Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
Maris540
28. Jan 2016, 18:09 #45021

Kopš: 04. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar: BMW e28

Nopirkšu e28 eļļas karteri, kur ir dačiks priekš kompja un bagāžnieka polsterējumu, sportzicen sēdekļus un m paku.
Offline
GRIFEL
28. Jan 2016, 18:24 #45022

Kopš: 15. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 461

Braucu ar: e28


28 Jan 2016, 13:49:19 Juraans rakstīja:
Ir kādam nojausma, kur varētu uzsūtīt tā saucamās bamperu uzlikas?





tas gumajas sudus var nopirkt ebaya..
Offline
aquantus
28. Jan 2016, 18:31 #45023

Kopš: 18. Jan 2014

Ziņojumi: 1031

Braucu ar:

jauni disku centrini 68 mm 5eur gab vai 15 eur komplekts (4gab)
[url=http://postimg.org/image/g49tca1sr/]
[/url]

[url=http://postimg.org/image/niz54nnob/]
[/url]

salaspils 29925022
Offline
bone_itch
28. Jan 2016, 18:41 #45024

Kopš: 24. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1209

Braucu ar: 2002.g. e46 330d

Joprojām interesē

24 Jan 2016, 21:22:47 bone_itch rakstīja:
Aktuāli!

21 Jan 2016, 17:00:23 bone_itch rakstīja:
Pērku e61 piekares bloku 3714 6766280-01
un parkošānās sensoru bloku 66.21-6942677
PM

Bildes ieskatam:



[ Šo ziņu laboja bone_itch, 28 Jan 2016, 18:45:47 ]

Offline
RZZ
28. Jan 2016, 19:09 #45025

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Vajag E53 lcd ekrānu

Offline
sandis224
28. Jan 2016, 19:17 #45026

Kopš: 20. Jul 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 648

Braucu ar: Xdrive


28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu


Var mēģināt ebay pasūtīt!
Offline
gilbert
28. Jan 2016, 19:23 #45027

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3134

Braucu ar:

Nopirkšu E60 xenona bloku, kurš lukturim no apakšas stāv.

Offline
RZZ
28. Jan 2016, 19:27 #45028

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu


28 Jan 2016, 19:17:22 sandis224 rakstīja:

28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu


Var mēģināt ebay pasūtīt!


ir dzirdēts cik tāds maksā?
Offline
Saabich
28. Jan 2016, 20:51 #45029

Kopš: 12. Aug 2007

No: Dagda

Ziņojumi: 2016

Braucu ar: WC numurzīmēm

cenas labas, būtu man e39 jau pusi varētu iepirkt
Offline
Tick
28. Jan 2016, 21:09 #45030

Kopš: 07. Sep 2014

No: Jūrmala

Ziņojumi: 505

Braucu ar: visu ko dod



24 Jan 2016, 19:32:16 Tick rakstīja:

10 Jan 2016, 15:53:51 Tick rakstīja:
Pērku no E39 sedana
Pasažiera puses priekšējās,aizmugurējās durvis un haubi.
cosmosschwarz metallic krāsā!!

Pm vai 27158149


Pērku arī šo 1.detaļu no e39 sedana fl lampām
abas puses.



tiešām neviens melns 39 nav uz jaukšanu
Offline
sandis224
28. Jan 2016, 21:19 #45031

Kopš: 20. Jul 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 648

Braucu ar: Xdrive


28 Jan 2016, 19:27:34 RZZ rakstīja:

28 Jan 2016, 19:17:22 sandis224 rakstīja:

28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu


Var mēģināt ebay pasūtīt!


ir dzirdēts cik tāds maksā?
Kautkas ap 100 eiram!
Offline
Maris540
28. Jan 2016, 21:24 #45032

Kopš: 04. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar: BMW e28

Varbūt kādam ir e34 M5 aizmugurējais sēdeklis?
Offline
Vadjs
28. Jan 2016, 21:44 #45033

Kopš: 24. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 127

Braucu ar: 530d

Nopirkšu e39 fl bampera resti apakšejo un kreiso miglinieku un intrese spidometra lente ekranam .
Offline
marihuans
28. Jan 2016, 21:54 #45034

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666


27 Jan 2016, 21:29:00 marihuans rakstīja:
visas detaļas no e46 330d 03.gada,204hp,kārba 6 ātrumu ručka,drēbes recaro,mazā navi,pdc,m multistūre,style 44 ar labām ziemenēm,melns.




-----------------
T: 203-65-203
Offline
MAXixt
28. Jan 2016, 21:58 #45035

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

E39 sedana recaro salons 150eur 24554754

[ Šo ziņu laboja MAXixt, 28 Jan 2016, 22:00:31 ]

Offline
Xok
28. Jan 2016, 22:29 #45036

Kopš: 04. May 2015

Ziņojumi: 203

Braucu ar:

1) Pārdodu no E46 Sedan (Europa, pelēka krasa): gridu, pr. panelis, vid. panelis, "bardačoku", piepīpētāja nodalījums - viss par 100,- eiro.

3) ///M moldings, priekš BMW E36 Coupe / Cabrio. Jauns, ir tikai 1 gb, = 23 Eiro
51132233685





- Speedometer for E60/E61/E63/E64 - 4.5i - 100,- Eiro
- M52 Generators, "VALEO", 80Ah, svilpo bet strādā normali. - 10,- Eiro
- Lietoti Amiši no E63 650i, priekšeji, 1gab = 50 Eiro
- Jauns Pretslīdēšanas paklājs bagažniekam BMW F01 - 55,- Eiro
- head up F01, F10, F07 - 250 eiro.


Offline
kopitar
28. Jan 2016, 22:36 #45037

Kopš: 09. Dec 2011

Ziņojumi: 14

Braucu ar:

Pārdodu m57b30 no e39 98 g. Ar visām sprauslam,sūkni,ģenaratoru,var teikt visu izņemot izplūdes kolektoru un turbīnu.

Cena: 200€

[ Šo ziņu laboja kopitar, 28 Jan 2016, 22:37:25 ]

Offline
hXc
28. Jan 2016, 22:38 #45038

Kopš: 05. Feb 2013

Ziņojumi: 38

Braucu ar:

Ir kādam lietota, bet labā stāvoklī stūres reika, kas derētu uz e46 330D 184HP?
Offline
Ingussan
28. Jan 2016, 22:56 #45039

Kopš: 10. Nov 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 298

Braucu ar: E46 3.0D/E30 2.5I

Labots

SESTDIEN BRAUCU UZ RIIGU,VARU KKO PAKERT ! :yes:

var pieteikties uz dalam 316i.
m40b16 automats var izbraukt.
krasa-diamantschwarz metallic
elektro logi
elektro luka.
aizm bamperis pilns komplekts (Loti labaa stavoklii)-35e
haube-20e
brille+nasis-15e
sedana bagazas vaks-15e
reduktors 4.44-40e(rezervets)
sedana gaisie griesti ar luku-15e
sedna bagaznieka apsuvumi(ideali)-20e
elektro spoguli-abi 20e,15/gb
Pluss viss parejai kas bildees redzams..
parejo detalu cenas bus bik velak...

Atrodas liepajaa.detalas uz rigu varu nogadat.
Pm.whatssap vai 2985774divi

[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=569d1dcd70ad3zmphwxc1453137357.PNG]
[/url]
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=569d1dcd70ad3xxclftc1453137357.JPG]
[/url]
Offline
Den99
28. Jan 2016, 23:40 #45040

Kopš: 08. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 90

Braucu ar: M62

E38 m52 uz izjauksanu.
ir atlicis


dzineja komplekts (ar visu apkarinamo ,kompi un vadiem, bez karbas jo bija automats)

automata karba
stures pastiprinatajs
izputejs
aizm bampers
spoguli
lukturi
bagaznieka vaks,
bagaznieka apšivkas un tepikis laba stavokli
slieksnu uzlikas
aizm štorka
spidometra panelis
restaila m sture bez pogam
torpedo
melnie tepiki
griesti gaiša krasa laba st

bunza ar viso hadeni 100e, nav prieksejo amortu

jautajiet pm vai
24509330
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://radikal.ru/big/0658e64c054c47aab70cabdd48db473f]
[/URL]

detalas no 535 m30

[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
generators 20e
kond. suknis 20e
starteris 20e
pilnais obc komplekts 40e
reika bez lufta - 20e
spoguli 10e (nav viena stikla)
par visu plastiku ar torpedi - 20e

m51 suknis , 30e
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo