Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
NBS
28. Jan 2014, 16:19 #24954

Kopš: 04. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 724

Braucu ar: AWD

Vai kādam nav skudra vai stārķis ?
Ceru, ka izprotams par ko iet runa.
PM.
Offline
monahss
28. Jan 2014, 16:37 #24955

Kopš: 07. Apr 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 1695

Braucu ar: 2.5

Uz tirdziņu jauni, nevalkāti, meiteņu snowa zābaki FLOW OPALA, virsū rakstīts EU 39,5 45 eur, varu pievest Rīgas robežās
Offline
suslik
28. Jan 2014, 17:07 #24956

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pārdodu Stag-4 gāzes iekārtu, 4cilindru motoram, balons rez.riteņa vietā. pašlaik stāv virsū uz auto var pārbaudīt. auto ar 150Zs motoru un viss notiek lieliski. pilns komplekts 160Eur, varu izsūtīt bildes uz epastu.
Offline
CP17
28. Jan 2014, 17:30 #24957

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


28 Jan 2014, 14:43:44 zablockis92 rakstīja:

28 Jan 2014, 14:35:40 Equr1T rakstīja:
Cik zinu, tādas uzlīmes var nopirkt CSDD, veikalā, aiz ēdnīcas.


Bauskas ielā?

Jā, otrā stāvā ir firma Latsign, tur vari nopirkt 4 dažādās krāsās. 1.75ls jeb 2.49 ōiro
Offline
edzhaans
28. Jan 2014, 17:43 #24958

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:

Pārdošu izlietni gluži kā šajā bildē, mētājas mājās, jo nav vajadzīga. Nav lietota. Cersanit ražojums.
15 eināri, pašiem jāsavāc JELGAVĀ, uz RĪGU nebraukšu.
PM.

[ Šo ziņu laboja edzhaans, 28 Jan 2014, 17:44:22 ]

Offline
SJ
28. Jan 2014, 18:17 #24959

Kopš: 13. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 874

Braucu ar: E61 Detaļas no E39/E38

Pārdodu:
Fischer slēpes Progressor 700 12/13 165cm 120-73-103
Rādiuss 14/17m 260eur

Brilles mazlietotas Nevica ar pretsvīšanas lēcu 80eur
Rossignol nūjas 1 reiz lietotas 130cm 23eur\(rezervets)
Nofear ķivere L izmers ar gopro turētāju 60 eur(rezervets)
Nordica zābaki palietoti 42 izm 50eur
Galerija
P.s visas cenas runājamas izņemot slēpes.
Links

PM/29255893

[ Šo ziņu laboja SJ, 29 Jan 2014, 19:51:41 ]

Offline
snpz
28. Jan 2014, 19:03 #24960

Kopš: 29. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 347

Braucu ar: skritulenēm

Varbūt kādu interesē labs K2 Illusion Wide 159 sniegadēlis?!
Iegādāju jaunu, tāpēc vecais palicis lieks. Tikko vēl biju Austrijā un braucu ar šo pašu dēli. Ir nelielas skrambas, bet nekas nopietns. Pirms braukšanas pilna apkope uztaisīta - kantes un savaskots. Slīd labi un kopumā brauc ļoti labi.
Kopumā braukts max 8 nedēļas Un pārsvarā ne LV.
Bilde pieejama sludinājumā. Cena - 50 eur. Pašizvešana no Čiekurkalna

[ Šo ziņu laboja snpz, 28 Jan 2014, 19:06:05 ]

Offline
Sovis
28. Jan 2014, 19:29 #24961

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunu šī gada snowboarda inventāru iepakojumos pa labām un draudzīgām cenām. Pērkot komplektu, kur ietilpst stiprinājumi + dēlis tiek piemērota - 20% atlaide!!!

Šogad piedāvājumā ir arī zābaki, somas un ķiveres.

Ja, ir interese uzzināt, kaut, ko sīkāku, tad droši rakstiet uz profilu vai zvaniet 26412912!

Vairāk par pieejamo snowboard inventāru informācija pieejama šeit -

http://www.sniegadeli.com

Piedāvājam arī iespēju nopirkt atsevišķi inventāru:

Dēļu cenas - no 150,- EUR līdz 200,- EUR;

Stiprinājumu cenas no 65,- EUR;

Ķiveru cenas no 30,- EUR;

Briļļu cena no 35,- EUR;

Bruņu cena no 35,- EUR;

Zābaku cenas no 70,- EUR

Komplektiem - Dēlis + stiprinājumi atlaide - 20%.

Viss jauns un iepakojumos!

Skaits ir IEROBEŽOTS!
Offline
Eazzy
28. Jan 2014, 19:29 #24962

Kopš: 21. Dec 2013

No: Lielvārde

Ziņojumi: 266

Braucu ar: 525 TDS


28 Jan 2014, 17:30:58 SteelRat rakstīja:

28 Jan 2014, 15:45:58 zablockis92 rakstīja:

28 Jan 2014, 15:42:46 xjs_4 rakstīja:
Man ir luftwaffe dilera nr, jau jau no90tajiem tirgo vinjas,.
Reaali smukas, man jagam audikam virsuu, urlaati pat peerk uz skoda, vw passat, citroniem ir pirkishi.


1 gab 5ls.



Pa 5 Eināriem savākšu




Es metu drukaat 100 gab, jasak tirgot laikam


Piesakos uz divām.
Offline
Chelios
28. Jan 2014, 20:09 #24963

Kopš: 06. Aug 2007

No: Smiltene

Ziņojumi: 367

Braucu ar: 320; 325; X5; Amarok; Daily; FM7

Meklēju riepu kameras, R15
Vajag visas 4

[ Šo ziņu laboja Chelios, 25 Mar 2020, 15:01:31 ]

Offline
oskars11
28. Jan 2014, 20:30 #24964

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

interesee apkures radiatori, vajag garazai, tadel vajag pa leto, lietotus. Ps . Cirkulacijas suukni ar vajag.
Offline
miklucis
28. Jan 2014, 20:35 #24965

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Pārdodu laptopu.
lietots



Baterija netur.
40€
PM

[ Šo ziņu laboja miklucis, 28 Jan 2014, 20:38:55 ]

Offline
brainiac
28. Jan 2014, 20:43 #24966

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Mekleju vinila plates 70tie-80tie rock,pop..
piedavajumus pm.
Offline
Saabpower
28. Jan 2014, 20:49 #24967

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

meklēju pasvaigu laptopu ar i5 proci.
Offline
ervuha
28. Jan 2014, 20:55 #24968

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 25ls vai 36EUR.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg

Lūdzu atbrīvojiet mani kāds no tā telefona....
Offline
Armo
28. Jan 2014, 21:19 #24969

Kopš: 28. Jan 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1521

Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās


28 Jan 2014, 20:49:56 Saabpower rakstīja:
meklēju pasvaigu laptopu ar i5 proci.


Arī interesē!
PS. Var būt lietots
Offline
Ri
28. Jan 2014, 21:26 #24970

Kopš: 08. Sep 2009

No: Preiļi

Ziņojumi: 1090

Braucu ar: lielu acajno, mazu acajno un miatu

Varbūt kādam mētājas nevajadzīga šāda veida krāsniņa?

Nevajag lielu un kaut kādu mega advancētu, galvenais, lai normāli karsē un var kaut ko nelielu izcept, kaut kādas maizītes u.t.t
Rīgā pats aizbraukšu pakaļ. PM ja ir ko piedāvāt
Offline
power_lv
28. Jan 2014, 21:42 #24971

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

Uz pardošanu 2 iPhones
4s Melns ideals pilns kompl iznemot karbaj 200 eur
5 baltajs pilns kompl iznemot karbaj 300 euro
Offline
ruberc
28. Jan 2014, 21:44 #24972

Kopš: 09. Oct 2006

Ziņojumi: 178

Braucu ar:

Meklēju Renault TRAFIC priekšējo,dubulto, pasažieru sēdekli ! Nopirkšu par sakarīgu cenu !
Apskatei vajag , bet noderēs vēl uz dažiem gadiem.
29122493
Offline
Bron
28. Jan 2014, 22:07 #24973

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


26 Jan 2014, 20:42:34 Siipols rakstīja:

26 Jan 2014, 17:45:25 Bron rakstīja:

Pareizi vadi ir shitie:
http://www.ebay.com/itm/280552579959?ssPageName...3984.m1439.l2649

Nu ja vien nevajag 24 stundu laikaa un patieshaam pietiek ar 16mm2


nerunā muļķibas Pareizie vadi veikalā maksā sakot no 50ls (80euro) tatad secinajumus izdari pats....

Un es savus vadus ari pats taisu,vismaz iedarbinat var ne tikai vieglo,jebkuros apstakļos,bet arī traktorus un lielos smagos vilcējus -20 grados

lielākā problēma ir sakarīgas klemmes,kuras neizkūst,un turas specigi klat....


Par klemmeem piekriitu, vajag bronzas vai arii kas cits jaadomaa.
A vadiem nav ne vainas - piekurbuleejaam 4.2L diizeljdzineeju i bez dizhas domaashanas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo