Online
Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| markelis | | 28. Mar 2009, 21:19 |
#2761
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
28 Mar 2009, 21:15:30 ELL rakstīja:
Nepieciessams dziivoklis 2ist - no 2ned liidz meenesim, ar sakariigu remontu un tuvu centram !!!
PM, kosmosu nepiedaavaat 
nu uz taadu terminju buus tikai hiperkosmoss. | Offline | | |
| Gotss | | 28. Mar 2009, 21:35 |
#2762
|
|  Kopš: 06. Feb 2004
Ziņojumi: 1144
Braucu ar: LC 150
| paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200 | Offline | | |
| mareksb | | 28. Mar 2009, 21:45 |
#2763
|
|  Kopš: 10. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 15296
Braucu ar: ar itaļu mini ferari
|
28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans  | Offline | | |
| Gotss | | 28. Mar 2009, 21:48 |
#2764
|
|  Kopš: 06. Feb 2004
Ziņojumi: 1144
Braucu ar: LC 150
|
28 Mar 2009, 21:45:47 mareksb rakstīja:
28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans 
nee ne maneejie ir citi,
bet tos seenju laukus plaanojam shogad iegaadaaties,apvilkt seetu un prasiit ieejas maksu nariishiem  | Offline | | |
| mareksb | | 28. Mar 2009, 21:51 |
#2765
|
|  Kopš: 10. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 15296
Braucu ar: ar itaļu mini ferari
|
28 Mar 2009, 21:48:49 Gotss rakstīja:
28 Mar 2009, 21:45:47 mareksb rakstīja:
28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans 
nee ne maneejie ir citi,
bet tos seenju laukus plaanojam shogad iegaadaaties,apvilkt seetu un prasiit ieejas maksu nariishiem 
es ari gribu 1 milon dolers  | Offline | | |
| ramtairidi | | 29. Mar 2009, 10:28 |
#2766
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
| Palīdzat ar padomiem, kā atrisināt problēmu!
Māju, kura ir uzbūvēta pēc veca 1990g projekta šobrīd nevar nodot expluatācijā.
Taisot topogrāfiskos mērījumus neatbilst pēc 2 punktiem.
1. Dēļ būvniecības laikā veiktajām izmaiņām ir par augstu (0,35m)
2. ir pārāk tuvu kaimiņiem (3.6m, bet jābūt virs 4m).
Zinu,ka kaimiņu problēmu varētu atrisināt savstarpēji vienojoties un paraxtot papīrus, bet diemžēl tas nav iespējams, jo kaimiņi ir naidīgi noskaņoti un arī par naudu atsakās runāt.
ir arī iespēja, sienu kas atrodas pret kaimiņiem uztaisīt par ugunsmūri - bet šitas variants ir jāaizmirst.
Ko darīt ar augstuma problēmu?
Ko iesakat darīt, lai lietas nokārtotu?
maybe kāds ir izbīdijis līdzīgu lietu un ir ar mieru aprunāties... ja kas PM
Māja atrodas Rīgā
Pliku diršanu un komentārus nevajag... [ Šo ziņu laboja bemachka, 29 Mar 2009, 10:53:42 ] | Offline | | |
| roliks | | 29. Mar 2009, 10:33 |
#2767
|
| Kopš: 25. Jan 2003
Ziņojumi: 2779
Braucu ar: neizgrieztu dpf un EX80**
| ja logi ir pret kaiminiem, attalumam jabut vismaz 4m, ja logu pret kaiminiem nav- vismaz 3m
tos logus, kuri ir pret kaiminiem, muree ciet
p.s man apmeram lidziga situacija  | Offline | | |
| ramtairidi | | 29. Mar 2009, 10:35 |
#2768
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
| jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants | Offline | | |
|
|
| fuuzels | | 29. Mar 2009, 10:44 |
#2769
|
| Kopš: 11. Apr 2007
Ziņojumi: 550
Braucu ar:
| Paruna buvalde, gan jau par zinamu atlidzibu sakartos visu. Vienigi kaimini varetu taisti breku. | Offline | | |
Grosha  | | 29. Mar 2009, 10:47 |
#2770
|
|  Kopš: 14. Apr 2006
Ziņojumi: 2722
Braucu ar:
|
29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants
nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts. | Offline | | |
| ramtairidi | | 29. Mar 2009, 10:51 |
#2771
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:
29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants
nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.
varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag 
protams par kādu $ | Offline | | |
| Redline | | 29. Mar 2009, 12:11 |
#2772
|
|  Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
| Steidzīgi tiek meklēts uz īri 2istabu dzīvoklis Rīgā.
Vajadzīgs vismaz daļēji mēbelēts un aprīkots ar tehniku. Tuvumā jābūt bērnu spēļu laukumam. Kosmosu nepiedāvāt. Minimālais īres laiks 1 gads.
Piedāvājumus PM 
| Offline | | |
stereophonic  | | 30. Mar 2009, 12:46 |
#2773
|
|  Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| paardodas labiekaartots dziivoklis 156 kvadraati uz barona ielas 40 150000 euro... cena runaajama... ljoooti steidzami tas i saliidzinoshi leeti....
-----------------
| Offline | | |
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 13:08 |
#2774
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
29 Mar 2009, 10:28:06 bemachka rakstīja:
Palīdzat ar padomiem, kā atrisināt problēmu!
Māju, kura ir uzbūvēta pēc veca 1990g projekta šobrīd nevar nodot expluatācijā.
Taisot topogrāfiskos mērījumus neatbilst pēc 2 punktiem.
1. Dēļ būvniecības laikā veiktajām izmaiņām ir par augstu (0,35m)
2. ir pārāk tuvu kaimiņiem (3.6m, bet jābūt virs 4m).
Zinu,ka kaimiņu problēmu varētu atrisināt savstarpēji vienojoties un paraxtot papīrus, bet diemžēl tas nav iespējams, jo kaimiņi ir naidīgi noskaņoti un arī par naudu atsakās runāt.
ir arī iespēja, sienu kas atrodas pret kaimiņiem uztaisīt par ugunsmūri - bet šitas variants ir jāaizmirst.
Ko darīt ar augstuma problēmu?
Ko iesakat darīt, lai lietas nokārtotu?
maybe kāds ir izbīdijis līdzīgu lietu un ir ar mieru aprunāties... ja kas PM
Māja atrodas Rīgā
Pliku diršanu un komentārus nevajag...
Šitā lieta diezgan aktuāla.. varbūt ir vēl kādi ieteikumi no Jūsu puses? | Offline | | |
Siipols  | | 30. Mar 2009, 13:10 |
#2775
|
|  Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
24 Mar 2009, 14:26:34 markelis rakstīja:
24 Mar 2009, 14:22:44 Puu rakstīja:
24 Mar 2009, 10:47:45 Siipols rakstīja:
Kā ar nekustamajiem īpašumiem,kam tiesasb uzlikts arests,man par labu,cik ātri var dabūt naudu par viņiem?

Vispār,kā tas process izskatās,ūtrupe,izsole,jeb kā? 
tiesas uzlikts arests ir pagaidu risinājums - "nobloķē" īpašnieka iespējas ar to rīkoties.
lai tiktu līdz īpašuma pārdošanai, tev vispirms ir vajadzīgs galīgais (spēkā stājies) tiesas spriedums tev par labu
kas ar visaam paarsuudziibaam mieriigi var ievilkties uz gadiem trim
Nassing special 
Man ir šķirējtiesa 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga | Offline | | |
| Fandulis | | 30. Mar 2009, 13:13 |
#2776
|
| Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
29 Mar 2009, 10:51:29 bemachka rakstīja:
29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:
29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants
nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.
varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag 
protams par kādu $
Tavs avatars tas ir pipec, tūplis izskatās labāk , īstenībā par šo tēmu, ieteiktu padomāt par to māju, līdz kurai ir 3m, ah*jets un na*uj aizmūrēt logus vai arī no*ujārīt sienu, jo šitie gājieni "kā vajag" man piemēram zaje*aļi, ne*uj būvēt savu miskasti tik tuvu citai mājai. | Offline | | |
|
|
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 13:26 |
#2777
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
30 Mar 2009, 13:13:13 Fandulis rakstīja:
29 Mar 2009, 10:51:29 bemachka rakstīja:
29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:
29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants
nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.
varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag 
protams par kādu $
Tavs avatars tas ir pipec, tūplis izskatās labāk , īstenībā par šo tēmu, ieteiktu padomāt par to māju, līdz kurai ir 3m, ah*jets un na*uj aizmūrēt logus vai arī no*ujārīt sienu, jo šitie gājieni "kā vajag" man piemēram zaje*aļi, ne*uj būvēt savu miskasti tik tuvu citai mājai.
Nur reāli viss ir tik tālu, ka jāiesniedz tikai papīri lai var nodot expluatācijā
iespējams kļūdos, bet domāju, ka tā nobīde nav tik ļoti liela, lai šito variantu nevarētu atrisināt vienkāršāk... | Offline | | |
| markelis | | 30. Mar 2009, 13:30 |
#2778
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
30 Mar 2009, 13:26:03 bemachka rakstīja:
Nur reāli viss ir tik tālu, ka jāiesniedz tikai papīri lai var nodot expluatācijā
iespējams kļūdos, bet domāju, ka tā nobīde nav tik ļoti liela, lai šito variantu nevarētu atrisināt vienkāršāk...
prieksh seviim buuvee? ja jaa - tad nah vinju nodot ekspluataacijaa??? | Offline | | |
| ramtairidi | | 30. Mar 2009, 13:39 |
#2779
|
|  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
|
prieksh seviim buuvee? ja jaa - tad nah vinju nodot ekspluataacijaa???
Var teikt ka sev.
Tāpēc, ka kaimiņiene ir bišk ķerta + naidīgi noskaņota un par katru sūdu sūdzās utt.
ja māja nebūs nodota un tur sāx dzīvot cilvēki, būs sūdzības un katreiz jāmaxā sods. | Offline | | |
| Fandulis | | 30. Mar 2009, 13:39 |
#2780
|
| Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|