Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
MAXixt
01. Oct 2015, 12:02 #40921

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

Uz tirdzinju e39 M-pak bamperi sedans 400eur 24554752
Offline
MAXixt
01. Oct 2015, 12:05 #40922

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

E39 tour aizm M-Pak buferis, cena peec vienoshanaas
24554754
Offline
Sormis
01. Oct 2015, 12:18 #40923

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.


29 Sep 2015, 09:56:49 Sormis rakstīja:
Ir Mtech2 stūre, ļoti labā stāvoklī, pat varētu teikt perfektā, no e36, mainu pret sturi ar izvirzijumu. PM
Offline
ramyrez
01. Oct 2015, 12:31 #40924

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci


Stabilizatora stienis priekšējais no E36 M3(pats resnākais 25.5mm)ar jaunām buksēm-der visiem modeļiem-30eur

GTR splitteri augstākās kvalitātes lieti pēc oem lūpas-ljoti elastīgi-35eur

E36 individual ādas euro sport 2 stūre ar visu airbagu-normals stāvoklis-40eur

BMW M62 kondiška AR 4X STIPRINĀJUMIEM
35EUR

Jautajumu gadījumā zvanīt vai sms- Divi 88 22 977








Offline
funkyasshit
01. Oct 2015, 12:33 #40925

Kopš: 13. Aug 2014

Ziņojumi: 3480

Braucu ar: E46 330i

Varbūt kāds var piedāvāt 6 cyl swapu sborā? Ne M54. Kosmonauti ar saviem sagurušajiem motoriem, lai tirinās kosmosā. PM vai 2202959divi
Offline
king03
01. Oct 2015, 12:34 #40926

Kopš: 02. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 421

Braucu ar: Sharan, E39

Pārdošu E34 reduktoru ar 4.45 atiecību. ja kādam vajag pa 30 eur atdošuu! PM
Offline
AF
01. Oct 2015, 13:17 #40927

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

[url=http://e46.lv/forum/viewthread.php?thread_id=685&pid=91438#post_91438]AF rakstīja:[/url]

SKIDKA !!!!!
Pārdodu daļās no e46 PFL sedana Orientblau.
Virsbūve nesapuvusi, bet ir maziņi vizuālie defekti - 50e ar dokumentiem.

Airbegi 10 eiro gab.


Vakuuma pastiprinātājs no 330d 20 eiro-15e
motora bloks ar virzuļiem un klaņiem no 2.0d 100kw - 50 eiro
Starters arī restaurēts pirms pārdesmit tūsktošiem - 40 eiro-30e
kārba 5gang no 2.0d 40 eiro-30e
Vēl ir šādi tādi sīkumi no 2.0d
Kondiškas kompresors - strādājoš no 2.0d 15eiro
no 3.0d 15eiro

Digitalās klimas pečka ar ventilātoru un klapēm - 30 eiro-20e
Durvis no sedana 15 eiro gabalā
Pr.Bremžu suporti no 2.0d 2000.g., pāris gadus atpakaļ atremontēti- 20e


Viens dzinēja spilvens no 330d e46 - ļoti svaigs, nobraukts bija vienu mēnesi - 5e



Plastmasa uzlikas zem lukturiem detaļa Nr 15 - 4e gabalā

+ Sedan/touring spogulis ar kkādu tur sensoru vārtiem vai hz kam
10e
2.0d motora plastmasas -10e

Ja vajag vēl kādu sīkumu, tad pm vai 28833457


tirgoju M57 sprauslas
Nr. 13 53 7 785 573
Der uz visiem vecajiem M57
6 gab, pavasarī ir bijušas sakoptas un saregulētas - smidzina visas vienādi
Strādā teicami, pagaidām atrodas vēl uz auto un var piedarbināt, pārbaudīt, izbraukt

400Eiro


Pm vai 28833457
Offline
7seven7
01. Oct 2015, 13:33 #40928

Kopš: 21. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 179

Braucu ar: be em we

Vēlos nopirkt e46 kupejas priekšējos rekaro sēdekļus.[melna āda vai pusādas]
Offline
talsupeteris
01. Oct 2015, 14:01 #40929

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 93

Braucu ar:

Pērku:
Feislifta E46 numurzīmes apgaismojuma līsti darba kārtībā. PM.
Offline
DoubleD
01. Oct 2015, 14:22 #40930

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Nopirkšu E46 stūres mehānismu. EIROPAS LHD


29560050 / PM

[ Šo ziņu laboja DoubleD, 01 Oct 2015, 14:23:07 ]



-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
arvidos
01. Oct 2015, 14:30 #40931

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 172

Braucu ar:

pardodu m sturi( bubliku) der visiem bmw pirms facelift( veca tipa. sture loti laba stavokli ar krasainajiem diegiem.(90€) 28454454
Offline
Strazds525
01. Oct 2015, 15:44 #40932

Kopš: 09. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 370

Braucu ar: X5

Vajag no E34

1)melnus aadas durvju apssivkas

P.S UZRAKSTI PM KAS PIEDAAVAAJA PA 30 EIRAAM, NEJAUSSAM IZDZEESU VEESTULI

2) melnas durvis,luuku, bagaazznieku sedanam, labaa staavoklii.

3) oem atleegu komplektu
Offline
TP
01. Oct 2015, 16:27 #40933

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i

Vajag e38 shofera puses spoguli,butu labi pelekaa kraasaa.
abus sparnus un labas puses abas durvis.butu labi peleekaa kraasaa.
un abs deveju kursh atbild par atrumu spidometraa un odometru
Offline
750turbo
01. Oct 2015, 16:41 #40934

Kopš: 20. May 2013

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Pārdodu no e36 sedana
M moldingi nepilns komplekts trukst viens aizmugurejam labajam durvim. 30eur
M aizmugurejam bamperim difuzors ar vienu trubu 20 eur.
pusadas rekaro salons normala stavokli 80eur.
R16 lietie diski style 30 ar riepām 130eur.
mazas pusasis 20eur gab.
aizmugurejais pusramis bez buksem 15eur.
Offline
oskars11
01. Oct 2015, 16:41 #40935

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv





Uz tirdziņu jauni sachs mortizatori:
bmw e46
rear -- 35eur/gb
front-- 50eur/gb


bmw e39
rear- -80eur
msport-80eur

front-70eur
msport-100eur
skaits ierobežots.
Uz pasūtījumu arī citiem bmw, iespejami arī budžeta varianti.
pm vai 26188207


Offline
zubex
01. Oct 2015, 16:58 #40936

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunu oriģinālu atslēgu piekriņu. Eur 20. mob 20012340

Offline
zubex
01. Oct 2015, 17:01 #40937

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Jauni E46; Z3 OEM bremžu diski Nr. 34111164539 cena 2.gab Eur 80 der līdz 3.0L motoram

Offline
imisy
01. Oct 2015, 17:02 #40938

Kopš: 10. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 346

Braucu ar: e30

Uz Salam 525 tds var pielaist. Suknis restaurets silts LEC ideali.288882.66
Offline
RitvarsE30
01. Oct 2015, 17:29 #40939

Kopš: 04. Oct 2009

Ziņojumi: 1122

Braucu ar: CNG


Facelift dīzeļa fartuks nesapuvis, gandrīz ideāls(pasažiera pusē nedaudz ielocīts uz iekšu pie miglinieka) + abas lūciņas + mazā lūpiņa + viena restīte = 100eur.
Offline
TP
01. Oct 2015, 18:10 #40940

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i

E39 m moldingi 100 euro.labaa stavoklii
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo