| Autors | Ziņojums |
| Maris540 | |
 Kopš: 04. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar: BMW e28
| Nopirkšu e28 eļļas karteri, kur ir dačiks priekš kompja un bagāžnieka polsterējumu, sportzicen sēdekļus un m paku. |
Offline | |
|
| GRIFEL | |
 Kopš: 15. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 461
Braucu ar: e28
|
28 Jan 2016, 13:49:19 Juraans rakstīja:
Ir kādam nojausma, kur varētu uzsūtīt tā saucamās bamperu uzlikas?
tas gumajas sudus var nopirkt ebaya.. |
Offline | |
|
| aquantus | |
Kopš: 18. Jan 2014
Ziņojumi: 1031
Braucu ar:
| jauni disku centrini 68 mm 5eur gab vai 15 eur komplekts (4gab)
[url=http://postimg.org/image/g49tca1sr/][/url]
[url=http://postimg.org/image/niz54nnob/][/url]
salaspils 29925022 |
Offline | |
|
| bone_itch | |
 Kopš: 24. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1209
Braucu ar: 2002.g. e46 330d
| Joprojām interesē 
24 Jan 2016, 21:22:47 bone_itch rakstīja:
Aktuāli! 
21 Jan 2016, 17:00:23 bone_itch rakstīja:
Pērku e61 piekares bloku 3714 6766280-01
un parkošānās sensoru bloku 66.21-6942677
PM
Bildes ieskatam:
[ Šo ziņu laboja bone_itch, 28 Jan 2016, 18:45:47 ] |
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Vajag E53 lcd ekrānu
|
Offline | |
|
| sandis224 | |
 Kopš: 20. Jul 2009
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 648
Braucu ar: Xdrive
|
28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu
Var mēģināt ebay pasūtīt! |
Offline | |
|
| gilbert | |
Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3134
Braucu ar:
| Nopirkšu E60 xenona bloku, kurš lukturim no apakšas stāv.
|
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
|
28 Jan 2016, 19:17:22 sandis224 rakstīja:
28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu
Var mēģināt ebay pasūtīt!
ir dzirdēts cik tāds maksā? |
Offline | |
|
|
|
| Saabich | |
 Kopš: 12. Aug 2007
No: Dagda
Ziņojumi: 2016
Braucu ar: WC numurzīmēm
| cenas labas, būtu man e39 jau pusi varētu iepirkt  |
Offline | |
|
| Tick | |
 Kopš: 07. Sep 2014
No: Jūrmala
Ziņojumi: 505
Braucu ar: visu ko dod
|
24 Jan 2016, 19:32:16 Tick rakstīja:
10 Jan 2016, 15:53:51 Tick rakstīja:
Pērku no E39 sedana
Pasažiera puses priekšējās,aizmugurējās durvis un haubi.
cosmosschwarz metallic krāsā!!
Pm vai 27158149
Pērku arī šo 1.detaļu no e39 sedana fl lampām
abas puses.
tiešām neviens melns 39 nav uz jaukšanu 
|
Offline | |
|
| sandis224 | |
 Kopš: 20. Jul 2009
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 648
Braucu ar: Xdrive
|
28 Jan 2016, 19:27:34 RZZ rakstīja:
28 Jan 2016, 19:17:22 sandis224 rakstīja:
28 Jan 2016, 19:09:06 RZZ rakstīja:
Vajag E53 lcd ekrānu
Var mēģināt ebay pasūtīt!
ir dzirdēts cik tāds maksā?
Kautkas ap 100 eiram! |
Offline | |
|
| Maris540 | |
 Kopš: 04. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar: BMW e28
| Varbūt kādam ir e34 M5 aizmugurējais sēdeklis? |
Offline | |
|
| Vadjs | |
 Kopš: 24. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 127
Braucu ar: 530d
| Nopirkšu e39 fl bampera resti apakšejo un kreiso miglinieku un intrese spidometra lente ekranam .  |
Offline | |
|
marihuans  | |
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
|
27 Jan 2016, 21:29:00 marihuans rakstīja:
visas detaļas no e46 330d 03.gada,204hp,kārba 6 ātrumu ručka,drēbes recaro,mazā navi,pdc,m multistūre,style 44 ar labām ziemenēm,melns.
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| E39 sedana recaro salons 150eur 24554754 [ Šo ziņu laboja MAXixt, 28 Jan 2016, 22:00:31 ] |
Offline | |
|
| Xok | |
Kopš: 04. May 2015
Ziņojumi: 203
Braucu ar:
| 1) Pārdodu no E46 Sedan (Europa, pelēka krasa): gridu, pr. panelis, vid. panelis, "bardačoku", piepīpētāja nodalījums - viss par 100,- eiro.
3) ///M moldings, priekš BMW E36 Coupe / Cabrio. Jauns, ir tikai 1 gb, = 23 Eiro
51132233685
- Speedometer for E60/E61/E63/E64 - 4.5i - 100,- Eiro
- M52 Generators, "VALEO", 80Ah, svilpo bet strādā normali. - 10,- Eiro
- Lietoti Amiši no E63 650i, priekšeji, 1gab = 50 Eiro
- Jauns Pretslīdēšanas paklājs bagažniekam BMW F01 - 55,- Eiro
- head up F01, F10, F07 - 250 eiro.
|
Offline | |
|
|
|
| kopitar | |
Kopš: 09. Dec 2011
Ziņojumi: 14
Braucu ar:
| Pārdodu m57b30 no e39 98 g. Ar visām sprauslam,sūkni,ģenaratoru,var teikt visu izņemot izplūdes kolektoru un turbīnu. 
Cena: 200€ [ Šo ziņu laboja kopitar, 28 Jan 2016, 22:37:25 ] |
Offline | |
|
| hXc | |
 Kopš: 05. Feb 2013
Ziņojumi: 38
Braucu ar:
| Ir kādam lietota, bet labā stāvoklī stūres reika, kas derētu uz e46 330D 184HP? |
Offline | |
|
| Ingussan | |
 Kopš: 10. Nov 2011
No: Liepāja
Ziņojumi: 298
Braucu ar: E46 3.0D/E30 2.5I
| Labots
SESTDIEN BRAUCU UZ RIIGU,VARU KKO PAKERT ! :yes:
var pieteikties uz dalam 316i.
m40b16 automats var izbraukt.
krasa-diamantschwarz metallic
elektro logi
elektro luka.
aizm bamperis pilns komplekts (Loti labaa stavoklii)-35e
haube-20e
brille+nasis-15e
sedana bagazas vaks-15e
reduktors 4.44-40e(rezervets)
sedana gaisie griesti ar luku-15e
sedna bagaznieka apsuvumi(ideali)-20e
elektro spoguli-abi 20e,15/gb
Pluss viss parejai kas bildees redzams..
parejo detalu cenas bus bik velak...
Atrodas liepajaa.detalas uz rigu varu nogadat.
Pm.whatssap vai 2985774divi
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=569d1dcd70ad3zmphwxc1453137357.PNG][/url]
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=569d1dcd70ad3xxclftc1453137357.JPG][/url] |
Offline | |
|
| Den99 | |
 Kopš: 08. Mar 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 90
Braucu ar: M62
| E38 m52 uz izjauksanu.
ir atlicis
dzineja komplekts (ar visu apkarinamo ,kompi un vadiem, bez karbas jo bija automats)
automata karba
stures pastiprinatajs
izputejs
aizm bampers
spoguli
lukturi
bagaznieka vaks,
bagaznieka apšivkas un tepikis laba stavokli
slieksnu uzlikas
aizm štorka
spidometra panelis
restaila m sture bez pogam
torpedo
melnie tepiki
griesti gaiša krasa laba st
bunza ar viso hadeni 100e, nav prieksejo amortu
jautajiet pm vai
24509330
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://radikal.ru/big/0658e64c054c47aab70cabdd48db473f][/URL]
detalas no 535 m30
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
generators 20e
kond. suknis 20e
starteris 20e
pilnais obc komplekts 40e
reika bez lufta - 20e
spoguli 10e (nav viena stikla)
par visu plastiku ar torpedi - 20e
m51 suknis , 30e
[URL=http://www.radikal.ru][/URL] |
Offline | |
|