Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
JDS
31. Jan 2014, 17:24 #25034

Kopš: 18. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 11114

Braucu ar: 3, 5, TS, YP


29 Jan 2014, 18:10:26 ingars1983 rakstīja:
pardod LG L5
lietots 7menesi


28879160

ss.lv

Tu tak joko vai ne Vinsh jauns maksaa 100eur un normaalaa kraasaa. A te 70 par rozaa un veel gadu lietotu gandriiz
Offline
xjs_4
31. Jan 2014, 18:26 #25035

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Piedāvāju Dr.Prepper limpeni no vegasas.

3Eur 1 skārdene.

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
pekinens
31. Jan 2014, 21:24 #25036

Kopš: 10. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 980

Braucu ar: e30; e87

meklēju rezerves riteņa ielikni ar visu domkratu. poh no kādas mašīnas, galvenais lai der r15..

[ Šo ziņu laboja pekinens, 31 Jan 2014, 21:27:28 ]

Offline
mavericks
01. Feb 2014, 11:41 #25037

Kopš: 24. Feb 2007

Ziņojumi: 399

Braucu ar:

Atdošu par 15 EUR eļļas sildītāju. +/- silda normāli, mazu telpu. 2500W

Offline
roliks
01. Feb 2014, 14:07 #25038

Kopš: 25. Jan 2003

Ziņojumi: 2779

Braucu ar: neizgrieztu dpf un EX80**


31 Jan 2014, 17:01:49 TP rakstīja:
kursh sheit uzperk auto katalizatorus?




Es PM
Offline
janzi
01. Feb 2014, 14:21 #25039

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Pērku 2 ieejas kartes uz Rally Liepāja!
Varbūt kāds kas shodien bija uz ralli un rit nebrauc!
Varetu atpirkt biletes!
Jelgavā!
PM

[ Šo ziņu laboja janzi, 01 Feb 2014, 17:39:14 ]

Offline
spozzais
01. Feb 2014, 17:24 #25040

Kopš: 21. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar:


22 Jan 2014, 10:20:56 spozzais rakstīja:

18 Jan 2014, 16:31:39 spozzais rakstīja:

13 Jan 2014, 15:02:01 spozzais rakstīja:

Figūrzāģis,viss funkcionē 10euro
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tiutz0typn9f4bxsb12.jpg]
[/URL]

Tel Nr 26487528



10euro
Offline
Rolisdh
01. Feb 2014, 18:20 #25041

Kopš: 04. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: -

Varbut kadam interese Gaz 66 ar budu. cena 1200 euro runajama. Dokumentu nav. Braucams. Diezgan labi saglabajies.

[ Šo ziņu laboja Rolisdh, 01 Feb 2014, 18:21:15 ]

Offline
agaFU
01. Feb 2014, 18:25 #25042

Kopš: 21. May 2006

No: Madona

Ziņojumi: 1785

Braucu ar: E91 turrboo


01 Feb 2014, 14:07:59 roliks rakstīja:

31 Jan 2014, 17:01:49 TP rakstīja:
kursh sheit uzperk auto katalizatorus?




Es PM


Roliks. juus laikam esat divi dazaadi cilveeki. tu PMa soli 100e. bet kad satiecies, tad - nekaa nezinu, dodu 60e?

[ Šo ziņu laboja agaFU, 01 Feb 2014, 18:25:48 ]

Offline
DKristaps
01. Feb 2014, 18:37 #25043

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Slim komplekti - 26 euro
Standart komplekti - 33 euro
Slim Bi-xenon komplekti - 41 euro
Standart Bi-xenon komplekti - 47 euro
PREMIUM Quality komplekti -48 euro (garantija)
PREMIUM Quality Bixenon komplekti - 64 euro (garantija)
Canbus Bi-xenon komplekti 78 euro ls (garantija)
H4-3 ,H13 (bixenon) spuldzes 21 euro/gab
H3,H4,H7,D2S spuldzes 10 euro /gab
H1 Spuldzes Rozā un Violētā krāsā 14 euro/gab
H1 spuldzes - 9 euro/gab
Standart bloki - 11 euro/gab
Slim bloki - 7 euro/gab
Kļūdu noņemēji - 5 euro/gb

Ir pieejami dažadas LED spuldzes, lukturu lēcās , papildlukturi u.t.t

CCFL eņģēlacis Pieejamās krāsas: balta, zila, sarkana,zaļa,oranža,dzeltena,violēta - 28 euro
SMD eņģeļacis - 47 euro
RGB eņģeļacis - 60 euro

Tel. 26179122 vai PM
Links
Offline
SJ
01. Feb 2014, 18:41 #25044

Kopš: 13. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 874

Braucu ar: E61 Detaļas no E39/E38

Ir kāds kas tirgo laminātu, par saldu ciparu? PM
Offline
reinis8
01. Feb 2014, 19:38 #25045

Kopš: 15. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: stūri

Tiek pārdotas divas tenisa raketes abas nav lauztas un līmētas!

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=itnx605u3mkfsxmxw20f.jpg
15eur

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wsjz8qs6hrtjeqcwm1jt.jpg
20eur
Offline
reinis8
01. Feb 2014, 19:39 #25046

Kopš: 15. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: stūri

Pārdodu E46 raadzinu, ja nu kadam, PM

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=82j842yde1pz1vxdwjr8.jpg]
[/URL]

UP
Offline
brainiac
01. Feb 2014, 20:45 #25047

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

€Pérku ic
Offline
janzi
01. Feb 2014, 20:49 #25048

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Varbūt kāds grib atbrīvoties no Nokia Lumia?
Nopirkshu pa saldu ciparu!
PM
Offline
Lauriko
01. Feb 2014, 22:02 #25049

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW


01 Feb 2014, 18:25:17 agaFU rakstīja:

01 Feb 2014, 14:07:59 roliks rakstīja:

31 Jan 2014, 17:01:49 TP rakstīja:
kursh sheit uzperk auto katalizatorus?





Es PM


Roliks. juus laikam esat divi dazaadi cilveeki. tu PMa soli 100e. bet kad satiecies, tad - nekaa nezinu, dodu 60e?

Visi sola LĪDZ 100eiro, bet neviens iekš LV nekad nevienam tadu cenu nav iedevis!

[ Šo ziņu laboja Lauriko, 01 Feb 2014, 22:05:02 ]

Offline
Tomzs
01. Feb 2014, 22:46 #25050

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Esmu gatavs nopirkt 2 biļetes uz 7. februāra Improvizācijas teātra izrādi.
Offline
SarSs
02. Feb 2014, 12:38 #25051

Kopš: 22. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar: E30

Dinamometriskā atslēga:
1. reizi lietota un ilgi stāvējusi
24-206Nm ar īso pagarinātāju un 1/4" un 3/8" pārejām no 1/2"
30 eiro
Ja interesē zvanīt 26722779
Links

[ Šo ziņu laboja SarSs, 02 Feb 2014, 12:40:33 ]

Offline
Rulis
02. Feb 2014, 12:55 #25052

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco


Pārdodu JAUNUS Nike zāles futbola apavus (izmērs 44.5),Adidas aizsargus+Nike Getras
Pārdodu visu kopā par 60euro



Offline
koni4jo
02. Feb 2014, 13:00 #25053

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


01 Feb 2014, 22:02:42 Lauriko rakstīja:

01 Feb 2014, 18:25:17 agaFU rakstīja:

01 Feb 2014, 14:07:59 roliks rakstīja:

31 Jan 2014, 17:01:49 TP rakstīja:
kursh sheit uzperk auto katalizatorus?







Es PM


Roliks. juus laikam esat divi dazaadi cilveeki. tu PMa soli 100e. bet kad satiecies, tad - nekaa nezinu, dodu 60e?

Visi sola LĪDZ 100eiro, bet neviens iekš LV nekad nevienam tadu cenu nav iedevis!


Ir gan, man bija kaut kāds ss perekups atbraucis un savāca e34 katu zvanot teica 70 ls un atbraucot 70ls arī iedeva, piedevām pakaļ brauca kādus 50km
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo