Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Bembiks
13. Nov 2014, 22:34 #29721

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


13 Nov 2014, 15:45:53 Kalnz rakstīja:
Pērku akumulatoru ae vismaz 45Ah
Vajag pēc izmēriem:

Length: 238
Width: 129
Height: 227

PM



pēc visa spriežot xjs ir sanatorijā.ee - meklē veikalos!
Offline
Elksnis
14. Nov 2014, 00:01 #29722

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:

Hidraulikas komplekts - auto virsbuves riktēšanai....


Jauns - 100 eiro

https://lh3.googleusercontent.com/-xmroncLr9Os/...41106_145042.jpg
Offline
Elksnis
14. Nov 2014, 00:01 #29723

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:

Hidraulikas komplekts - auto virsbuves riktēšanai....


Jauns - 100 eiro

https://lh3.googleusercontent.com/-xmroncLr9Os/...41106_145042.jpg
Offline
Gi-Unit
14. Nov 2014, 00:02 #29724

Kopš: 09. May 2007

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Ferrari

Fujitsu LifeBook P8010
Specs: http://www.cnet.com/products/fujitsu-lifebook-p8010/specs/

4Gb RAM/500Gb HDD, dokstacija, ladetajs.
Peles pogai nodilusi krasa, mazliet apskrapets glancetais vaks.



150€
PM/22154930

[ Šo ziņu laboja Gi-Unit, 14 Nov 2014, 00:03:24 ]

Offline
Ridlihs
14. Nov 2014, 08:17 #29725

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku


12 Nov 2014, 09:17:36 V.I.P. rakstīja:
interesee sporta stuure ar izvirziijumu prieksh subaru, aptuveni shaada:


kur nopirkt, cik maksaa? var lietotu.




http://www.aliexpress.com/item/Steering-wheel-I.../1247842531.html
Offline
dimon1990
14. Nov 2014, 10:23 #29726

Kopš: 04. Sep 2014

Ziņojumi: 20

Braucu ar:

Pardosu samsung galaxy s 4,melns, normala stavokli, ekrans ka jauns, ir 2 macini un usb.
cena 200 eur.
t.-29818883
Offline
V.I.P.
14. Nov 2014, 11:19 #29727

Kopš: 18. May 2005

Ziņojumi: 17404

Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]


14 Nov 2014, 08:17:09 Ridlihs rakstīja:

12 Nov 2014, 09:17:36 V.I.P. rakstīja:
interesee sporta stuure ar izvirziijumu prieksh subaru, aptuveni shaada:


kur nopirkt, cik maksaa? var lietotu.




http://www.aliexpress.com/item/Steering-wheel-I.../1247842531.html

paldies visiem par atsauciibu un pm
stuure nopirkta.
Offline
restar79
14. Nov 2014, 15:23 #29728

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Pērku psrs laika pedaļauto bērniem
Offline
ervuha
14. Nov 2014, 23:11 #29729

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Piedāvāju iegādāties lietotu divstāvu gultu ar rakstāmgaldu un plauktu. 2100x980x1850 g.p.a. Gulta lietota nepilnu gadu. Labā stāvoklī. Pilnā komplektācijā. Ja kādam ir interese, rakstiet PM, cena 120eur. Aizņem lieku vietu istabā, tāpēc diezgan steidzami!


http://www.bildites.lv/images/vxen8gntbk0swwa5ctlo.jpg
http://www.bildites.lv/images/r0gvul6512zb59o2jeyi.jpg
Offline
power_lv
14. Nov 2014, 23:20 #29730

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

nopirksu iphonu 4s 32 vaj 64gb
Offline
madkiller
14. Nov 2014, 23:29 #29731

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i

PĒRKU/BRAUCU

Rīgā

rītdien 14.11.2014 uz vietas un par labu cenu(skaidrs ka lielāku nekā iveikalos) paņemšu:

Lanvin Eclat D'Arpege komplektu, kā bilde, 50ml smaržas + 100 ml losjons


PM, tel: 28206326
Offline
kom
14. Nov 2014, 23:31 #29732

Kopš: 15. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2721

Braucu ar: audi


14 Nov 2014, 15:23:44 restar79 rakstīja:
Pērku psrs laika pedaļauto bērniem


Nav ko piedāvāt, tikai vēlos norādīt (varbūt jau zināmu) faktu: tie bija tik nekvalitatīvi, ka visi tie, kurus bērni tiešām lietoja, salūza jau psrs laikā.
Offline
DJSTA
15. Nov 2014, 00:43 #29733

Kopš: 15. May 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 267

Braucu ar: prieku

Pērku mig pusautomātu, vēlams invertortipa, jaunu/lietotu. Nevajag neko ūber, vienkāršām garāžas vajadzībām.
Offline
Gasper
15. Nov 2014, 09:58 #29734

Kopš: 09. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: A4

Pardodu uzlīmes no 0.50-2.00 euro/gab.
Vidējais izmērs ap 13cm diametrā.
Stickerbomb


26591923 ja nevar sazvanīt tad acīmredzot esu aizņemts ar darbiem,var sūtīt SMS vai WhatsApp un noteikti atbildēšu.
Vari sūtīt ēpastu uz [email protected]
Var PM

Sejas grāmata
Offline
whichwayisright
15. Nov 2014, 10:00 #29735

Kopš: 11. Dec 2012

Ziņojumi: 458

Braucu ar: kawasaki

man arī var piedāvāt

14 Nov 2014, 23:54:30 janzi rakstīja:
Pērku Ledusskapi apm 150-180cm
Veci un krievu brīnumi neinteresē!
Ja kāds var ko piedāvāt PM
Bilde uzmanībai

Offline
Gasterbaiter
15. Nov 2014, 12:09 #29736

Kopš: 29. Mar 2012

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Kādam nav lietotāja fluffy numurs? http://www.bmwpower.lv/user.php?u=fluffy

[ Šo ziņu laboja Gasterbaiter, 15 Nov 2014, 12:10:31 ]

Offline
kristapszs
15. Nov 2014, 12:58 #29737

Kopš: 21. Aug 2012

Ziņojumi: 282

Braucu ar: kawasaki , e36, benz

Pārdodu pilnīgi jaunu HDD 4tb (4000gb), neatvērtu iepakojumā, Seagate, 5900 RPM, 6gb/s.
110eiro .

[ Šo ziņu laboja kristapszs, 15 Nov 2014, 12:58:40 ]

Offline
Bamperis
15. Nov 2014, 14:32 #29738

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

Veljoprojaam mekleeju,kursh te no Tukuma tirgoja tos pechkas vaarstus prieksh e39,kas regulee siltumu,esmu padirsis vestules!!
PM luudzu.
P.S Dreimanis tas nebija.
Offline
volceens
15. Nov 2014, 22:10 #29739

Kopš: 07. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 274

Braucu ar: tavu divriteni

varbūt kāds grib tikt vaļā no xbox ar red ringiem?
Offline
Bamperis
15. Nov 2014, 22:24 #29740

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

Ir te kads,kas var safiret kaadu skidonu rezerves daljam senson auto? PM pliiz
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo