| Autors | Ziņojums |
| darkness1111 | |
Kopš: 22. Mar 2014
Ziņojumi: 387
Braucu ar:
| e36 2,5td tds
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ucm7aj1c0rcz13ch3w8m.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mkzgaxz005kxwly0zm.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ft7c8nwcgugapafhfcho.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=l63zm33nrfvkpxs47c8n.jpg][/URL]
melna haube bez rusas ideāla 40
zaļa haube 30e
bagznieka vaki bez rusas 25 e
facelift nāsis ar visu brilli 25e bez rusas
un vis pārējais ,
26718346[ Šo ziņu laboja darkness1111, 23 Feb 2016, 19:43:46 ] |
Offline | |
|
| e36powers | |
 Kopš: 11. Dec 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 810
Braucu ar: 192hp
| STEIDZAMI!!!
Mekleju emblemu no bagaznieka vaka E39
Mekleju no E46 miglas lukturi no m3 bamperi labaja puse.
Mekleju sito vadu no business CD no originalas magnitolas no E46
|
Offline | |
|
| edawards | |
 Kopš: 25. Jan 2015
Ziņojumi: 83
Braucu ar: BMW 530d,325 loading...
| M43B16 dzinejs (no automata) labs stavoklis nekur nekas netek-50 eiro
termo mufta ar ventilatoru laba stavokli -20 eiro
Farkops no e36-45 eiro
EWS pilns komplekts no m43b16 - 50 eiro
e46 plaukti (jamaina sarniri)-25eiro abi
tel 28618688
Touring bagaznieka storka ar sunu sietu labs stavoklis -25eiro
E36 kalpaki orginali komplekts-10eiro |
Offline | |
|
| Fast007 | |
 Kopš: 26. Jan 2016
Ziņojumi: 30
Braucu ar:
| Pērku e39 m bamperi priekšējo, var būt bojāts. |
Offline | |
|
| Turbodiizels | |
 Kopš: 09. Jan 2012
No: Ogre
Ziņojumi: 126
Braucu ar: MB S202
| nopirkšu m47 dzinēja kloķvārpstu
PM |
Offline | |
|
DoubleD  | |
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| Meklēju no E46 kulises čeholu ar veselu rāmīti
PM
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
| Fordists | |
 Kopš: 04. Jan 2008
Ziņojumi: 263
Braucu ar: BMX X5
| Pērku priekš E53 memory bloku kas nāk vadītāja sēdeklī! |
Offline | |
|
| bobix | |
 Kopš: 27. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2166
Braucu ar: stulbaru un jebalution
|
Nopirkšu E36 316 un 318 automātisko kārbu, var neejošu, salauztu utt. Var piedāvāt vairumā.
PM
divi6313258
|
Offline | |
|
|
|
| hawk_lv | |
 Kopš: 12. Mar 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 582
Braucu ar: Plostu pa kanālu...
|
Pārdodu:
2x m52 kurvjus - [5 Eur par gab]
E36 analogo pečku - daļās (ir ezis..radiators untt)[15Eur]
E36 analogas klimas paneli - [5 eur]
E36 analogas klimas bloku - [5 eur]
E46 kondicioniera komplektu - trubas/sausinātājtrauku/kompresoru ar kronšteinu untt..iepriekš viss strādāja. [25 Eur]
M52 izpludes kolektora lamda zonde - [30 Eur]
E39 M52 ASC drosele ar gofru - [15 Eur]
Sīkāk (cenas var apspriest) -
PM vai 28.28.28-45 vai Whatssap |
Offline | |
|
| essential | |
 Kopš: 02. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 90
Braucu ar:
| Pērku e36 priekšas labo lukturi ar lēcu sedans/tourings. Ražotājs vienalga, der arī depo, galvenais, lai ir stars un visi stiprinājumi veseli.
Rīga
PM vai 28834546[ Šo ziņu laboja essential, 24 Feb 2016, 01:01:35 ] |
Offline | |
|
| doux | |
Kopš: 19. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 122
Braucu ar: 328 un 540
| Pērku:
M50B25 ieplūdes kolektoru
M54B30 ieplūdes sadaleni
E39 sedana durvis, visas četras, bez rūsas, vēlams Oxfordgreen
PM vai divi9394925 |
Offline | |
|
DoubleD  | |
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| M50 / M52 / M54 / S50 / S564 - vienmasas Ø240mm sajūga komplekts ar izspiedējgultni, ar spēcīgāko kurvi un organisko disku.
500Eur
Atsevišķi, pārtaisīts un nobalasēts spararats - 250Eur. Spararatam ir OEM TDC bloķēšanas vieta.
Iespējams arī komplektēt spararatu, kopā ar lietotu sajūga kurvi, un tad atliek pašiem vēl pārkniedēt disku, biezumu arī var sarēķināt, kāds būs nepieciešams.
PM / 29560050
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
DoubleD  | |
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| Pārdodu M52B28 single vanoss galvu.
Pārbaudīta uz plaisām utml - viss čotka. + samazgāta ar ultraskaņu.
80Eur
29560050
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
| Ree | |
 Kopš: 17. Jan 2016
No: Ventspils
Ziņojumi: 50
Braucu ar:
| Tirgoju detaļās BMW 525 tds 97 gada.
Sedans krāsā montreal blau.
Pelēkā koža apsildāmie benķi
Ir pieejamas daudz detaļas
Haube
Durvis
Spārni
Radiatori
Abs bloks-000
Amīši aizmugurē
Atsperes
Īsāk sākot daudz kas pieejams
Interesentiem PM vai zvanīt.
2246333divi.
P.s. ja ņem vairākas detaļas var piegādāt.
|
Offline | |
|
| 9999 | |
 Kopš: 18. Mar 2012
Ziņojumi: 844
Braucu ar: sixfourtyfizza
| E36 - 318 cabrio ,325 cabrio
E38 - 728i prefacelift , 728i facelift ,740i pre
E39 - 523i sedan ,530d touring, 528i sedan
E46 - 1.8 n42 compact , 325cabrio ,320 sedan
E53 - 3.0diesel ,4.4i ,3.0i benz, 3.0diesel
Dzinēji pilnā komplektācijā / izkomplektēti (devēji ,apkarināmais ,sūkņi) ,Virsbūves detaļas ,Piekares detaļas ,Interjers u.t.t
Pērkot detaļas nomaiņa par labiem cipariem uz vietas ,diagnostika u.t.t
Sīkāks info PM vai pa tel.nr - 20266665 , 25433121 |
Offline | |
|
| AnTraX | |
 Kopš: 17. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 34
Braucu ar: 1.9TDI
| Interesē priekš E91 pre LCI skojošas lietas:
-aizmugures vāks, var būt bez stikla, ideāli melns;
-aizmugures bamperis ar PDC caurumiem, arī ideāli ja melns;
-kreisās(šofera) puses aizmugurējā lampa (abas), gan vākā, gan spārnā.
-ādas salons;
ja ir ko piedāvāt, tad PM.
|
Offline | |
|
|
|
| z-street | |
 Kopš: 14. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2735
Braucu ar: RR
|
14 Feb 2016, 20:56:01 z-street rakstīja:
530d,navi 16;9 ekràns 140e,turbìna 130e,sprausla 50e. melns elektrisks ādas komforta salons 150e,parking sensori priekšā un pakaļā ar melno stekeri. virsbūves daļas labā stāvoklī. Haube 80e.
Vairs nav-lampas gan priekšas,gan aizmugures,sparni,durvis,baguzis, spidometrs,abi bamperi.
PM vai 27018100
|
Offline | |
|
Hesus  | |
 Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8426
Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5
|
E36 Elkoņbalsts ar viduskonsoli un kabatām - 48eur
apšuvumi e36 sedans viss kas bilde izņemot atslēgu - 18eur
e46 facelift kreisais spārns super netto edition - 30eur
29 1.47 8.38 vai PM
----------------- Darbs ceļ vīru! |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
18 Feb 2016, 17:02:33 raimisE30 rakstīja:
Pārdodu jaunas oem black line e60 aizmugurējās lampas. Lampas ir jaunas, bet bez orģinālā iepakojuma un ar pāris praktiski neredzamiem mikroskrāpējumiem.
Par cenu īsti nezinu bet veikalā maksāja 500 e.
200 e ? |
Offline | |
|
ramyrez
| |
Kopš: 11. Nov 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 428
Braucu ar: BMW 850Ci
| Nopirkšu e36 kupejas vader salonu vai atseviski proekšējos kreslus jebkaadaa stavoklī...vai samainīšu ar manu piemaksu pret recaro individual e36 salonu |
Offline | |
|