Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
AV89
26. Jan 2014, 15:17 #24914

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Varbūt kāds tirgo sakarīgus stiprinājumus snowam, vēlams zaļus vai dzeltenus kur zābaka purngals stiprinās, nevis pāri pirkstiem tā siksniņa iet? Gan jau sapratāt
Meklēju arī snowa ķiveri, hvz, M vai L izmērs, mamma saka esmu gudrs, tātad galva liela.
Vai, ja zinat kur sakarīgas atlaides jau sākušās padalās ar info.
Uuuun joprojām tiem meklētas 2 gopro hero3 black edition kameras par sakarīgām naudiņām. Piedāvājumi PM !
Offline
uldens1
26. Jan 2014, 15:43 #24915

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


26 Jan 2014, 15:17:06 AV89 rakstīja:
Varbūt kāds tirgo sakarīgus stiprinājumus snowam, vēlams zaļus vai dzeltenus kur zābaka purngals stiprinās, nevis pāri pirkstiem tā siksniņa iet? Gan jau sapratāt
Meklēju arī snowa ķiveri, hvz, M vai L izmērs, mamma saka esmu gudrs, tātad galva liela.
Vai, ja zinat kur sakarīgas atlaides jau sākušās padalās ar info.
Uuuun joprojām tiem meklētas 2 gopro hero3 black edition kameras par sakarīgām naudiņām. Piedāvājumi PM !
flow stiprinajumi tev vajadzigi
Offline
nWo
26. Jan 2014, 15:54 #24916

Kopš: 25. Dec 2012

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Pērku ,kko šādu


1din DVD <(var jebkādu firmu ,tikai lai strada ), lai ari var pievienot atpakal skata kameru... Ebeya,amazone vini ir jaa...
Piedavajumus PM.
Paldies
Offline
RBMoto
26. Jan 2014, 17:04 #24917

Kopš: 02. Jan 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 97

Braucu ar: GMC Sonoma; Fiat Uno Turbo;

Pārdodu Arai Corsair RX7 Haga ķiveri. Ļoti maz lietota, ir pāris nelielas švīkas. L izmērs. Pārdodu jo ir bišk pa mazu! Cena: 300e
Offline
Bron
26. Jan 2014, 17:45 #24918

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


26 Jan 2014, 01:32:29 Zigulists rakstīja:
Neļauj aukstumam sevi piečakarēt tukša auto akumulatora veidā! Ar šim vadiem varēsi piedarbināt savu auto no burtiski jebkura cita darbojoša auto. Kvalitatīvi materiāli, roku darbs un rezultātā vadu kvalitāte par kārtu augstāka kā veikalos un benzīntankos nopērkamajiem gatavajiem komplektiem.
Vada šķērsgriezums 16 kvadrāt mm, garums 3 metri (pasūtot iespējams izvēlēties arī jebkuru citu garumu), mīksta dubultā izolācija, paredzēts metināmajiem aparātiem. Spailes iztur 100A.
Komplekta cena tikai 29,99 Eur. Izgatavoju 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Par papildus samaksu iespējama piegāde.

PM.




Pareizi vadi ir shitie:
http://www.ebay.com/itm/280552579959?ssPageName...3984.m1439.l2649

Nu ja vien nevajag 24 stundu laikaa un patieshaam pietiek ar 16mm2
Offline
uldens1
26. Jan 2014, 18:07 #24919

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:

vadiem ar 24h nav nekada sakara,ja vajag 600A tad vajag.Un ar tieviem vadiem tu vinus nenogadasi lidz starterim
Offline
Katwiaf
26. Jan 2014, 18:20 #24920

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:

Ledusskapis, krāsns, nosūcējs, vizuāli redzams nolietojums, tehniski viss strādā labi.
100 eur
t. 26800268




Offline
sejejs
26. Jan 2014, 18:40 #24921

Kopš: 12. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6472

Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā


23 Jan 2014, 13:31:13 sejejs rakstīja:
Meklēju apsildāmu garāžu, kur paķimerēties gar busu. Nepieciešams pacēlājs vai bedre, normāls galds ar skrūvspīlēm un, protams, elektrība.
Rīgā (vēlams pārdaugavā), Babītē...
Offline
jur4iks95
26. Jan 2014, 20:21 #24922

Kopš: 12. Dec 2013

Ziņojumi: 4

Braucu ar:


24 Jan 2014, 16:35:07 jur4iks95 rakstīja:
Uz pārdošanu iet savdabīgi interesants koka krēsls. Nav līdz galam pabeigts- vajadzētu nedaudz vietām pieslīpēt špakteli un nolakot, kaut gan pieslīpēt varētu arī pats tuvākajā laikā. Cena būtu kaut kas ap 75 eiro. T. 26616267. Atrodas Ludzā.



Jauna cena-65 eiro
Offline
Marteens
26. Jan 2014, 20:33 #24923

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


26 Jan 2014, 20:32:39 artc rakstīja:
Biļetes (stāvvietas) uz pēdējo Gustavo koncertu Palladiumā.

2gab 7.Februārī (piektdiena) - 30EUR par abām.
2gab 8.Februārī (sestdien) - 30EUR par abām.

"Koncertos dzīvā sastāva pavadījumā tiks izpildītas kompozīcijas no albumiem Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā, Trešā elpa un Pilsētas Portāls, kā arī vairāki līdz šim nedzirdēti skaņdarbi."


Kas ir Gustāvo? Es zinu tādu nutasturdirsis. Tas ir viens un tas pats?
Offline
Siipols
26. Jan 2014, 20:42 #24924

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


26 Jan 2014, 17:45:25 Bron rakstīja:

Pareizi vadi ir shitie:
http://www.ebay.com/itm/280552579959?ssPageName...3984.m1439.l2649

Nu ja vien nevajag 24 stundu laikaa un patieshaam pietiek ar 16mm2


nerunā muļķibas Pareizie vadi veikalā maksā sakot no 50ls (80euro) tatad secinajumus izdari pats....

Un es savus vadus ari pats taisu,vismaz iedarbinat var ne tikai vieglo,jebkuros apstakļos,bet arī traktorus un lielos smagos vilcējus -20 grados

lielākā problēma ir sakarīgas klemmes,kuras neizkūst,un turas specigi klat....

[ Šo ziņu laboja Siipols, 26 Jan 2014, 20:43:26 ]



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
uldens1
26. Jan 2014, 20:51 #24925

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


26 Jan 2014, 18:52:49 SteelRat rakstīja:

26 Jan 2014, 15:43:56 uldens1 rakstīja:

26 Jan 2014, 15:17:06 AV89 rakstīja:
Varbūt kāds tirgo sakarīgus stiprinājumus snowam, vēlams zaļus vai dzeltenus kur zābaka purngals stiprinās, nevis pāri pirkstiem tā siksniņa iet? Gan jau sapratāt
Meklēju arī snowa ķiveri, hvz, M vai L izmērs, mamma saka esmu gudrs, tātad galva liela.
Vai, ja zinat kur sakarīgas atlaides jau sākušās padalās ar info.
Uuuun joprojām tiem meklētas 2 gopro hero3 black edition kameras par sakarīgām naudiņām. Piedāvājumi PM !
flow stiprinajumi tev vajadzigi


un flowi ir dargi kjiveres meklee boards.lv. moh tur ari kaedi stiprinajumi iepatikas flowus barona kvartaalaa tirgo ekstremsportaa lietoti reti gadas
ebaja nemaz tik dargi nav,es komplekteju komplektu zabaki,flowi,delis 180ls,tiesa iepriekšeja gada atlikumi
Offline
DrumB
26. Jan 2014, 20:53 #24926

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


26 Jan 2014, 20:32:39 artc rakstīja:
Biļetes (stāvvietas) uz pēdējo Gustavo koncertu Palladiumā.

2gab 7.Februārī (piektdiena) - 30EUR par abām.
2gab 8.Februārī (sestdien) - 30EUR par abām.

"Koncertos dzīvā sastāva pavadījumā tiks izpildītas kompozīcijas no albumiem Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā, Trešā elpa un Pilsētas Portāls, kā arī vairāki līdz šim nedzirdēti skaņdarbi."

Uz šo tak pat pa brīvu būtu grūti piespiest kādi aiziet :sekta: :artalursimirustarus:
Offline
brainiac
26. Jan 2014, 21:03 #24927

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Mekleju hokeja daljeju ekipejumu. interese labas puses nujas, celju sargi un cimdi....
Offline
artc
26. Jan 2014, 21:06 #24928

Kopš: 23. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2953

Braucu ar: muti


26 Jan 2014, 20:53:05 DrumB rakstīja:

26 Jan 2014, 20:32:39 artc rakstīja:
Biļetes (stāvvietas) uz pēdējo Gustavo koncertu Palladiumā.

2gab 7.Februārī (piektdiena) - 30EUR par abām.
2gab 8.Februārī (sestdien) - 30EUR par abām.

"Koncertos dzīvā sastāva pavadījumā tiks izpildītas kompozīcijas no albumiem Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā, Trešā elpa un Pilsētas Portāls, kā arī vairāki līdz šim nedzirdēti skaņdarbi."

Uz šo tak pat pa brīvu būtu grūti piespiest kādi aiziet :sekta: :artalursimirustarus:

Izpildīti tiks vecie gabali, pirms vēl pievērsās augstākiem spēkiem.
Offline
RBMoto
26. Jan 2014, 21:10 #24929

Kopš: 02. Jan 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 97

Braucu ar: GMC Sonoma; Fiat Uno Turbo;


26 Jan 2014, 20:42:34 Siipols rakstīja:

26 Jan 2014, 17:45:25 Bron rakstīja:

Pareizi vadi ir shitie:
http://www.ebay.com/itm/280552579959?ssPageName...3984.m1439.l2649

Nu ja vien nevajag 24 stundu laikaa un patieshaam pietiek ar 16mm2


nerunā muļķibas Pareizie vadi veikalā maksā sakot no 50ls (80euro) tatad secinajumus izdari pats....

Un es savus vadus ari pats taisu,vismaz iedarbinat var ne tikai vieglo,jebkuros apstakļos,bet arī traktorus un lielos smagos vilcējus -20 grados

lielākā problēma ir sakarīgas klemmes,kuras neizkūst,un turas specigi klat....


WURTH veikalos var nopirkt klemmes, tās ir riktīgas heavy duty! Bet maksā ar, kkas ap 20e gabalā.
Offline
brainiac
26. Jan 2014, 21:54 #24930

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

vel joprojam interesee bmx veelams maximali zemu cenu. taadiem kuri sen nebrauc un metajas nevajadziigs vai pussalauzts. piedavajumus pm
Offline
_Misha_
26. Jan 2014, 22:00 #24931

Kopš: 24. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 992

Braucu ar: E92 drift spec

nopirksu hidro roceni..pm
Offline
zablockis92
26. Jan 2014, 22:39 #24932

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M

Nopirkšu, samainīšu pret alu vai ko citu vienu šādu uzlīmi. PM. Paldies.

[ Šo ziņu laboja zablockis92, 26 Jan 2014, 22:40:18 ]

Offline
tirgonis
28. Jan 2014, 10:57 #24933

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

ebay uzlīmes http://foto.inbox.lv/macuks13/Pardodu-uzlimes
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo