucu ar: 535
| Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html |
Offline | |
|
| proTEST | | 15. Mar 2015, 23:08 |
#8584
|
|
 Kopš: 23. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2561
Braucu ar: 9 x 99
|
15 Mar 2015, 21:06:08 AKbmw1 rakstīja:
Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html
Latakko jau parastam klientam šīs riepas piedāvā pa 89EUR gabalā.  |
Offline | |
|
| v12_kilr | | 16. Mar 2015, 08:36 |
#8585
|
|
 Kopš: 04. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 417
Braucu ar: E30
| Pārdodu
2 vasaras Hankook Ventus 205/50 R16 8mm 70 Euro
2 vasaras jaunas Zetum 205/55 R16 90 Euro
2 vasaras Michelin pilot Cup + 6 mm 245/35 ZR19 90 Euro
29423630 |
Offline | |
|
6500  | | 16. Mar 2015, 09:16 |
#8586
|
|
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| sodien skidonu diena... 
Michelin Pilot sport 265/40/18
atlikums ~6mm
skidonu dienas cena 70€
razotas 2013.gada
Altenzo sports comforter+ 265/35/18...2gab.
skidonu dienas cena 170€
Riepas jaunas!
varu ari ko iemainit pret 225/40/18(2gab)
vai 255/40/17(2gab)[ Šo ziņu laboja 6500, 16 Mar 2015, 22:13:47 ]
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| Lauriks | | 16. Mar 2015, 10:08 |
#8587
|
|
 Kopš: 05. Dec 2010
Ziņojumi: 399
Braucu ar: Visu kas kustās :)
| Pārdodu:
JAUNAS vasaras riepas:
205/50 R15 Kormoran Gamma B2 2gab 40EUR/gab
225/50 R16 Nankang NS-2 2gab 43EUR/gab
Lietotas riepas
205/50 R16 Apollo Alnac 5mm 2gab 10EUR/gab
215/65 R16 Pirelli Scorpion STR 3-4mm 4gab 10EUR/gab
PM vai 26014197
|
Offline | |
|
| AKbmw1 | | 16. Mar 2015, 11:03 |
#8588
|
|
 Kopš: 20. Oct 2010
No: Talsi
Ziņojumi: 132
Braucu ar: 535
| 82eur/gb ar čeku, rīt jāliek virsū, tad arī jāskatās kādas ir par tādu naudu 
15 Mar 2015, 21:06:08 AKbmw1 rakstīja:
Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html
|
Offline | |
|
|
|
xjs_4  | | 16. Mar 2015, 11:09 |
#8589
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| 195/50r15 pag gada gludjeers 4gab 130Eur. domaaju 6-7mm
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| JKA | | 16. Mar 2015, 11:30 |
#8590
|
|
 Kopš: 18. Sep 2013
Ziņojumi: 62
Braucu ar:
| Lietotas ziemas riepas ar páris radzeem
235/65 r17 - 4mm, vasarai vel derees piedavajam savu cenu.
28 25 999 2 -velams zvaniit vai rakstiit.[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=r5plrul17q66pp2nomwz.jpg][/URL][/IMG] |
Offline | |
|
| SHADEL | | 16. Mar 2015, 14:29 |
#8591
|
|
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
| Ir 235/50R19 Dunlop SP Winter Sport 3D (protektora atlikums 5 mm)2gab-40eur 29797184
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1l55e6py191cacu5urb.jpg][/URL][IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bi6qsjikljoahhdfouvq.jpg][/URL][ Šo ziņu laboja SHADEL, 16 Mar 2015, 16:04:05 ] |
Offline | |
|
6500  | | 16. Mar 2015, 14:46 |
#8592
|
|
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| perku labas 225/40/18 vasaras riepas 2.gab...vismaz sakot ar 6mm
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
ramyrez
| | 16. Mar 2015, 15:34 |
#8593
|
|
Kopš: 11. Nov 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 428
Braucu ar: BMW 850Ci
| vajag divas vasaras riepas 195/40!!!! |
Offline | |
|
| Gangstar | | 16. Mar 2015, 15:51 |
#8594
|
|
 Kopš: 19. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 508
Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka
| 2gab 245,45R17 kautkādas amerikānu ar apm 4-4,5mm vasarenes 50 euro pa abām
2gab 235,40R18Run Flat ar apm 4mm vasarenes 40eiro par abām
2gab 225,50R17Run Flat ar 5,5-6mm vasarenes Good Year NCT 5
2gab 225,50R17Run Flat ar 4-4,5mm vasarenes arī tādas pašas Good Year NCT 5.Ja kādam kas interesē tad PM vai 22163449[ Šo ziņu laboja Gangstar, 24 Mar 2015, 14:14:08 ] |
Offline | |
|
| edza111 | | 16. Mar 2015, 15:52 |
#8595
|
|
Kopš: 14. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 365
Braucu ar: veselo sapraatu
| Piedavajiet 2gb 235.45.17. 2gb 255.40.17 |
Offline | |
|
| MartinM | | 16. Mar 2015, 18:31 |
#8596
|
|
Kopš: 30. Jul 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 712
Braucu ar:
| Pārdodu Michelin Radial M+S 4 riepas. 235/65/R17
4-5mm
Cena PM |
Offline | |
|
|
|
El_Camino  | | 16. Mar 2015, 20:20 |
#8597
|
|
 Kopš: 20. Jul 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1420
Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9
| 4gab Michelin Primacy HP 225/50R17
2 riepas jaunas ar uzliimeem, vienai 6.5mm, vienai 5.7mm.
Jaunas maksā 135eur gab.
Gribētu 300eur, runājama saprāta robežās un pavicinot naudu gar degunu.
Pm vai 261 00 160
[ Šo ziņu laboja El_Camino, 17 Mar 2015, 21:19:49 ]
-----------------
|
Offline | |
|
| VOSS | | 16. Mar 2015, 21:45 |
#8598
|
|
 Kopš: 02. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 75
Braucu ar: Volvo | BMW | Ducati
| 90 EUR par komplektu
BF Goodrich G force profiler 205/50 zr17 89y Labas vasaras riepas, visām vienmērīgs protektora nodilums - atlikums 5 mm. Jauna riepa maksā pāri 100 EUR. Zvani vai sms, jo forumā sanāk reti būt.. uz 20 200 980
90 EUR par komplektu[ Šo ziņu laboja VOSS, 16 Mar 2015, 21:45:34 ] |
Offline | |
|
6500  | | 16. Mar 2015, 22:15 |
#8599
|
|
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| perku komplektu ar vismaz 6mm
215/45/17 vai 225/45/17
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| Fandulis | | 16. Mar 2015, 22:38 |
#8600
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Papeetiiju cenas lietotaam un bik ahuel 
Shoziem pirmo reizi panjeemu kiinieti, ideaali, nekaadas starpiibas. Tagad tur pat panjeemu korejieshu vasaras uz r19 pa 250, negribaas atkal vaardu bataalijas, bet vai ir jeega njemt lietotaas? |
Offline | |
|