| Autors | Ziņojums |
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 13:56 |
#2781
|
|
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
30 Mar 2009, 13:39:38 Fandulis rakstīja:
Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt 
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži... |
Offline | |
|
| Fandulis | | 30. Mar 2009, 14:10 |
#2782
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Rekur tavs gadījums:
http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_....vide/?doc=18650
Pajāt: Likumprojekta “Grozījumi Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā” anotācija
“jaunbūve” – šā likuma izpratnē ir būve līdz būves nodošanai ekspluatācijā, kurai atbilstoši būvniecības normatīvo aktu prasībām pilnībā realizēts vismaz nulles cikls.[ Šo ziņu laboja Fandulis, 30 Mar 2009, 14:15:58 ] |
Offline | |
|
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 14:30 |
#2783
|
|
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
30 Mar 2009, 14:10:29 Fandulis rakstīja:
Rekur tavs gadījums:
http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_....vide/?doc=18650
Pajāt: Likumprojekta “Grozījumi Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā” anotācija
“jaunbūve” – šā likuma izpratnē ir būve līdz būves nodošanai ekspluatācijā, kurai atbilstoši būvniecības normatīvo aktu prasībām pilnībā realizēts vismaz nulles cikls.
Šitas gadījums ir smagāks... tur saimnieki ir vienkārši rupji piebūvējušies klāt kaimiņiem.
Manā gadījumā tā starpība ir 35cm 
Itkā nenodot ir variants ja kaimiņi nav naidīgi.
Manā gadījumā tas jau ir sports raxtīt sūdzības.
Vai būvinspekcija var izvirzīt prasību, piemēram, ka fiksētie pārkāpumi jānovērš kādā noteiktā laika posmā?? 
kas notiek ja nepilda šādu prasību.
cik man zināms domei nav $, lai kautko nojauktu. |
Offline | |
|
| Instigater | | 30. Mar 2009, 14:42 |
#2784
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Gan jau te ir daudzi bijušie NI darboņi, kuri noteikti mācēs izskaidrot. Esmu noskatījis vienu pleķīti zemes, tirgotājs ir tā Latzeme. Vai tie dati no VZD atbilst tam, ka Latzeme ir tiesīga tirgot to īpašumu?
|
Offline | |
|
| arny | | 30. Mar 2009, 14:52 |
#2785
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
29 Mar 2009, 10:28:06 bemachka rakstīja:
Palīdzat ar padomiem, kā atrisināt problēmu!
Māju, kura ir uzbūvēta pēc veca 1990g projekta šobrīd nevar nodot expluatācijā.
Taisot topogrāfiskos mērījumus neatbilst pēc 2 punktiem.
1. Dēļ būvniecības laikā veiktajām izmaiņām ir par augstu (0,35m)
2. ir pārāk tuvu kaimiņiem (3.6m, bet jābūt virs 4m).
Zinu,ka kaimiņu problēmu varētu atrisināt savstarpēji vienojoties un paraxtot papīrus, bet diemžēl tas nav iespējams, jo kaimiņi ir naidīgi noskaņoti un arī par naudu atsakās runāt.
ir arī iespēja, sienu kas atrodas pret kaimiņiem uztaisīt par ugunsmūri - bet šitas variants ir jāaizmirst.
Ko darīt ar augstuma problēmu?
Ko iesakat darīt, lai lietas nokārtotu?
maybe kāds ir izbīdijis līdzīgu lietu un ir ar mieru aprunāties... ja kas PM
Māja atrodas Rīgā
Pliku diršanu un komentārus nevajag...
Domāju, ka vienīgais variants ir vienošanās ar kaimiņiem. Vai ar prjaņiku vai nūju, bet jāvienojas. Citādāk no sūdzībām neatkausies. |
Offline | |
|
| arny | | 30. Mar 2009, 14:53 |
#2786
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
30 Mar 2009, 13:56:15 bemachka rakstīja:
30 Mar 2009, 13:39:38 Fandulis rakstīja:
Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt 
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži...
Sodi tiešām tagad ir lieli, lai negribētos tos apmaksāt. |
Offline | |
|
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 15:04 |
#2787
|
|
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
| Tai mājai ir 3 īpašnieki, 2 piekrīt un 1 nē.
tas kas nepiekrīt, nepiekrīt ne par ko...
otriem abiem īpašniekiem nav ietekmes.
Lai nebūtu iebildumu no kaimiņiem ir jābūt visiem 3 parakstiem.
Ko lai izdara, neskaitot slepkavību, lai iztiktu bez šī paraksta.
Itkā viena tante teica, ka ja viens no īpašniekiem ir ārpus LV tad lēmumus var pieņemt pārējie 2. tā var?
Mošk ceļojumu kaimiņam uzdāvināt?  |
Offline | |
|
| arny | | 30. Mar 2009, 15:07 |
#2788
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
30 Mar 2009, 15:04:18 bemachka rakstīja:
Tai mājai ir 3 īpašnieki, 2 piekrīt un 1 nē.
tas kas nepiekrīt, nepiekrīt ne par ko...
otriem abiem īpašniekiem nav ietekmes.
Lai nebūtu iebildumu no kaimiņiem ir jābūt visiem 3 parakstiem.
Ko lai izdara, neskaitot slepkavību, lai iztiktu bez šī paraksta.
Itkā viena tante teica, ka ja viens no īpašniekiem ir ārpus LV tad lēmumus var pieņemt pārējie 2. tā var?
Mošk ceļojumu kaimiņam uzdāvināt? 
Re kur jau atbildēji - prjaņiks. Jāņem šnabja pudele un visas bēdas ar kaimiņu jānodzer. Vai arī viss beigsies tiesā. |
Offline | |
|
|
|
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 15:13 |
#2789
|
|
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
30 Mar 2009, 15:07:32 arny rakstīja:
30 Mar 2009, 15:04:18 bemachka rakstīja:
Tai mājai ir 3 īpašnieki, 2 piekrīt un 1 nē.
tas kas nepiekrīt, nepiekrīt ne par ko...
otriem abiem īpašniekiem nav ietekmes.
Lai nebūtu iebildumu no kaimiņiem ir jābūt visiem 3 parakstiem.
Ko lai izdara, neskaitot slepkavību, lai iztiktu bez šī paraksta.
Itkā viena tante teica, ka ja viens no īpašniekiem ir ārpus LV tad lēmumus var pieņemt pārējie 2. tā var?
Mošk ceļojumu kaimiņam uzdāvināt? 
Re kur jau atbildēji - prjaņiks. Jāņem šnabja pudele un visas bēdas ar kaimiņu jānodzer. Vai arī viss beigsies tiesā.
tas nav reāli.. tur kaimiņam kautkādi tautību naidi un cita putra galvā utt. |
Offline | |
|
| Instigater | | 30. Mar 2009, 15:19 |
#2790
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Cik viņš vecs? Varbūt strīdus pats no sevis drīzumā atrisināsies.  |
Offline | |
|
| Fandulis | | 30. Mar 2009, 15:23 |
#2791
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Nopērc to dzīvokli , vēl viena izeja.
Bet reālākais tiešām jāiet dzert ar kaimiņu, dziedāt "Kaļinku" un aprunāties "po dušam", ja dabūsi kādu pašnāvnieku, kurš gribēs riskēt ar savu licenzi un dabūsi vēlamo rezultātu, tad vienalga ar kaimiņu tiksities tiesā. |
Offline | |
|
| markelis | | 30. Mar 2009, 16:03 |
#2792
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
30 Mar 2009, 13:56:15 bemachka rakstīja:
30 Mar 2009, 13:39:38 Fandulis rakstīja:
Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt 
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži...
no 50 - 1000. domaaju ka pie tavas situaacijas uzliks minimaalo bet ne pa to staasts. tru buuvvaldee esi paintereseejies ko var dariit lietas labaa. par augstumu - poh groziijumi projektaa un miers, bet par to atrashanaas vietu  |
Offline | |
|
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 16:24 |
#2793
|
|
 Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
30 Mar 2009, 16:03:53 markelis rakstīja:
30 Mar 2009, 13:56:15 bemachka rakstīja:
30 Mar 2009, 13:39:38 Fandulis rakstīja:
Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt 
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži...
no 50 - 1000. domaaju ka pie tavas situaacijas uzliks minimaalo bet ne pa to staasts. tru buuvvaldee esi paintereseejies ko var dariit lietas labaa. par augstumu - poh groziijumi projektaa un miers, bet par to atrashanaas vietu 
Nevar taisīt grozījumus projektā, jo tad uzreiz stājas spēkā uz doto brīdi strādājošie apbūves noteikumi. un uzreiz māja neatbildīs pēc vairākiem citiem punktiem.
90tajos bija savādāk  |
Offline | |
|
| rimis | | 30. Mar 2009, 16:46 |
#2794
|
|
 Kopš: 31. Dec 2008
Ziņojumi: 19
Braucu ar:
|
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži...
sods fiziskām personām par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā ir no 50-1000 Ls, bet pēc pieredzes varu teikt, ka pierādīt šo faktu, ja saviem spēkiem būvē privātmāju, ir ļoti grūti  |
Offline | |
|
| Beamer | | 30. Mar 2009, 22:19 |
#2795
|
|
 Kopš: 17. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 789
Braucu ar: B28-5
| izīrēju dzelzs garāžu čiekurkalnā - 25ls mēnesī!
garāža piesaistīta blakus esošajai stāvvietai, tādējādi tiek uzraudzīta, atrodas uz 2. līnijas tieši pie maksimas.
[ Šo ziņu laboja Beamer, 30 Mar 2009, 22:31:56 ] |
Offline | |
|
| arny | | 30. Mar 2009, 23:16 |
#2796
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
30 Mar 2009, 16:46:09 rimis rakstīja:
ir tā ka sods par patvaļīgu mājas expluatāciju ir līdz 500ls un tādu rēķinu, kaimiņu ietekmē varētu nākties saņemt diezgan bieži...
sods fiziskām personām par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā ir no 50-1000 Ls, bet pēc pieredzes varu teikt, ka pierādīt šo faktu, ja saviem spēkiem būvē privātmāju, ir ļoti grūti 
Varbūt arī grūti pierādīt, bet nervus gan var pačakarēt. |
Offline | |
|
|
|
DFS  | | 30. Mar 2009, 23:50 |
#2797
|
|
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
| Tiek pārdota privātmāja Siguldā, netālu no paša centra. Māja 390kv.m,zeme 900kv.m. Visas komunikācijas,gāzes apkure,pirts,garāža 2 auto,iespējams kurināt arī ar kamīniem, kosmētiskais remonts tikko uztaisīts. Kā arī ir iespēja šo māju izīrēt. Info PM vai 29334241 |
Offline | |
|
emigrants  | | 31. Mar 2009, 13:18 |
#2798
|
|
 Kopš: 01. Mar 2003
Ziņojumi: 4061
Braucu ar: to kas bildē
| izpalidziet kads
telpu (nomas) īres līgums pēc iespējas vienkāršāks? uz epastu ? ideali jau butu angļu valodā
[email protected] |
Offline | |
|
ilze  | | 01. Apr 2009, 11:48 |
#2799
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
Ziņojumi: 4879
Braucu ar:
| Ja kāds uz "siltajiem mēnešiem" izīrē lauku māju skaistā vietā ar ūdens tuvumu(līdz 100 km no Rīgas), ļoti labprāt iepazīšos ar piedāvājumu. 
-----------------
|
Offline | |
|
ilze  | | 01. Apr 2009, 12:11 |
#2800
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
Ziņojumi: 4879
Braucu ar:
| vislabāk - Rīgas raj.-Cēsu raj-Limbažu raj. Var neatrasties šosejas tuvumā  [ Šo ziņu laboja ilze, 01 Apr 2009, 12:14:00 ]
-----------------
|
Offline | |
|