Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 156 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
michals1
05. May 2026, 14:09 #5301

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Hahols savu tautību noslēpt nevar pie labākās gribas,jo tā kā viņi izrunā burtu G nespēj atdarinat neviens cits
Offline
Araajz
05. May 2026, 14:20 #5302

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Svimpis arī Āfrikā ir svimpis un UKR it kā tādu trūktu.
It kā ar latviešiem būtu savādāk
Offline
Mikels
05. May 2026, 14:20 #5303

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


05 May 2026, 14:00:24 @michals1 rakstīja:
Ukraiņi Latvijā./šodienas piedzīvojums/
Rīgas centrā sanāca nejauši nogriezt ceļu automašīnai ar Ukrainas numuriem. It kā nekas īpašs,ikdienas situācija.Tālāk sākās šovs par brīvu.Auto mani panāca,vadītājs-labi nobarots puisis ap 30,izleca laukā,pieskrēja pie mana auto un sāka mani zākāt ar trīstāvīgiem lamuvārdiem,norādot manu orjentāciju un manu izcelsmi. Es viņam pieklājīgi pajautāju,kāpēc viņš nav frontē,bet karo ar Latvijas pensionāriem,uz ko sekoja vārdu izvirdums.ka viņš cerot ka arī mūs te nonesīs krievu raķetes un visi te aiziesim bojā.....
Pēc visa šodien piedzīvotā rodas jautājums,vai tā vajadzētu būt,ka tā saucamie ,,bēgļi,, ko tādu var atļauties?

Nu šajā gadījumā es teiktu, ka tieši Tu esi tas, kurš ir attiecīgās situācijas cēlonis :LLP:

Bēgļiem jāsēž klusi, bet aklais michals drīkst braukt kā vēlas
Offline
michals1
05. May 2026, 14:29 #5304

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Nevienā brīdī neesmu teicis,ka cēlonis situācijai neesmu es. Bet runa ir par atbildes reakciju,kur cilvēks parāda savu īsto dabu,nolādot mani konkrēti un latviešus kopumā,ar lāstiem lai krievu raķetes noslauka mūs visus.....
Offline
Mikels
05. May 2026, 14:40 #5305

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

A jautājums no tavas puses kāpēc nav frontē bija korekts un vērsts, lai atvainotos,ka tā sanāca un nogludinātu savu kasjaku, ja ?

Sorry, bet vasaras sezonā braucot ar moto es vienkārši vairāk nespēju tolerēt, ka man regulāri kāds "michals" braucot pa galveno ceļu vienkārši tupa izbrauc priekšā un es neesmu no tiem, kas lido pilsētā itkā man būtu deviņas dzīvības

[ Šo ziņu laboja Mikels, 05 May 2026, 14:45:31 ]

Offline
kexxx
05. May 2026, 14:43 #5306

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


05 May 2026, 14:29:48 @michals1 rakstīja:
Nevienā brīdī neesmu teicis,ka cēlonis situācijai neesmu es. Bet runa ir par atbildes reakciju,kur cilvēks parāda savu īsto dabu,nolādot mani konkrēti un latviešus kopumā,ar lāstiem lai krievu raķetes noslauka mūs visus.....


tad tu ar viņu skaidrā latviešu valodā runāji?
man gan te izskatās, ka divi slāvi uz ceļa satikās un pa savam (urliskam) attiecības noskaidroja
Offline
Zalespljavejs
05. May 2026, 15:16 #5307

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


05 May 2026, 14:29:48 @michals1 rakstīja:
Nevienā brīdī neesmu teicis,ka cēlonis situācijai neesmu es. Bet runa ir par atbildes reakciju,kur cilvēks parāda savu īsto dabu,nolādot mani konkrēti un latviešus kopumā,ar lāstiem lai krievu raķetes noslauka mūs visus.....



Mēs taču jau laika gaitā noskaidrojām, ka tu neesi latvietis bet gan vatenis. Kāpēc tu esi izbrīnīts par sava sugasbrāļa reakciju?
Offline
abyss
05. May 2026, 15:28 #5308

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Drīzāk gan UA pilsonis bija saskāries pietiekami ar negācijām no LV vateņiem. Ar laiku cilvēkam sāka likties, ka tā ir norma

Te no rīta atkal kaut kāda huiņa. Iekšā, protams!!!!!, sēž pensionārs vatenis. Tādus, protams, ka vajadzētu ar raķetēm noslaucīt. Piekrītu UA pilsoņa verdiktam.
Offline
Tune-L
05. May 2026, 15:35 #5309

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Katrā tautībā ir mēsli, vienkārši ukri papildus visam ir slinki, zaglīgi un parazītiski orientēti.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
kexxx
05. May 2026, 15:36 #5310

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:

Miša, a ja šādi būtu izpildījies vietējais vatenis, vai tad arī taptu tikpat sašutis ieraksts, kādi te sabraukušie krievi ir pimpji?
Offline
crime
05. May 2026, 15:40 #5311

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

ja situācija būtu bijusi mainītās lomās, tad miša šobrīd būtu uzaicināts uz pārrunām brīvības ielas betona bastionā

[ Šo ziņu laboja crime, 05 May 2026, 15:40:38 ]

Offline
Tune-L
05. May 2026, 15:44 #5312

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


05 May 2026, 15:40:11 @crime rakstīja:
ja situācija būtu bijusi mainītās lomās, tad miša šobrīd būtu uzaicināts uz pārrunām brīvības ielas betona bastionā


Nebūtu, jo tur arī strādā slinki deģenerāti. Bet kopējais fons ir tāds kā apraksti, tas arī kaitina papildus.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Pukstis
05. May 2026, 15:57 #5313

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:

Labs, lai vai kā Michals mēģina, bet nesanāk savu necieņu pret Ukraiņiem noslēpt
Offline
michals1
05. May 2026, 16:02 #5314

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Pēc visa šā īpašac cieņas vairs nebūs noteikti.Man tobrīd autiņā atradās pasažiere- zolīda latviešu kundzīte. Viņaj no redzētā bija reāls šoks,teica,ka nekad mūžā nebūtu ticējusi,ka ,,bēgļi,, var būt tādi.
Un vēl,ja neticat visam augstāk rakstītajam,izveicat eksperimentu,redzot brūnu/matētu cupra ar UA numuriem,bik tai patraucēt.
Vēlāka padalieties informācijā,ko uzzinājāt par sevi,saviem vecākiem un Latviju kā tādu

[ Šo ziņu laboja michals1, 05 May 2026, 16:11:59 ]

Offline
Mikels
05. May 2026, 16:08 #5315

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

A tu uzmeti kaut vai ar avareikām vai atvēri logu un pateici atvaino vainīgs?

Es esmu diezgan pārliecināts, ka nē. Tā vietā uzreiz sāki lekties pretī un iesmirdēji kaut ko par fronti, tikai pielejot eļļu ugunij, michal es tev ieteiktu kritiski paskatīties uz sevi spogulī, tu esi tāds pats vatenis kā tavs šodienas cīņu biedrs

[ Šo ziņu laboja Mikels, 05 May 2026, 16:10:10 ]

Offline
protams
05. May 2026, 16:27 #5316

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6310

Braucu ar: NS7

Vajadzēja uzjautāt vai tai cuprai ir skate un apdrošināšana...99% ticu, ka nikuja

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
crime
05. May 2026, 16:34 #5317

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi


05 May 2026, 16:27:22 @protams rakstīja:
Vajadzēja uzjautāt vai tai cuprai ir skate un apdrošināšana...99% ticu, ka nikuja

tak gan jau tāpēc arī kipišs izcēlās, lai arī nebūtu vainīgs, bet kreša gadījumā tomēr kaut kādi juridiski un finansiāli mēsli sanāktu

[ Šo ziņu laboja crime, 05 May 2026, 16:34:51 ]

Offline
kexxx
05. May 2026, 16:40 #5318

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:

nezinu, kādu sensāciju Miša te centās atklāt... ka starp ukraiņiem ir atsaldeņi?
vēl jau jāņem vērā, ka karš visvairāk skar Ukrainas krieviskākos apgabalus un vairāk bēgļu ir tieši no tiem
nu tad kāds brīnums, ka tur kontingents trāpās urlīgs
Offline
uldens1
05. May 2026, 16:59 #5319

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:

ukraiņi tak arī ir visādi,tikpat labi tas bij putina fans no ukrainas,tur tādu rosļikovu un briežu ir daudz vairāk nekā lv
Offline
Fandulis
05. May 2026, 17:52 #5320

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Tā kotello ir kukū.

http://youtu.be/XKVYBujm-5Q?is=p1aPhyRNFAFVE2Vx
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4