Online

Pašreiz BMWPower skatās 161 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
wanksta
05. Jan 2014, 18:44 #24554

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Ir lietota veļasmašīna, AEG 70530, 1000apgr., darba kārtībā, trubas komplektā, 100eur.
Varu aizvest posmā Tukums-Rīga.

Bilde ieskatam:

[ Šo ziņu laboja wanksta, 05 Jan 2014, 18:45:05 ]

Offline
Dlight
05. Jan 2014, 19:37 #24555

Kopš: 26. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 434

Braucu ar: E30, E60

Ir kads kas nodarbojas ar pneimo cilindriem ?
Vajaga vienu kam štoks iznak vismaz metru var ari vairak , jaudu tadu lai saspiez riepu . Ja kas PM
Offline
12
05. Jan 2014, 20:24 #24556

Kopš: 11. Jun 2006

No: Tukums

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.


05 Jan 2014, 19:37:39 Dlight rakstīja:
Ir kads kas nodarbojas ar pneimo cilindriem ?
Vajaga vienu kam štoks iznak vismaz metru var ari vairak , jaudu tadu lai saspiez riepu . Ja kas PM

Pamēģini interesēties Rīgā, Lugažu ielā. Netā adrese būs kā ganību dambis, iebraukšana no lugažu ielas.
Offline
Foxijs
05. Jan 2014, 20:45 #24557

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

8000k H1 slim xenona komplekts + T10 baltās gabarīt spuldzītes

viss jauns

30EUR

[ Šo ziņu laboja Foxijs, 05 Jan 2014, 20:48:15 ]

Offline
Lauriko
05. Jan 2014, 21:03 #24558

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

Ja nu kādam mētājas jaunas kasetes tad labprāt dabūtu sev, vēlams 90, bet der arī 60niees!

PM
Online
H1tman
05. Jan 2014, 21:05 #24559

Kopš: 12. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 885

Braucu ar: 9911

pieejamas BRISK sveces auto ar gāzes iekārtu.

un citas rezerves daļas.
Offline
Jur
05. Jan 2014, 23:29 #24560

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW

Sapinos meistarībā, nopirku nepareizo preci.
14,00 eiro, atrodas, Āgenskalna priedēs.

BATTERY extended 2600mAh white for Sony-Ericsson Xperia Play BST-41

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/acce...eries/kimgx.html
Offline
sunssuns
06. Jan 2014, 09:40 #24561

Kopš: 17. Mar 2013

Ziņojumi: 78

Braucu ar:

intresee 95. uz 100l.
sonedel piebrauksu un panemsu.
ja kadam ir pa leto- pm.
Offline
Digital
06. Jan 2014, 09:43 #24562

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3738

Braucu ar: Elektrību

Ja jau par monētām, tad kāds var piedāvāt šo varbūt?



Nikolaja zelta rublis, der gan 5, gan 10 nomināls.
Offline
oskars11
06. Jan 2014, 10:26 #24563

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


06 Jan 2014, 09:43:07 Digital rakstīja:
Ja jau par monētām, tad kāds var piedāvāt šo varbūt?


Nikolaja zelta rublis, der gan 5, gan 10 nomināls.
10 rubliem ir jau stipri cita cena. es savu atdevu tuvu pie 300ls
Offline
Digital
06. Jan 2014, 10:29 #24564

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3738

Braucu ar: Elektrību

Cenas starpiba +- 100ls
Offline
vbxx
06. Jan 2014, 11:51 #24565

Kopš: 04. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 372

Braucu ar: peles kursoru pierēs

pārdodas desktop PC komponentes:

GPU: ASUS GTX 560TI Overclocked edition
lētākais variants no salidzini.lv
atdošu par 100 EUR

CPU: AMD Phenom II X6 Six Core 1090T Black Edition
lētākais variants no salidzini.lv
līdzi nodu gigabyte mātes dēli, uz kura procesors atrodas.
atdošu par 90 EUR
Offline
monster89
06. Jan 2014, 12:16 #24566

Kopš: 14. Dec 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 239

Braucu ar: E46, e60

Meklēju metāla detektoru vai ta saukto pointer par draudzigaku cenu.
Bilde ieskatam, vai kko līdzīgu var nebut Garrett ražojums.
Offline
rencho
06. Jan 2014, 12:29 #24567

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


29 Dec 2013, 09:57:04 rencho rakstīja:
Ir ap 20gab LED smd T10 lampiņas: https://www.google.lv/search?q=5+smd+led+t10&am...1356%3B600%3B600

55sant/gab
Pārdodas arī pa vienai, divām.


T10 LED smd palikušas 8gab.

Klāt uz tirdziņu nākušas cilindrveida LED 2smd ar dzeses radiatoru un Canbus tehnoloģiju .
Foto: https://www.google.lv/search?q=canbus+2+smd+31m...html%3B519%3B435
Garums 31mm
Pagaidām pieejamas 2 gab
Cena 1.7 EUR
Offline
vbxx
06. Jan 2014, 13:21 #24568

Kopš: 04. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 372

Braucu ar: peles kursoru pierēs


06 Jan 2014, 11:51:42 vbxx rakstīja:
pārdodas desktop PC komponentes:

GPU: ASUS GTX 560TI Overclocked edition
lētākais variants no salidzini.lv
atdošu par 100 EUR

CPU: AMD Phenom II X6 Six Core 1090T Black Edition
lētākais variants no salidzini.lv
līdzi nodu gigabyte mātes dēli, uz kura procesors atrodas.
atdošu par 90 EUR

Rezervēts!
Offline
damnz
06. Jan 2014, 13:42 #24569

Kopš: 19. Dec 2013

Ziņojumi: 83

Braucu ar:

Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā(izmaksā ap 100Ls).
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām pieliku.



Principā šitāds aparāts http://www.thetoolbo...t-kit-6393.html
Cena 55 Euro, ja gribas vairāk foto, tad PM
Offline
AngelinaJolieed
06. Jan 2014, 13:49 #24570

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30

Varbūt kādam vajag zāģmateriālus ! Poweram cena protams zemāka ! Deļi !

Protams vēl jo projām ir īpašie LS pieejami !

LS
Offline
Rulis
06. Jan 2014, 13:57 #24571

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco


19 Dec 2013, 19:40:09 Rulis rakstīja:
Tirgojas lietots gāzes pistoles komplekts 55ls



75eiro
Offline
BigBear
06. Jan 2014, 15:33 #24572

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci

Iesakat ārzemju internetveikalus, kuri sūta elektronikas preces uz LV salīdzinoši īsā laikā!
Kāds zin kko par šo varbūt?
www.uk.insight.com
Interesē datoru monitori!

[ Šo ziņu laboja BigBear, 06 Jan 2014, 15:34:04 ]

Offline
djmax
06. Jan 2014, 16:18 #24573

Kopš: 07. Jun 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 638

Braucu ar: e30

KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz Non-ECC CL11 SODIMM = 20lvl/gab pieejami 2gab jauni/neatpakoti

3TB WD GREEN HDD jauns/neatpakots = 50lvl

UPS APC 1000VA Smart-ups lietots,bet ar jauniem akumulatoriem 120lvl Var ar lietotiem pa 100lvl

Dators:
P4 2.8/Intel Perl 815 m/b./2GB/80+120GB/9550 Radon (vai kkas tāds)
Win7 iet ok.
40lvl

29733190 vai PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo