| Autors | Ziņojums |
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Pērk lietotas paletes |
Offline | |
|
| majmuni | |
 Kopš: 24. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar:
|
18 Jul 2016, 16:59:26 @majmuni rakstīja:
13 Jul 2016, 23:26:44 @majmuni rakstīja:
Lietotas metala durvis (biezums 2mm) peleka krasa ar visu rami( 2gab)
Izmeri:
1) Ramis: augstums 206 un platums 80 ,biezums ~5. Vertne : 200 un 73 .Stavoklis : Ir skrapejums , rokturis, sledzene ar atslegu. Cena 110 euro.
2) Ramis: augstums 202 un platums 66 ,biezums ~5. Vertne : 196 un 59
Stavoklis: skrapejumi minimali ,nav sledzenes,rokturis. Cena 70 euro.
[URL=http://radikal.ru][/URL]
[URL=http://radikal.ru][/URL]
[URL=http://radikal.ru][/URL]
[URL=http://radikal.ru][/URL]
Plataki ir pardoti. |
Offline | |
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
| Vēlos īrēt garāžu, kur pa vakariem paskrūvēties. Vēlams apsildāmu vai ar iespēju pašam izveidot apsildāmu. Interesē bedre, elektrība un normāls jumts, un kooperatīvs no kura desmitos vakarā nahuj nemet ārā. Rīga vai pierīga. PM vai 25432četriDiviTrīs |
Offline | |
|
| einaars | |
 Kopš: 17. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2277
Braucu ar:
| Pārdodu piecas biļetes uz Ezera Skaņām 27.08.2016. Biļetes cena 12€, klāt no tās pašas ieejas Piepūšamās 7vietīgas Dulkan Raft laivas biļete €48! Pārdošu visu kopā pa 100€! |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| Piedāvājiet vai iesakiet kur nopirkt - knicks keponu. Iepriekš pirku sportsdirect, bet tur vairāk nav. Vajag kādus 6.
[ Šo ziņu laboja JankyLV, 11 Aug 2016, 11:24:21 ] |
Offline | |
|
| JG1990 | |
 Kopš: 27. Feb 2011
Ziņojumi: 469
Braucu ar:
| Veikalā jau ilgāku laiku ir aizķēries viens garais domkrats, iespējams šeit kādam būs interese priekš drifta auto, vai kam citam.
Domkrata celtspēja: 1,5 T
Celšanas augstums: 80 cm
Domkrata garums: 1,4 m
Ražotājs: OMA Itālija
CENA:420 Eur(ieskaitot PVN), standarta cena 610 EUR
Ja kādam ir interese PM vai 26259484
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mkqqnxh56gpaw8am6na.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=rkzr8h03vaij1e1qiwk.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=3ag9p0ioxs83ctl84ljz.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=x93a7d3aijunzjd0.jpg][/URL][ Šo ziņu laboja JG1990, 11 Aug 2016, 11:43:31 ] |
Offline | |
|
| Redline | |
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Nopirkšu Pentium Anniversary aka Pentium G3258. Der bez coolera.
Aktuāli būtu videokarte ar melnu PCB un kādiem melni/sarkaniem motīviem krāsās. 1x6pin vai 2x6pin PCI-E barošanu (8pin nē). Modelis pa lielam nav svarīgs, kāds no GeForce 6xx vai 7xx.
Piedāvājumus PM vai 27111973  |
Offline | |
|
| compq | |
 Kopš: 17. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 164
Braucu ar: Rīga 18
|
09 Aug 2016, 14:51:56 @frukts rakstīja:
03 Aug 2016, 11:46:08 @frukts rakstīja:
Tūvākajā laikā sola atkal karstumu 
mobīlais kondicionieris
Tadiran M07-14CER
100EUR 
Kur salasījies brīnumus par karstumu?  [ Šo ziņu laboja compq, 11 Aug 2016, 14:03:59 ] |
Offline | |
|
|
|
| aep_det | |
 Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2429
Braucu ar: 5008
| Jā, patiešām - iedod avotu  |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
|
?  |
Offline | |
|
| frukts | |
 Kopš: 18. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 511
Braucu ar: G05, G31
|
11 Aug 2016, 14:02:19 @compq rakstīja:
09 Aug 2016, 14:51:56 @frukts rakstīja:
03 Aug 2016, 11:46:08 @frukts rakstīja:
Tūvākajā laikā sola atkal karstumu 
mobīlais kondicionieris
Tadiran M07-14CER
100EUR 
Kur salasījies brīnumus par karstumu? 
Ir tāds teiciens: "solīts makā nekrīt"  |
Offline | |
|
| Bubi | |
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Volvo
| Kāds var piedāvāt aķīti DETA Senator 3 AK-DA640? |
Offline | |
|
| Maiklss | |
 Kopš: 19. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 322
Braucu ar: LB85
| Kamasa Tools Domkrats K21240 2T
Jauns. 365,-Eur
Augstums 75 - 520mm
Jelgava, Rīga.
26660043
[ Šo ziņu laboja Maiklss, 11 Aug 2016, 15:03:12 ] |
Offline | |
|
| ramtairidi | |
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
| Kāds varbūt vēlas sev laukos vai vasarnīcā burbuļvannu?
Pārtaisam savās mājās vannasistabu par dušas telpu un vanna ir kļuvusi lieka.(esam tai arī sabojājuši vadības paneli, bet tas jauns maksā 50 eur)
Manējā ir precīzi tāda pati, bet protams ar lietošanas pēdām Svaigā remontā droši vien es tādu neliktu, bet vasarnīcai, dāčai vai īres dzīvoklim perfekti derēs.
Urla
Gribētos par viņu 250 eur
T: 22 839 759
[ Šo ziņu laboja ramtairidi, 11 Aug 2016, 17:58:56 ] |
Offline | |
|
| vicha3 | |
 Kopš: 14. May 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 611
Braucu ar: kūti
| Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot? 
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti? 
Iesakat kur.  |
Offline | |
|
Jurchixx  | |
 Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8341
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
| Nepērc toletes ūdeni, bet parfum |
Offline | |
|
|
|
| AAE | |
 Kopš: 01. Jul 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2356
Braucu ar: pirkstu pa rasējumu
|
11 Aug 2016, 19:20:14 @vicha3 rakstīja:
Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot? 
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti? 
Iesakat kur. 
http://cidonija.lv/edt-un-edp
Ēdenē ir loterija - sieviešu smaržas mēdz būt OEM, vīriešu laikam reti.
Salīdzināju Hugo Boss, kas pirktas Ēdenē ar identiskām, kas pirktas ārpus Latvijas - diena pret nakti noturības ziņā. Aromāts tas pat |
Offline | |
|
| bone_itch | |
 Kopš: 24. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1209
Braucu ar: 2002.g. e46 330d
| Pērku metāla stabus (garums >=2.5m) žogam, vajadzēs kkādus ~10gab!
Der caurules, kavdrātcaurules, T, L, H profili utt.
Jaunus un smukus nevajag, vajag lētus - lai sanāk lētāk nekā jauni, cinkoti, kas ir pa 2.5e/m
https://www.ss.lv/msg/lv/construction/materials...-ware/elpen.html
Vēl interesē lēts žoga siets h=2m kopā 30-40m.
Vajag, lai apjoztu nomaļu teritoriju, līdz ar to izskatam ir mazāka nozīme.
PM |
Offline | |
|
| Zukatokiari | |
 Kopš: 22. Jul 2015
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
|
11 Aug 2016, 19:20:14 @vicha3 rakstīja:
Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot? 
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti? 
Iesakat kur. 
IMHO nav problēmas ar tualetes ūdeni. Tas ir tikai normāli, ka pēc laika nejūt tā smaržu, *ūdīgāk būtu, ja justu. Vnk smadzenes atslēdz savu smaržu jušanu, lai nebūtu pastāvīgs uzbudinājums un nepalaistu garām citas, dzīvībai bīstamas smakas. daudz nav jāpūš, pietiks pāris reizes tur, kur pulss: kakls, augš un apakšdelma iekšienē, pieplauktas. Tā ka viss kārtībā. |
Offline | |
|
| barker | |
 Kopš: 26. Jan 2006
Ziņojumi: 401
Braucu ar:
|
11 Aug 2016, 19:20:14 @vicha3 rakstīja:
Vīri - kur jūs pērkat smaržas? Tādas kas arī turās ilgāku laiku un daudz neizsmidzinot? 
A to es nopirku hugo boss siguldā, veikalā ēdene - nu neteikšu ka biju apmierināts ar noturību. Smarža kā tāda jau protams bija ok, bet likās ka jau pēc 3h vairs nebija. Varbūt sasvīdu ļoti? 
Iesakat kur. 
Vajag pirkt nišas smaržas.Cena,protams,sākot no 140 eur,bet ir to vērts.Kā diena pret nakti. |
Offline | |
|