Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 91 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot Auto XII

AutorsZiņojums
ens
25. Jul 2024, 09:23 #35141

Kopš: 06. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Dvuļu un semkām

Kādam varbūt interesē Caddy
2017. gads un 80k tāfelē
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswa....html?1721888417

Var piedāvāt arī pretī kādu trafic/vivaro ar piemaksu.
Offline
Brugjis
25. Jul 2024, 14:45 #35142

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Uz tirdziņu:

*BMW 420D Grand Coupe ar B sērijas dzinēju - 2015. gada, manuālis, Xdrive, 220k. - 14k Eur

*BMW E92 M3 manuālis, 105k km - 33.5k Eur

*MB VIANO Facelift 2011. gada, 2.2d automāts, 200k km - 15k Eur

*Audi A6 C7 Allroad 3.0 BiTDI, 2013. gada, 260k km - 14.5k Eur

Cenas apspriežamas
Offline
lm
26. Jul 2024, 12:56 #35143

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 1492

Braucu ar:

Pieejams -

BMW M850i, benzīns, apkopts Wess Select, 53k km, 2020. gads.

PM

-----------------
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
Offline
rubiins
26. Jul 2024, 22:18 #35144

Kopš: 29. Mar 2011

Ziņojumi: 2

Braucu ar: mopēdu

Nopirkšu labu F01 M pakā.

[ Šo ziņu laboja rubiins, 26 Jul 2024, 22:19:30 ]

Offline
Bullis
28. Jul 2024, 19:51 #35145

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Links
Offline
haizivjs01
29. Jul 2024, 17:18 #35146

Kopš: 23. Jul 2017

Ziņojumi: 119

Braucu ar:

Pērku e91 automāts līdz 2-2.5k - PM ar defektiem vai slimību lapu
Offline
oshels638
30. Jul 2024, 20:22 #35147

Kopš: 19. Oct 2007

Ziņojumi: 392

Braucu ar: X5

Uz tirgu pasvaigs un tīrs L200, pirkts jauns un visu laiku vienās rokās, pa neceļiem nav pārvietojies. Sīkāk PM.
SS.LV
Offline
Boldrick
30. Jul 2024, 20:57 #35148

Kopš: 18. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 407

Braucu ar: F31

Pārdodu tikko no DE atvestu e61 520D.Ražots 12.2009.Pārbaudàms un pierādams nobraukums 253tkm.
DE divi īpašnieki.Firma un privātais. Privātajam piederējis pēdējos 10 gadus.
Gan tehniski, gan vizuāli labs un ļoti kopts auto. Salons sterils.Neizsēdēta melna koža.Auto krāsa melna.
Bildes sataisīšu nedēļas beigās.Ir DE bildes.
Sīkāk PM vai divi601177nulle
Offline
Bmwpowerists
30. Jul 2024, 22:35 #35149

Kopš: 03. Jun 2010

Ziņojumi: 272

Braucu ar: ///M

Pardodu diemzel savu auto, nav pielietojuma.

Nekas nav jaremonte un nekas nav jaiegulda.

BMW

Pardodu par astonji.
Offline
davisTK
31. Jul 2024, 07:44 #35150

Kopš: 29. Jul 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 679

Braucu ar: melnu rumaku


23 Jul 2024, 10:12:58 @juriz rakstīja:
Salonu jau tai škodai vajadzētu iztīrīt.
Bet tā, ņemot vērā, ka nav sarūsējusi kā citas, tad cena pat OK.

Nav sarūsējis, jo ja paskatītos bildes HD tad redzētu kāds kaut ko mēģinājis pats krāsot, lai noslēptu visu rūsu, izskatās ka pat piekrāsots ar rullīti

[ Šo ziņu laboja davisTK, 31 Jul 2024, 07:45:03 ]

Offline
Livijs
31. Jul 2024, 20:27 #35151

Kopš: 04. Mar 2015

No: Ainaži

Ziņojumi: 154

Braucu ar:

Piedāvājumā
BMW X5 E70 30sd 11.2008 Mpakā - 11.990 EUR
BMW X5 E53 4.8is 05.2006 - 11.290 EUR
BMW X3 E83 30sd 10.2009 Mpakā - 7390 EUR

[ Šo ziņu laboja Livijs, 31 Jul 2024, 20:33:41 ]

Offline
xxxx
31. Jul 2024, 20:54 #35152

Kopš: 27. Mar 2011

Ziņojumi: 337

Braucu ar: 300SEL

Ja kāds grib tikt vaļā no Volvo V70/XC70 ar 2.4/2.5/2.0 bendzīnu, var man PM, briestu auto maiņai.. bet dzīvojam dīzeļu pasaulē...
Offline
Tomzs
01. Aug 2024, 14:04 #35153

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29


21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198


Bump.
Offline
Bmwpowerists
01. Aug 2024, 22:39 #35154

Kopš: 03. Jun 2010

Ziņojumi: 272

Braucu ar: ///M


30 Jul 2024, 22:35:43 @Bmwpowerists rakstīja:
Pardodu diemzel savu auto, nav pielietojuma.

Nekas nav jaremonte un nekas nav jaiegulda.

BMW

Pardodu par astonji.


Aktuali vel rit, tad vairs netiks tirgots.
Offline
Mikels
01. Aug 2024, 22:46 #35155

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:

21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198


Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte

[ Šo ziņu laboja Mikels, 01 Aug 2024, 22:50:10 ]

Offline
michals1
02. Aug 2024, 01:55 #35156

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!


01 Aug 2024, 22:46:50 @Mikels rakstīja:

01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:

21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198


Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte

Te viss ka bībelē-apiss tuvāko,vai viņš apissīs tevi.
Offline
Asch
02. Aug 2024, 07:37 #35157

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:

Vai tad vienigais veids, ka masinu sabojat, ir avarija?
Gadijums iz dzives pasam- pie garazas bija atstuteta koka bruse un neveiksmiga karta coms aizkera to, kad nesam skapi. Rezultata bruse uzkrita uz masinas un izveidojas paliela bukte aizmugureja sparna + lukturi malina noluza.
Kam vajadzes to dirsas parvietotaju, tam sie sikumi vispar bus mazakais, par ko uztraukties.
Offline
Mikels
02. Aug 2024, 07:41 #35158

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


02 Aug 2024, 01:55:18 @michals1 rakstīja:

01 Aug 2024, 22:46:50 @Mikels rakstīja:

01 Aug 2024, 14:04:51 @Tomzs rakstīja:

21 Jul 2024, 16:56:20 @Tomzs rakstīja:
Lēts un uzticams auto bez zemūdens akmeņiem:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/c...4931344182585198


Bump.
Ja avārijas nav bijušas (pēc sludinājuma teksta) kāpēc mainīts viens lukturis un uz kapota ir paliela bukte

Te viss ka bībelē-apiss tuvāko,vai viņš apissīs tevi.
Info no LTAB datu bāzes: CSNg Datums:17.11.2016 00:40
Statuss:Cietušais
Offline
ensure
02. Aug 2024, 11:22 #35159

Kopš: 13. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 189

Braucu ar:

Ir pieejams uz tirdziņu 2010. gada Golf 6 GTD, automāts, 4/5 durvju versija, rūtainais auduma salons, ksenoni, sensori, kamera utt, principā no ekstrām NAV lūka un pašparkošanās.
Vizuāli ir sīkumi, tehniski viss ok, vakar bija apkopē (eļļas, filtri).
ODO 248k
VIN WVWZZZ1KZAW385154
Bildes PM

Reālā cena 7k, ss būs vairāk

Ja nu kādam interesē, tad PM.

[ Šo ziņu laboja ensure, 02 Aug 2024, 13:03:44 ]

Offline
sliir
02. Aug 2024, 12:43 #35160

Kopš: 01. Sep 2013

Ziņojumi: 881

Braucu ar: Intel Ātruma Dēmonu

Kam vajadzes to dirsas parvietotaju, tam sie sikumi vispar bus mazakais, par ko uztraukties


Vienīgi dūmainības cipars izskatās drusku pa lielu priekš funkcionējoša DPFa, ja tai korsai tāds vispār ir paredzēts (Euro 4 ap 2008 šķiet ka praktiski visi bija ar PDFu).
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo