Online

Pašreiz BMWPower skatās 156 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Janiis
13. Dec 2016, 09:55 #39961

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Kur meklēt ziemassvētku lampiņas, vajag daudz
Offline
daticho
13. Dec 2016, 10:06 #39962

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur
Offline
welder
13. Dec 2016, 10:12 #39963

Kopš: 28. Mar 2010

Ziņojumi: 361

Braucu ar: 335d,exc350

Pārdodu metināšanas pusautomātu.
Links
Offline
compq
13. Dec 2016, 10:47 #39964

Kopš: 17. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 164

Braucu ar: Rīga 18


13 Dec 2016, 10:06:40 @daticho rakstīja:

12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur


Tak jaunu no veikala var par 640 paņemt. No kurienes tādi cipari>?
Lūdzies, lai pa tādu kāds atpērk.

[ Šo ziņu laboja compq, 13 Dec 2016, 10:48:44 ]

Offline
daticho
13. Dec 2016, 11:34 #39965

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


13 Dec 2016, 10:47:06 @compq rakstīja:

13 Dec 2016, 10:06:40 @daticho rakstīja:

12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur


Tak jaunu no veikala var par 640 paņemt. No kurienes tādi cipari>?
Lūdzies, lai pa tādu kāds atpērk.


ieej ss čabulīt

pa 300 eur gribēji

edit: hahahaha, kapeikpisējs, tā uzreiz būtu rakstījis. Izgāju cauri tiem ss, šveicē pirktie, nestrādā ID un tirgo pa 420-450

[ Šo ziņu laboja daticho, 13 Dec 2016, 11:37:54 ]

Offline
Magnum
13. Dec 2016, 12:10 #39966

Kopš: 26. Jul 2013

No: Salaspils

Ziņojumi: 600

Braucu ar: VW


13 Dec 2016, 11:34:08 @daticho rakstīja:

13 Dec 2016, 10:47:06 @compq rakstīja:

13 Dec 2016, 10:06:40 @daticho rakstīja:

12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur


Tak jaunu no veikala var par 640 paņemt. No kurienes tādi cipari>?
Lūdzies, lai pa tādu kāds atpērk.


ieej ss čabulīt

pa 300 eur gribēji

edit: hahahaha, kapeikpisējs, tā uzreiz būtu rakstījis. Izgāju cauri tiem ss, šveicē pirktie, nestrādā ID un tirgo pa 420-450


7 iphone 32gb maksā 640eur, JAUNS. Lietotu 6s pa 500, tas ir līmenis
Offline
martinjsh
13. Dec 2016, 12:16 #39967

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38


13 Dec 2016, 12:10:25 @Magnum rakstīja:

13 Dec 2016, 11:34:08 @daticho rakstīja:

13 Dec 2016, 10:47:06 @compq rakstīja:

13 Dec 2016, 10:06:40 @daticho rakstīja:

12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur


Tak jaunu no veikala var par 640 paņemt. No kurienes tādi cipari>?
Lūdzies, lai pa tādu kāds atpērk.


ieej ss čabulīt

pa 300 eur gribēji

edit: hahahaha, kapeikpisējs, tā uzreiz būtu rakstījis. Izgāju cauri tiem ss, šveicē pirktie, nestrādā ID un tirgo pa 420-450


7 iphone 32gb maksā 640eur, JAUNS. Lietotu 6s pa 500, tas ir līmenis
es savu 6s nesen pa 550eur atdevu,bet nu man viņš kā jauns bija.orģinālie pričendāli no kastītes pat nebija izvilkti.
ieliku ssa un dienas laikā aizgāja
bet man 128gb bij

[ Šo ziņu laboja martinjsh, 13 Dec 2016, 12:17:10 ]

Offline
Becele
13. Dec 2016, 12:16 #39968

Kopš: 28. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: izrautu ABS releju

Pārdodu Iphone 5 8gb black. Ir nolietojuma pēdas, bet strādā viss, labi. Ekrāns saplēsts, bet dzīvs.
Lietojusi Brunejas klostera mūķene.
50 Euro.

202195nulletrīs

[ Šo ziņu laboja Becele, 13 Dec 2016, 22:37:07 ]

Offline
compq
13. Dec 2016, 12:43 #39969

Kopš: 17. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 164

Braucu ar: Rīga 18


13 Dec 2016, 11:34:08 @daticho rakstīja:

13 Dec 2016, 10:47:06 @compq rakstīja:

13 Dec 2016, 10:06:40 @daticho rakstīja:

12 Dec 2016, 22:56:45 @compq rakstīja:
Nopirkšu iPhone 6/6s.


man ir, bet Tev jālūdzās
6S 64GB space grey
LV, pirkts no tiešā piegādātāja
garantija utt
500 eur


Tak jaunu no veikala var par 640 paņemt. No kurienes tādi cipari>?
Lūdzies, lai pa tādu kāds atpērk.


ieej ss čabulīt

pa 300 eur gribēji

edit: hahahaha, kapeikpisējs, tā uzreiz būtu rakstījis. Izgāju cauri tiem ss, šveicē pirktie, nestrādā ID un tirgo pa 420-450


Da tas ss.lv pilns ar tādiem pašiem anālajiem frustrantiem, kas domā, ka zelta stieņus tirgo. lol
Adekvāta cena ir 350 euro.
Offline
Ronaldz
13. Dec 2016, 12:53 #39970

Kopš: 27. Feb 2013

Ziņojumi: 11

Braucu ar:

https://m.facebook.com/groups/1637238429856643?...1852801948300289

Zvanīt 2594355
Offline
ivoka1981
13. Dec 2016, 12:58 #39971

Kopš: 04. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 113

Braucu ar: VW

Kads tirgo Bæren akumulatori ?
Offline
raimondsss
13. Dec 2016, 14:12 #39972

Kopš: 20. Dec 2011

Ziņojumi: 80

Braucu ar:

Sveiki! Varbūt kāds var piedāvāt" Aqua di gioia eau fraiche" lētāk kā Douglas? Un būtu vēlams 30ml nevis 50, bet ja nav , tad paņemšu 50.
Offline
520i
13. Dec 2016, 17:10 #39973

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Nopirksu Tv plus kaut kādu dekoderi. Max lēti pm
Offline
PICOVSKIS
13. Dec 2016, 17:29 #39974

Kopš: 17. Mar 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 188

Braucu ar: 848


13 Dec 2016, 14:12:30 @raimondsss rakstīja:
Sveiki! Varbūt kāds var piedāvāt" Aqua di gioia eau fraiche" lētāk kā Douglas? Un būtu vēlams 30ml nevis 50, bet ja nav , tad paņemšu 50.


cidonija.lv

šeit 100ml maksā mazāk nekā douglas 50 ml
Offline
Bamperis
13. Dec 2016, 17:57 #39975

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

BMW Navigācijas Disks 2016.g

Ir navigaacijas diski prieks X5,X3 ,E39,E38,E46 E65,Range Rover MK4 (DVD) bloka ar jaunakajaam 2016 karteem ..,visi LV celji siki un smalki,POi utt.
Kaa ari ir paradiijushas MK3 bloka 2016 !!! gada kartes
+ arii varu parinstaleet navi bloku,ar jaunaako,aatraako softu.

Cena 10 eur
PM,vai 2934 6 8 6 8

Varu nosutit pa pastu!
UWAGA!! Pieejams arii jaunais professional 2017 navi disks ar LV celjiem,ātruma kamerām prieksh e60/61,e90,e70 CCC -10eur

BUSINESS 2017 gada kartes,ar LATVIJU,tikai auto ar 2007+ mask navigacijas tipiem.
Un pirms rakstat,izlasat sludinajumu kartgi,neparjautajiet visu,kas jau sludeklii ir mineets,savadak parjautaa un uzzinot info pazuud
Ka arii ir AUDI navigacijas diski!
Offline
Raivo1985
13. Dec 2016, 18:33 #39976

Kopš: 17. Jul 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 238

Braucu ar: e60

Kāds var piedāvāt dienasgaismas lampas? Kautko ko garāza gar sienām izkarināt?
Pm vai t. 27074466
Vislabāk ja tukums
Offline
RBMoto
13. Dec 2016, 20:31 #39977

Kopš: 02. Jan 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 97

Braucu ar: GMC Sonoma; Fiat Uno Turbo;

Pārdodu metāla skapjus. Kopā ir 10gb. Atrodas Valmierā.

Cena 30e gabalā

Sīkāk PM.

[ Šo ziņu laboja RBMoto, 13 Dec 2016, 20:32:34 ]

Offline
jankijss
13. Dec 2016, 21:42 #39978

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS

Varbut kads zina ,vai tirgojas ar T-Krekliem lidzigi tadi kadi bija musu sportistiem Rio
Offline
gangrel
13. Dec 2016, 22:21 #39979

Kopš: 05. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 259

Braucu ar: viedokli


13 Dec 2016, 21:42:40 @jankijss rakstīja:
Varbut kads zina ,vai tirgojas ar T-Krekliem lidzigi tadi kadi bija musu sportistiem Rio

Paskaties veikalā 4F vai šeit
Offline
acha
13. Dec 2016, 22:51 #39980

Kopš: 10. Sep 2007

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: e30 touring m60b40, e39 touring m62tub44, velo

Varbut kadam kaut kur mētājas nevajadzigs Iphone 4 ladetaja vads. Labrat par dažiem eirikiem savāktu. Nav jabut jaunam stavoklim. Rīga.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo