Online
Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
Mikuzz  | |  Kopš: 19. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 41384
Braucu ar: Transporta līdzekli
|
30 Nov 2011, 18:40:16 Tune-L rakstīja:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/prov...ts.d?id=41946488
700tk nesavāks, noteikti  | Offline | | |
| kaskas | |  Kopš: 09. Feb 2008
No: Sigulda
Ziņojumi: 159
Braucu ar: Losi 8IGHT-B 2.0, Volgo un velopečēžnieku
|
30 Nov 2011, 18:50:49 TD91 rakstīja:
30 Nov 2011, 18:33:36 tomick rakstīja:
Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku.
Vai ne , arī liekas maz ticami !
Arī neticu, jo pusei no balsojošajiem Pilsoņiem bija Krapjbankas rindā jāstāv... ceru , ka visā tajā eiforijā utt kādi 5k būs aizgājuši nobalsot otru reizi un balsis neieskaitīs. (dubultās neieskaitīs, kaut gan Es abas anulētu, jo vēlēšanās, ja ir divi biļeteni, tad nevienu neieskaita)[ Šo ziņu laboja kaskas, 30 Nov 2011, 21:31:17 ] | Offline | | |
| Liidaks | |  Kopš: 19. Apr 2007
Ziņojumi: 268
Braucu ar: nav ar ko
| veči ,veči nav ko cepties. Nebūs nekāda 2. oficiālā valoda ,
Ko domāju par tiem kas iet balsot? Gļēvuļi, sliņķi, es pat nezinu kā tāus nosaukt. Vai tad latviešu valodu jāmācās n-tie gadi? Kā vari iet balsot par krievu valodu, ja esi Latvijas pilsonis? smiekli nāk. Par cik daļa darba kolēģu ir krievvalodīgie Latvijas pilsoņi, bieži vien ir bijušas dažnedāžādas diskusijas, kuras nenoved it ne pie kā. Uz vienkāršu jautājumu "ja būtu karš ar Krieviju, kurā frontē būtu?" visi kā viens atbildēja Krievijas. parazīti!!! ko citu lai saka[ Šo ziņu laboja Liidaks, 30 Nov 2011, 21:57:47 ] | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
30 Nov 2011, 21:56:05 Liidaks rakstīja:
veči ,veči nav ko cepties. Nebūs nekāda 2. oficiālā valoda ,
Ko domāju par tiem kas iet balsot? Gļēvuļi, sliņķi, es pat nezinu kā tāus nosaukt. Vai tad latviešu valodu jāmācās n-tie gadi? Kā vari iet balsot par krievu valodu, ja esi Latvijas pilsonis? smiekli nāk. Par cik daļa darba kolēģu ir krievvalodīgie Latvijas pilsoņi, bieži vien ir bijušas dažnedāžādas diskusijas, kuras nenoved it ne pie kā. Uz vienkāršu jautājumu "ja būtu karš ar Krieviju, kurā frontē būtu?" visi kā viens atbildēja Krievijas. parazīti!!! ko citu lai saka
Vajadzeja paprasiit - Krievijass pusee vai NATO pusee? Moss tad abilde buutu savaadaaka....
| Offline | | |
Driver  | |  Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
30 Nov 2011, 16:36:56 pljeegurs rakstīja:
"apsveicu" 
taa jums vajag! pirms gada jus visi tik iecietigi bijat...
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
| Offline | | |
| e2xd | |  Kopš: 17. Apr 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 896
Braucu ar: e46 un spirtu
|
30 Nov 2011, 23:21:31 Driver rakstīja:
30 Nov 2011, 16:36:56 pljeegurs rakstīja:
"apsveicu" 
taa jums vajag! pirms gada jus visi tik iecietigi bijat...
pilnīgi piekrītu, varbūt beidzot daudziem latviešiem acis atvērsies.. ēzeļi | Offline | | |
| Surr | |  Kopš: 23. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1837
Braucu ar: Kaskaiš
|
30 Nov 2011, 21:19:01 Lafter rakstīja:
Saule vēl nebija uzlēkuse, kad muļķu zemē jau sākās rosība... tagad visi gatavosies referendumam, publisko telpu piepildīs lumpenim adresēti saukļi un lumpenis savā trulumā atsauksies. Večuki ar putām uz lūpām, siekalām šķīstos lamās viens otru, gan jau ka kausies un pieminēs pobedu, sibīriju un vaidēs par represijām. Nacionāli apzinīgā jaunatne runās par kaušanos un dziedās dziesmas par utīm un to kaušanu, citi par zosu ganīšanu. Jautru jums skatīšanos, biedri!
Desmitniekā.
| Offline | | |
| Jureks | |  Kopš: 14. May 2007
No: Talsi
Ziņojumi: 3832
Braucu ar: bmw
| Tīrs krievs var būt tikai baltkrievs, tā kā šitās melnās dirsas ar saviem 150k parakstiem var iet ieskrieties  | Offline | | |
|
|
Driver  | |  Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
01 Dec 2011, 00:58:57 user rakstīja:
labais koments:
"valsts ienaidnieki sevi brīvprātīgi iegrāmatoja, atliek tik sarakstu nodot pareizā vietā....."

taa pareiza vieta varetu but internets 
ja jau balsoja, tad jau lai ari publiski nekaunas, bet lepojas tie "parakstu varonji" ar savu balsi
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
| Offline | | |
wheels  | |  Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10065
Braucu ar: V8
| tie kas ir uzņēmēji, paskatieties savu darbinieku pases  | Offline | | |
Pacoo  | |  Kopš: 03. Apr 2008
Ziņojumi: 5225
Braucu ar:
| A kas tur slikts,ja valstī kurā Tu dzīvo, piedāvā ieviest Tavu valodu, kā otru? 
Ja dzīvotu Mongolijā,arī aizietu par lv valodu nobalsot kā otro valodu,ja nu sanāk!? Tas nekas, ka visi mongoļi pēc tam nobalsotu pret. Būtu mēģinājis un tad neatliktu nekas kā pāriet uz mongoļu.
Tagad varēs vēl vienkāršāk ar krieviem runāt - rekur Jums bija iespēja pēc savas valodas, nedabūjāt.
Cik no Jums bija par lv valodu skolās nobalsot? Tikai raudāt māk un viss.
Varbūt tagad būs kāds iemesls mazliet iztaisnot savu mugurkaulu un mazliet pacelt galvu augšā,latvieši.

----------------- Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus. | Offline | | |
| tomick | |  Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
| SC domās ko darīt.
SC tagad jādomā ko darīt. Nobalsos par otro valodu, būs visi pārkāpuši zvērestu un cerams arī tiem gudrīšiem, kas balsoja par SC beidzot pielēks, kas tie par fruktiem.
Nobalsos pret grozījumiem, dabūs smagi iekšā no tiem kas parakstījušies. | Offline | | |
| NO25 | |  Kopš: 18. Jun 2007
No: Valmiera
Ziņojumi: 353
Braucu ar: soļķi
| http://www.apollo.lv/portal/news/articles/257515
Vai tiešām tas notiks ,neticās?  | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
|
01 Dec 2011, 09:26:49 tomick rakstīja:
SC domās ko darīt.
SC tagad jādomā ko darīt. Nobalsos par otro valodu, būs visi pārkāpuši zvērestu un cerams arī tiem gudrīšiem, kas balsoja par SC beidzot pielēks, kas tie par fruktiem.
Nobalsos pret grozījumiem, dabūs smagi iekšā no tiem kas parakstījušies.
pisec, apvainotie taču nebalsoja par valodu, bet gan par principu. šite SC mēsli vēl domāšot kā balsot  | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
01 Dec 2011, 09:56:30 Elviss rakstīja:
it kā visu zināju tagad šaubos:
vēl jau jāiesniedz Saeimā, kura, ja noraida, tad ir referendums, ja izskata un balso, nesavāc 75 balsis 'par' dzīvojam mierīgi tālāk?
Kaadeell 75 balsis,nevis piem. 51 balss ? | Offline | | |
badmoon  | |  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8861
Braucu ar: Braucu ar
|
01 Dec 2011, 10:04:23 divkosigais rakstīja:
01 Dec 2011, 09:56:30 Elviss rakstīja:
it kā visu zināju tagad šaubos:
vēl jau jāiesniedz Saeimā, kura, ja noraida, tad ir referendums, ja izskata un balso, nesavāc 75 balsis 'par' dzīvojam mierīgi tālāk?
Kaadeell 75 balsis,nevis piem. 51 balss ?
Lai pieņemtu grozījumus Satversmē, nepieciešams 2/3 deputātu atbalsts.
Tā kā Saeimā to visticamāk noraidīs, būs referendums, kurā slavikiem jāsavāc ~ 700k balsu PAR.[ Šo ziņu laboja Badmoon, 01 Dec 2011, 10:07:48 ] | Offline | | |
|
|
badmoon  | |  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8861
Braucu ar: Braucu ar
|
01 Dec 2011, 10:10:34 Elviss rakstīja:
Varētu kādu labu darbu Saeima izdarīt un nenoraidīt, un nobalsot pret.
76. Satversmi Saeima var grozīt sēdēs, kurās piedalās vismaz divas trešdaļas Saeimas locekļu. Pārgrozījumus pieņem trijos lasījumos ar ne mazāk kā divu trešdaļu klātesošo deputātu balsu vairākumu.
77. Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūtu likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.
78. Ne mazāk kā vienai desmitai daļai vēlētāju ir tiesība iesniegt Valsts Prezidentam pilnīgi izstrādātu Satversmes grozījumu projektu vai likuma projektu, kuru Prezidents nodod Saeimai. Ja Saeima to nepieņem bez pārgrozījumiem pēc satura, tad tas ir nododams tautas nobalsošanai.
79. Tautas nobalsošanai nodotais Satversmes pārgrozījums ir pieņemts, ja tam piekrīt vismaz puse no visiem balsstiesīgiem. | Offline | | |
Valcha  | |  Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
|
01 Dec 2011, 10:10:34 Elviss rakstīja:
Varētu kādu labu darbu Saeima izdarīt un nenoraidīt, un nobalsot pret.
+1, bļe kas tie slāviem vispār jumts aizbraucis ? | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
| Klementjevs vienkārši dedzina. SC domāšot kā balsot, nekas tāds jau tas neesot, tas neesot pret LV valodu, vienkārši likuma izmaiņas. SC tur toč šizofrēniķi. 
Sliktākais,ka zvērests neko nedod. Var balsot kā grib, nevienam nekas par to nebūs.  | Offline | | |
| Amakatanav | |  Kopš: 06. Jul 2009
Ziņojumi: 1795
Braucu ar: muti pa ausīm.
| Tāpat,kā SC no sākuma teica, ka neatbalsta, tad atbalstīja un aģitēja, tad atkal neatbalsta? 
Laikam mēnešreizes čaļiem... | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|