Online

Pašreiz BMWPower skatās 110 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Eazzy
25. Jan 2014, 12:52 #24894

Kopš: 21. Dec 2013

No: Lielvārde

Ziņojumi: 266

Braucu ar: 525 TDS

Pārdodu visu komplektu pa 60 eiro!

Maģis Alpine Cda-9847r MP3/AUX
Pioner tumbas 40w nom. max 240w, 4 omi!
Hertz tumbas - 140w max

Pielikšu klāt arī aux vadu, ja vajag!

Sīkak pm

https://www.dropbox.com/s/zjv0eictlv3e4fw/Photo...14%2018%2003.jpg
Offline
Siipols
25. Jan 2014, 13:30 #24895

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Nopirkšu šādu PSRS laikā ražotu verķi-lādētaju ar starta funkciju

Ja par adekvātu cenu,tad var arī mūslaikos ražoto....

bilde ieskatam(kaut kas lidzigs)



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
-Edm-
25. Jan 2014, 14:28 #24896

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.

nekas nevar būt labaks par īsto labo savdepa puskaču

[ Šo ziņu laboja -tihijs-, 25 Jan 2014, 14:28:26 ]



-----------------
Offline
Ruuzs
25. Jan 2014, 15:11 #24897

Kopš: 06. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1797

Braucu ar: pieri pret priedi

Huawei Ascend g300 - ir lietošanas pazīmes skrāpējumu izskatā, bet tehniski viss tip top, strādā viss, kam jāstrādā.

50 EUR


2565708divi

[ Šo ziņu laboja Ruuzs, 25 Jan 2014, 15:12:45 ]

Offline
Filips
25. Jan 2014, 16:08 #24898

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

VISU VEIDU ŽALŪZIJAS!!!
aizbrauksim, nomērīsiem, uzmontēsim
Rullo, Vertikālās, Plisē, aizsargžalūzijas, markīzes...









Mob: 26602255
Vai PM
Vai [email protected]
www.thomsonsolutions.lv



[ Šo ziņu laboja Filips, 25 Jan 2014, 16:09:12 ]



-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
AV89
25. Jan 2014, 17:19 #24899

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Varbūt kāds tirgo GoPro kameras? Interesē black edition, ja laba cena 2 gabali.. Un kāds var par to wifi apskaidrot ko viņš īsti dod?
Kas tur bija ar amerikāņiem, ebayā tirgotajiem, tos negribēja te taisīt vai tantes man sameloja?
Offline
Janiis
25. Jan 2014, 21:00 #24900

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Pārdodu just 5 spacer, lietots 1.5 mēnesi, garantija, pilns komplekts cena 100 eur lietotājam laoshi atlaide

[ Šo ziņu laboja Janiis, 25 Jan 2014, 21:01:02 ]

Offline
crime
25. Jan 2014, 21:09 #24901

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


25 Jan 2014, 21:00:50 Janiis rakstīja:
Pārdodu just 5 spacer, lietots 1.5 mēnesi, garantija, pilns komplekts cena 100 eur lietotājam laoshi atlaide

tātad tomēr sūds
Offline
Janiis
25. Jan 2014, 21:19 #24902

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Principā telefons diezgan ok, man vajadzīga bija kamera un gps iepriekš bija iphone 5 līdz pakāsu, grūti taču no mercedes pārkāpt uz opel , paņēmu atkal i5, tomēr labāk nostrādāts. Īsti nejutu nekādu starpību starp s3 un speiseri, ķeriet kamēr vēl ir
Offline
FIB
25. Jan 2014, 21:55 #24903

Kopš: 08. Sep 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 905

Braucu ar: Touringu un kabrio

Kāds zin, kur un pa cik var izīrēt mākslīgā sniega pūtējus ?
Offline
Rulis
25. Jan 2014, 22:12 #24904

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Pārdodu JAUNUS Nike zāles futbola apavus (izmērs 44.5),Adidas aizsargus+Nike Getras
Pārdodu visu kopā par 60euro



Offline
Nikic
25. Jan 2014, 22:36 #24905

Kopš: 11. Feb 2010

No: Bauska

Ziņojumi: 168

Braucu ar: Bemvē

Samainīšu
LG Optimus L5 E610 +(NFC)
- android 4.1 (jelly bean)
- wi-fi 802.11 b/g/n
- gps
- procesors qualcomm snapdragon s1 (msm7225a, 800 mhz)
- (nfc tag+)
- 5mp autofokuss, zibspuldze, vga 24 kadri/s
- hdd 2gb
- ram- 512mb
- microsd līdz 32gb
- mp3, aac, aac+, eaac+, amr nb, wma, wav
- h. 263, h. 264, mpeg4, divx
- akselerometrs, tuvuma un apkārtējā apgaismojuma sensors
- buetoth 3.0
- usb / sinhronizācija ar datoru 2.0
- 3, 5 audio izeja
- dolby mobile funkcija
- fm radio
- ekrāns 4.0 collas hvga (320x480), 16m krāsas, tft
u. C.

(pirkts gadu atpakaļ LMT, +garantija.

+Auto MAgnetola Alpine CDE120RM
oranžš apgaismojums.

Pret kadu labāku telefonu, vai portatīvo max 15collas


zejas jauda (w) 4 x 50 cd-r/rw atskaņošana + ekvalaizers 6 bands mp3 atskaņošana + rds + noņemams priekšējais panelis + usb mp3 aux-in + izmēri mm 1 din radio fm (6 mw, 6 lw) cd teksts + displejs lcd d/a converter 1 bit staciju atmiņa 18 / 6 / 6 informācijas indikācija mp3 id3 tag displeja apgaismojums balta/белая/white pogu apgaismojums orange bass, mid, treble kontrole + pre out izeja 1

[ Šo ziņu laboja Nikic, 25 Jan 2014, 22:52:09 ]

Offline
Zigulists
26. Jan 2014, 01:32 #24906

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Neļauj aukstumam sevi piečakarēt tukša auto akumulatora veidā! Ar šim vadiem varēsi piedarbināt savu auto no burtiski jebkura cita darbojoša auto. Kvalitatīvi materiāli, roku darbs un rezultātā vadu kvalitāte par kārtu augstāka kā veikalos un benzīntankos nopērkamajiem gatavajiem komplektiem.
Vada šķērsgriezums 16 kvadrāt mm, garums 3 metri (pasūtot iespējams izvēlēties arī jebkuru citu garumu), mīksta dubultā izolācija, paredzēts metināmajiem aparātiem. Spailes iztur 100A.
Komplekta cena tikai 29,99 Eur. Izgatavoju 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Par papildus samaksu iespējama piegāde.

PM.

Offline
Lauriko
26. Jan 2014, 10:00 #24907

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW


26 Jan 2014, 01:32:29 Zigulists rakstīja:
Neļauj aukstumam sevi piečakarēt tukša auto akumulatora veidā! Ar šim vadiem varēsi piedarbināt savu auto no burtiski jebkura cita darbojoša auto. Kvalitatīvi materiāli, roku darbs un rezultātā vadu kvalitāte par kārtu augstāka kā veikalos un benzīntankos nopērkamajiem gatavajiem komplektiem.
Vada šķērsgriezums 16 kvadrāt mm, garums 3 metri (pasūtot iespējams izvēlēties arī jebkuru citu garumu), mīksta dubultā izolācija, paredzēts metināmajiem aparātiem. Spailes iztur 100A.
Komplekta cena tikai 29,99 Eur. Izgatavoju 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Par papildus samaksu iespējama piegāde.

PM.



Paķer vienu pārīti kad brauksi pie manis!
Offline
Gunman
26. Jan 2014, 10:20 #24908

Kopš: 18. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 160

Braucu ar: Limo

Vēlos iegādāties slēpju zābakus 45 vai 46 vēlams šodien un pa lēto
Offline
miklucis
26. Jan 2014, 11:01 #24909

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)


Pārdodu:
Konica Minolta tn216c toneri

Konica-Minolta tn216m toneri

Konica-Minolta tn216y toneri



PM

[ Šo ziņu laboja miklucis, 26 Jan 2014, 11:04:01 ]

Offline
zhuupa
26. Jan 2014, 11:10 #24910

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla


23 Jan 2014, 10:09:16 zhuupa rakstīja:
Jauns samsung telefons sgh b100, iepakojumā
Gerai kā garāžas variants, jālādē reti

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-SGH-B100_id3013

20 eiro


Offline
richus328
26. Jan 2014, 12:37 #24911

Kopš: 30. Sep 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 47

Braucu ar: e36 328i

Led RGB lenta- 5m 150led mitrumizturīga + pults un vadības bloks

https://lh5.googleusercontent.com/-dWdVj9VUI0Y/...-no/23.01.14+-+1

25 euro

Rīga, purvciems

Led RGB lenta- 5m 150led NAV mitrumizturīga

15 euro

https://lh5.googleusercontent.com/-PxkMaUnrmSE/...23.01.14%2B-%2B1

Rīga, purvciems
20617737

[ Šo ziņu laboja richus328, 26 Jan 2014, 12:37:45 ]

Offline
brembis
26. Jan 2014, 12:51 #24912

Kopš: 14. Aug 2012

Ziņojumi: 478

Braucu ar: BMW

Pārdodu Samsung Galaxy S plus i9001
Telefonam līdzi nāk kastīte, lādētājs, kabelis.
Rīga, var 3dien aizgādāt Rīga - Ventspils
Cena - 70Eiro
Offline
dogMa
26. Jan 2014, 14:14 #24913

Kopš: 15. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 458

Braucu ar: vienu R15

Pārdodu mazlietotu Packard Bell Easynote TE11HC.
Vizuālais ļoti labs, baterija tur ap 3-4h.



15,6"
Intel B820
2GB DDR3
320GB
Intel HD

Pirmdien noskaidrošu par garantiju, bet jābūt vēl.

200 eiro.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo