Online

Pašreiz BMWPower skatās 361 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietotas vasaras riepas

AutorsZiņojums
Aadolfs
08. Mar 2015, 22:58 #8481

Kopš: 25. Nov 2009

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

kur tu sis riepas pirki, jo tadas neesmu vel manijis, ir visadas citas???
Offline
Locis
08. Mar 2015, 23:01 #8482

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Tirgo jau ari labas lietotas riepas,tikai tas izker laicigi. Nevajag nogulet un tad sudzeties,ka no parpalikumiem neka nav ,itsevisci tadiem retakiem izmeriem.
Offline
koni4jo
08. Mar 2015, 23:06 #8483

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


08 Mar 2015, 23:01:52 Locis rakstīja:
Tirgo jau ari labas lietotas riepas,tikai tas izker laicigi. Nevajag nogulet un tad sudzeties,ka no parpalikumiem neka nav ,itsevisci tadiem retakiem izmeriem.



Neba jau riepu montāžās ir tie labie piedāvājumi
Atrast, protams, var, bet personīgi neredzu jēgu
Offline
Locis
08. Mar 2015, 23:10 #8484

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

es tad personigi neredzu jegu nopirkt komfortablu,labi nopakotu auto,pec tam uzlikt letakas riepas ar augstu troksnu limeni utt,ka dargakam riepam.
Offline
Aadolfs
08. Mar 2015, 23:10 #8485

Kopš: 25. Nov 2009

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

tad jasez ss.lv no rita lidz vakaram!
Offline
sergis15
08. Mar 2015, 23:12 #8486

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu


08 Mar 2015, 23:06:10 koni4jo rakstīja:

08 Mar 2015, 23:01:52 Locis rakstīja:
Tirgo jau ari labas lietotas riepas,tikai tas izker laicigi. Nevajag nogulet un tad sudzeties,ka no parpalikumiem neka nav ,itsevisci tadiem retakiem izmeriem.



Neba jau riepu montāžās ir tie labie piedāvājumi
Atrast, protams, var, bet personīgi neredzu jēgu

nemaz neteikšu kur, bet pagāšgad ieķēru 2gb 6.5mm sportcontact 5p pus2gadu vecas mizas 285/35 r19 ar visu montāžu par 100eirām.
domāju, sūdzēties nav par ko
un tā aptuveni katru gadu
jo jaunas neredzu jēgu pirkt, rabotņiki visādas naglas un skrūves izmētā pa ielām


-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
koni4jo
08. Mar 2015, 23:14 #8487

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


08 Mar 2015, 23:10:12 Locis rakstīja:
es tad personigi neredzu jegu nopirkt komfortablu,labi nopakotu auto,pec tam uzlikt letakas riepas ar augstu troksnu limeni utt,ka dargakam riepam.


Paņem un nomēri kādām to trokšņu līmeni tad
Jo inetā visos riepu testos ko vien esmu skatīties tie skaļuma līmeņi ir +/- 70db pilnīgi visām riepām, ja skatās R18, ar kaut kādu 1-5db izmaiņu, kuru tāpat uz savu dzirdi fig pamanīsi
Offline
Aadolfs
08. Mar 2015, 23:15 #8488

Kopš: 25. Nov 2009

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

neviena, ari no salidzinosi leta gala nav leta riepa, bet salidzinosi pa adekvatu cenu un ja ir laba kvalitate, tad ir ok!
nav jegas maksat par premium klase riepu,kura jau kuro,reizi tiek,parpardota pa dargo, kur kads grib nopelnit!
Offline
Hellrot
08. Mar 2015, 23:18 #8489

Kopš: 26. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 44

Braucu ar: Z3, Camaro


08 Mar 2015, 23:15:00 Aadolfs rakstīja:
neviena, ari no salidzinosi leta gala nav leta riepa, bet salidzinosi pa adekvatu cenu un ja ir laba kvalitate, tad ir ok!
nav jegas maksat par premium klase riepu,kura jau kuro,reizi tiek,parpardota pa dargo, kur kads grib nopelnit!


Aizsūtīju tev PM. Varu iedot kontaktus kur pats sūtīju. Pats izmeklējos, izskatījos testus veselu mēnesi līdz nolēmu kuras tieši un kur viss izdevīgāk dabūt.
Offline
Aadolfs
08. Mar 2015, 23:19 #8490

Kopš: 25. Nov 2009

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

protams, ja kads piedava labas mazlietotas premium klases riepas, par labu cenu, butu mulkigi nepirkt!
Offline
Hellrot
08. Mar 2015, 23:29 #8491

Kopš: 26. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 44

Braucu ar: Z3, Camaro


08 Mar 2015, 23:10:12 Locis rakstīja:
es tad personigi neredzu jegu nopirkt komfortablu,labi nopakotu auto,pec tam uzlikt letakas riepas ar augstu troksnu limeni utt,ka dargakam riepam.


pirms gadiem 5 es tev piekristu.
Bet:
1) Tagad tās lētā gala riepas ja labi pameklē igdienā nemaz tik ļoti neatpaliek no tām krutajām riepām, ja vien tu nepiedalies sacīkstēs.
2) Neredzu iemeslu pirkt tam labi nopakotam komfortablam auto lietotas riepas. Vēl jo vairāk ja priekšā pakaļa atšķirās.
3) No pieredzes gan skaļumā, gan braukšanā utt. atšķirību no Michellin kas stāvēja man ir 0. Ja arī atšķirtos skaļums tad varbūt pa 1-2db, un ja es reizēm pat ambulanci savā X nedzirdu tad par tiem 2db man pilnīgi vienalga. (ar dzirdi viss ideāli)
4) Latvijā ir tādi ceļi, ka sabojāt riepu nav nemaz tik grūti (pašam gan nav gadījies) bet ja gadītos tad labāk pārsist tādu pa 80-100 eur nekā tādu pa 300 eur.
5) Prieks par ietaupītu labu piķi par kuru pat normālā ceļojumā var aizbraukt
Kā jau teicu tas tik mans viedoklis. Katram savs un tas pareizais.

[ Šo ziņu laboja Hellrot, 08 Mar 2015, 23:52:07 ]

Offline
Aadolfs
08. Mar 2015, 23:42 #8492

Kopš: 25. Nov 2009

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

no pieredzes, ziemas riepas ieteiktu pirkt jaunas, ja nav piedavajuma mazlietotas salidzinosimjaunas ar labu protektoru, bet vasaras vienalga, varetu ari ar slikiem braukt, bet vienkari neesmu gatavs maksat par lietotam, sudigam,par kuram pat csdd izcakares tik cik prasa lietoto riepu tirgotaji un sedet no rita lidz vakaram ss.lv lai nopirktu no kada privataa ari nav velmes! ta ka ja ir piedavajuma jaunas, bet ne parak skalas firmas riepas par pienemamu cenu un ir cilveki, kuriem apmierina kvalitate, tad kapec ,lai nepirktu jaunas!
Offline
Elwiz
08. Mar 2015, 23:45 #8493

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 447

Braucu ar: gludekli

Pērku R17 -

195/40 lietotas vai jaunas.

PM
Offline
JANCHIX
08. Mar 2015, 23:53 #8494

Kopš: 13. Nov 2003

Ziņojumi: 394

Braucu ar: STI TypeR

Bridgestone Potenza 245/45 R18 4gb 4-6 mm 170eur Pm
Offline
pe4ka
08. Mar 2015, 23:59 #8495

Kopš: 31. May 2014

Ziņojumi: 12

Braucu ar:

Pārdodu divas dažādas Continental riepas.
1. ContiPremiumContact 2
2. ContiSportContact3
Atlikums 5mm. 225/50 R17
20eur par abām

PM
29999300
Offline
Edzhhhaa
09. Mar 2015, 09:52 #8496

Kopš: 25. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 684

Braucu ar: e60/e53/e36

pērku 1 gab continental sport contact 3 235/40/r18
no 5mm uz augšu.
Offline
SArtis
09. Mar 2015, 09:59 #8497

Kopš: 25. Jan 2008

Ziņojumi: 227

Braucu ar: 330xd, X1, 535d, 120d un Monster 1200

Pērku vienu Continetal SportContact3 245/40/18 5mm+
2devini4astoni04divi3 vai PM
Offline
JL-LJ
09. Mar 2015, 10:00 #8498

Kopš: 30. Jun 2014

Ziņojumi: 201

Braucu ar:

Vajag - 215/60R16 vai 225/60R16 vasarai!
PM
Offline
Huliits
09. Mar 2015, 11:35 #8499

Kopš: 10. Jul 2008

Ziņojumi: 436

Braucu ar: e30

Varbūt kāds var piedāvāt 1gb r17 204/40 +/- 4mm
Var būt ari divas.
Offline
blackbmw1
09. Mar 2015, 11:41 #8500

Kopš: 09. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1401

Braucu ar: 3.sēriju

Pārdod divas R17 225/35 4mm vasarenes, abām atšķirīgs ražotājs.
35Eur/pāris

PM
26361689
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo