Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
martinssirants
18. Jan 2015, 13:38 #30901

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

nopirksu google nexus 5. steidzami. lietotu bez defektiem vai jaunu par zemaku cenu ka interneta veikalaa.

[ Šo ziņu laboja martinssirants, 18 Jan 2015, 13:39:02 ]

Offline
smgg
18. Jan 2015, 13:57 #30902

Kopš: 03. Apr 2013

No: Valmiera

Ziņojumi: 82

Braucu ar: rs oktavia

Uz tirdzinu - zinger sujmasina ar visam kajam un galdu
Offline
AV89
18. Jan 2015, 14:26 #30903

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Uz tirdziņu jauns apģērbs no UK, pārsvarā Ralph Lauren, bet diezgan daudz citu brendu kā Nike, Puma, River Island, Adidas u.tt. Cenas saldas, piem Ralph Lauren krekli 25eur, ja ņem 2 vai vairāk 20 eur gabalā, uz lielajiem pirkumiem cenas vispār mega draudzīgas sportistiem ir arī lasinas NAJK pāris gab! Par pārējām cenām PM, rīt varu uz Rīgu paķert, kas interesē!
S izmērs
M izmērs
L izmērs
XL izmērs
Offline
AV89
18. Jan 2015, 14:27 #30904

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


15 Dec 2014, 20:09:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu jaunu komplektu, 150 komponenti, cena 140 eur! Rīt varu paķert uz Rīgu.
P.S. dzīvē krietni lielāks kā bildē izskatās



UP, rīt atodšu pa 125 eur Rīgā!
Offline
AV89
18. Jan 2015, 14:28 #30905

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Kurš jūzeris te pupiņu kafiju aktīvi pirms laika tirgoja? Vēl ir kkas piedāvājumā?
Offline
dirtyice
18. Jan 2015, 19:13 #30906

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru

Ir šādas Adidas Pinner brilles, jaunas, bet nav maisiņš un iepakojums

Cena 45 eur
Offline
Lauriko
18. Jan 2015, 19:40 #30907

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW


18 Jan 2015, 14:27:14 AV89 rakstīja:

15 Dec 2014, 20:09:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu jaunu komplektu, 150 komponenti, cena 140 eur! Rīt varu paķert uz Rīgu.
P.S. dzīvē krietni lielāks kā bildē izskatās



UP, rīt atodšu pa 125 eur Rīgā!

Garantiju arī iedosi?
Offline
AV89
18. Jan 2015, 20:06 #30908

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


18 Jan 2015, 19:40:44 Lauriko rakstīja:

18 Jan 2015, 14:27:14 AV89 rakstīja:

15 Dec 2014, 20:09:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu jaunu komplektu, 150 komponenti, cena 140 eur! Rīt varu paķert uz Rīgu.
P.S. dzīvē krietni lielāks kā bildē izskatās



UP, rīt atodšu pa 125 eur Rīgā!

Garantiju arī iedosi?

Uzskrecelēšu
Offline
Gat1s
18. Jan 2015, 20:54 #30909

Kopš: 29. Mar 2012

No: Bauska

Ziņojumi: 59

Braucu ar: e46 330d / e30 325

Tiek tirgots m30b35 motors uz detalām.
Sīkāk PM
Offline
MAXixt
18. Jan 2015, 21:43 #30910

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13


18 Jan 2015, 14:27:14 AV89 rakstīja:

15 Dec 2014, 20:09:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu jaunu komplektu, 150 komponenti, cena 140 eur! Rīt varu paķert uz Rīgu.
P.S. dzīvē krietni lielāks kā bildē izskatās



UP, rīt atodšu pa 125 eur Rīgā!
Kads razotajs?
Offline
dete
18. Jan 2015, 22:00 #30911

Kopš: 12. Jan 2014

No: Ogre

Ziņojumi: 252

Braucu ar: auto


18 Jan 2015, 21:43:16 MAXixt rakstīja:

18 Jan 2015, 14:27:14 AV89 rakstīja:

15 Dec 2014, 20:09:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu jaunu komplektu, 150 komponenti, cena 140 eur! Rīt varu paķert uz Rīgu.
P.S. dzīvē krietni lielāks kā bildē izskatās



UP, rīt atodšu pa 125 eur Rīgā!
Kads razotajs?


izskatas pec Tor
Offline
AV89
18. Jan 2015, 22:37 #30912

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


18 Jan 2015, 22:00:55 dete rakstīja:

izskatas pec Tor

Jā, Torq ražojums!
Offline
DjCrack
18. Jan 2015, 22:54 #30913

Kopš: 11. Jun 2002

Ziņojumi: 1348

Braucu ar: kursoru pa zrc.lv


18 Jan 2015, 00:51:33 DjCrack rakstīja:
Mazlietots 5s iPhone, silver (balts).
Dokji, kaste, lietots 5 meneshi.
mazlietots nozime, bez skrambaam, bonusa bus swarowski bamperis

370eur
kā jauns!
Offline
Kurmis18
19. Jan 2015, 02:07 #30914

Kopš: 10. Aug 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 468

Braucu ar: trimdevīto


15 Jan 2015, 14:46:12 Kurmis18 rakstīja:
Pārdodu Xbox 360 Slim ar 250gb atmiņu. Xbox perfektā stāvoklī, nav nekādu gļuku un strādā Xbox Live.
Komplektā - pats Xbox, viena bezvadu pults, HDMI vads, barošanas kabelis un sešas spēles.
Atrodas Rīgā, nedēļas nogalē pieejams Liepājā.
Cena 170eiriki
Rakstam PM vai zvanam 2832567pieci

UP!!! 160eiras
Offline
rencho
19. Jan 2015, 10:05 #30915

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


14 Jan 2015, 20:49:05 rencho rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/s...boots/pdkcb.html

ir snova zābaki.
20 euras vai mainu pret lietotu el. urbjmašīnu.


18eur
Offline
jim-beam
19. Jan 2015, 11:10 #30916

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 11096

Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp


14 Jan 2015, 19:11:47 jim-beam rakstīja:

13 Jan 2015, 08:50:05 jim-beam rakstīja:

12 Jan 2015, 09:40:08 jim-beam rakstīja:
tiek tirgoti aizm. KONI Sport(ar regulējamu cietību) Amortizatori priekš sekojošiem auto modeļiem:
SUBARU

IMPREZA Estate (GD, GG) 2.0 2000.12- 92/125 EJ20
1.5 2006.05- 77/105 EL15
2.0 Turbo 2000.12- 160/218 EJ205
2.0 WRX Turbo 2002.12- 165/225 EJ205
2.0 R 2005.09- 118/160 EJ20, EJ204
1.6 2000.12- 70/95 EJ16
2.5 WRX 2005.09- 169/230 EJ255

IMPREZA Hatchback 2.5 WRX 2005.09- 169/230 EJ255

IMPREZA Saloon (GD, GG) 2.0 WRX Turbo 2000.12- 160/218 EJ205
2.0 WRX Turbo 2002.12- 165/225 EJ205
2.0 R 2005.09- 118/160 EJ204
1.6 AWD 2000.12- 70/95 EJ16
1.5 2006.05- 77/105 EL15
2.0 2000.12- 92/125 EJ20



precīzi šāds komplekts ar dokumentiem!
cena ap 200.-Eur(protams ka runājam)
ja nu kas tad PM vai uz 293302 seši viens


up price drop 170.-Eur


UP un vēlreiz price drop 150.-Eur


nu labi 120. eur arī varētu sarunāt bet nu tad jau tas būs ka es tos uzdāvināšu.....
Offline
zizu
19. Jan 2015, 12:07 #30917

Kopš: 09. Mar 2012

Ziņojumi: 140

Braucu ar:

Ir melns iPhone 6 16gb pilna komplektaa, blokets uz uk tiklu, neesmu interesejies vai var atbloket. Cenu piedavajat uz pm
Offline
miklucis
19. Jan 2015, 12:25 #30918

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Cēna krīt

17 Jan 2015, 11:28:17 miklucis rakstīja:
Draugs tirgo, IPHONE 4S

[ Šo ziņu laboja miklucis, 19 Jan 2015, 12:27:25 ]

Offline
CP17
19. Jan 2015, 12:44 #30919

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


19 Jan 2015, 12:25:25 miklucis rakstīja:
Cēna krīt

17 Jan 2015, 11:28:17 miklucis rakstīja:
Draugs tirgo, IPHONE 4S


Offline
Kidd
19. Jan 2015, 12:54 #30920

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


19 Jan 2015, 12:44:42 CP17 rakstīja:

19 Jan 2015, 12:25:25 miklucis rakstīja:
Cēna krīt

17 Jan 2015, 11:28:17 miklucis rakstīja:
Draugs tirgo, IPHONE 4S





burtiski pirms 10 minūtēm atdevu poweristam piekto pa 200 eu, beidz sapņot. 130-140 max
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo