Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
GP
18. Dec 2013, 22:27 #24234

Kopš: 29. Jul 2002

Ziņojumi: 173

Braucu ar: MINI un bobiku

Pērku WII.

PM!
Offline
marisio
18. Dec 2013, 22:46 #24235

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem


18 Dec 2013, 17:54:44 ozis9 rakstīja:
Jauns, nepilns parastās gāzes komplets for sale!
komplektā ietilpst:
reduktors, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/redukto...asiskie/open/35/
elektrovārsts, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/gazes-varsti/
gāzes maisītājs, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/gaisa-g...jauceji/open/64/
uzpildes uzgalis, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/uzpilde...veikals/open/50/
gāzes pārslēdzējs, jauns

gāzes regulators, jauns
gāzes balons, liekams rezerves riteņa vietā, kopā ar multivārstu, lietots.
dažas trubas bonusā
99ls

pieliku linkus, lai zinātu ko cilvēks tirgo
Vēl piebildīšu, ka šo reduktoru, Heinrihs gāzes veikalā, pārdevējs rekomendēja kā labāko 1.6-1.8 bmw dzinējiem!

[ Šo ziņu laboja marisio, 18 Dec 2013, 22:57:20 ]

Offline
Lacis
19. Dec 2013, 04:39 #24236

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1150

Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora

ir 100l 95e 0.80ls/l

26640403
Offline
Piebriedis
19. Dec 2013, 08:40 #24237

Kopš: 02. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 77

Braucu ar: Roku pa dirsu !

uz tirgošanu Samsung galaxy Note 3. Jauns, ideālā stāvoklī.

Sīkāks info PM vai 22054033

Offline
RuFFijS
19. Dec 2013, 10:39 #24238

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

nopirkšu GoPro 3+ black edition

pm

Offline
Lacis
19. Dec 2013, 10:59 #24239

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1150

Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora


19 Dec 2013, 04:39:16 Lacis rakstīja:
ir 100l 95e 0.80ls/l

26640403


berģos!
Offline
Wicked
19. Dec 2013, 12:05 #24240

Kopš: 21. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 14869

Braucu ar: Z3/TeslaM3

Pārdodu lietotu BOSCH C3 lādētaju 35Ls



PM vai 26442797

-----------------
www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv
Offline
12
19. Dec 2013, 14:23 #24241

Kopš: 11. Jun 2006

No: Tukums

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.

Tīrot vietu priekš eglītes, nopārdošu:
1) izpūtējs jauns (2 daļas)no VW T4 - līkums sākot no biksēm un vidējais bundulis, iekšējais diametrs 47mm. Cena 10 Ls par abiem.
http://i.ss.lv/images/2013-12-19/326889/VH8PFEB...n-t4-1-1.800.jpg
PM

[ Šo ziņu laboja 12, 22 Dec 2013, 14:34:24 ]

Offline
ervuha
19. Dec 2013, 14:32 #24242

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena 35ls.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg
Offline
Jancuks
19. Dec 2013, 14:35 #24243

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdod Dell Lattitude D505
Labā stāvoklī.
Baterija tur 1h mierīgi.

Specenešeit



Cena 40Ls

Vēl pārdošanā ir divi vadi ar kuriem var nolādēt un atpakaļielādēt EDC fw. TB derēs tiem kas paši grib pačakarēties ar čiptuningu.


MPPS - 20Ls sīkāka info par oriģinālo produktu šeit ar neorģinālo var izdarīt visu to pašu

Un gallato - 10Ls (sīkāka info netā.)


Interesenti PM

[ Šo ziņu laboja Jancuks, 19 Dec 2013, 14:43:17 ]

Offline
LL80
19. Dec 2013, 15:02 #24244

Kopš: 08. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 165

Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv

Ir kādam pārdošanā e46 touring melno griestu komlekts ?
PM

[ Šo ziņu laboja LL80, 19 Dec 2013, 15:03:10 ]

Offline
vart
19. Dec 2013, 15:07 #24245

Kopš: 24. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 218

Braucu ar:

Pārdodu ESPA Riga dāvanu karti 50 LVL vērtībā
Mana cena 40 LVL
Derīga līdz 31.12.2013.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7u0hwvl779ambwoual.jpg]
[/URL]
PM
Offline
Epix
19. Dec 2013, 15:16 #24246

Kopš: 31. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2139

Braucu ar: gumiju

Interesē rūteris, Rīga centrs.

PM
Offline
Bambuks
19. Dec 2013, 15:16 #24247

Kopš: 19. Jun 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1093

Braucu ar: V8 Biturbo


17 Dec 2013, 15:23:21 Bambuks rakstīja:
Ir pieejams HTC One X 32GB White.Never-Locked
Pilns komplekts!Laba tehniska un vizuala stavokli.
Ir divi skrapejumi uz stikla un divi plankumi uz ekrana(nav ipasi pamanami un netrauce),bet ja gribas mainit ekranu tad tas nav dargs prieks(eBay 40$ viss bloks OEM)

Android 4.2.2

Android telefonus nelietoju,nepatik un negribu! Man vins nav vajadzigs.

Iespejama maina pret iPhone 4/4S Never-Locked. Krasai un atminai nav nozimes.Var but ar kadu defektu.


PM!


Ludzu savaciet no manis to Androidu!!!
Vai iedodiet vieta normalu iPhone 4 vai 4S ar defektu/iem

100LVL

[ Šo ziņu laboja Bambuks, 19 Dec 2013, 15:17:54 ]

Offline
LL80
19. Dec 2013, 15:23 #24248

Kopš: 08. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 165

Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv

Pārdodu Pioneer AHV-P5900DVD. lasa divx. perfektā stāvoklī. Cena nedaudz runājama.220Ls.tel 20000104

[ Šo ziņu laboja LL80, 19 Dec 2013, 15:25:23 ]

Offline
LL80
19. Dec 2013, 15:28 #24249

Kopš: 08. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 165

Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv

Pioneer Deh-P9650Mp Augstas klases auto audio. Perfektā stāvoklī. ir pūlts, kaste, instrukcijas.
Ļoti daudz funkcijas un regulēšanas iespējas. Ļoti tīra skaņa.80Ls. tel 20000104
Offline
dainiiz
19. Dec 2013, 15:37 #24250

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


19 Dec 2013, 15:07:58 vart rakstīja:
Pārdodu ESPA Riga dāvanu karti 50 LVL vērtībā
Mana cena 40 LVL
Derīga līdz 31.12.2013.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7u0hwvl779ambwoual.jpg]
[/URL]
PM


31. no riita vareeji ielikt)) taa lai pavisam laba cena liktos.

[ Šo ziņu laboja dainiiz, 19 Dec 2013, 15:38:00 ]

Offline
vart
19. Dec 2013, 15:56 #24251

Kopš: 24. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 218

Braucu ar:


19 Dec 2013, 15:37:21 dainiiz rakstīja:

19 Dec 2013, 15:07:58 vart rakstīja:
Pārdodu ESPA Riga dāvanu karti 50 LVL vērtībā
Mana cena 40 LVL
Derīga līdz 31.12.2013.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7u0hwvl779ambwoual.jpg]
[/URL]
PM


31. no riita vareeji ielikt)) taa lai pavisam laba cena liktos.


Neko darit , bija doma pašam iet vairs nevaru!
Akmeņkalis neēsmu - cena nav akmenī kalta
Viegli maināma un runājājama vis caur PM

P.S. Varu iemainīt arī pret kkādu dāvanu karti uz peintbolu pēc jaunā gada
Offline
Sandrisc
19. Dec 2013, 19:06 #24252

Kopš: 01. Sep 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 7

Braucu ar:

Nopirkšu e60 sedana gumijas paklājiņus.
PM
Offline
Rulis
19. Dec 2013, 19:40 #24253

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Tirgojas lietots gāzes pistoles komplekts 55ls

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo