Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
darkness1111
23. Feb 2016, 19:42 #46081

Kopš: 22. Mar 2014

Ziņojumi: 387

Braucu ar:

e36 2,5td tds
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ucm7aj1c0rcz13ch3w8m.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mkzgaxz005kxwly0zm.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ft7c8nwcgugapafhfcho.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=l63zm33nrfvkpxs47c8n.jpg]
[/URL]
melna haube bez rusas ideāla 40
zaļa haube 30e
bagznieka vaki bez rusas 25 e
facelift nāsis ar visu brilli 25e bez rusas
un vis pārējais ,
26718346

[ Šo ziņu laboja darkness1111, 23 Feb 2016, 19:43:46 ]

Offline
e36powers
23. Feb 2016, 19:54 #46082

Kopš: 11. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 192hp

STEIDZAMI!!!


Mekleju emblemu no bagaznieka vaka E39





Mekleju no E46 miglas lukturi no m3 bamperi labaja puse.










Mekleju sito vadu no business CD no originalas magnitolas no E46

Offline
edawards
23. Feb 2016, 20:47 #46083

Kopš: 25. Jan 2015

Ziņojumi: 83

Braucu ar: BMW 530d,325 loading...

M43B16 dzinejs (no automata) labs stavoklis nekur nekas netek-50 eiro
termo mufta ar ventilatoru laba stavokli -20 eiro
Farkops no e36-45 eiro
EWS pilns komplekts no m43b16 - 50 eiro
e46 plaukti (jamaina sarniri)-25eiro abi
tel 28618688
Touring bagaznieka storka ar sunu sietu labs stavoklis -25eiro
E36 kalpaki orginali komplekts-10eiro
Offline
Fast007
23. Feb 2016, 21:20 #46084

Kopš: 26. Jan 2016

Ziņojumi: 30

Braucu ar:

Pērku e39 m bamperi priekšējo, var būt bojāts.
Offline
Turbodiizels
23. Feb 2016, 21:30 #46085

Kopš: 09. Jan 2012

No: Ogre

Ziņojumi: 126

Braucu ar: MB S202

nopirkšu m47 dzinēja kloķvārpstu
PM
Offline
DoubleD
23. Feb 2016, 21:44 #46086

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Meklēju no E46 kulises čeholu ar veselu rāmīti

PM

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Fordists
23. Feb 2016, 22:17 #46087

Kopš: 04. Jan 2008

Ziņojumi: 263

Braucu ar: BMX X5

Pērku priekš E53 memory bloku kas nāk vadītāja sēdeklī!
Offline
bobix
23. Feb 2016, 23:50 #46088

Kopš: 27. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2166

Braucu ar: stulbaru un jebalution


Nopirkšu E36 316 un 318 automātisko kārbu, var neejošu, salauztu utt. Var piedāvāt vairumā.



PM
divi6313258

Offline
hawk_lv
23. Feb 2016, 23:57 #46089

Kopš: 12. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 582

Braucu ar: Plostu pa kanālu...



Pārdodu:
2x m52 kurvjus - [5 Eur par gab]
E36 analogo pečku - daļās (ir ezis..radiators untt)[15Eur]
E36 analogas klimas paneli - [5 eur]
E36 analogas klimas bloku - [5 eur]

E46 kondicioniera komplektu - trubas/sausinātājtrauku/kompresoru ar kronšteinu untt..iepriekš viss strādāja. [25 Eur]


M52 izpludes kolektora lamda zonde - [30 Eur]
E39 M52 ASC drosele ar gofru - [15 Eur]


Sīkāk (cenas var apspriest) -
PM vai 28.28.28-45 vai Whatssap
Offline
essential
24. Feb 2016, 00:25 #46090

Kopš: 02. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 90

Braucu ar:

Pērku e36 priekšas labo lukturi ar lēcu sedans/tourings. Ražotājs vienalga, der arī depo, galvenais, lai ir stars un visi stiprinājumi veseli.
Rīga
PM vai 28834546

[ Šo ziņu laboja essential, 24 Feb 2016, 01:01:35 ]

Offline
doux
24. Feb 2016, 08:00 #46091

Kopš: 19. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 122

Braucu ar: 328 un 540

Pērku:

M50B25 ieplūdes kolektoru

M54B30 ieplūdes sadaleni

E39 sedana durvis, visas četras, bez rūsas, vēlams Oxfordgreen



PM vai divi9394925
Offline
DoubleD
24. Feb 2016, 09:30 #46092

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

M50 / M52 / M54 / S50 / S564 - vienmasas Ø240mm sajūga komplekts ar izspiedējgultni, ar spēcīgāko kurvi un organisko disku.


500Eur

Atsevišķi, pārtaisīts un nobalasēts spararats - 250Eur. Spararatam ir OEM TDC bloķēšanas vieta.

Iespējams arī komplektēt spararatu, kopā ar lietotu sajūga kurvi, un tad atliek pašiem vēl pārkniedēt disku, biezumu arī var sarēķināt, kāds būs nepieciešams.
PM / 29560050



-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
DoubleD
24. Feb 2016, 09:41 #46093

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Pārdodu M52B28 single vanoss galvu.
Pārbaudīta uz plaisām utml - viss čotka. + samazgāta ar ultraskaņu.


80Eur
29560050

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Ree
24. Feb 2016, 09:57 #46094

Kopš: 17. Jan 2016

No: Ventspils

Ziņojumi: 50

Braucu ar:

Tirgoju detaļās BMW 525 tds 97 gada.
Sedans krāsā montreal blau.
Pelēkā koža apsildāmie benķi
Ir pieejamas daudz detaļas
Haube
Durvis
Spārni
Radiatori
Abs bloks-000
Amīši aizmugurē
Atsperes
Īsāk sākot daudz kas pieejams

Interesentiem PM vai zvanīt.
2246333divi.
P.s. ja ņem vairākas detaļas var piegādāt.
Offline
9999
24. Feb 2016, 10:01 #46095

Kopš: 18. Mar 2012

Ziņojumi: 844

Braucu ar: sixfourtyfizza

E36 - 318 cabrio ,325 cabrio

E38 - 728i prefacelift , 728i facelift ,740i pre

E39 - 523i sedan ,530d touring, 528i sedan

E46 - 1.8 n42 compact , 325cabrio ,320 sedan

E53 - 3.0diesel ,4.4i ,3.0i benz, 3.0diesel

Dzinēji pilnā komplektācijā / izkomplektēti (devēji ,apkarināmais ,sūkņi) ,Virsbūves detaļas ,Piekares detaļas ,Interjers u.t.t

Pērkot detaļas nomaiņa par labiem cipariem uz vietas ,diagnostika u.t.t

Sīkāks info PM vai pa tel.nr - 20266665 , 25433121
Offline
AnTraX
24. Feb 2016, 10:12 #46096

Kopš: 17. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 34

Braucu ar: 1.9TDI

Interesē priekš E91 pre LCI skojošas lietas:
-aizmugures vāks, var būt bez stikla, ideāli melns;
-aizmugures bamperis ar PDC caurumiem, arī ideāli ja melns;
-kreisās(šofera) puses aizmugurējā lampa (abas), gan vākā, gan spārnā.
-ādas salons;

ja ir ko piedāvāt, tad PM.
Offline
z-street
24. Feb 2016, 10:26 #46097

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR


14 Feb 2016, 20:56:01 z-street rakstīja:

530d,navi 16;9 ekràns 140e,turbìna 130e,sprausla 50e. melns elektrisks ādas komforta salons 150e,parking sensori priekšā un pakaļā ar melno stekeri. virsbūves daļas labā stāvoklī. Haube 80e.



Vairs nav-lampas gan priekšas,gan aizmugures,sparni,durvis,baguzis, spidometrs,abi bamperi.

PM vai 27018100

Offline
Hesus
24. Feb 2016, 10:29 #46098

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8426

Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5


E36 Elkoņbalsts ar viduskonsoli un kabatām - 48eur



apšuvumi e36 sedans viss kas bilde izņemot atslēgu - 18eur



e46 facelift kreisais spārns super netto edition - 30eur


29 1.47 8.38 vai PM

-----------------
Darbs ceļ vīru!
Offline
R_S
24. Feb 2016, 11:04 #46099

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


18 Feb 2016, 17:02:33 raimisE30 rakstīja:
Pārdodu jaunas oem black line e60 aizmugurējās lampas. Lampas ir jaunas, bet bez orģinālā iepakojuma un ar pāris praktiski neredzamiem mikroskrāpējumiem.
Par cenu īsti nezinu bet veikalā maksāja 500 e.







200 e ?
Offline
ramyrez
24. Feb 2016, 11:28 #46100

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci

Nopirkšu e36 kupejas vader salonu vai atseviski proekšējos kreslus jebkaadaa stavoklī...vai samainīšu ar manu piemaksu pret recaro individual e36 salonu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo