Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
versatile
07. May 2026, 16:41 #5401

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:


07 May 2026, 16:39:35 @Karavs rakstīja:
Tas ir karš viņiem. Nevar un nevajag prasīt , ka UA kādu informēs uz kurieni dronu laidīs. Lai viņiem veicas, gan jau satīrīsim un piecietīsim sīku neērtību! Tās ir kapeikas cik valsts nozog IT iepirkumos, vai BT utt. Lai viņiem izdodas savējās tālās rāķetes, un palaist 10x vairāk, tūlīt!


Āmen. Nebūs krievijas, nebūs pie mums ukraiņu dronu.
Offline
kkas
07. May 2026, 16:48 #5402

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni.
Offline
Locis
07. May 2026, 17:14 #5403

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


07 May 2026, 15:25:22 @piradzinjsh rakstīja:

07 May 2026, 15:18:29 @Arsm3ns rakstīja:

07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:

07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.


Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās

šo dažas militārpersonas arī apstiprināja Kurstpunktā

Cik liela iespēja ,ka tieši naftas bunkuri patrāpās drona redzes lokā ,nu nav jau tā ka tie uz katra stūra..
Offline
Locis
07. May 2026, 17:17 #5404

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


07 May 2026, 14:26:00 @bills rakstīja:


Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.



Kur var iepazīties ar tiem zelenska komentāriem?
Offline
Lala
07. May 2026, 17:21 #5405

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?
Offline
bum_bumz
07. May 2026, 17:40 #5406

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


07 May 2026, 16:29:22 @Output rakstīja:
Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās

Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt.

1. raška arī zinās
2. Paši taču dronu lielvalsts. Izstrādā kā to izdarīt un know-how tirgo ukraiņiem.

Mana versija, ka vienalga kurš to palaidis, jātriec nost. Ukraiņi, cerams, piedos, krievi aizdomāsies, pārējā pasaule neņirgs un kāds vietējais aizbraucējs noliks čemodānu atpakaļ stūrī.
Offline
kkas
07. May 2026, 17:50 #5407

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


07 May 2026, 17:21:11 @Lala rakstīja:
Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?



Kkad jau būs, krievi nemainīsies nekad. Bet jau pokuj. Vairs ar to nenobiedēsi
Offline
RSAWorkshop
07. May 2026, 17:56 #5408

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8359

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


07 May 2026, 16:48:52 @kkas rakstīja:
ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni.

Tas nav tas pats ko uzfilmēja, varbūt bija vēl citi

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
uldens1
07. May 2026, 18:11 #5409

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


07 May 2026, 16:29:22 @Output rakstīja:
Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās

Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt.
visi tāpat zin kad laidīs,un neitralizēt var notriecot
Offline
uldens1
07. May 2026, 18:13 #5410

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


07 May 2026, 16:48:52 @kkas rakstīja:
ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni.
pēc video,ja tas ir īsts,tad 100% ukraiņu
Offline
Arsm3ns
07. May 2026, 18:32 #5411

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1969

Braucu ar:


07 May 2026, 17:21:11 @Lala rakstīja:
Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?

kā ar dinozaura sastapšanu uz ielas- 50:50.
Offline
user
07. May 2026, 21:55 #5412

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


07 May 2026, 17:17:11 @Locis rakstīja:

07 May 2026, 14:26:00 @bills rakstīja:


Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.



Kur var iepazīties ar tiem zelenska komentāriem?


Zelenskis visu laiku mēģinājis pastāstīt kā tūlīt Baltijai uzbruks utt.. jau no pirmajām dienām. Tāpat kā paši bojā kabeļus, caurules utt



Bet nu par šiem drohiem kā fb tur visādi eksperti parādās, tad vēl gobzema fani tas ir pizgec

Protams valdība ar savu slepenību arī ir pizgec. Huina tā visa - bet kāpēc lai kāds gribētu mirt par Latvjju kā visu , visu tihari un muhli?
Offline
Samsasi
07. May 2026, 22:40 #5413

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:

tas priduraks esot aizcirtis atvaļinājumā uz 9 maiju

vieta otrs priduraks - svinka....
Offline
user
08. May 2026, 00:37 #5414

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


07 May 2026, 22:40:31 @Samsasi rakstīja:
tas priduraks esot aizcirtis atvaļinājumā uz 9 maiju

vieta otrs priduraks - svinka....


tak jāatpūšas, lai var pilnībā koncentrēties darbam! kā Evika teica - arī viņas idejas ir algot bārmeni, lai ministri var konfecēties darbam , nevis kafiju sev taisīt
Offline
user
08. May 2026, 02:54 #5415

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:

bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi
Offline
kexxx
08. May 2026, 07:20 #5416

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


08 May 2026, 02:54:46 @user rakstīja:
bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi


nabaga krieviju apbižo, kretīni
Offline
HUBLOC
08. May 2026, 07:28 #5417

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:

06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:

05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?


man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem

Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu

un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas

Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?

Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav

Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?


ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties?

turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.

Tiesiskās paļāvības princips
Offline
bills
08. May 2026, 08:06 #5418

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:

Kàdreiz, kad klasesbiedri gāja jūrā stastija, ja komandā ukrainis, tad tās ir šausmas. Droš vien ka izdomāja.

Pārakrēju Dudja intervijai ar rdk kapustinu, principā var noprast, ka kara beigas viņš negaida, bizness n popularitāte iet tikai uz augšu un ir tikai 4 kara gads. Vēl tik pat un jau būs paaudze, kas savu karjeru un biznesu būs pielāgojuši karam. Domāju jo lielāka ražošana, jo ietekmīgiem onkuļiem tas kļūst par labu biznesu.


Offline
Pukstis
08. May 2026, 08:33 #5419

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:


08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:

06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:

06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:

05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?


man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem

Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu

un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas

Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?

Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav

Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?


ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties?

turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.

Tiesiskās paļāvības princips

Tikai tagad nevajag šitos sākt. Zemessardzē ir ļoti daudzi ar labiem darbiem, ģimenēm.
Tas ka tie kuri raustās meklē visus iespējamos attaisnojumus lai ņemtu pēdu/ uzreiz padotos ir skaidrs. 2022. loti labi šādi kadri izgaismojās. Pēc tam stāstīja, ka baigie veči
Offline
Samsasi
08. May 2026, 08:37 #5420

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:


08 May 2026, 02:54:46 @user rakstīja:
bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi
skumjākais ir tas, ka pēc pirmā drona uzņemšanas izskatās, ka nekas nav mainījies.... tāda pat bezdarbība, tādi pat meli un tukšdiršana

p.s. tantes piturā ļurina, ka sprūdam būšot jāiet un viņa vietā ielikšot šuvajevu. nu to, kurš pēc ļeņiņa izskatās. vai pēc cilvekveidīgā dildo.

[ Šo ziņu laboja Samsasi, 08 May 2026, 08:46:29 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4