Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 95 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Auto aizsardzība, apdrošināšana

Tēma: OCTA

AutorsZiņojums
hofmann
Vakar, 20:03 #4941

Kopš: 07. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: Saab, Mercedes

Esat piefiksējuši octa cenu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu? Kaut kāds kosmoss sanāk!!!
Offline
Mikels
Vakar, 20:18 #4942

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5499

Braucu ar: cieņu

Man šķiet man pat bija lētāk
Offline
badmoon
Vakar, 21:03 #4943

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8860

Braucu ar: Braucu ar

Cik maksā OCTA elektriskajam stāvdrāzim? Nr piešķirts, uzlīmi sola tuvākajās dienās. Pagaidām drošinātāju lapās saka, ka dati nav korekti.
Offline
RolandsK
Vakar, 23:35 #4944

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Pagājušogad lētākais bija 10 Eur uz gadu Baltā

[ Šo ziņu laboja RolandsK, 26 Jun 2026, 23:42:21 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo