| Autors | Ziņojums |
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Pērku lietotas paletes  |
Offline | |
|
| GP | |
Kopš: 29. Jul 2002
Ziņojumi: 173
Braucu ar: MINI un bobiku
| Pārdodu:
BMW OEM D1S 63112296303 iepakojumā (pāris), eur 100;
BMW
X3 F25 jumta šķērsstieņus 82712338614 EUR 140;
Jaunus OEM gumijas paklājiņus (priekšai un aizmugurei) BMW X3 F25, eur 50.
PM! |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
| Kāds var piedāvāt šodien gultni, Rīgā? Numurs 22320EJA/VA405
Vienalga kadas firmas! ASAP!!!!!
Gultnis liels, iekšējais diametrs 100mm ārējais 215mm platums 75mm
22011060 maksas cik vajag![ Šo ziņu laboja Sormis, 07 Aug 2016, 10:50:15 ] |
Offline | |
|
Schwins  | |
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
|
Lietots BMW audio update kits uz e9x e6x e8x,
Gladen audio 201 (subi+midi+krosi)
Gladen mosconi 60.4 pastūzis.
Komplekts 340eur
Var uzstadīt!
Pioneer AVH-280BT
CD/DVD/USB/ipod/ BT audio.
Jauns iepakojuma , garantija. 250eur
PM
divi9863286
[ Šo ziņu laboja Schwins, 07 Aug 2016, 10:51:18 ] |
Offline | |
|
| tomaats | |
Kopš: 01. Oct 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 502
Braucu ar: GT5
| varbūt kādam noder BLASTER 2[IMG]null[/IMG]
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mob....html?1470560821
[ Šo ziņu laboja tomaats, 07 Aug 2016, 12:07:21 ] |
Offline | |
|
| egiiils3 | |
Kopš: 03. Aug 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 181
Braucu ar: F11 530d,e36 325,e34,e38,e53
| pērku m54b30 ieplūdes sadaleni |
Offline | |
|
| MrT | |
 Kopš: 28. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 152
Braucu ar: e46
| nopirkšu veco propāna 80l propāna balonu vēlams Rīgā |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| vai te ir kāds, kas izgatavo mēbeles no koka...? Interesē TV plaukts dzīv. istabai.
|
Offline | |
|
|
|
| Sovis | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar: AA-3555
| Pārdodu šķidrumus priekš E-cigaretēm. Atnāca daudz vienādi šķidrumi, tādēļ pārdodu dažus vienādos.
7 x 10 ml dažādu garšu pudelītes. Cena par visām kopā 15,- EUR.
Garšas un stiprumi:
- Mango Cherry Blackcurrant Grape Flavor – 10 ml/6 mg
- Strawberry with Mint Flavor – 10 ml/6 mg
- Guava Cherry Peach Flavor – 10 ml/12 mg
- Blueberry Blackcurrant Guava Mint Flavor – 10 ml/12 mg
- Mango Flavor – 10 ml/6 mg
- Energy Drink Flavor – 10 ml/6 mg
- Watermelon Flavor – 10 ml/3 mg
Bilde ieskatam - https://failiem.lv/u/sgc5tt4u#/view/ELiquid.jpg
Varu arī izsūtīt pa Pasta staciju. |
Offline | |
|
Black  | |
 Kopš: 27. Mar 2003
Ziņojumi: 1788
Braucu ar: 1
| Vajag normālu android planšeti ar 2gb operatīvo līdz 100E. |
Offline | |
|
| yanjux | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4919
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Kādam ir interese par ~20 akumulatoru uzpirkšanu?
Pārsvarā lielie 100Ah
PM |
Offline | |
|
| RmaxLV | |
 Kopš: 19. Apr 2016
No: Ogre
Ziņojumi: 1010
Braucu ar: Thirsty 9
| Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt?  |
Offline | |
|
| Reinholds | |
Kopš: 07. Dec 2014
Ziņojumi: 453
Braucu ar:
| Kas te ar lampām tirgojās? Vajag 4 kaut kādas lielākas, garāžā pie griestiem un 1 garu ar 1 spuldzi virs galda. |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
08 Aug 2016, 11:00:44 @RmaxLV rakstīja:
Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt? 
Nereāli dabūt, pirms vairākiem gadiem meklēju, atmetos... + tur ir tāds mehānisms, tā nav taure, bet metāls pret metālu tirkšķ |
Offline | |
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
|
Grilus vajadzēs kādam tuvākajā laikā?
t. 25996666
Grili, mangāli, ogļu kruķi, iesmi ... 
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
| Larry | |
 Kopš: 01. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 496
Braucu ar: Superīgo Bē
| Pārdodu
Vogel&Noot radiatorus 2gab
1200*500; VK22 pieslēgums no apakšas
Līdzi dodu Herz H-bloku pieslēgšanai un Herz termoregulatoru, sienas stiprinājumus
130Eur
Vogel&Noot radiators
900*500; VK11 pieslēgums no apakšas
Līdzi dodu Herz H-bloku pieslēgšanai un Herz termoregulatoru, sienas stiprinājumus
45eur
Viss kopā - 150eur
PZ |
Offline | |
|
|
|
TD91  | |
 Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
| pērku ābola 5-5s priekšējo stiklīnu bez defektiem !
PM
[ Šo ziņu laboja TD91, 08 Aug 2016, 14:54:10 ] |
Offline | |
|
| RmaxLV | |
 Kopš: 19. Apr 2016
No: Ogre
Ziņojumi: 1010
Braucu ar: Thirsty 9
|
08 Aug 2016, 12:39:06 @CP17 rakstīja:
08 Aug 2016, 11:00:44 @RmaxLV rakstīja:
Vēlos tramvaja zvanu/tauri, ar visiem zināmo toni. Varbūt kāds strādā tramvjuDEPO un var no kāda veca tramvaja dabūt? 
Nereāli dabūt, pirms vairākiem gadiem meklēju, atmetos... + tur ir tāds mehānisms, tā nav taure, bet metāls pret metālu tirkšķ
Es esmu lietas kursā, ka mehāniski darbinās tā nav problēma. |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| Nopirkšu priekš teritorijas sfērisko spoguli!
PM
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
| anconeus | |
Kopš: 06. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 35
Braucu ar: teslu
| Varbūt kādam interesē iPad Air 32GB.
Skat. SS.LV šeit
Poweram EUR 250  |
Offline | |
|