Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 107 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
HUBLOC
13. Mar 2025, 08:06 #27001

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


13 Mar 2025, 06:08:17 @RG rakstīja:
Breds. 3 bērni Dzemdību namā. Ne par ko neesmu maksājis. Attieksme vienmēr vienāda bijusi. Nevajag tak psihot par sīkumiem.
Emocionālais terors? Kas tas tāds? Tipa par naudu saule spīd spožāk un vienradži lidinās?

Edit: atcerējos, ka pirku ģimenes palātu. Toč...


arī trīs sīkie, visi dzemdību namā ir bijusi 1x ģimenes palāta, nu būsim godīgi, vīram nav jātorčī tur 3 dienas, ne viņš pupu var iedot ne bernu nomierinat... vnk padirsts laiks, kamer var pelnit piķi, lai būtu super miteklis kkur citur... vecmates visas krutas ar tadu pieredzi, gan psihologisko, gan praktisko.... ir idioti, kas brauc uz Liepaju speciali dzemdet, tur taks 3 berni gada piedzimst labi offtopic.


Offline
968-jk
13. Mar 2025, 08:22 #27002

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


13 Mar 2025, 00:14:48 @badmoon rakstīja:
Pirms ~13 gadiem dzemdības LV bija par velti Ar konkrētā gadījumā dažādām komplikācijām, sarežģījumiem un procedūrām ieskaitot.
Šobrīd var salasīt pāris k euro mierīgi, no sērijas tjipa neko ekskluzīvu. Tālāk jau pēc vēlmēm un iespējām


Man riņķī nav neviens garā vājš, tāds kas uzskata, ka visa pasaule pie kājām un attiecīgi nav štukām vērtas dzemdības. Pasekojiet vēl līdzi visādiem influenceriem, didrihsonēm, LV "zvaigznēm" un pabrīnaties cik viss te dārgs.
Offline
Kidd
13. Mar 2025, 10:08 #27003

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


13 Mar 2025, 08:06:37 @HUBLOC rakstīja:

13 Mar 2025, 06:08:17 @RG rakstīja:
Breds. 3 bērni Dzemdību namā. Ne par ko neesmu maksājis. Attieksme vienmēr vienāda bijusi. Nevajag tak psihot par sīkumiem.
Emocionālais terors? Kas tas tāds? Tipa par naudu saule spīd spožāk un vienradži lidinās?

Edit: atcerējos, ka pirku ģimenes palātu. Toč...


arī trīs sīkie, visi dzemdību namā ir bijusi 1x ģimenes palāta, nu būsim godīgi, vīram nav jātorčī tur 3 dienas, ne viņš pupu var iedot ne bernu nomierinat... vnk padirsts laiks, kamer var pelnit piķi, lai būtu super miteklis kkur citur... vecmates visas krutas ar tadu pieredzi, gan psihologisko, gan praktisko.... ir idioti, kas brauc uz Liepaju speciali dzemdet, tur taks 3 berni gada piedzimst labi offtopic.





Es ņēmu visas reizes ģimenes palātu. Tīri, lai sievai mierīgāk, var normāli ieiet wc un dušā, un nebļaustās vēl 3 sievietes blakus. Pēdējo reizi gan tas bija pirms 5 gadiem, tapēc nezinu tagadējos izcenojumus, bet nu toreiz nebija absolūti nekas traks. Tiešām cenas neatceros, bet nu šaubos, ka tur sanāca kaut kas vairāk par 100-150 eu par tām pāris dienām, ko tur patusēja pēc ķeizara. Ak jā - ķeizars bezmaksas. Cik maksā citās valstīs C-section = hvz, bet domāju, ka ne lēti

P.S - paskatijos tēmu, kurā šis tiek diskutēts.. Varbūt vajag pārsviest šo uz citu tēmu tomēr?

[ Šo ziņu laboja Kidd, 13 Mar 2025, 10:09:28 ]

Offline
divkosigais
13. Mar 2025, 10:37 #27004

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Par ģimenes palātu..pirms dažiem gadiem bija 230Eur aptuveni par visu periodu.

Neliekas traki.

Bet nu dārgāk par 70Eur jau ir ko samaksāju par 4-5 dienām Rīgas traumatoloģijas slimnīcā.. ar gulēšanu, dušu, barošanu, morfija tabletēm saldākam naktsmieram un ,protams, operāciju...
Offline
Araajz
13. Mar 2025, 11:00 #27005

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Jāmaksā jau tikai par ģimenes palātu un atsāpinošajām zālēm. Ja ir parastā palāta un var iztikt bez zālēm, tad viss par velti.
Ja ir apdrošināsana, tad arī zāles par velti
Offline
RG
13. Mar 2025, 11:06 #27006

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Man vairāk izbrīnīja, ka ģimenes palātā ēst dod tikai mātei. Tēvam pat pa naudu nav aparedzēts
Offline
martins_usars
13. Mar 2025, 11:13 #27007

Kopš: 01. May 2023

Ziņojumi: 1461

Braucu ar: skatuve viens!

baigais oftopiks, bet indivudālā palāta ir vislabākās atmiņas es gulēju tik labi zinot, ka mazais piedzimis, apkārt ārsti un speciālisti aizgāju gulēt ap 22 vakarā, jo tur ir kluss, pamodos ap 11:30, aizgāju uz fonteinu paēdu burgerus, atnesu sievai friškas, vēl pagulēju reāla lālā lenda, iespēja drusku atvilkt elpu pirms došanās mājās
Offline
cipargalva
13. Mar 2025, 11:18 #27008

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Ziemassvētku vakarā pasniedza svētku rasolīti
Offline
Karavs
13. Mar 2025, 11:54 #27009

Kopš: 05. Apr 2019

Ziņojumi: 839

Braucu ar:

12 Mar 2025, 23:42:00 @Fandulis rakstīja:

Jo Bosa uzvalks tur maksā 300€, Latvijā 500€.

Tā kā topiks ir kā reizi lai papļāpātu par dzemdību, vai kādu citu tēmu. Kāpēc lai viens neienāktu nolikt pļaku par Boss uzvalku. Pirms 20 gadiem tie Boss uzvalki bija par tēmu, atbilstoši laika garam, labi audumi, bet šodien tās ir tīrās šausmas -nekas nemainās, tie paši 20 gadus vecie lekāli, šodien nekur tādus vairs nelieto, uzvelc tādu un izskatīsies pēc mucā auguša, dažas desmitgades pagātnē palikušā.... zem zara līmenis kaut kāds
P.S. Atlaižu brīdi jebkur eu vari no Boss lapas par tiem 300 nopirkt, ja ir fetišs uz omes pūrlādes stilu
Offline
Fandulis
13. Mar 2025, 13:17 #27010

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Ja kāds nesaprata ideju Te rakstīja, ka dzīve NL ir dārga, ja tu meklē to dārgo, tad arī būs dārga. Latvijā tāpat. Bet salīdzinot izdevumus +/- tas pats. Bosu, jā pirku kā darba uzvalku. Ja kas man viņa vairāk nav esiet mierīgi.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 13 Mar 2025, 13:17:41 ]

Offline
Belluuns
13. Mar 2025, 13:20 #27011

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

To uzvalku pārdevi? Cik dabūji? NL vai Latvijā aizgāja?
Offline
Fandulis
13. Mar 2025, 13:47 #27012

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


13 Mar 2025, 13:20:02 @Belluuns rakstīja:
To uzvalku pārdevi? Cik dabūji? NL vai Latvijā aizgāja?


Samainīju pret dzīvokli
Offline
pokemaster
14. Mar 2025, 12:47 #27013

Kopš: 27. Jan 2016

No: Cēsis

Ziņojumi: 80

Braucu ar: sabiedrisko

Kādam varbūt ir pieejams dzīvoklis uz īzīrēšanu grīziņkalna apkaimē? 3-4 istabu, budžets 800.
PM
Offline
Mizx
14. Mar 2025, 12:58 #27014

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


14 Mar 2025, 12:47:00 @pokemaster rakstīja:
Kādam varbūt ir pieejams dzīvoklis uz īzīrēšanu grīziņkalna apkaimē? 3-4 istabu, budžets 800.
PM
Vēsturiski strādnieku rajons ar 1, max 2-istabu dzīvokļiem. Maz ēku ar lielākiem, varbūt kāds tagad pārplāno, bet tā kā mazie tomēr topā, tad būs grūti. Čaka ielas malā varētu būt lielāki.
Offline
ensure
14. Mar 2025, 13:23 #27015

Kopš: 13. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 189

Braucu ar:


14 Mar 2025, 12:58:07 @Mizx rakstīja:

14 Mar 2025, 12:47:00 @pokemaster rakstīja:
Kādam varbūt ir pieejams dzīvoklis uz īzīrēšanu grīziņkalna apkaimē? 3-4 istabu, budžets 800.
PM
Vēsturiski strādnieku rajons ar 1, max 2-istabu dzīvokļiem. Maz ēku ar lielākiem, varbūt kāds tagad pārplāno, bet tā kā mazie tomēr topā, tad būs grūti. Čaka ielas malā varētu būt lielāki.


Piekritīšu šim komentāram. Pats pirms gada dzīvoju tajā rajonā divniekā un meklēju trijnieku - lielākā daļa trijnieki ir jaunajās vai renovētajās mājās un tur 800 eur budžetā jau pirms gada nevarēja iekļauties. Ja nu vienīgi kāds izīrē nosacīti "mazo" trijnieku - 50-60 m2 versiju. Bet tos visus izķer faktiski momentā, ja tādi parādās.
Offline
Tomzs
14. Mar 2025, 14:32 #27016

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29


13 Mar 2025, 18:11:04 @airis1989 rakstīja:

Par tēmu. Seb nav atbildejusi no 6. Feb.
Swed piedava vel zemaku likmi ka luminors. Vertejums, noformesana un viss parejais bez maksas un uz visu terminu zelta klientu piedava ar bankas darbinieci,kas piesaistita man. Principa pec vairs pat negaidisu Seb zinu.


Vakar SEB atzvanīja par 4.feb. iesniegumu.
0,25% nomet bez kaulēšanās.
Offline
airis1989
14. Mar 2025, 15:44 #27017

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


14 Mar 2025, 14:32:52 @Tomzs rakstīja:

13 Mar 2025, 18:11:04 @airis1989 rakstīja:

Par tēmu. Seb nav atbildejusi no 6. Feb.
Swed piedava vel zemaku likmi ka luminors. Vertejums, noformesana un viss parejais bez maksas un uz visu terminu zelta klientu piedava ar bankas darbinieci,kas piesaistita man. Principa pec vairs pat negaidisu Seb zinu.


Vakar SEB atzvanīja par 4.feb. iesniegumu.
0,25% nomet bez kaulēšanās.


Seb tikko zvanija. Piedavaja 0.5 zemaku par esošo un 100e komisiju. Paprasiju vai nav tā kā par vēlu, un citu banku klienti saņem atbildes nedēļas laikā. bet aizbildinājās, ka 800 pieteikumi uz piecām. Un tādā neforšā tonī. Pateicu, ka jau piekritu swed piedāvajumam , kurš ir 0.6 zemāks. Uzreiz teica, ka 0.65 nometīs un bez komisijas. Pateicu, ka šāda komunikācija nav normāla un piekritīšu swed un pateicu uzredzēšanos. Vel 2 reizes mēğināja sazvanīt.interesanti, ka tā cīnas par mazu kredītu, jo atlikums ap 30k.. Ko swed vel piedavaja- Majas celtniecibu bez 1. Iemaksas, ja zeme īpašumā( pierīga).
Seb teica, ka vismaz 5% no tāmes vajag.

[ Šo ziņu laboja airis1989, 14 Mar 2025, 15:46:28 ]

Offline
airis1989
14. Mar 2025, 15:52 #27018

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


14 Mar 2025, 15:48:46 @Elviss rakstīja:
Cik tad Jums tur tagad dod?


Kautkads 78. gada specprojekts teikā(3nieks). 1.6%.(Seb)
Offline
Tomzs
14. Mar 2025, 16:07 #27019

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29


14 Mar 2025, 15:52:11 @airis1989 rakstīja:

14 Mar 2025, 15:48:46 @Elviss rakstīja:
Cik tad Jums tur tagad dod?


Kautkads 78. gada specprojekts teikā(3nieks). 1.6%.(Seb)


30k atlikums un no 2.2% piedāvāja nolaist uz 1.6%, pareizi saprotu?

[ Šo ziņu laboja Tomzs, 14 Mar 2025, 16:08:28 ]

Offline
Chainsaw
14. Mar 2025, 16:24 #27020

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

nu, bet kāds swedā ir ticis zem 1.6 vai nav?! man te kā pret sienu pagaidām
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo