| Autors | Ziņojums |
| Aigarz | | 12. May 2013, 22:46 |
#8381
|
|
 Kopš: 05. Dec 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1335
Braucu ar: Ko vajag un gribu
| Nopirkšu smukus R17 vai R18 diskus ar riepām priekš e39 Cenā līdz 300eiro |
Offline | |
|
| jurci-s | | 12. May 2013, 23:22 |
#8382
|
|
 Kopš: 13. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3386
Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46
| Piedāvājaiet priekš e46
style 135 diskus. |
Offline | |
|
| Modjo | | 12. May 2013, 23:24 |
#8383
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Man ari var piedavat 135 style vai CSL tipa ar pareizo et prieks e46. |
Offline | |
|
MAXixt
| | 13. May 2013, 01:28 |
#8384
|
|
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| 8x18 et20 alpinas 320ls
Kerscher Largo 9x16 ar 215 40 riepam (4x100)250ls
e65 oem r17 diski bez gumijas 200ls
26097304[ Šo ziņu laboja MAXixt, 13 May 2013, 01:31:28 ] |
Offline | |
|
| Lacis | | 13. May 2013, 06:23 |
#8385
|
|
 Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1150
Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora
|
06 May 2013, 12:53:38 Lacis rakstīja:
e36 r15 ar kkadam ziemas riepam 40 ls
e36 r15 35ls
http://content28-foto.inbox.lv/albums/l/lacis11...-38/IMG-5513.jpg
e36 r15 ir 3 gb 25 ls
http://content28-foto.inbox.lv/albums/l/lacis11...-38/IMG-5514.jpg
e38 r16 35ls
http://content28-foto.inbox.lv/albums/l/lacis11...-38/IMG-5512.jpg
 |
Offline | |
|
stanley  | | 13. May 2013, 11:39 |
#8386
|
|
 Kopš: 08. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4403
Braucu ar:
| R19 M5/M6 diski
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8259 |
Offline | |
|
Red_shadow  | | 13. May 2013, 11:40 |
#8387
|
|
 Kopš: 01. Feb 2006
Ziņojumi: 2269
Braucu ar: 999
| Dazadi lietie diski 
Diski
PM vai 27090999 
-----------------
Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999 |
Offline | |
|
| Foxijs | | 13. May 2013, 15:06 |
#8388
|
|
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| r16 style5 no e39 100ls bez riepām, runājami.
zvanīt uz 26377006 |
Offline | |
|
|
|
| Mocis | | 13. May 2013, 17:52 |
#8389
|
|
 Kopš: 12. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 69
Braucu ar:
|
Pēc pāris dienām ( 16.05.13 ) būs BBS CH diki ( melni ar riepām R18 ) apskrāpēti, piedāvājiet cenu! ( uz VW 4golf stāv )
http://www.autotechnik.com.au/images/autotechni...oducts/299--.jpg

[IMG]null[/IMG] http://www.autotechnik.com.au/images/autotechni...oducts/299--.jpg" border="0" style="cursor: pointer;" onClick=" getImgSize(this.src);"> |
Offline | |
|
| draudzibas | | 13. May 2013, 18:28 |
#8390
|
|
Kopš: 12. May 2013
Ziņojumi: 3
Braucu ar: skaidru prātu
|
13 May 2013, 01:28:06 MAXixt rakstīja:
8x18 et20 alpinas 320ls
Ja es savam e46 sedanam tadus uzliksu man arkas needis araa? Ceru kads ir ar to saskaries.
|
Offline | |
|
| Modjo | | 13. May 2013, 18:43 |
#8391
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Piedavajiet e46 atbilstosa et style 135 vai CSL tipa diskus. Pm |
Offline | |
|
| aycaramba | | 13. May 2013, 18:47 |
#8392
|
|
 Kopš: 12. Jul 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: ?318
| r17 schnitzer oriģinālie ar plauktu, neatceros cik lielu un normālām riepām. nav pirmā svaiguma, paskrāpēti, viens nedaudz uzsists, bet braukšanai netraucē.
cena - offer 
pm vai 29466753[ Šo ziņu laboja aycaramba, 13 May 2013, 18:49:44 ] |
Offline | |
|
| martinjsh | | 13. May 2013, 19:18 |
#8393
|
|
 Kopš: 13. Jan 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 791
Braucu ar: mazlitrāžzas e38
| ir šādi audi diski
replikas,r19 riepu praktiski nav,bet gaisu vel tur.
ir visi centriņi +- taisni.
gribu ap 200ls vai esmu gatavs iemainit pret diskiem uz BMW r17-r19(varu piemaksāt)
29866389[ Šo ziņu laboja martinjsh, 13 May 2013, 19:18:53 ] |
Offline | |
|
mobbfigga
| | 14. May 2013, 12:10 |
#8394
|
|
 Kopš: 07. Dec 2010
Ziņojumi: 869
Braucu ar: E36
| kads netirogo M orig diskus prieks e36 ? |
Offline | |
|
M3RJ  | | 14. May 2013, 12:34 |
#8395
|
|
 Kopš: 12. Aug 2007
Ziņojumi: 666
Braucu ar: M3 & Alpina
| Pardodu orginalos BMW style 73
|
Offline | |
|
| shloss | | 14. May 2013, 14:07 |
#8396
|
|
 Kopš: 27. Aug 2010
Ziņojumi: 105
Braucu ar:
| Et35 5X112 Ir iespeeja uz vietas izgriest un pārbaudiit kvalitāti. Cenā nemainiiga.
100ls
|
Offline | |
|
|
|
| ozindziss | | 14. May 2013, 21:26 |
#8397
|
|
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| Pārdod vai maina pret citiem r17 priekš e36
Diski taisni,ar minimāliem skrāpējumiem,ir kkādas pastalas 225/45/r17
Pārdodu,jo arkas jāvalcē,lai brauktu bez bēdas 
160LVL
PM vai 288 nulle nulle 881[ Šo ziņu laboja ozindziss, 14 May 2013, 21:38:40 ] |
Offline | |
|
| Modjo | | 14. May 2013, 21:49 |
#8398
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Butu labi, ja et iznesumu ari noraditu |
Offline | |
|
| TP | | 14. May 2013, 21:51 |
#8399
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4047
Braucu ar: e36 323ti e46 318i
|
14 May 2013, 21:26:37 ozindziss rakstīja:
Pārdod vai maina pret citiem r17 priekš e36
Diski taisni,ar minimāliem skrāpējumiem,ir kkādas pastalas 225/45/r17
Pārdodu,jo arkas jāvalcē,lai brauktu bez bēdas 
160LVL
PM vai 288 nulle nulle 881
tak gumiju mazaku uzliec un bus ok
bet jasaka ka diski izskatas pabriesmigi nesmuki
neka personiiga,varbut vienkarshi uz neistaa auto |
Offline | |
|
| eposs | | 14. May 2013, 21:53 |
#8400
|
|
 Kopš: 14. Mar 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 614
Braucu ar: ⚓
|
14 May 2013, 21:51:38 TP rakstīja:
14 May 2013, 21:26:37 ozindziss rakstīja:
Pārdod vai maina pret citiem r17 priekš e36
Diski taisni,ar minimāliem skrāpējumiem,ir kkādas pastalas 225/45/r17
Pārdodu,jo arkas jāvalcē,lai brauktu bez bēdas 
160LVL
PM vai 288 nulle nulle 881
tak gumiju mazaku uzliec un bus ok
bet jasaka ka diski izskatas pabriesmigi nesmuki
neka personiiga,varbut vienkarshi uz neistaa auto
Rondell 21 ???  |
Offline | |
|