| Autors | Ziņojums |
ens  | |
 Kopš: 06. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Dvuļu un semkām
| Kādam varbūt interesē Caddy
2017. gads un 80k tāfelē
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswa....html?1721888417
Var piedāvāt arī pretī kādu trafic/vivaro ar piemaksu.  |
Offline | |
|
| Brugjis | |
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 902
Braucu ar: Smukumu no Tukuma
| Uz tirdziņu:
*BMW 420D Grand Coupe ar B sērijas dzinēju - 2015. gada, manuālis, Xdrive, 220k. - 14k Eur
*BMW E92 M3 manuālis, 105k km - 33.5k Eur
*MB VIANO Facelift 2011. gada, 2.2d automāts, 200k km - 15k Eur
*Audi A6 C7 Allroad 3.0 BiTDI, 2013. gada, 260k km - 14.5k Eur
Cenas apspriežamas  |
Offline | |
|
lm  | |
Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 1492
Braucu ar:
| Pieejams -
BMW M850i, benzīns, apkopts Wess Select, 53k km, 2020. gads.
PM
----------------- Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
|
Offline | |
|
| rubiins | |
 Kopš: 29. Mar 2011
Ziņojumi: 2
Braucu ar: mopēdu
| Nopirkšu labu F01 M pakā. [ Šo ziņu laboja rubiins, 26 Jul 2024, 22:19:30 ] |
Offline | |
|
| Bullis | |
 Kopš: 14. Nov 2003
Ziņojumi: 2501
Braucu ar:
| Links |
Offline | |
|
| haizivjs01 | |
Kopš: 23. Jul 2017
Ziņojumi: 119
Braucu ar:
| Pērku e91 automāts līdz 2-2.5k - PM ar defektiem vai slimību lapu |
Offline | |
|
| oshels638 | |
 Kopš: 19. Oct 2007
Ziņojumi: 392
Braucu ar: X5
| Uz tirgu pasvaigs un tīrs L200, pirkts jauns un visu laiku vienās rokās, pa neceļiem nav pārvietojies. Sīkāk PM.
SS.LV |
Offline | |
|
| Boldrick | |
 Kopš: 18. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 407
Braucu ar: F31
| Pārdodu tikko no DE atvestu e61 520D.Ražots 12.2009.Pārbaudàms un pierādams nobraukums 253tkm.
DE divi īpašnieki.Firma un privātais. Privātajam piederējis pēdējos 10 gadus.
Gan tehniski, gan vizuāli labs un ļoti kopts auto. Salons sterils.Neizsēdēta melna koža.Auto krāsa melna.
Bildes sataisīšu nedēļas beigās.Ir DE bildes.
Sīkāk PM vai divi601177nulle |
Offline | |
|
|
|
| Bmwpowerists | |
 Kopš: 03. Jun 2010
Ziņojumi: 272
Braucu ar: ///M
| Pardodu diemzel savu auto, nav pielietojuma.
Nekas nav jaremonte un nekas nav jaiegulda.
BMW
Pardodu par astonji. |
Offline | |
|
| davisTK | |
 Kopš: 29. Jul 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 679
Braucu ar: melnu rumaku
|
23 Jul 2024, 10:12:58 @juriz rakstīja:
Salonu jau tai škodai vajadzētu iztīrīt.
Bet tā, ņemot vērā, ka nav sarūsējusi kā citas, tad cena pat OK.
Nav sarūsējis, jo ja paskatītos bildes HD tad redzētu kāds kaut ko mēģinājis pats krāsot, lai noslēptu visu rūsu, izskatās ka pat piekrāsots ar rullīti 
[ Šo ziņu laboja davisTK, 31 Jul 2024, 07:45:03 ] |
Offline | |
|
| Livijs | |
 Kopš: 04. Mar 2015
No: Ainaži
Ziņojumi: 154
Braucu ar:
| Piedāvājumā
BMW X5 E70 30sd 11.2008 Mpakā - 11.990 EUR
BMW X5 E53 4.8is 05.2006 - 11.290 EUR
BMW X3 E83 30sd 10.2009 Mpakā - 7390 EUR
[ Šo ziņu laboja Livijs, 31 Jul 2024, 20:33:41 ] |
Offline | |
|
| xxxx | |
Kopš: 27. Mar 2011
Ziņojumi: 337
Braucu ar: 300SEL
| Ja kāds grib tikt vaļā no Volvo V70/XC70 ar 2.4/2.5/2.0 bendzīnu, var man PM, briestu auto maiņai.. bet dzīvojam dīzeļu pasaulē... |
Offline | |
|
Tomzs  | |
Kopš: 06. Jan 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 3579
Braucu ar: VS & 29
|
21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198
Bump. |
Offline | |
|
| Bmwpowerists | |
 Kopš: 03. Jun 2010
Ziņojumi: 272
Braucu ar: ///M
|
30 Jul 2024, 22:35:43 @Bmwpowerists rakstīja:
Pardodu diemzel savu auto, nav pielietojuma.
Nekas nav jaremonte un nekas nav jaiegulda.
BMW
Pardodu par astonji.
Aktuali vel rit, tad vairs netiks tirgots. |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:
21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198
Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte  [ Šo ziņu laboja Mikels, 01 Aug 2024, 22:50:10 ] |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
01 Aug 2024, 22:46:50 @Mikels rakstīja:
01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:
21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198
Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte 
Te viss ka bībelē-apiss tuvāko,vai viņš apissīs tevi. |
Offline | |
|
|
|
| Asch | |
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4536
Braucu ar:
| Vai tad vienigais veids, ka masinu sabojat, ir avarija?
Gadijums iz dzives pasam- pie garazas bija atstuteta koka bruse un neveiksmiga karta coms aizkera to, kad nesam skapi. Rezultata bruse uzkrita uz masinas un izveidojas paliela bukte aizmugureja sparna + lukturi malina noluza.
Kam vajadzes to dirsas parvietotaju, tam sie sikumi vispar bus mazakais, par ko uztraukties. |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
02 Aug 2024, 01:55:18 @michals1 rakstīja:
01 Aug 2024, 22:46:50 @Mikels rakstīja:
01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:
21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198
Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte 
Te viss ka bībelē-apiss tuvāko,vai viņš apissīs tevi.
Info no LTAB datu bāzes: CSNg Datums:17.11.2016 00:40
Statuss:Cietušais |
Offline | |
|
| ensure | |
Kopš: 13. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 189
Braucu ar:
| Ir pieejams uz tirdziņu 2010. gada Golf 6 GTD, automāts, 4/5 durvju versija, rūtainais auduma salons, ksenoni, sensori, kamera utt, principā no ekstrām NAV lūka un pašparkošanās.
Vizuāli ir sīkumi, tehniski viss ok, vakar bija apkopē (eļļas, filtri).
ODO 248k
VIN WVWZZZ1KZAW385154
Bildes PM
Reālā cena 7k, ss būs vairāk
Ja nu kādam interesē, tad PM.
[ Šo ziņu laboja ensure, 02 Aug 2024, 13:03:44 ] |
Offline | |
|
| sliir | |
Kopš: 01. Sep 2013
Ziņojumi: 881
Braucu ar: Intel Ātruma Dēmonu
| Kam vajadzes to dirsas parvietotaju, tam sie sikumi vispar bus mazakais, par ko uztraukties
Vienīgi dūmainības cipars izskatās drusku pa lielu priekš funkcionējoša DPFa, ja tai korsai tāds vispār ir paredzēts (Euro 4 ap 2008 šķiet ka praktiski visi bija ar PDFu). |
Offline | |
|