Online
Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| versatile | | 07. May 2026, 16:41 |
#5401
|
|  Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
|
07 May 2026, 16:39:35 @Karavs rakstīja:
Tas ir karš viņiem. Nevar un nevajag prasīt , ka UA kādu informēs uz kurieni dronu laidīs. Lai viņiem veicas, gan jau satīrīsim un piecietīsim sīku neērtību! Tās ir kapeikas cik valsts nozog IT iepirkumos, vai BT utt. Lai viņiem izdodas savējās tālās rāķetes, un palaist 10x vairāk, tūlīt!
Āmen. Nebūs krievijas, nebūs pie mums ukraiņu dronu. | Offline | | |
| kkas | | 07. May 2026, 16:48 |
#5402
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni. | Offline | | |
| Locis | | 07. May 2026, 17:14 |
#5403
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
|
07 May 2026, 15:25:22 @piradzinjsh rakstīja:
07 May 2026, 15:18:29 @Arsm3ns rakstīja:
07 May 2026, 14:49:24 @casivupi rakstīja:
07 May 2026, 14:33:17 @versatile rakstīja:
Tak droniem visticamāk ir fallback. Jau kad toreiz droni tās lidmašīnas saspridzināja, runāja, ka drons atpazīst mērķi un iet autonomi.
Noglušīja, novirzīja, drons ieraudzīja pazīstamu objektu un bam.
Tak pat ar civilajiem droniem, cik nav dzirdēts - nospied return to home, dronam kaut kādi traucējumi, izdomā, ka home ir hvz kur un aizpiš prom.
Izlasot man liekas man nokritās IQ līmenis... Tādu pseido-intelektu laikam tikai powerā var izlasīt...
tur pagreizi bija stāstīta lietiņa, ko znatoki kkur stāstīja, ka tiešām šie iet ar ieprogrammētu "bildīti" un ja šos pretinieks dabū novirzīt, mēdz lidot līdz degviela beidzas vai ierauga bildītei līdzīgo objektu.
Nu tie trumuļi tādi, kā naftas bāzē arī izskatījās 
šo dažas militārpersonas arī apstiprināja Kurstpunktā
Cik liela iespēja ,ka tieši naftas bunkuri patrāpās drona redzes lokā ,nu nav jau tā ka tie uz katra stūra.. | Offline | | |
| Locis | | 07. May 2026, 17:17 |
#5404
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
|
07 May 2026, 14:26:00 @bills rakstīja:
Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.
Kur var iepazīties ar tiem zelenska komentāriem? | Offline | | |
| Lala | | 07. May 2026, 17:21 |
#5405
|
|  Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
| Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?
| Offline | | |
| bum_bumz | | 07. May 2026, 17:40 |
#5406
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
07 May 2026, 16:29:22 @Output rakstīja:
Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās
Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt.
1. raška arī zinās
2. Paši taču dronu lielvalsts. Izstrādā kā to izdarīt un know-how tirgo ukraiņiem.
Mana versija, ka vienalga kurš to palaidis, jātriec nost. Ukraiņi, cerams, piedos, krievi aizdomāsies, pārējā pasaule neņirgs un kāds vietējais aizbraucējs noliks čemodānu atpakaļ stūrī. | Offline | | |
| kkas | | 07. May 2026, 17:50 |
#5407
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
|
07 May 2026, 17:21:11 @Lala rakstīja:
Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?
Kkad jau būs, krievi nemainīsies nekad. Bet jau pokuj. Vairs ar to nenobiedēsi | Offline | | |
RSAWorkshop  | | 07. May 2026, 17:56 |
#5408
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8359
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
07 May 2026, 16:48:52 @kkas rakstīja:
ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni.
Tas nav tas pats ko uzfilmēja, varbūt bija vēl citi
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 07. May 2026, 18:11 |
#5409
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17344
Braucu ar:
|
07 May 2026, 16:29:22 @Output rakstīja:
Manā prātā ar Ukraiņiem vajadzētu sarunāt divas lietas:
1. Lai padod ziņu kad taisās laist dronu uzlidojumu gar mūsu robežām. Zināsim laicīgi, ka kāds var nomaldīties.
2. Lai pakonsultē kā viņu pašu dronus labāk neitralizēt kad kāds nomaldās
Iespējams gan Sprūdam šo informāciju nevar uzticēt.
visi tāpat zin kad laidīs,un neitralizēt var notriecot  | Offline | | |
| uldens1 | | 07. May 2026, 18:13 |
#5410
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17344
Braucu ar:
|
07 May 2026, 16:48:52 @kkas rakstīja:
ja ogres helmaņa bildes ir legit, tad tie bija krievu droni.
pēc video,ja tas ir īsts,tad 100% ukraiņu | Offline | | |
| Arsm3ns | | 07. May 2026, 18:32 |
#5411
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1969
Braucu ar:
|
07 May 2026, 17:21:11 @Lala rakstīja:
Jūs tiešām domā, ka mūsu galā nebūs klope?
kā ar dinozaura sastapšanu uz ielas- 50:50. | Offline | | |
| user | | 07. May 2026, 21:55 |
#5412
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
07 May 2026, 17:17:11 @Locis rakstīja:
07 May 2026, 14:26:00 @bills rakstīja:
Nevajag aizmirst, ka Ukraina ir tie paši slāvi ar 2x lielsku korupciju, plus pēc zelenska komentāriem par baltiju var noprast, ka viņam lieka provakācija mūsu galā nākti tikai par labu.
Kur var iepazīties ar tiem zelenska komentāriem?
Zelenskis visu laiku mēģinājis pastāstīt kā tūlīt Baltijai uzbruks utt.. jau no pirmajām dienām. Tāpat kā paši bojā kabeļus, caurules utt
Bet nu par šiem drohiem kā fb tur visādi eksperti parādās, tad vēl gobzema fani tas ir pizgec
Protams valdība ar savu slepenību arī ir pizgec. Huina tā visa - bet kāpēc lai kāds gribētu mirt par Latvjju kā visu , visu tihari un muhli? | Offline | | |
| Samsasi | | 07. May 2026, 22:40 |
#5413
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
| tas priduraks esot aizcirtis atvaļinājumā uz 9 maiju 
vieta otrs priduraks - svinka.... | Offline | | |
| user | | 08. May 2026, 00:37 |
#5414
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
07 May 2026, 22:40:31 @Samsasi rakstīja:
tas priduraks esot aizcirtis atvaļinājumā uz 9 maiju 
vieta otrs priduraks - svinka....
tak jāatpūšas, lai var pilnībā koncentrēties darbam! kā Evika teica - arī viņas idejas ir algot bārmeni, lai ministri var konfecēties darbam , nevis kafiju sev taisīt  | Offline | | |
| user | | 08. May 2026, 02:54 |
#5415
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
| bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi  | Offline | | |
| kexxx | | 08. May 2026, 07:20 |
#5416
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14203
Braucu ar:
|
08 May 2026, 02:54:46 @user rakstīja:
bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi 
nabaga krieviju apbižo, kretīni  | Offline | | |
|
|
| HUBLOC | | 08. May 2026, 07:28 |
#5417
|
|  Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:
06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:
05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?
man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem 
Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu 
un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas 
Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?
Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav
Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?
ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties? 
turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.
Tiesiskās paļāvības princips  | Offline | | |
| bills | | 08. May 2026, 08:06 |
#5418
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
| Kàdreiz, kad klasesbiedri gāja jūrā stastija, ja komandā ukrainis, tad tās ir šausmas. Droš vien ka izdomāja.
Pārakrēju Dudja intervijai ar rdk kapustinu, principā var noprast, ka kara beigas viņš negaida, bizness n popularitāte iet tikai uz augšu un ir tikai 4 kara gads. Vēl tik pat un jau būs paaudze, kas savu karjeru un biznesu būs pielāgojuši karam. Domāju jo lielāka ražošana, jo ietekmīgiem onkuļiem tas kļūst par labu biznesu.
| Offline | | |
| Pukstis | | 08. May 2026, 08:33 |
#5419
|
|  Kopš: 25. Jun 2008
Ziņojumi: 1107
Braucu ar:
|
08 May 2026, 07:28:27 @HUBLOC rakstīja:
06 May 2026, 10:21:56 @RSAWorkshop rakstīja:
06 May 2026, 06:22:49 @HUBLOC rakstīja:
05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?
man pie biroja jau gadus trīs ir vieni ukraiņu bēgļu ģimene un uzreiz sāka uzvesties kā okupanti... nu, piemēram, 90-gadu tradīcijās, lai nodrošinātu sev 24/7 parkinga vietu, viņi no finiera un latiņām uznagloja "ceļa zīmi" un celefāna kabatiņā ielika lapiņu ar viņu uzņēmuma nosaukumu. Tobiš, braucot prom "ceļa zīme" tiek nolikta viņu parkinga vietā un atbraucot, pārnesta pie sienas, lai var noparkot savu subaru ar UKR numuriem 
Tajā pašā laikā frontē čaļi pērk dzīvokļus Monaco par pusMILJardu 
un mums ir censoņi, kas akli tic ka viņa noziedotais lūznis izglābs eiropu no RUS invāzijas 
Kuri frontē pērk dzīvokļus Monaco, varētu, lūdzu, precīzāku informāciju?
Jā, ziedotie lūžņi glābj situāciju, man ir frontē čoms un skolasbiedrs, kurš tur atrodās kopš 2022 gada pavasara, reizi pāris mēnešos un reizi pāris nedēļās ir nepieciešams jauns auto, jo vecā vairs nav
Un ko Tu esi darījis lietas labā, lai palīdzētu cīņai?
ļauj minēt, čoms bez īpašumiem, darba vietas, bez ģimenes, bez sievietes pie sāniem un ar parādiem, beidzot atrada savu vietu, kur pašapliecināties? 
turpinot stāstu par bēgļiem, kuri uznagloja savu "ceļa zīmi", gadus trīs brauc ar saplaisājušu vējstiklu, bez apskates un dodu 99% ka bez apdrošināšanas un viss ir OK. Bet ja tu aizbrauksi ar savu mašīnu uz tehnisko un tev plaisa vējstiklā būs slotiņas darba laukuma robežās, tad, protams, būs dots mēnesis laika novērst tehniskās nepilnības.
Tiesiskās paļāvības princips 
Tikai tagad nevajag šitos sākt. Zemessardzē ir ļoti daudzi ar labiem darbiem, ģimenēm.
Tas ka tie kuri raustās meklē visus iespējamos attaisnojumus lai ņemtu pēdu/ uzreiz padotos ir skaidrs. 2022. loti labi šādi kadri izgaismojās. Pēc tam stāstīja, ka baigie veči  | Offline | | |
| Samsasi | | 08. May 2026, 08:37 |
#5420
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5644
Braucu ar:
|
08 May 2026, 02:54:46 @user rakstīja:
bet saporotu, ka viss noticis tā - Ukrainas droni ielido LV, bet Ārlietu ministrija izsaka protestu Krievijai? tipa par ko? par to, ka viņi nespēja notriekt Ukraiņu dronus pie savas robežas? moš vajag padalīties ar info un palīdzēt viņiem hvz bet tas ir rēcīgi 
skumjākais ir tas, ka pēc pirmā drona uzņemšanas izskatās, ka nekas nav mainījies.... tāda pat bezdarbība, tādi pat meli un tukšdiršana
p.s. tantes piturā ļurina, ka sprūdam būšot jāiet un viņa vietā ielikšot šuvajevu. nu to, kurš pēc ļeņiņa izskatās. vai pēc cilvekveidīgā dildo.[ Šo ziņu laboja Samsasi, 08 May 2026, 08:46:29 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|