Online

Pašreiz BMWPower skatās 126 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Ziemas riepas

AutorsZiņojums
Boomzilla
09. Oct 2014, 19:46 #7721

Kopš: 12. Apr 2005

Ziņojumi: 83

Braucu ar: M6, F150 SVT, Legacy Twin turbo

Mazlietotas 255/55 r18 Nankang SV1, tris 8mm, viena 7,5mm,kompl cena 280 eur.
Offline
AKbmw1
09. Oct 2014, 19:52 #7722

Kopš: 20. Oct 2010

No: Talsi

Ziņojumi: 132

Braucu ar: 535

Konkrēti atceros, ka pagaišziem braucu ar bridgestone blizzak, priekšpiedziņa, 205/50/17 tika nobraukti 15k, nesēņojot, nodilums priekšējām riepām bija ~1mm, tai pašā laikā čoms brauca ar ķīniešu r17 (200eur jauns komplekts) priekšējās nodila nu kādi 2-3mm ar bīdmēru nemēriju,bet nodilums bija acīmredzams, secinājumus dariet paši
Offline
kkas
09. Oct 2014, 20:25 #7723

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10313

Braucu ar: Alfu


09 Oct 2014, 19:52:26 AKbmw1 rakstīja:
Konkrēti atceros, ka pagaišziem braucu ar bridgestone blizzak, priekšpiedziņa, 205/50/17 tika nobraukti 15k, nesēņojot, nodilums priekšējām riepām bija ~1mm, tai pašā laikā čoms brauca ar ķīniešu r17 (200eur jauns komplekts) priekšējās nodila nu kādi 2-3mm ar bīdmēru nemēriju,bet nodilums bija acīmredzams, secinājumus dariet paši

jo ātrāk ziemenes dilst, jo labāk turās uz ledus un sniega ziemenēm ir vairāki tipi.
Offline
ATB
09. Oct 2014, 20:25 #7724

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛


09 Oct 2014, 19:52:26 AKbmw1 rakstīja:
Konkrēti atceros, ka pagaišziem braucu ar bridgestone blizzak, priekšpiedziņa, 205/50/17 tika nobraukti 15k, nesēņojot, nodilums priekšējām riepām bija ~1mm, tai pašā laikā čoms brauca ar ķīniešu r17 (200eur jauns komplekts) priekšējās nodila nu kādi 2-3mm ar bīdmēru nemēriju,bet nodilums bija acīmredzams, secinājumus dariet paši


Tu apskatījies, kādi skaitļi bija pie "TREADWEAR" taviem blizzak un drauga ķīniešiem?

Ja kāds nezin, kas ir Treadwear
Offline
ReG
09. Oct 2014, 20:52 #7725

Kopš: 21. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1218

Braucu ar: 335d

man personiigi pilniigi pajat vai kiina vai nekiinas, ir riepu testi tos apskatoties var noprast ko pirkt un piemeram par r16 brenda riepu maksat ap 150eiro gab. liekas pilniigi debiili. tanii suda gumija nekas nau taa veerts
runajot par sailun riepam pagaiso ziemu nogaazu ar vinam pa trasi bija super ! ieprieksejo gadu maucu ar goodyear modeli kam bija 3stura radzes - starpiibu nejutu.. cena bija 42 eiro gab sailun un 130eiro gab goodyear - respektiivi izdevigaak ir braukt ar kiinas riepam un uz vienu gadu tad ss.lv ieksaa nopardot un piemest atkal 50eiro un nemt jaunas. iizii piiziii
Offline
martinssirants
09. Oct 2014, 21:02 #7726

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Man gan ir bijusi sudiga pieredze ar kjinas riepaam. No saakuma viss liekas labi, bet pabraucot ilgaku laiku paraadaas vibraacija. Slikti balanseejaas. Smagas. Aatri dilst. Liikumos kauc. Skaljas.
Itkaa jau siikums, bet taapat nepatiikami.

Es labak izvelos zemaka gala brendu riepas, neka kjiinu. Tagadjau vairakus gadus lietoju debica frigo 2. Shis bus nobraukts otrais komplekts. Vispar shogad uz ziemu tiks pirkts tresais komplekts.
Vareja buut varbut nedaudz klusaakas, bet nevar gribet visu no sis cenu kategorijas riepam.
Offline
ATB
09. Oct 2014, 21:09 #7727

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛

Manuprāt, tā ir maza laimes spēle - var nopirkt ķīniešu sūdus un labas brenda riepas, bet var būt arī otrādāk

Pašam tagad ir Dunlop Graspic DS2 - nākamās pirkšu tādas pašas, bet ja nevarēs, tad ņemšu iepriekšējās - Gislaved Soft Frost 2 - arī viss čotka

[ Šo ziņu laboja ATB, 09 Oct 2014, 21:09:55 ]

Offline
Lala
09. Oct 2014, 21:11 #7728

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Oligarhi, jopcik.

Kāda eža pēc ir jāliek 17/18" diski, ja naudas normālām riepām nav?!?
Un nevajag stāstīt, ka Ķīniešu riepas ir baigi ok.

Jums vēlmes ar iespējām nelīmējās, nevis Ķīniešu riepas ir labas.
Jūs taču nepērkat Mercedes-Benz CLK vietā BYD coupé?

Bet riepas gan.
Offline
-Edm-
09. Oct 2014, 21:12 #7729

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


09 Oct 2014, 21:11:36 Lala rakstīja:
Oligarhi, jopcik.

Kāda eža pēc ir jāliek 17/18" diski, ja naudas normālām riepām nav?!?
Un nevajag stāstīt, ka Ķīniešu riepas ir baigi ok.

Jums vēlmes ar iespējām nelīmējās, nevis Ķīniešu riepas ir labas.
Jūs taču nepērkat Mercedes-Benz CLK vietā BYD coupé?

Bet riepas gan.
ir auto kam r17/r18 ir mazākais izmērs

[ Šo ziņu laboja -tihijs-, 09 Oct 2014, 21:13:43 ]



-----------------
Offline
ReG
09. Oct 2014, 21:14 #7730

Kopš: 21. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1218

Braucu ar: 335d

nu liela atskiriiba vairs nau vai r17 vai r18

vieniigais ko 100% nevajag pirkt ir atjaunotaas !! to gan nekad nedariitu..
Offline
PASSATizhi
09. Oct 2014, 21:14 #7731

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

acīmredzot tas auto nav pa kabatai
Offline
martinssirants
09. Oct 2014, 21:18 #7732

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Zandele, tev telefons pat ir lizinga, ko tu vel te dirs tagad???
Offline
PASSATizhi
09. Oct 2014, 21:23 #7733

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

jap, :sēras: toties maniem drotiem nav ķinas riepas
Offline
martinssirants
09. Oct 2014, 21:34 #7734

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Nu bet protams dundurinj
Offline
cipargalva
09. Oct 2014, 21:52 #7735

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Džeki, varbūt Belshina jāpamēģina?
Offline
PASSATizhi
09. Oct 2014, 21:59 #7736

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


09 Oct 2014, 21:52:47 cipargalva rakstīja:
Džeki, varbūt Belshina jāpamēģina?
te ar traktoriem brauc retais
Offline
dzuris
09. Oct 2014, 22:00 #7737

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


09 Oct 2014, 21:52:47 cipargalva rakstīja:
Džeki, varbūt Belshina jāpamēģina?


Nesmejies bet 2gb belshinas ir uz r14 un turas labak ka UG500
Offline
cipargalva
09. Oct 2014, 22:02 #7738

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Kur dabūji? Cik zinu, tad nav sertificētas EU tirgum. Varbūt kas ir mainījies...
Offline
SHADEL
09. Oct 2014, 22:06 #7739

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70


08 Oct 2014, 21:15:55 SHADEL rakstīja:
Pardodu jaunas ziemas riepas komerctransportam ar C indeksu. Matador 195/70 R15c-72 Eur, Matador 225/79 R15c- 96 Eur, Matador 235/65 R16c- 141 Eur, Nexen 195/70 R15c- 58 Eur. Ka ari atjaunotas-Profil Extrem-235/65 R16c- 61 Eur. Iespejamas atlaides un citi riepu izmeri uz pasutijumu. Matador ir vienas no labakajam riepam komerctransportam kursh patstavigi brauc ar kravas parslodzi. Lai labi ripo! 29797184
up
Offline
PASSATizhi
09. Oct 2014, 22:07 #7740

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

šie lielas ka esot visi bumagi. tikai izmēru izvēle tāda nekada http://www.belshinajsc.by/about/
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo