Online

Pašreiz BMWPower skatās 151 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
EsPac
12. Aug 2016, 11:31 #38481

Kopš: 25. Jul 2004

Ziņojumi: 1230

Braucu ar: K2

Bija te kāds tēls, kas varēja piedāvāt dažādu sadzīves tehniku par saldām cenām, diemžēl niks man piemirsies. Ienākusies vajadzība pēc ~50" TV.
Offline
DisCumple
12. Aug 2016, 12:00 #38482

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:


11 Aug 2016, 19:20:14 @vicha3 rakstīja:
Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot?
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti?
Iesakat kur.

Ir jāskatās EDP EDT ( kautkā tādi nosaukumi bija) viens tualetes ūdens otrs parifimērijas. Tualetes nav izturīgs
Offline
proTEST
12. Aug 2016, 12:52 #38483

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2561

Braucu ar: 9 x 99


12 Aug 2016, 11:31:44 @EsPac rakstīja:
Bija te kāds tēls, kas varēja piedāvāt dažādu sadzīves tehniku par saldām cenām, diemžēl niks man piemirsies. Ienākusies vajadzība pēc ~50" TV.

Man droši arī var atmest kontaktus.
Arī interesē.
Offline
majmuni
12. Aug 2016, 19:10 #38484

Kopš: 24. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar:

Krēsli normālā stavoklī,pagaidam ir no ka izveleties. Cena 40 euro/gab

[URL=http://radikal.ru/big/02b9f230574a47a6a20d79f8f2dad546]
[/URL]

Uz pārdošanu krēsli normāla stāvokli (ādas vai to aizvietotājs (Hvz) . Stabili stāv , var atstāt uz ielas- nemirkst cauri . Labi noderēs kkur vasarnīca vai privātmājai baram/kafeinicai . Ir kādi 15gab balti un 5 melni. 5 euro/gab.


http://foto1.inbox.lv/maxmat/Mebeles/image_2.jpeg?language=lv



Offline
oskars11
12. Aug 2016, 19:43 #38485

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


12 Aug 2016, 12:00:40 @DisCumple rakstīja:

11 Aug 2016, 19:20:14 @vicha3 rakstīja:
Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot?
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti?
Iesakat kur.

Ir jāskatās EDP EDT ( kautkā tādi nosaukumi bija) viens tualetes ūdens otrs parifimērijas. Tualetes nav izturīgs


Vīriešiem tak lielākā daļa ir edt ,kas pec butības arī paredzetas 3-4h. ja grib lai ilgi turas japerk edp- eau de parfum.
Offline
kasparitto
13. Aug 2016, 16:37 #38486

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Varbūt kādam ir pieejama tukšā alkohola stikla pudeļu tara?
Ideāli, ja vienas zortes. Vajag kāzām, kur saliet pašdarināto ņammu.

Varbūt kāds pats savas kāzas tikko nosvinējis un ir kas pieejams?
Offline
Nello
13. Aug 2016, 21:23 #38487

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2651

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Interesē nojume,3x3,vajag lai var autiņu padzīt apakšā..der lētais variants kas uz trubiņām saliekās... Izmērs var būt arī lielāks,galvenais ir cena...,jo nojume nepieciešama vienai reizei... PM!
Offline
Elwiz
14. Aug 2016, 00:44 #38488

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 447

Braucu ar: gludekli

Pārdodu TV

Samsung 50collu 3D plazmas tv, 600Hz, brilles komplektā(1 komplekts), viss tip top, ir USB - atskaņo pārsvarā visus formātus, ideāls arī priekš spēļu konsulēm.

Dati - http://www.amazon.co.uk/Samsung-PS50C490-50-inc...re/dp/B004JN1GMU

300eur

PM
Offline
arnijs_e39
14. Aug 2016, 09:32 #38489

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 719

Braucu ar: LI-92 , AB-55

Kādam varbūt ir piedāvājumā bruģis 100-150m2 ?? PM
Offline
Maa
14. Aug 2016, 10:54 #38490

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


14 Aug 2016, 09:32:25 @arnijs_e39 rakstīja:
Kādam varbūt ir piedāvājumā bruģis 100-150m2 ?? PM

Dobelē brikers var uz vietas nedaudz brāķētu iepirkt par labu cenu
Offline
wfuk
14. Aug 2016, 13:40 #38491

Kopš: 11. Jun 2014

Ziņojumi: 293

Braucu ar:


14 Aug 2016, 10:54:14 @Maa rakstīja:

14 Aug 2016, 09:32:25 @arnijs_e39 rakstīja:
Kādam varbūt ir piedāvājumā bruģis 100-150m2 ?? PM

Dobelē brikers var uz vietas nedaudz brāķētu iepirkt par labu cenu


apmeram kada ir taa labaa cena ja zini?
ari intereseja
Offline
Maa
14. Aug 2016, 13:44 #38492

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


14 Aug 2016, 13:40:28 @wfuk rakstīja:

14 Aug 2016, 10:54:14 @Maa rakstīja:

14 Aug 2016, 09:32:25 @arnijs_e39 rakstīja:
Kādam varbūt ir piedāvājumā bruģis 100-150m2 ?? PM

Dobelē brikers var uz vietas nedaudz brāķētu iepirkt par labu cenu


apmeram kada ir taa labaa cena ja zini?
ari intereseja

Nezinu bet klīst runas kad ļoti laba
Offline
alxz
14. Aug 2016, 17:39 #38493

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni

tirgoju healbe gobe sporta aproci 50e- https://healbe.com/us/
Mad catz rat 9.0 gaming peli, nelietotu, 90e- http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2386200,00.asp
bluetooth austiņas, vienas no labākajām tirgū. labākas par bose utt brendiem. 200e, jaunas 400. lietoju 2 - 3 dienas. https://www.definitivetech.com/products/symphony
cena runājama visam. PM. rīga
Offline
Yaris_wLx
14. Aug 2016, 22:17 #38494

Kopš: 26. Feb 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 160

Braucu ar: i3

Sveiki!

Varbūt kāds tirgo, kādu CATerpillar telefonu?
vajag ar pogām, (senioriem uz laukiem)



ja kas PM
Offline
daticho
14. Aug 2016, 22:26 #38495

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15

Nopirkšu kko
Nauda ir
Varetu kadu portativo
Lidz 350 eur

Aaaa un baigi vajag Bose vai Jbl pasu lielako/jaudigako soundlink
Offline
gxl
15. Aug 2016, 10:38 #38496

Kopš: 31. Oct 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 176

Braucu ar: 200sx, W213 E class, Tenere 700

Castrol diferenciāļa eļļa 75W-90, 1 litrs
Pašam tomēr nevajadzēja. Veikala cena 18.32
Atdošu pa 10 eiro (1 litrs palicis)
PM vai 2 63 238 63

Offline
kasparsc
15. Aug 2016, 11:17 #38497

Kopš: 11. Sep 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 138

Braucu ar: Octavia IV, GS500E

Vēlos nopirkt divus LG MusicFlow h3 skaļruņus vai vienu MusicFlow H5 vai H7. Paldies!
Offline
peecise28
15. Aug 2016, 13:18 #38498

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


13 Aug 2016, 21:23:40 @Nello rakstīja:
Interesē nojume,3x3,vajag lai var autiņu padzīt apakšā..der lētais variants kas uz trubiņām saliekās... Izmērs var būt arī lielāks,galvenais ir cena...,jo nojume nepieciešama vienai reizei... PM!

depo/cenuklubā jaunas maksā 20 eur, bet vējainā laikā tās var nepietikt arī vienai reizei
Offline
Cp
15. Aug 2016, 13:20 #38499

Kopš: 02. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar:


15 Aug 2016, 13:18:56 @peecise28 rakstīja:

13 Aug 2016, 21:23:40 @Nello rakstīja:
Interesē nojume,3x3,vajag lai var autiņu padzīt apakšā..der lētais variants kas uz trubiņām saliekās... Izmērs var būt arī lielāks,galvenais ir cena...,jo nojume nepieciešama vienai reizei... PM!

depo/cenuklubā jaunas maksā 20 eur, bet vējainā laikā tās var nepietikt arī vienai reizei


Iet visu vasaru,izturējis visus negaisus, septembrī gan jāvāc nost
Offline
CyberGhost
15. Aug 2016, 14:29 #38500

Kopš: 07. Mar 2012

Ziņojumi: 136

Braucu ar: M6


23 May 2016, 11:29:43 @CyberGhost rakstīja:
Mucas, kannas, IBC...

Mārupe/Tīraine
PM vai tel. 2939598seši

Up!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo