Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
markelis
17. Mar 2025, 08:15 #27041

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

nu divistabu dziivoklis ar pliiti un izlietni guljamistabaa.

vai, ja pieskaita tochu un skapi, sanaak 4istabu.
Offline
///Meija
17. Mar 2025, 08:26 #27042

Kopš: 08. Jan 2013

No: Jelgava

Ziņojumi: 1038

Braucu ar:

Visi tie "tikai gulamistabas skaitaas" var skali blaut kamer pasi nav kko uzcelusi! Celot maju /dzivokli, iespaidigaakaas investicijas bus tiesi viesistabaa, vel lielakas vismaz divos san. mezglos un to visu dubultos labas virtuves izmaksas. Bet poweraa kliegs ar putam uz lupam ka tur nekaa nav! Skaita tikai 13kv/m bernistabu kaa istabu ar tris rozetem un lustru Funny!
Offline
spriditis
17. Mar 2025, 08:30 #27043

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Vovo,skatos divistabu dzīvokli, bet tur virtuve kopā ar istabu un guļamistabu. Studiju tupa dzīvoklim, kur sākas istabas robeža?
Offline
piradzinjsh
17. Mar 2025, 08:33 #27044

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2550

Braucu ar: vienu radzi

rekur viens piemērs:
Links

tur beigās ir plāns, tipa 4 istabas, man sanāk 5, varbūt pat var pievikt 6 istabas . Bet kā ir patiesībā?
Offline
kexxx
17. Mar 2025, 08:41 #27045

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


17 Mar 2025, 07:38:45 @baltais rakstīja:
Te ir plānojums. Tas ir 2 guļamistabu dzīvoklis.




trīs guļamistabu- jo koridorī stabili matracus ielien
Offline
baltais
17. Mar 2025, 08:44 #27046

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar:

Kadastrālās uzmērīšanas lietā ir rakstīts, ka ir 2 dzīvojamās telpas. Tie kas teica, ka ir 1 vai 3 vai 4 ir dalbajobi

Bildē tā istaba, kas ir savienota ar virtuvi izskatās mazāka, nekā ir dzīvē.

[ Šo ziņu laboja baltais, 17 Mar 2025, 08:47:28 ]

Offline
baltais
17. Mar 2025, 08:54 #27047

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar:


17 Mar 2025, 08:41:25 @kexxx rakstīja:

17 Mar 2025, 07:38:45 @baltais rakstīja:
Te ir plānojums. Tas ir 2 guļamistabu dzīvoklis.




trīs guļamistabu- jo koridorī stabili matracus ielien

ielien, bet likt nevar, jo tas nobloķētu koridori
Offline
DiksIrseejs
17. Mar 2025, 09:04 #27048

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1476

Braucu ar: Hibrīdu


17 Mar 2025, 08:44:30 @baltais rakstīja:
Kadastrālās uzmērīšanas lietā ir rakstīts, ka ir 2 dzīvojamās telpas. Tie kas teica, ka ir 1 vai 3 vai 4 ir dalbajobi

Bildē tā istaba, kas ir savienota ar virtuvi izskatās mazāka, nekā ir dzīvē.


Dzīvojamā telpa nav tas pats kas istaba. Tad tā arī raksti sludeklī, nevis 2 istabas, bet dzīvojamās telpas. Guļamistaba tur ir nahuj viena, lai ko Tu dirstu.
Offline
shirminieks
17. Mar 2025, 09:39 #27049

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81

Pietiks te visiem prātvēderus tēlot - istaba = kabinets/dzīvojamā/viesistaba/gulamistaba; tas ir vispārpieņemts standarts NĪ nozarē

Labāk sākat piekasīties visiem Kodiaq, ka “tur jau ir tikai 4-vietas, jo trešā rinda neskaitās, un vadītāja vieta arī neskaitās”
Offline
spriditis
17. Mar 2025, 09:48 #27050

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad


17 Mar 2025, 08:54:16 @baltais rakstīja:

17 Mar 2025, 08:41:25 @kexxx rakstīja:

17 Mar 2025, 07:38:45 @baltais rakstīja:
Te ir plānojums. Tas ir 2 guļamistabu dzīvoklis.




trīs guļamistabu- jo koridorī stabili matracus ielien

ielien, bet likt nevar, jo tas nobloķētu koridori


Trīsistabu, vannas istaba arī
Offline
spriditis
17. Mar 2025, 09:50 #27051

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Ūkejā,divistabu dzīvoklis,mums skaitītos kā 3-4 istabu dzīvoklis, pēc powera standartiem
Offline
Samsasi
17. Mar 2025, 09:56 #27052

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5655

Braucu ar:

Vannas istaba būs 3. istaba.... Nekautrējies.
Offline
Arturiks
17. Mar 2025, 10:28 #27053

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Powera dirsēji savā elementā. Latvijā nav apzīmējuma, kā pindosiem, ar X guļamistabām.

visi saprot nozīmi X istabu dzīvoklis - tā var būt guļamistaba, var būt kabinets, bērnistaba, dzīvojamā īstaba stavienota ar virtuvi (kas ir mūsdienu defaultais standarts) vai garderobes istaba.

Laikam speciāli priekš jums Bonava tagad ceļ barakas ar 70 metriem un 4 istabām (3 guļamistabām), lai var lepni klārēt par savu srī bedrūm apartment, aizdedzot sērkociņu savā omulīgajā kastītē.

Ja skaitītu tikai guļamistabas, tad 80% powera dzīvotu 0 istabu dzīvoklī.
Offline
Sternwolf
17. Mar 2025, 10:35 #27054

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

Telpas ar savu vienīgo specifisko nozīmi ir tualete, vannasistaba, virtuve, koridoris utt.
Pārējās visas ir istabas, un nosaukums viesistaba, guļamistaba vai ofiss jau ir pielietojuma vieds kādu tai piešķīris īpašnieks. Tas nav pat pieminēšanas vērts

-----------------
WEB risinājumi
Offline
DiksIrseejs
17. Mar 2025, 11:00 #27055

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1476

Braucu ar: Hibrīdu

Nu ja, telpa kurā atrodas plīts, tvaika nosūcējs, galds pie kura kebabu apēst un ledusskapis tak būs virtuve? Ar savu specifisku nozīmi. Nevis istaba.
Offline
Arturiks
17. Mar 2025, 11:02 #27056

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


17 Mar 2025, 11:00:28 @DiksIrseejs rakstīja:
Nu ja, telpa kurā atrodas plīts, tvaika nosūcējs, galds pie kura kebabu apēst un ledusskapis tak būs virtuve? Ar savu specifisku nozīmi. Nevis istaba.

Es saprotu, ka vecajā labaja bloķenē plīts ir vienā 2kv telpā un paklājs pie sienas ir otrā, tādēļ eļļaino kotlešu smaka dīvānā savelkas lēnāk, bet principā šāds koncepts neeksistē jau gadus 30.
Offline
smudo
17. Mar 2025, 11:02 #27057

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4265

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


17 Mar 2025, 09:56:08 @Samsasi rakstīja:
Vannas istaba būs 3. istaba.... Nekautrējies.


Dzīvokļa plāna redzu 2 istabas - viena caurstaigājama - savienota ar koridoru un virtuvi un otra izolēta. Nav īsti skaidrs, ko Tu gribēji, lai pārdevējs saka - ka tirgo 1 istabas dzīvokli? Vai ka tirgo vienas guļamistabas dzīvokli?

Ja nebūtu tās izolētās istabas, tad tas skaitītos dzīvoklis bez istabām?

[ Šo ziņu laboja smudo, 17 Mar 2025, 11:03:41 ]

Offline
divkosigais
17. Mar 2025, 11:03 #27058

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

studio tipa dzīvoklis ar 2 guļamistabām
Offline
Mizx
17. Mar 2025, 12:03 #27059

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:

Man vēsturiski bijusi tā saucamā meitas istabiņa, kas tika pievienota normālai istabai. Es pēc tam neturpinu stāstīt, ka turjoprojam ir 2 istabas L formā, bet ka tā ir viena istaba. Ja izgāž sienu uz virtuvi, visa telpa tomēr kļūst par virtuvi, jo sienu izgāza tikai tāpēc, lai būtu vairāk vietas virtuvē un ērtāk, lai kaut ko no virtuves varētu pārcet jau istabā, piemēram, ēdamgaldu. tā ka nav ko atbalstīt dubultus standartus — ja sienas vairs nav, tad tur nav vairs 2 telpas, bet tikai 1. Nojaucot pieliekamo tā vairs nav, nevis tur stūrī ir vēl arī pieliekamais, tikai neredzams.
Offline
JankyLV
17. Mar 2025, 12:14 #27060

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

Nebiju iedomājies ka par šo var būt "nesaskaņas"
Varbūt stāvs arī nav norādīts pareizais, jo pirmais taču nav pirmais

Studio tipa dzīvoklim ir 0 istabas?
Atver kādu sludinājumu portālu, nofiltrē pēc istabu skaita, un tad sāc visiem rakstīt, ka tev ir taisnība, nevis viņiem

Cik šeit ir "istabas"?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo