Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
markelis
28. Mar 2009, 21:19 #2761

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


28 Mar 2009, 21:15:30 ELL rakstīja:
Nepieciessams dziivoklis 2ist - no 2ned liidz meenesim, ar sakariigu remontu un tuvu centram !!!
PM, kosmosu nepiedaavaat


nu uz taadu terminju buus tikai hiperkosmoss.
Offline
Gotss
28. Mar 2009, 21:35 #2762

Kopš: 06. Feb 2004

Ziņojumi: 1144

Braucu ar: LC 150

paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
Offline
mareksb
28. Mar 2009, 21:45 #2763

Kopš: 10. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 15296

Braucu ar: ar itaļu mini ferari


28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans
Offline
Gotss
28. Mar 2009, 21:48 #2764

Kopš: 06. Feb 2004

Ziņojumi: 1144

Braucu ar: LC 150


28 Mar 2009, 21:45:47 mareksb rakstīja:

28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans
nee ne maneejie ir citi,
bet tos seenju laukus plaanojam shogad iegaadaaties,apvilkt seetu un prasiit ieejas maksu nariishiem
Offline
mareksb
28. Mar 2009, 21:51 #2765

Kopš: 10. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 15296

Braucu ar: ar itaļu mini ferari


28 Mar 2009, 21:48:49 Gotss rakstīja:

28 Mar 2009, 21:45:47 mareksb rakstīja:

28 Mar 2009, 21:35:26 Gotss rakstīja:
paardodu zemi komercapbuuvei aadazu novadaa-eimura laukos,asvalteets piebraucamais celsh,visas komunikaacijas,atljaujas apbuufei,perfektaa vietaa.
2gab abi 4ha iespeejams apvienot, cena 15e kvm.
PM vai 28222200
narkamans
nee ne maneejie ir citi,
bet tos seenju laukus plaanojam shogad iegaadaaties,apvilkt seetu un prasiit ieejas maksu nariishiem
es ari gribu 1 milon dolers
Offline
ramtairidi
29. Mar 2009, 10:28 #2766

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni

Palīdzat ar padomiem, kā atrisināt problēmu!

Māju, kura ir uzbūvēta pēc veca 1990g projekta šobrīd nevar nodot expluatācijā.
Taisot topogrāfiskos mērījumus neatbilst pēc 2 punktiem.

1. Dēļ būvniecības laikā veiktajām izmaiņām ir par augstu (0,35m)
2. ir pārāk tuvu kaimiņiem (3.6m, bet jābūt virs 4m).

Zinu,ka kaimiņu problēmu varētu atrisināt savstarpēji vienojoties un paraxtot papīrus, bet diemžēl tas nav iespējams, jo kaimiņi ir naidīgi noskaņoti un arī par naudu atsakās runāt.

ir arī iespēja, sienu kas atrodas pret kaimiņiem uztaisīt par ugunsmūri - bet šitas variants ir jāaizmirst.

Ko darīt ar augstuma problēmu?
Ko iesakat darīt, lai lietas nokārtotu?

maybe kāds ir izbīdijis līdzīgu lietu un ir ar mieru aprunāties... ja kas PM

Māja atrodas Rīgā

Pliku diršanu un komentārus nevajag...

[ Šo ziņu laboja bemachka, 29 Mar 2009, 10:53:42 ]

Offline
roliks
29. Mar 2009, 10:33 #2767

Kopš: 25. Jan 2003

Ziņojumi: 2779

Braucu ar: neizgrieztu dpf un EX80**

ja logi ir pret kaiminiem, attalumam jabut vismaz 4m, ja logu pret kaiminiem nav- vismaz 3m
tos logus, kuri ir pret kaiminiem, muree ciet

p.s man apmeram lidziga situacija
Offline
ramtairidi
29. Mar 2009, 10:35 #2768

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni

jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants
Offline
fuuzels
29. Mar 2009, 10:44 #2769

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Paruna buvalde, gan jau par zinamu atlidzibu sakartos visu. Vienigi kaimini varetu taisti breku.
Offline
Grosha
29. Mar 2009, 10:47 #2770

Kopš: 14. Apr 2006

Ziņojumi: 2722

Braucu ar:


29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants

nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.
Offline
ramtairidi
29. Mar 2009, 10:51 #2771

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni


29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:

29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants

nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.

varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag
protams par kādu $
Offline
Redline
29. Mar 2009, 12:11 #2772

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.

Steidzīgi tiek meklēts uz īri 2istabu dzīvoklis Rīgā.
Vajadzīgs vismaz daļēji mēbelēts un aprīkots ar tehniku. Tuvumā jābūt bērnu spēļu laukumam. Kosmosu nepiedāvāt. Minimālais īres laiks 1 gads.

Piedāvājumus PM


Offline
stereophonic
30. Mar 2009, 12:46 #2773

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

paardodas labiekaartots dziivoklis 156 kvadraati uz barona ielas 40 150000 euro... cena runaajama... ljoooti steidzami tas i saliidzinoshi leeti....

-----------------

Offline
ramtairidi
30. Mar 2009, 13:08 #2774

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni


29 Mar 2009, 10:28:06 bemachka rakstīja:
Palīdzat ar padomiem, kā atrisināt problēmu!

Māju, kura ir uzbūvēta pēc veca 1990g projekta šobrīd nevar nodot expluatācijā.
Taisot topogrāfiskos mērījumus neatbilst pēc 2 punktiem.

1. Dēļ būvniecības laikā veiktajām izmaiņām ir par augstu (0,35m)
2. ir pārāk tuvu kaimiņiem (3.6m, bet jābūt virs 4m).

Zinu,ka kaimiņu problēmu varētu atrisināt savstarpēji vienojoties un paraxtot papīrus, bet diemžēl tas nav iespējams, jo kaimiņi ir naidīgi noskaņoti un arī par naudu atsakās runāt.

ir arī iespēja, sienu kas atrodas pret kaimiņiem uztaisīt par ugunsmūri - bet šitas variants ir jāaizmirst.

Ko darīt ar augstuma problēmu?
Ko iesakat darīt, lai lietas nokārtotu?

maybe kāds ir izbīdijis līdzīgu lietu un ir ar mieru aprunāties... ja kas PM

Māja atrodas Rīgā

Pliku diršanu un komentārus nevajag...

Šitā lieta diezgan aktuāla.. varbūt ir vēl kādi ieteikumi no Jūsu puses?
Offline
Siipols
30. Mar 2009, 13:10 #2775

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


24 Mar 2009, 14:26:34 markelis rakstīja:

24 Mar 2009, 14:22:44 Puu rakstīja:

24 Mar 2009, 10:47:45 Siipols rakstīja:
Kā ar nekustamajiem īpašumiem,kam tiesasb uzlikts arests,man par labu,cik ātri var dabūt naudu par viņiem?

Vispār,kā tas process izskatās,ūtrupe,izsole,jeb kā?

tiesas uzlikts arests ir pagaidu risinājums - "nobloķē" īpašnieka iespējas ar to rīkoties.
lai tiktu līdz īpašuma pārdošanai, tev vispirms ir vajadzīgs galīgais (spēkā stājies) tiesas spriedums tev par labu


kas ar visaam paarsuudziibaam mieriigi var ievilkties uz gadiem trim

Nassing special
Man ir šķirējtiesa

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Fandulis
30. Mar 2009, 13:13 #2776

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


29 Mar 2009, 10:51:29 bemachka rakstīja:

29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:

29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants

nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.

varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag
protams par kādu $

Tavs avatars tas ir pipec, tūplis izskatās labāk , īstenībā par šo tēmu, ieteiktu padomāt par to māju, līdz kurai ir 3m, ah*jets un na*uj aizmūrēt logus vai arī no*ujārīt sienu, jo šitie gājieni "kā vajag" man piemēram zaje*aļi, ne*uj būvēt savu miskasti tik tuvu citai mājai.
Offline
ramtairidi
30. Mar 2009, 13:26 #2777

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni


30 Mar 2009, 13:13:13 Fandulis rakstīja:

29 Mar 2009, 10:51:29 bemachka rakstīja:

29 Mar 2009, 10:47:13 Grosha rakstīja:

29 Mar 2009, 10:35:34 bemachka rakstīja:
jau raxtīju, ka ugunsmūri netaisos taisīt, tad visa māja būs galīgā dirsā... ir tur gan logi gan arī ieeja...
jāmeklē cits variants

nu tad atliek tikai viens, balotēties, izmainīt likumus un noteikumus kas skar šo sāpīgo tēmu.Ja ar kaimiņu nevari vienoties, liekas variantu nav.Par augstumu vai nu maxsā un ēka uz pepīra nosēžas, vai jauns projekts.

varbūt kāds zin kompāniju kura var samērīt kā vajag
protams par kādu $

Tavs avatars tas ir pipec, tūplis izskatās labāk , īstenībā par šo tēmu, ieteiktu padomāt par to māju, līdz kurai ir 3m, ah*jets un na*uj aizmūrēt logus vai arī no*ujārīt sienu, jo šitie gājieni "kā vajag" man piemēram zaje*aļi, ne*uj būvēt savu miskasti tik tuvu citai mājai.

Nur reāli viss ir tik tālu, ka jāiesniedz tikai papīri lai var nodot expluatācijā

iespējams kļūdos, bet domāju, ka tā nobīde nav tik ļoti liela, lai šito variantu nevarētu atrisināt vienkāršāk...
Offline
markelis
30. Mar 2009, 13:30 #2778

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


30 Mar 2009, 13:26:03 bemachka rakstīja:
Nur reāli viss ir tik tālu, ka jāiesniedz tikai papīri lai var nodot expluatācijā

iespējams kļūdos, bet domāju, ka tā nobīde nav tik ļoti liela, lai šito variantu nevarētu atrisināt vienkāršāk...


prieksh seviim buuvee? ja jaa - tad nah vinju nodot ekspluataacijaa???
Offline
ramtairidi
30. Mar 2009, 13:39 #2779

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni


prieksh seviim buuvee? ja jaa - tad nah vinju nodot ekspluataacijaa???


Var teikt ka sev.
Tāpēc, ka kaimiņiene ir bišk ķerta + naidīgi noskaņota un par katru sūdu sūdzās utt.
ja māja nebūs nodota un tur sāx dzīvot cilvēki, būs sūdzības un katreiz jāmaxā sods.
Offline
Fandulis
30. Mar 2009, 13:39 #2780

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Nu tieši tā, lai ir nepabeigta, nodokļi arī mazāki vtf, nesaprotu, otrs variants - nojaukt kaimiņam māju, ja jau no 90tajiem tev ceļās, kāda problēma to turpināt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo