Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Mikuzz
30. Nov 2011, 21:22 #534

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli


30 Nov 2011, 18:40:16 Tune-L rakstīja:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/prov...ts.d?id=41946488


700tk nesavāks, noteikti
Offline
kaskas
30. Nov 2011, 21:26 #535

Kopš: 09. Feb 2008

No: Sigulda

Ziņojumi: 159

Braucu ar: Losi 8IGHT-B 2.0, Volgo un velopečēžnieku


30 Nov 2011, 18:50:49 TD91 rakstīja:

30 Nov 2011, 18:33:36 tomick rakstīja:
Jāpagaida rītdiena. Līdz 28.11 bija savākti 130K + 12K kas iepriekš. Neticu ka pa divām dienām būtu parakstījušies 12k cilvēku.

Vai ne , arī liekas maz ticami !



Arī neticu, jo pusei no balsojošajiem Pilsoņiem bija Krapjbankas rindā jāstāv... ceru , ka visā tajā eiforijā utt kādi 5k būs aizgājuši nobalsot otru reizi un balsis neieskaitīs. (dubultās neieskaitīs, kaut gan Es abas anulētu, jo vēlēšanās, ja ir divi biļeteni, tad nevienu neieskaita)

[ Šo ziņu laboja kaskas, 30 Nov 2011, 21:31:17 ]

Offline
Liidaks
30. Nov 2011, 21:56 #536

Kopš: 19. Apr 2007

Ziņojumi: 268

Braucu ar: nav ar ko

veči ,veči nav ko cepties. Nebūs nekāda 2. oficiālā valoda ,

Ko domāju par tiem kas iet balsot? Gļēvuļi, sliņķi, es pat nezinu kā tāus nosaukt. Vai tad latviešu valodu jāmācās n-tie gadi? Kā vari iet balsot par krievu valodu, ja esi Latvijas pilsonis? smiekli nāk. Par cik daļa darba kolēģu ir krievvalodīgie Latvijas pilsoņi, bieži vien ir bijušas dažnedāžādas diskusijas, kuras nenoved it ne pie kā. Uz vienkāršu jautājumu "ja būtu karš ar Krieviju, kurā frontē būtu?" visi kā viens atbildēja Krievijas. parazīti!!! ko citu lai saka

[ Šo ziņu laboja Liidaks, 30 Nov 2011, 21:57:47 ]

Offline
divkosigais
30. Nov 2011, 22:38 #537

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


30 Nov 2011, 21:56:05 Liidaks rakstīja:
veči ,veči nav ko cepties. Nebūs nekāda 2. oficiālā valoda ,

Ko domāju par tiem kas iet balsot? Gļēvuļi, sliņķi, es pat nezinu kā tāus nosaukt. Vai tad latviešu valodu jāmācās n-tie gadi? Kā vari iet balsot par krievu valodu, ja esi Latvijas pilsonis? smiekli nāk. Par cik daļa darba kolēģu ir krievvalodīgie Latvijas pilsoņi, bieži vien ir bijušas dažnedāžādas diskusijas, kuras nenoved it ne pie kā. Uz vienkāršu jautājumu "ja būtu karš ar Krieviju, kurā frontē būtu?" visi kā viens atbildēja Krievijas. parazīti!!! ko citu lai saka

Vajadzeja paprasiit - Krievijass pusee vai NATO pusee? Moss tad abilde buutu savaadaaka....

Offline
Driver
30. Nov 2011, 23:21 #538

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


30 Nov 2011, 16:36:56 pljeegurs rakstīja:
"apsveicu"

taa jums vajag! pirms gada jus visi tik iecietigi bijat...

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
e2xd
30. Nov 2011, 23:34 #539

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu


30 Nov 2011, 23:21:31 Driver rakstīja:

30 Nov 2011, 16:36:56 pljeegurs rakstīja:
"apsveicu"

taa jums vajag! pirms gada jus visi tik iecietigi bijat...


pilnīgi piekrītu, varbūt beidzot daudziem latviešiem acis atvērsies.. ēzeļi
Offline
Surr
01. Dec 2011, 00:46 #540

Kopš: 23. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1837

Braucu ar: Kaskaiš


30 Nov 2011, 21:19:01 Lafter rakstīja:

Saule vēl nebija uzlēkuse, kad muļķu zemē jau sākās rosība... tagad visi gatavosies referendumam, publisko telpu piepildīs lumpenim adresēti saukļi un lumpenis savā trulumā atsauksies. Večuki ar putām uz lūpām, siekalām šķīstos lamās viens otru, gan jau ka kausies un pieminēs pobedu, sibīriju un vaidēs par represijām. Nacionāli apzinīgā jaunatne runās par kaušanos un dziedās dziesmas par utīm un to kaušanu, citi par zosu ganīšanu. Jautru jums skatīšanos, biedri!



Desmitniekā.

Offline
Jureks
01. Dec 2011, 00:55 #541

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw

Tīrs krievs var būt tikai baltkrievs, tā kā šitās melnās dirsas ar saviem 150k parakstiem var iet ieskrieties
Offline
Driver
01. Dec 2011, 01:03 #542

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


01 Dec 2011, 00:58:57 user rakstīja:
labais koments:

"valsts ienaidnieki sevi brīvprātīgi iegrāmatoja, atliek tik sarakstu nodot pareizā vietā....."



taa pareiza vieta varetu but internets
ja jau balsoja, tad jau lai ari publiski nekaunas, bet lepojas tie "parakstu varonji" ar savu balsi

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
wheels
01. Dec 2011, 02:02 #543

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10065

Braucu ar: V8

tie kas ir uzņēmēji, paskatieties savu darbinieku pases
Offline
Pacoo
01. Dec 2011, 02:24 #544

Kopš: 03. Apr 2008

Ziņojumi: 5225

Braucu ar:

A kas tur slikts,ja valstī kurā Tu dzīvo, piedāvā ieviest Tavu valodu, kā otru?

Ja dzīvotu Mongolijā,arī aizietu par lv valodu nobalsot kā otro valodu,ja nu sanāk!? Tas nekas, ka visi mongoļi pēc tam nobalsotu pret. Būtu mēģinājis un tad neatliktu nekas kā pāriet uz mongoļu.

Tagad varēs vēl vienkāršāk ar krieviem runāt - rekur Jums bija iespēja pēc savas valodas, nedabūjāt.

Cik no Jums bija par lv valodu skolās nobalsot? Tikai raudāt māk un viss.

Varbūt tagad būs kāds iemesls mazliet iztaisnot savu mugurkaulu un mazliet pacelt galvu augšā,latvieši.



-----------------
Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus.
Offline
tomick
01. Dec 2011, 09:26 #545

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

SC domās ko darīt.

SC tagad jādomā ko darīt. Nobalsos par otro valodu, būs visi pārkāpuši zvērestu un cerams arī tiem gudrīšiem, kas balsoja par SC beidzot pielēks, kas tie par fruktiem.
Nobalsos pret grozījumiem, dabūs smagi iekšā no tiem kas parakstījušies.
Offline
NO25
01. Dec 2011, 09:40 #546

Kopš: 18. Jun 2007

No: Valmiera

Ziņojumi: 353

Braucu ar: soļķi

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/257515
Vai tiešām tas notiks ,neticās?
Offline
kkas
01. Dec 2011, 09:40 #547

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu


01 Dec 2011, 09:26:49 tomick rakstīja:
SC domās ko darīt.

SC tagad jādomā ko darīt. Nobalsos par otro valodu, būs visi pārkāpuši zvērestu un cerams arī tiem gudrīšiem, kas balsoja par SC beidzot pielēks, kas tie par fruktiem.
Nobalsos pret grozījumiem, dabūs smagi iekšā no tiem kas parakstījušies.


pisec, apvainotie taču nebalsoja par valodu, bet gan par principu. šite SC mēsli vēl domāšot kā balsot
Offline
divkosigais
01. Dec 2011, 10:04 #548

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


01 Dec 2011, 09:56:30 Elviss rakstīja:
it kā visu zināju tagad šaubos:
vēl jau jāiesniedz Saeimā, kura, ja noraida, tad ir referendums, ja izskata un balso, nesavāc 75 balsis 'par' dzīvojam mierīgi tālāk?

Kaadeell 75 balsis,nevis piem. 51 balss ?
Offline
badmoon
01. Dec 2011, 10:06 #549

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8861

Braucu ar: Braucu ar


01 Dec 2011, 10:04:23 divkosigais rakstīja:

01 Dec 2011, 09:56:30 Elviss rakstīja:
it kā visu zināju tagad šaubos:
vēl jau jāiesniedz Saeimā, kura, ja noraida, tad ir referendums, ja izskata un balso, nesavāc 75 balsis 'par' dzīvojam mierīgi tālāk?

Kaadeell 75 balsis,nevis piem. 51 balss ?


Lai pieņemtu grozījumus Satversmē, nepieciešams 2/3 deputātu atbalsts.

Tā kā Saeimā to visticamāk noraidīs, būs referendums, kurā slavikiem jāsavāc ~ 700k balsu PAR.

[ Šo ziņu laboja Badmoon, 01 Dec 2011, 10:07:48 ]

Offline
badmoon
01. Dec 2011, 10:17 #550

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8861

Braucu ar: Braucu ar


01 Dec 2011, 10:10:34 Elviss rakstīja:
Varētu kādu labu darbu Saeima izdarīt un nenoraidīt, un nobalsot pret.


76. Satversmi Saeima var grozīt sēdēs, kurās piedalās vismaz divas trešdaļas Saeimas locekļu. Pārgrozījumus pieņem trijos lasījumos ar ne mazāk kā divu trešdaļu klātesošo deputātu balsu vairākumu.
77. Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūtu likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.
78. Ne mazāk kā vienai desmitai daļai vēlētāju ir tiesība iesniegt Valsts Prezidentam pilnīgi izstrādātu Satversmes grozījumu projektu vai likuma projektu, kuru Prezidents nodod Saeimai. Ja Saeima to nepieņem bez pārgrozījumiem pēc satura, tad tas ir nododams tautas nobalsošanai.
79. Tautas nobalsošanai nodotais Satversmes pārgrozījums ir pieņemts, ja tam piekrīt vismaz puse no visiem balsstiesīgiem.
Offline
Valcha
01. Dec 2011, 10:25 #551

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..


01 Dec 2011, 10:10:34 Elviss rakstīja:
Varētu kādu labu darbu Saeima izdarīt un nenoraidīt, un nobalsot pret.


+1, bļe kas tie slāviem vispār jumts aizbraucis ?
Offline
kkas
01. Dec 2011, 10:26 #552

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu

Klementjevs vienkārši dedzina. SC domāšot kā balsot, nekas tāds jau tas neesot, tas neesot pret LV valodu, vienkārši likuma izmaiņas. SC tur toč šizofrēniķi.
Sliktākais,ka zvērests neko nedod. Var balsot kā grib, nevienam nekas par to nebūs.
Offline
Amakatanav
01. Dec 2011, 10:33 #553

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

Tāpat,kā SC no sākuma teica, ka neatbalsta, tad atbalstīja un aģitēja, tad atkal neatbalsta?

Laikam mēnešreizes čaļiem...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo