Tēma: OBD diagnostikas iekārta
| Autors | Ziņojums |
| Krabiz | |  Kopš: 06. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 712
Braucu ar: Dēli
| Lai pasekotu līdzi savam autoparkam un izlīdzētu radiem/draugiem/kolēģiem, kas sāk kļūt arvien aktuālāk, tad skatos nopirkt kādu leģitīmu pusprofesionālu agregātu, šobrīd noskatīts šāds:
https://eu.topdon.com/products/artidiag-pro
Ko eksperti saka, ir ok variants vai līdzīgā budžetā Launch, Autel, ThinkCar ir kāds pārāks modelis? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, mrc, noisex, smudo