Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 149 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
cipargalva
04. Oct 2010, 10:33 #7081

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Ja galva strādā, tad atradīsi, ko darīt. Arī tajā pat nozarē.
Offline
sasha_belijs
04. Oct 2010, 10:34 #7082

Kopš: 05. Sep 2006

Ziņojumi: 20315

Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā


04 Oct 2010, 10:29:40 WAFELE rakstīja:
darba devējs izspļāva frāzi, ka Jums vēl būtu jāpiemaksā par to, ka strādājat.
izklausās pēc nekaunīga tipa, es jau sen būtu pasūtījis viņu *irst

tev darba pieredze tikai 8 mēn., uzskatu, ka vienalga labāk meklē ko citu
Offline
GM
04. Oct 2010, 10:35 #7083

Kopš: 07. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1302

Braucu ar: labu garstāvokli

Paldies par diskusiju, būs viela pārdomām.
Varbūt kādam ir vēlme taisīt augšā Loģistikas kantori?

-----------------
Keep on rollin` baby,
you know what time it is.
Offline
Ugunsdzesejs
04. Oct 2010, 10:36 #7084

Kopš: 16. Dec 2008

Ziņojumi: 5327

Braucu ar:

Baltic Cargo?
Offline
DM101
04. Oct 2010, 10:39 #7085

Kopš: 11. Sep 2010

Ziņojumi: 684

Braucu ar:


04 Oct 2010, 10:35:58 WAFELE rakstīja:
Paldies par diskusiju, būs viela pārdomām.
Varbūt kādam ir vēlme taisīt augšā Loģistikas kantori?


aiziet paspeeji, ja/kad buus kas labaaks
aicinu: kraaj pieredzi, iepaziisti klientus, meklee paleenaam citu/labaaku vietu shajaa nozaree.
un jautaa taurenim/prieksniekam, kaa tad VINJSH iedomaajaas sho situaaciju. tb, Tavu priekslikumu noraida - lai piedaavaa citu/labaaku. tad arii saac tieleties.
Offline
GM
04. Oct 2010, 10:44 #7086

Kopš: 07. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1302

Braucu ar: labu garstāvokli


04 Oct 2010, 10:39:53 DM101 rakstīja:

04 Oct 2010, 10:35:58 WAFELE rakstīja:
Paldies par diskusiju, būs viela pārdomām.
Varbūt kādam ir vēlme taisīt augšā Loģistikas kantori?


aiziet paspeeji, ja/kad buus kas labaaks
aicinu: kraaj pieredzi, iepaziisti klientus, meklee paleenaam citu/labaaku vietu shajaa nozaree.
un jautaa taurenim/prieksniekam, kaa tad VINJSH iedomaajaas sho situaaciju. tb, Tavu priekslikumu noraida - lai piedaavaa citu/labaaku. tad arii saac tieleties.

izskaidro vēlreiz

-----------------
Keep on rollin` baby,
you know what time it is.
Offline
GM
04. Oct 2010, 10:44 #7087

Kopš: 07. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1302

Braucu ar: labu garstāvokli


04 Oct 2010, 10:36:24 Ugunsdzesejs rakstīja:
Baltic Cargo?

nē!

-----------------
Keep on rollin` baby,
you know what time it is.
Offline
colonel
04. Oct 2010, 10:46 #7088

Kopš: 29. Apr 2003

Ziņojumi: 403

Braucu ar: mērci

WAFELE sāc jau pirmkārt ar to kāda ir tava minimālā summa par kādu esi gatavs strādāt!!!! Un ja to šajā uzņēmumā nevar nopelnīt tad tomēr arī ar savu 8 mēnešu pieredzi labāk ir meklēt kaut ko citu jo gan jau arī pa šiem 8 mēnešiem jau esi kaut kādu klientu loku savācis.

-----------------
Mācies no pulksteņa. Tas nesteidzas pat tad, kad kavē!
Offline
GM
04. Oct 2010, 10:49 #7089

Kopš: 07. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1302

Braucu ar: labu garstāvokli


04 Oct 2010, 10:46:44 colonel rakstīja:
WAFELE sāc jau pirmkārt ar to kāda ir tava minimālā summa par kādu esi gatavs strādāt!!!! Un ja to šajā uzņēmumā nevar nopelnīt tad tomēr arī ar savu 8 mēnešu pieredzi labāk ir meklēt kaut ko citu jo gan jau arī pa šiem 8 mēnešiem jau esi kaut kādu klientu loku savācis.

ne tikai savācis, bet arī uzturējis attiecības ar esošajiem klientiem, kā arī esmu ieguvis neatsveramu pieredzi pārdošana
ZBūs jāsāk sērčot jauni darba piedāvājumi.

-----------------
Keep on rollin` baby,
you know what time it is.
Offline
Driver
04. Oct 2010, 11:10 #7090

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

Un ja tev bus iespeja pa gudro uzmest savu shefu, tad obligati taa dari! Jo cik palasiju tev prieksnieks ir totala pipele un nekas nebutu patikamak, kaa saplanot aizejot visu taa, lai vinjam sanak kadu 50kLs zaudejums
un darba sludinajumus vajag chekot regulari, ja esoshie darba apstaklji neapmierina. Kad busi atradis jaunu darbu, tad ari ej prom no taa zida.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
divkosigais
04. Oct 2010, 11:35 #7091

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


04 Oct 2010, 11:10:28 Driver rakstīja:
Un ja tev bus iespeja pa gudro uzmest savu shefu, tad obligati taa dari! Jo cik palasiju tev prieksnieks ir totala pipele un nekas nebutu patikamak, kaa saplanot aizejot visu taa, lai vinjam sanak kadu 50kLs zaudejums
un darba sludinajumus vajag chekot regulari, ja esoshie darba apstaklji neapmierina. Kad busi atradis jaunu darbu, tad ari ej prom no taa zida.

nu ar to suudu taisissanu ieteiktu padomaat 2reiz..riiga un vispaar LV ir lloti maza..visi viens otru paziist..
it sevisski ja ir runa par sfeeraam. lielaakaa dalla kaadreiz ir kopaa straadaajussi .un daudziem uznnemumiem biezzi vien ir kopiigi liidziipassnieki..kaut uzneemumi varbuut ir konkurenti savaa starpaa.
ja ieberziisies - un izraadiisies ka esi zadzis vai apzinaati suudus taisijis= nevienam Tevi nevajadzees.
Labaak paliec "cieteeja lomaa" staastot, ka darba deveejs baigais kraans utt. un paraleeli straadaajot meklee citu darbu.
Offline
dzhonsons
04. Oct 2010, 11:46 #7092

Kopš: 03. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:

Driver to droši vien nebija domājis kā zagšanu vai kaut kā iznīcināšanu. Visticamāk, ka zaudējumu radīšanu jams bija domājis ar klientu līdzpaņemšanu, kas samazina uzņēmuma apgrozījumu, peļņu, kas tad arī tiek uzskatīti par zaudējumiem

[ Šo ziņu laboja dzhonsons, 04 Oct 2010, 11:46:48 ]

Offline
Driver
04. Oct 2010, 11:53 #7093

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

Tapec tas viss ir jaizplano ar galvu, nevis dirsu. Un zagt nevajag. Tas, ka LV un riga ir maza ir sen visiem zinams
bet dalja plana var but ari parejiem taja sfera stradajoshajiem paradit cik taja uznjemuma viss caur dirsu notiek un cik liels stulbenis tur ir shefs. Laigan daudzi konkurenti tapat daudzko zin par saviem konkurentiem, ir lietas kursa kursh ir zabaks, kursh ir skopulis...

neviens jau neliek aizieshanas diena nospert notbuku un saplest kopejamo

kaa ari daudzi darba deveji ir personigi pazistami un zin, kursh kadrs ir lohs, kas klausa, preti neruna un kuram var ari nesamaksat un pashi ierec, kad tads skraida no viena pie nakama uz apli

ir jamak neljaut sev uzkapt uz galvas, bet ja tas ir jau izdarits, tad jamekle citi risinajumi...


04 Oct 2010, 11:35:13 divkosigais rakstīja:

04 Oct 2010, 11:10:28 Driver rakstīja:
Un ja tev bus iespeja pa gudro uzmest savu shefu, tad obligati taa dari! Jo cik palasiju tev prieksnieks ir totala pipele un nekas nebutu patikamak, kaa saplanot aizejot visu taa, lai vinjam sanak kadu 50kLs zaudejums
un darba sludinajumus vajag chekot regulari, ja esoshie darba apstaklji neapmierina. Kad busi atradis jaunu darbu, tad ari ej prom no taa zida.

nu ar to suudu taisissanu ieteiktu padomaat 2reiz..riiga un vispaar LV ir lloti maza..visi viens otru paziist..
it sevisski ja ir runa par sfeeraam. lielaakaa dalla kaadreiz ir kopaa straadaajussi .un daudziem uznnemumiem biezzi vien ir kopiigi liidziipassnieki..kaut uzneemumi varbuut ir konkurenti savaa starpaa.
ja ieberziisies - un izraadiisies ka esi zadzis vai apzinaati suudus taisijis= nevienam Tevi nevajadzees.
Labaak paliec "cieteeja lomaa" staastot, ka darba deveejs baigais kraans utt. un paraleeli straadaajot meklee citu darbu.


-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
viesulis
04. Oct 2010, 11:53 #7094

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

sataisi sūdus un sačakarē sev reputāciju. aiziet arī jāmāk, pat ja ego ir lielāks par krānu.
Offline
Driver
04. Oct 2010, 11:56 #7095

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


04 Oct 2010, 11:46:15 dzhonsons rakstīja:
Driver to droši vien nebija domājis kā zagšanu vai kaut kā iznīcināšanu. Visticamāk, ka zaudējumu radīšanu jams bija domājis ar klientu līdzpaņemšanu, kas samazina uzņēmuma apgrozījumu, peļņu, kas tad arī tiek uzskatīti par zaudējumiem

+1 un tada kartiga apmera ar vel dazam niansem. Kautvai paraujot lidz visus notmalos kolegjus, ja tas ir iespejams. Bet divkosigais ir tads prasts cilveks, par ko parliecinajos veleshanu topika nesen...

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
divkosigais
04. Oct 2010, 12:02 #7096

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


04 Oct 2010, 11:56:11 Driver rakstīja:

04 Oct 2010, 11:46:15 dzhonsons rakstīja:
Driver to droši vien nebija domājis kā zagšanu vai kaut kā iznīcināšanu. Visticamāk, ka zaudējumu radīšanu jams bija domājis ar klientu līdzpaņemšanu, kas samazina uzņēmuma apgrozījumu, peļņu, kas tad arī tiek uzskatīti par zaudējumiem

+1 un tada kartiga apmera ar vel dazam niansem. Kautvai paraujot lidz visus notmalos kolegjus, ja tas ir iespejams. Bet divkosigais ir tads prasts cilveks, par ko parliecinajos veleshanu topika nesen...


nu kas nu buutu par smalkumu ko runaajis...
Offline
colonel
04. Oct 2010, 12:03 #7097

Kopš: 29. Apr 2003

Ziņojumi: 403

Braucu ar: mērci

Ar darba devēju vajag runāt par apmaksas sistēmu un, ja neizdodas atrast abām pusēm apmierinošu rezultātu, vienkārši vajag paralēli meklēt sev citu darba vietu un tad mierīgi doties uz jauno atrasto, un ja esi cilvēks ar galvu un labu attieksmi pret klientu, tad daļa klientu agri vai vēlu tev sekos arī uz citu darba vietu. Protams to ir viegli izstāstīt, bet grūtāk realizēt, bet ļaut sevi nagla izmantot gan nevajadzētu. Lai arī ir krīze, bet labus darbiniekus normāli darba devēji tomēr ciena un iepēju robežas nāk tiem pretī.

-----------------
Mācies no pulksteņa. Tas nesteidzas pat tad, kad kavē!
Offline
egonspleeve
04. Oct 2010, 12:03 #7098

Kopš: 15. Mar 2009

Ziņojumi: 4719

Braucu ar: 2 litrigo alu rokā

protams ka darbadeveeju kursh klaji atljaujaas njirgaaties vajag kaartiigi uzmest. taa lai meeslam paliek atminjaa
Offline
DM101
04. Oct 2010, 12:08 #7099

Kopš: 11. Sep 2010

Ziņojumi: 684

Braucu ar:


04 Oct 2010, 12:03:11 egonspleeve rakstīja:
protams ka darbadeveeju kursh klaji atljaujaas njirgaaties vajag kaartiigi uzmest. taa lai meeslam paliek atminjaa


nez kaapeec man skjiet, ka egona lielaakie suudi [deelj bailiibas] vareetu buut tualetes papiira sagumziishana vai paaris ziimulju nolaushana.

es gan ietiektu nevaariit suudus suudu peec. un, ja domaa mainit darba sfeeru - aizmirst sho paaridariijumu. 'ziznj stuka dlinnaja', kaa viens kadrs teica. tas pipeladzes taapat agri vai veelu sanjems peec nopelniem.
iedziivoties vienaa papildus ienaidniekaa nav liela maaka.
Offline
egonspleeve
04. Oct 2010, 12:13 #7100

Kopš: 15. Mar 2009

Ziņojumi: 4719

Braucu ar: 2 litrigo alu rokā

kaspar, protams, ka tu atkal spried peec sevis, tu noteikti triicoshaam rokjeleem seezhot pie lodaamura ostiidams piedegushu vadu smaku klusiibaa kal atriebes plaanus visai pasaulei (iipashi tiem, kuri brauc ar x5 liizingaa un klaji uzmiizh kvalitatiivas skanjas esteetiem).
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo