| Autors | Ziņojums |
PG  | | 05. Mar 2009, 12:45 |
#2581
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| bl toch denny grib te nogruuzt dziiviiti pa 95k eur, kur pats attistitaajs lidziigus (ar nedaudz mazaaku terasi) tirgo pa ~70k eur  [ Šo ziņu laboja tornis, 05 Mar 2009, 12:46:26 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
| bepino | | 05. Mar 2009, 12:48 |
#2582
|
|
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2213
Braucu ar: Radziņu
|
05 Mar 2009, 12:28:38 Denny rakstīja:
Pārdodu 2-ist. dzīvokli „Skanstes virsotnēs” projektā ar labu skatu uz Rīgu. 71 m2. Cena zemāk neka Merksam, EUR 95000. 11 stāvs pa centru (labakais plānojums sākas tieši no 11. stāva). Lielisks remonts - pilna apdare, parkets, santehnika. Ir vieta automašīnai blakus liftam, arī saimniecības telpa. Ir speciāla vieta bērnu ratiem un bērnu laukums pagalmā. Cenā iekļauti dokumentu noformēšanas izdevumi. Rēkins par apkuri decembrī bija Ls 38(!!!). Banka dod kredītu (pārbaudīts). Pats dzīvoju blakus, varu parādīt dzīvokli brīvdienās.
P.S. Dzīvokļa numurs '55', subaristiem 
[IMG][/IMG]
Tel. 29204525 Deniss
[email protected] vai PM

Bet vai nav neomolīgi, ka pa visu to milzīgo māju ir apdzīvoti tikai nedaudzi dzīvokļi?
|
Offline | |
|
Valcha  | | 05. Mar 2009, 12:56 |
#2583
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
|
05 Mar 2009, 12:42:15 tornis rakstīja:
skanstes-virsotnes
Smuki dzīvokļi  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 13:15 |
#2584
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 12:56:38 Valcha rakstīja:
05 Mar 2009, 12:42:15 tornis rakstīja:
skanstes-virsotnes
Smuki dzīvokļi 
vieta pilnīgi es īsti nesaprotu ideju dzīvot augstceltnē starp mazdārziņiem, applūdušu hipodroma vietu, dzelzsceļa mezglu un ko ... uz ko tu tur skatīsies no sava 11. stāva - uz to, kā Krājbankas meitene smuki urbina degunā  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 13:16 |
#2585
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 12:43:53 markelis rakstīja:
nesaprotu kaapeec vispaar buut jaapeerk kautkas kas celts taa bardaka laikaa pa roku galam? tagad tak brigaades kaujaas par objektiem un draazt vinjus var par katru siikaako siikumu. man domaat ja ir nauda maajai tad tagad jaacelj no jauna (kas sanaaks leetaakun daudz labaak) nevis jaapeerk 07-08 gadu briinumi.
ja ir nauda mājai pašam mājās, tad jā.
ja ir nauda mājai, tikai tā vēl ir bankā , tad banka, visticamāk, uz gatavas mājas pirkšanu krītu iedos, uz zemi moš iedos, uz būvniecību toč nedos  |
Offline | |
|
| Denny | | 05. Mar 2009, 23:10 |
#2586
|
|
Kopš: 10. Feb 2005
Ziņojumi: 78
Braucu ar: e92
|
05 Mar 2009, 12:45:02 tornis rakstīja:
bl toch denny grib te nogruuzt dziiviiti pa 95k eur, kur pats attistitaajs lidziigus (ar nedaudz mazaaku terasi) tirgo pa ~70k eur 
Visas cenas, kuras ir norādītas skanstes-virsotnes mājās lapā ir cenas ēkai nr. 1, kas stav aiz manas mājas un nav tāda skata uz Rīgu.
Rajons ir tiešam labs, kluss, centrs ir blakus, līdz Jūrmalai ir 15 min. bez sastrēgumiem, līdz Vecāķiem arī 15-20 min. Ir veikāli no Super Netto līdz Sky&More. Arena Rīga ir 2 min. attalumā. Pats dzīvoju Tomsona ielā. |
Offline | |
|
kristapz  | | 05. Mar 2009, 23:43 |
#2587
|
|
 Kopš: 23. Sep 2002
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: .
|
05 Mar 2009, 23:10:17 Denny rakstīja:
05 Mar 2009, 12:45:02 tornis rakstīja:
bl toch denny grib te nogruuzt dziiviiti pa 95k eur, kur pats attistitaajs lidziigus (ar nedaudz mazaaku terasi) tirgo pa ~70k eur 
Visas cenas, kuras ir norādītas skanstes-virsotnes mājās lapā ir cenas ēkai nr. 1, kas stav aiz manas mājas un nav tāda skata uz Rīgu.
Rajons ir tiešam labs, kluss, centrs ir blakus, līdz Jūrmalai ir 15 min. bez sastrēgumiem, līdz Vecāķiem arī 15-20 min. Ir veikāli no Super Netto līdz Sky&More. Arena Rīga ir 2 min. attalumā. Pats dzīvoju Tomsona ielā.
eu riiga un taas apkaartne taada magiska vieta - jebkura vieta atrodas max. 15 min attalumaa no citas jebkuras vietas. tuvumaa vienmer ir bernudarzs, klusums, priezhu mezhs un citas mulkjiibas 
preciizi no shiis vietas lidz jurmalai (pasham saakumam) es ~pusnaktii esmu aizbraucis pa ~15min, parkapjot aatrumu diezgan pamatiigi. vai taa Tu biji domaajis?  [ Šo ziņu laboja kristapz, 05 Mar 2009, 23:44:16 ] |
Offline | |
|
martink  | | 06. Mar 2009, 00:51 |
#2588
|
|
 Kopš: 19. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 5662
Braucu ar: BMW e34 525i Recaro (sapņos)
| skanstes virsotnes imo ir (vieta, māja, uc.. par tehnisko izpildījumu nezinu)
[ Šo ziņu laboja martink, 06 Mar 2009, 00:51:46 ] |
Offline | |
|
|
|
| viesulis | | 06. Mar 2009, 01:15 |
#2589
|
|
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| es personigi iepauzetu pasreiz ar dzivokla pirksanu, jo Edgars Sins saka, ka pedejais laiks pirkt 
Kops ieprieksejas reizes, kad vins ta teica- dzivoklu cenas kritusas par 1/4 
Krusttevs sodien atkal teica, ka pec kada laika dzivoklus pakal sviedis par loti saldam cenam.
Patreiz vinam dafiga majas v-riga nespej samaksat laika un veidojas paradi.  [ Šo ziņu laboja viesulis, 06 Mar 2009, 01:16:20 ] |
Offline | |
|
Murphy  | | 06. Mar 2009, 08:04 |
#2590
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
|
06 Mar 2009, 00:51:24 martink rakstīja:
skanstes virsotnes imo ir (vieta, māja, uc.. par tehnisko izpildījumu nezinu)
Es par tehnisko izpildījumu dzirdēju ne tās labākās atsauksmes |
Offline | |
|
spy  | | 06. Mar 2009, 09:14 |
#2591
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| par iepauzēšanu vai vismaz rūpīgāku piedāvājumu apskatīšanu +1. Man te izgājušnedēļ piedāvāja dzīvokli Barona/Lāčplēša krustā mint kondīcijā ar augstajiem griestiem, parkingu u.tml. 160kv/m pa 1k EUR kv/m  |
Offline | |
|
Pauliic  | | 06. Mar 2009, 09:18 |
#2592
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| nu cenas NĪ tagad ir bet ja ņem kredītu bankā, tad tie procenti tagad ir un kopā sanāk tas pats vecais 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 09:38 |
#2593
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 23:43:24 kristapz rakstīja:
05 Mar 2009, 23:10:17 Denny rakstīja:
05 Mar 2009, 12:45:02 tornis rakstīja:
bl toch denny grib te nogruuzt dziiviiti pa 95k eur, kur pats attistitaajs lidziigus (ar nedaudz mazaaku terasi) tirgo pa ~70k eur 
Visas cenas, kuras ir norādītas skanstes-virsotnes mājās lapā ir cenas ēkai nr. 1, kas stav aiz manas mājas un nav tāda skata uz Rīgu.
Rajons ir tiešam labs, kluss, centrs ir blakus, līdz Jūrmalai ir 15 min. bez sastrēgumiem, līdz Vecāķiem arī 15-20 min. Ir veikāli no Super Netto līdz Sky&More. Arena Rīga ir 2 min. attalumā. Pats dzīvoju Tomsona ielā.
eu riiga un taas apkaartne taada magiska vieta - jebkura vieta atrodas max. 15 min attalumaa no citas jebkuras vietas. tuvumaa vienmer ir bernudarzs, klusums, priezhu mezhs un citas mulkjiibas 
preciizi no shiis vietas lidz jurmalai (pasham saakumam) es ~pusnaktii esmu aizbraucis pa ~15min, parkapjot aatrumu diezgan pamatiigi. vai taa Tu biji domaajis? 
+1 
"kluss" rajons salīdzinājumā ar ko - māju tieši pie centrālās stacijas  |
Offline | |
|
| walder | | 06. Mar 2009, 09:43 |
#2594
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Esmu bijis Skantes virsotnes mājās. Sākot no paša augstākā stāva kam skats tiesām ir baigi labais. Var skatīties, kā Rīgā nāk iekšā kuģi un pat Pornoplazu var redzēt. Tehniskais izpildijums dzivokliem likās ļoti labs. Es tur biju, kad dzīvokļiem vēl cenas tur bija 2x lielākas ja ne pat vēl lielākas. Uzcenojums šīm mājām bija vājprātīgs. Pats netaisījos tur pirkt vienkāši čoms tur strādāja par dzīvokļa izrādītāju potenciālajiem klientiem. [ Šo ziņu laboja walder, 06 Mar 2009, 09:44:36 ] |
Offline | |
|
Damn  | | 06. Mar 2009, 09:49 |
#2595
|
|
 Kopš: 24. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10819
Braucu ar:
| izskatās, ka Merks uztaisījis biki akciju - nolaidis cenu 
Runājot par dārziņiem un tukšo apkārtni. Esmu redzējis maketu kā tur paredzēts izskatīties pēc kāda laika (hvz cik ilga tagad), bija ok.
No pēdējā stāva terases skats tiešām
Hvz cik tagad tur maksā dzīvoklis, agrāk bija dārgi  [ Šo ziņu laboja Damn, 06 Mar 2009, 09:50:03 ] |
Offline | |
|
| Instigater | | 06. Mar 2009, 09:49 |
#2596
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| To maketu pēc visām ekonomikas teorijām, varētu sākt realizēt pēc kādiem 10 gadiem  |
Offline | |
|
|
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 09:59 |
#2597
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Mar 2009, 09:49:56 Instigater rakstīja:
To maketu pēc visām ekonomikas teorijām, varētu sākt realizēt pēc kādiem 10 gadiem 
un tad arī būs īstais brīdis tur iepirkt dzīvokli ok, pēc 9njiem, kamēr cenas vēl nav paaugstinātas, pamatojot to ar "sakopto apkārtni" utt.  |
Offline | |
|
Damn  | | 06. Mar 2009, 10:25 |
#2598
|
|
 Kopš: 24. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10819
Braucu ar:
| Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 10:56 |
#2599
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Mar 2009, 10:25:18 Damn rakstīja:
Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti.
alkatīgākie mākleri 2007. gadā ieleca "pēdējā vilcienā", paķēra par 2k un tagad nevar pārdot par 1k... :shuriks_ljauni_nosmiin: |
Offline | |
|
| ultraman | | 06. Mar 2009, 11:57 |
#2600
|
|
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 716
Braucu ar: 545_SMG_M
|
06 Mar 2009, 10:56:48 Puu rakstīja:
06 Mar 2009, 10:25:18 Damn rakstīja:
Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti.
alkatīgākie mākleri 2007. gadā ieleca "pēdējā vilcienā", paķēra par 2k un tagad nevar pārdot par 1k... :shuriks_ljauni_nosmiin:
tu esi ļauns  |
Offline | |
|