Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
eddyboy
10. Jun 2011, 19:42 #4101

Kopš: 15. Sep 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 941

Braucu ar: Challenger

ja kāds plāno braukt uz Aerodium,
varu piedāvāt kuponu 20 ls vērtībā,
cena 10 ls.

Offline
Saabpower
10. Jun 2011, 23:13 #4102

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

Pērku Nokia N97 vai kaut ko tamlīdzīgu no nokias ar lielu ekrānu, galvenais lai iet gps un wifi.
Offline
RL90
10. Jun 2011, 23:56 #4103

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 326

Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci


10 Jun 2011, 01:48:32 RL90 rakstīja:
Pērku steidzami 7collu 16:9 LCD vai TFT ekrānu, ar touchscreen vai bez! Vēl jābūt VGA ieejai.
Steidzami!

PM!



Offline
janitis9
11. Jun 2011, 10:16 #4104

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 525

Braucu ar:

Pārdodu jaunu fotoaparātu SONY DSC-H70
SONY
Offline
Timur
11. Jun 2011, 13:54 #4105

Kopš: 09. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 621

Braucu ar:

Perku cigaretes ar esosu Lv akcizi pa letakam naudinam
piedavajums speeka visu vasaru, piedavajumi PM
Offline
-Andzha
11. Jun 2011, 14:10 #4106

Kopš: 07. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar:

Ir nevajadzigs LMT Huawei USB interneta modems. Ar visu simkarti (Okarte) , gatavs lietosanai.
Savaksana Centra!


Cena salda 10 ls

Offline
Czars
11. Jun 2011, 16:38 #4107

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

Pērku E32 - Baltus abus priekšējos pagriezienus (ja kāds atdod lētāk nekā veikala cena 3ls/gb)


Kā arī vāciņu durvīm


Maybe kādam ir šī plastmasa kas nāk priekšā?


Antena -

[ Šo ziņu laboja Czar, 13 Jun 2011, 09:11:07 ]

Offline
chaboska
11. Jun 2011, 17:52 #4108

Kopš: 22. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1354

Braucu ar:

Piedāvājat bunduli ar norm skaņu 318is! PM!
Offline
guntis456
11. Jun 2011, 22:02 #4109

Kopš: 26. Dec 2009

Ziņojumi: 191

Braucu ar:

Vajag NOKIA E71 ekrānu.
Offline
night_boy
12. Jun 2011, 03:31 #4110

Kopš: 13. Jun 2009

Ziņojumi: 1267

Braucu ar:

kāds šeit nēpārdod no trenažierzāles abonamentus ?!
Der ari tādi kuriem termiņš atlicis vel kādas 2 - 3 nedēļas. Pm. vēlams centra rajonā - jugla..Teika. u.c
Offline
Krisiic
12. Jun 2011, 10:49 #4111

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku

Varbūt kādam ir interesi par šādu izstrādājumu?

Gauges + vadi. Atdošu pa 5 Ls. PM vai 26185635
Offline
martins19
12. Jun 2011, 11:07 #4112

Kopš: 12. Jun 2011

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

Labprat iegadassos velosipedu lidz 80Ls
Nav vajadzigs ar ekstram vai vijeboniem - vienkarssi atrs pilsetas velosipeds - ka piemers var paskatities uz sso http://www.zip.lv/show/?i=1687720&search=bc...38d4&place=1
Ja kadam ir ko piedavat tad ludzu PM vai 20214759
Liels paldies jau iepriekss
Offline
Lauriks
12. Jun 2011, 11:16 #4113

Kopš: 05. Dec 2010

Ziņojumi: 399

Braucu ar: Visu kas kustās :)

Pārdodu:
Domino interneta rozete 5Ls/gab pieejamas 2gab
Domino TV + Satalīta izeja 6Ls/gab pieejamas 4gab
Domino TV 6Ls/gab pieejami 5gab
Domino pārslēdzis ar 1 pedāli 4Ls/gab pieejami 2gab
Schneider Anya krusta slēdzis 4Ls/gab pieejams 1gab
Manel 220V rozete 2Ls pieejams 1gab
Schneider Sedna akustikas rozetes 2 tumbām 6Ls/gab pieejami 3gab

Varu nogādāt uz Rīgu!

26014197 vai PM
Offline
MClubsport
12. Jun 2011, 11:22 #4114

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni

Kadam nevajag zhogu sekcijas kafejniicai, baaram, vasraniicai, te mazliet puteklains, bet taa ideaals.,.,ir ap 20 gb
http://www.ss.lv/msg/ru/construction/materials/...ckets/acxbx.html
poweram atlaides PM vai 29157410

[ Šo ziņu laboja MClubsport, 12 Jun 2011, 11:23:41 ]

Offline
lexafil
12. Jun 2011, 13:41 #4115

Kopš: 20. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 347

Braucu ar: E46

pardosu jaunas darba drebes komplekts,(kombez un jaka)ar atstarotaiem, izmers 50/3, ~garums 160-175sm 20ls PM
(velat bus labak foto)

Offline
storage
12. Jun 2011, 15:31 #4116

Kopš: 12. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 242

Braucu ar: Toyota

Pardodu

http://www.euroshop.lv/piezimju_datori/notebook...ns_amilo_pa2548/
Fujitsu-Siemens Amilo Pa2548
AMD Turion 64 X2 TL-58 1.90 GHz
1024 MB Operatīvā atmiņa
NVIDIA GeForce 8400M G
Visi navaroti wifi, bluetooth, dvd/rw utt,

nospradzis cietais disks
bez cietaa cena 100ls
ar cieto disku 120ls

ladetajs komplektaa, baterija tur ~100min
Offline
al13n
12. Jun 2011, 17:00 #4117

Kopš: 04. Sep 2008

Ziņojumi: 642

Braucu ar:


5Ls, 36 sedana, kreisās puses miglas lukturis.
Savākt var Jelgava-Vienības gatve-Lidosta Rīga
Offline
xtreme21
12. Jun 2011, 20:31 #4118

Kopš: 24. Jan 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2553

Braucu ar: Bobiku

Steidzami nopirkshu smarzhas sievietei. Versace crystal noir! Tikai originalaja iepakojumaa! PM!!!
Offline
TP
12. Jun 2011, 20:33 #4119

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i


12 Jun 2011, 20:31:59 xtreme21 rakstīja:
Steidzami nopirkshu smarzhas sievietei. Versace crystal noir! Tikai originalaja iepakojumaa! PM!!!


doma tas palidzes sakoljit vinju uz kko?|
Offline
TP
12. Jun 2011, 20:34 #4120

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i

kads var varbut aizdot ledus kasti ar 8kg ietilpibu uz nedelju?
vai ari te ir kads kas ar tadu lietu tirgosanu nodarbojas?ja aks PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo