Online

Pašreiz BMWPower skatās 337 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietotas vasaras riepas

AutorsZiņojums
kristapsk94
15. Mar 2015, 17:18 #8581

Kopš: 12. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:

nopirksu vasaras riepas 245/35/21R jaunas vai lietotas
Offline
Orto
15. Mar 2015, 20:26 #8582

Kopš: 15. Mar 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3

Braucu ar: auto

Pārdodu X5 vasaras riepas,komplekts:
priekšā 255/50 R19;
aizmugurē 285/45 R19; Michelin no 5-6mm.
170 eiro komplekts

ir vel divas M+S 255/50 R19 Pirelli Scorpion,labas.Rit nomerisu protektoru.
Offline
AKbmw1
15. Mar 2015, 21:06 #8583

Kopš: 20. Oct 2010

No: Talsi

Ziņojumi: 132

Braucu ar: 535

Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html
Offline
proTEST
15. Mar 2015, 23:08 #8584

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2561

Braucu ar: 9 x 99


15 Mar 2015, 21:06:08 AKbmw1 rakstīja:
Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html

Latakko jau parastam klientam šīs riepas piedāvā pa 89EUR gabalā.
Offline
v12_kilr
16. Mar 2015, 08:36 #8585

Kopš: 04. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 417

Braucu ar: E30

Pārdodu
2 vasaras Hankook Ventus 205/50 R16 8mm 70 Euro
2 vasaras jaunas Zetum 205/55 R16 90 Euro
2 vasaras Michelin pilot Cup + 6 mm 245/35 ZR19 90 Euro
29423630
Offline
6500
16. Mar 2015, 09:16 #8586

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

sodien skidonu diena...

Michelin Pilot sport 265/40/18
atlikums ~6mm
skidonu dienas cena 70€
razotas 2013.gada


Altenzo sports comforter+ 265/35/18...2gab.
skidonu dienas cena 170€
Riepas jaunas!



varu ari ko iemainit pret 225/40/18(2gab)
vai 255/40/17(2gab)

[ Šo ziņu laboja 6500, 16 Mar 2015, 22:13:47 ]



-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Lauriks
16. Mar 2015, 10:08 #8587

Kopš: 05. Dec 2010

Ziņojumi: 399

Braucu ar: Visu kas kustās :)

Pārdodu:

JAUNAS vasaras riepas:
205/50 R15 Kormoran Gamma B2 2gab 40EUR/gab
225/50 R16 Nankang NS-2 2gab 43EUR/gab

Lietotas riepas
205/50 R16 Apollo Alnac 5mm 2gab 10EUR/gab
215/65 R16 Pirelli Scorpion STR 3-4mm 4gab 10EUR/gab

PM vai 26014197
Offline
AKbmw1
16. Mar 2015, 11:03 #8588

Kopš: 20. Oct 2010

No: Talsi

Ziņojumi: 132

Braucu ar: 535

82eur/gb ar čeku, rīt jāliek virsū, tad arī jāskatās kādas ir par tādu naudu

15 Mar 2015, 21:06:08 AKbmw1 rakstīja:
Vajag 2gb 275/30 r19, (der 2-3mm, tik par atiecīgu cenu)
Intresē vai kads var zem 99eur piedāvāt sailun?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/.../r19/bdgmmb.html
Offline
xjs_4
16. Mar 2015, 11:09 #8589

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

195/50r15 pag gada gludjeers 4gab 130Eur. domaaju 6-7mm

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
JKA
16. Mar 2015, 11:30 #8590

Kopš: 18. Sep 2013

Ziņojumi: 62

Braucu ar:

Lietotas ziemas riepas ar páris radzeem
235/65 r17 - 4mm, vasarai vel derees piedavajam savu cenu.


28 25 999 2 -velams zvaniit vai rakstiit.[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=r5plrul17q66pp2nomwz.jpg]
[/URL][/IMG]
Offline
SHADEL
16. Mar 2015, 14:29 #8591

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70

Ir 235/50R19 Dunlop SP Winter Sport 3D (protektora atlikums 5 mm)2gab-40eur 29797184
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1l55e6py191cacu5urb.jpg]
[/URL][IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bi6qsjikljoahhdfouvq.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja SHADEL, 16 Mar 2015, 16:04:05 ]

Offline
6500
16. Mar 2015, 14:46 #8592

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

perku labas 225/40/18 vasaras riepas 2.gab...vismaz sakot ar 6mm

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
ramyrez
16. Mar 2015, 15:34 #8593

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci

vajag divas vasaras riepas 195/40!!!!
Offline
Gangstar
16. Mar 2015, 15:51 #8594

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka

2gab 245,45R17 kautkādas amerikānu ar apm 4-4,5mm vasarenes 50 euro pa abām
2gab 235,40R18Run Flat ar apm 4mm vasarenes 40eiro par abām
2gab 225,50R17Run Flat ar 5,5-6mm vasarenes Good Year NCT 5
2gab 225,50R17Run Flat ar 4-4,5mm vasarenes arī tādas pašas Good Year NCT 5.Ja kādam kas interesē tad PM vai 22163449

[ Šo ziņu laboja Gangstar, 24 Mar 2015, 14:14:08 ]

Offline
edza111
16. Mar 2015, 15:52 #8595

Kopš: 14. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 365

Braucu ar: veselo sapraatu

Piedavajiet 2gb 235.45.17. 2gb 255.40.17
Offline
MartinM
16. Mar 2015, 18:31 #8596

Kopš: 30. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 712

Braucu ar:

Pārdodu Michelin Radial M+S 4 riepas. 235/65/R17
4-5mm



Cena PM
Offline
El_Camino
16. Mar 2015, 20:20 #8597

Kopš: 20. Jul 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1420

Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9

4gab Michelin Primacy HP 225/50R17
2 riepas jaunas ar uzliimeem, vienai 6.5mm, vienai 5.7mm.
Jaunas maksā 135eur gab.
Gribētu 300eur, runājama saprāta robežās un pavicinot naudu gar degunu.
Pm vai 261 00 160

[ Šo ziņu laboja El_Camino, 17 Mar 2015, 21:19:49 ]



-----------------
Offline
VOSS
16. Mar 2015, 21:45 #8598

Kopš: 02. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 75

Braucu ar: Volvo | BMW | Ducati

90 EUR par komplektu
BF Goodrich G force profiler 205/50 zr17 89y Labas vasaras riepas, visām vienmērīgs protektora nodilums - atlikums 5 mm. Jauna riepa maksā pāri 100 EUR. Zvani vai sms, jo forumā sanāk reti būt.. uz 20 200 980

90 EUR par komplektu

[ Šo ziņu laboja VOSS, 16 Mar 2015, 21:45:34 ]

Offline
6500
16. Mar 2015, 22:15 #8599

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

perku komplektu ar vismaz 6mm

215/45/17 vai 225/45/17

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Fandulis
16. Mar 2015, 22:38 #8600

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Papeetiiju cenas lietotaam un bik ahuel
Shoziem pirmo reizi panjeemu kiinieti, ideaali, nekaadas starpiibas. Tagad tur pat panjeemu korejieshu vasaras uz r19 pa 250, negribaas atkal vaardu bataalijas, bet vai ir jeega njemt lietotaas?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo