Tēma: OCTA
| Autors | Ziņojums |
| hofmann | |  Kopš: 07. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 139
Braucu ar: Saab, Mercedes
| Esat piefiksējuši octa cenu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu? Kaut kāds kosmoss sanāk!!! | Offline | | |
| Mikels | |  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5499
Braucu ar: cieņu
| Man šķiet man pat bija lētāk  | Offline | | |
badmoon  | |  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
| Cik maksā OCTA elektriskajam stāvdrāzim? Nr piešķirts, uzlīmi sola tuvākajās dienās. Pagaidām drošinātāju lapās saka, ka dati nav korekti. | Offline | | |
| RolandsK | |  Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3651
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Pagājušogad lētākais bija 10 Eur uz gadu Baltā  [ Šo ziņu laboja RolandsK, 26 Jun 2026, 23:42:21 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo