Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
glock
22. Oct 2016, 18:20 #39281

Kopš: 30. Mar 2013

Ziņojumi: 183

Braucu ar:

Lietie diski, varbut kadam vajag ka otrais komplekts (ziemas vai vasaras...)
diski
Offline
HiJaCKeR
22. Oct 2016, 21:17 #39282

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4972

Braucu ar: BMW E90 330i

varbūt kādam vajag videokarti GTX-750Ti 2Gb - 65 EUR

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/bkdjgi.html
Offline
marisio
22. Oct 2016, 23:58 #39283

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem

Kur Rīgā, var iegādāties stickerbomb uzlīmes ?
Interesē bez sūtīšansa, respektīvi, iegāji un nopirki..
Offline
AV89
23. Oct 2016, 06:49 #39284

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Kāds varbūt tirgo telefonus? Interesē 5s 32gb jauns ar garantiju!
Offline
Araajz
23. Oct 2016, 08:29 #39285

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Varbūt kāds tirgo vai zina, kur tādas var nopirkt - interesē iegādāties šādas koka kastes, kādas 5 gab



Offline
Oldijs
23. Oct 2016, 08:34 #39286

Kopš: 20. Jun 2012

No: Ainaži

Ziņojumi: 1397

Braucu ar: Igauņu divipieci


22 Oct 2016, 23:58:49 @marisio rakstīja:
Kur Rīgā, var iegādāties stickerbomb uzlīmes ?
Interesē bez sūtīšansa, respektīvi, iegāji un nopirki..


daudzus gadus atpakal bija Rozes gramatnica uz Barona ielas. hvz ka tagad, skaties viniem majaslapa.
Offline
R_BERGS
23. Oct 2016, 12:13 #39287

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


22 Oct 2016, 18:03:41 @Bambuks rakstīja:
Sakara ar 6s+ iegadi uz tirdzini iet mans iPhone 6 16gb space gray.
Visi tikli.
Ir divi defekti 1.Nestrada touchID un uz ekrana ir dzeltens plekitis.Darboties netrauce.
Komplekta usb vads un ladetajs.
Vizuali Ok!

Bildes diezel nav!

Nemot vera defektu cena 220eiro.

PM.

tas dzdeltenais pleķītis nozīmē, ka līmējās vaļā ekrāns

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
Hose
23. Oct 2016, 12:19 #39288

Kopš: 17. Mar 2014

Ziņojumi: 89

Braucu ar:


23 Oct 2016, 08:29:35 @Araajz rakstīja:
Varbūt kāds tirgo vai zina, kur tādas var nopirkt - interesē iegādāties šādas koka kastes, kādas 5 gab





http://www.stills.lv/produkti-2/ ...ir kautkādi veikali kuros tirgo,bet ar lielu uzcenojumu
Offline
Lauriko
23. Oct 2016, 13:35 #39289

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

Kāds nosaukums komplektam?
Offline
Mustang
23. Oct 2016, 14:25 #39290

Kopš: 20. May 2014

Ziņojumi: 82

Braucu ar:


20 Oct 2016, 13:10:53 @Siipols rakstīja:

16 Oct 2016, 17:08:10 @Mustang rakstīja:
Ir dīzeļdegvielas čeki par apmēram 1500 litriem(2016 gads).Iespējama maiņa pret rumu/viskiju/konjaku vai kādu būvmateriāla veikala dāvanu karti vai degvielu.


Viņi tak grāmatvedibai janodod lidz nakamā meneša 10 datumam apmeram. savadak viņiem man šķiet ir nulles vertiba...


Diez vai,kādreiz vienam poweristam krāju pusgadu čekus,tad savāca un viss bija ok.
Offline
ASG
23. Oct 2016, 17:19 #39291

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:


atjaunots pfl CCC (ar noverstu pfl plates problemu) - 350 Eiro
PM
Offline
Bamperis
23. Oct 2016, 18:04 #39292

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M


22 Oct 2016, 00:01:04 @rosigais rakstīja:

19 Oct 2016, 17:39:28 @Bamperis rakstīja:
BMW Navigācijas Disks 2016.g

Ir navigaacijas diski prieks X5,X3 ,E39,E38,E46 E65,Range Rover MK4 (DVD) bloka ar jaunakajaam 2016 karteem ..,visi LV celji siki un smalki,POi utt.
Kaa ari ir paradiijushas MK3 bloka 2016 !!! gada kartes
+ arii varu parinstaleet navi bloku,ar jaunaako,aatraako softu.

Cena 10 eur
PM,vai 2934 6 8 6 8

Varu nosutit pa pastu!
Ir pieejams arii professional 2016 navi disks ar LV celjiem prieksh e60/61,e90,e70 CCC -10eur
[IMG]BMW[/IMG]
Un pirms rakstat,izlasat sludinajumu kartgi,neparjautajiet visu,kas jau sludeklii ir mineets,savadak parjautaa un uzzinot info pazuud
Ka arii ir [B]vag[/IMG]

Varbūt normālu sludinājumu ieliec

Ko vankšķi,kas tev nepatiik manaa sludeklii?

[ Šo ziņu laboja Bamperis, 23 Oct 2016, 18:10:45 ]

Offline
Bez_Ieksam
23. Oct 2016, 22:08 #39293

Kopš: 27. Jul 2009

Ziņojumi: 137

Braucu ar: Jūtām

Pārdodu Apple Iphone 7 Plus Matt black 256GB vairāk info sludinājumā!
. PM vai zvanīt!

Iphone7
Offline
Gunto
23. Oct 2016, 22:31 #39294

Kopš: 16. Apr 2015

Ziņojumi: 437

Braucu ar:

Vajag CNC frēzētāja pakalpojumus
Offline
klasikjis
24. Oct 2016, 07:59 #39295

Kopš: 23. Sep 2016

Ziņojumi: 90

Braucu ar:


23 Oct 2016, 22:08:13 @Bez_Ieksam rakstīja:
Pārdodu Apple Iphone 7 Plus Matt black 256GB vairāk info sludinājumā!
. PM vai zvanīt!

Iphone7


Nehujasebe gagarins pat neskatoties arpus Lv robezham, jauns Latvijaa nak 1100 eur. a te lietots 1250.

[ Šo ziņu laboja klasikjis, 24 Oct 2016, 08:04:27 ]

Offline
audiaudia4
24. Oct 2016, 08:11 #39296

Kopš: 27. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 142

Braucu ar: Ar audi un bmw

kads var piedavat par saldam cenam granulas?intrese 8mm
pm
Offline
MaarcisM
24. Oct 2016, 09:29 #39297

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Sébastien Loeb Rally Evo Xbox One



20e
Offline
zhimis
24. Oct 2016, 11:17 #39298

Kopš: 05. May 2014

No: Liepāja

Ziņojumi: 193

Braucu ar: dīzeli


17 Feb 2016, 18:45:25 @zhimis rakstīja:



Metināšanas komplekts AGA select x11 - 120eur
(https://www.stokker.lv/weldingset-x11-select-ex...-aga/-1946199190)



Messer starlet 2211 autogēns ar ~10m garām trubām un reduktoru - 60eur
(https://www.schweisshelden.de/griffstueck-starlet-2211-4231



Oerlikon elektrodi 2.5 x 350 mm - apmēram 150gb - 10eur



Krievu laiku deglis - 20 eur



Atrodas Liepājā, sīkumus var nogādāt līdz Rīgai. Rakstam, runājam - vienojamies.


vēl varu piedāvāt krievu laiku gāzes caurplūdes ūdens siltītāju. Noņemts ejošs. 40 eur.
Nav problēmu nogādāt līdz Rīgai.
Offline
Purcha
24. Oct 2016, 12:50 #39299

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46

Pārdodu autokrēsliņu Cybex Pallas 2





Apraksts

Lietots nepilnus divus gadus. Stāvoklis kā jaunam, sēdeklītis ir bez isofix stiprinājuma.

Cena - 150eur

Sīkāk PM.
Offline
Hooligan
24. Oct 2016, 14:13 #39300

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:


23 Oct 2016, 12:13:27 @HeyTolsty rakstīja:

22 Oct 2016, 18:03:41 @Bambuks rakstīja:
Sakara ar 6s+ iegadi uz tirdzini iet mans iPhone 6 16gb space gray.
Visi tikli.
Ir divi defekti 1.Nestrada touchID un uz ekrana ir dzeltens plekitis.Darboties netrauce.
Komplekta usb vads un ladetajs.
Vizuali Ok!

Bildes diezel nav!

Nemot vera defektu cena 220eiro.

PM.

tas dzdeltenais pleķītis nozīmē, ka līmējās vaļā ekrāns

Baigais meistars atradies... tādi pleķi parādās tad, kad displeju labi iespiež, ar kādu priekšmetu vai vienkārši atstutējoties pret galdu, vai krēslu. Ja līmē, tad dara to kvalitatīvāk..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo