| Autors | Ziņojums |
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Ellas:
Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintetiska motorella Ls 13,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintetiska motorella Ls 17,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintetiska motorella Ls 19,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintetiska motorella Ls 22,-
Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintetiska motorella Ls 12,-
Mobil Super 2000 10W-40 20 Litri pussintetiska motorella Ls 57,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintetiska motorella Ls 17,-
MOBIL Super 3000 5W-40 20 Litri sintetiska motorella Ls 75,-
Mobil Super 3000 XE 5W30 1 litrs sintetiska motorella Ls 6,-
Mobil Super 3000 XE 5W30 5 litri sintetiska motorella Ls 25,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintetiska motorella Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintetiska motorella Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintetiska motorella Ls 31,-
PM vai 28154898 |
Offline | |
|
| 12 | |
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| Pārdošu motora un kārbas (automāts) pannas E 39 modelim. Pannas jaunas, ne reizi nav liktas, nav orģinālās. Par abām kopā 30 Ls. PM |
Offline | |
|
ROLEXX  | |
 Kopš: 10. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 11581
Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s
| Ar šī gada uzsēšanos uz moto, vajag tikt pie gopro - Pārdodu videokameru:
Praktiski jauna, daudzfunkcionāla kamera, ļoti kompakta un ērta ceļojumos, rādītāji gan tehniski, gan praktiski teicami - HD full video (izšķirtspēja 1080/60i), 16,8 megapikseļi, foto uzņemšanas iespēja, ieraksta failus SD/SDHC/SDXC kartēs, iespējams ievietot 32 GB karti (ap 4h ieraksta), ūdensizturīga, iespējams filmēt 3 m dziļumā ar pašu kameru, bez īpaša aizsarga, iebūvēta zibspuldze, savienojams ar datoru vai citām ierīcēm ar usb kabeli vai hdmi kabeli, savienojama arī ar parasto av kabeli ar citām ierīcēm, lādējama ar usb kabeli vai no kontakta, darbojas teicami, nav nekādu bojājumu, jo esmu izmantojis vien pāris ceļojumos. Tika pirkta jauna, tāpēc līdzi nāk viss komplekts, kas jaunai kamerai.
Interesentiem varu iedot Youtube kanālu, kurā ir video, kas ar šo pašu kameru filmēti.
Cena 119lvl
----------------- Juridiskie pakalpojumi
|
Offline | |
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| Steel es tev sievas datoru laikam ievedisu uz apkopi. Garantija cauri, bet tu teici no problem ja vajag 
Pa saldu ciparu 
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
| Egle11 | |
 Kopš: 15. Aug 2006
Ziņojumi: 1486
Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,
| Sveiki!
taa kaa nau iespeejams paardot pagaidaam manu e30 visu kopaa, tad nu ir iespeejams iegaadaaties pa daljaam, virsbuuves daljas nepaardodas. Iespeejams iegaadaaties dzineeju pilnaaa komplektaa ar kaarbu sajuugu, kompresoru, izpluudi.
Siikaak Pm vai zvaniit ja kkas interesee, pieejami ari Dare RS R17 10j diski un arii veel daudz diski R15,R16,R17 ar 4x100.
26179241 |
Offline | |
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
|
Galdnieks pagatavojis šādus ozola siluetus, kur ievietot jubilejas latus. Materiāls - ozols. cena 15Ls t2599 6666
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
runcis  | |
 Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar: X
| Piedavajums jaunajiem veckiem.
Racijas lietotas apmeram 3.men, ir originalais iepkojums, ka ari pirkuma čeks. Lietojamas ka ar 220V jeb uz baterijam. Darbibas radius 400m.
Cena:40.ls
PM vai 26355414
-----------------
|
Offline | |
|
| bmw540 | |
 Kopš: 24. Jun 2013
Ziņojumi: 257
Braucu ar: SCOTT
| Pārdodu principā jaunu Samsung galaxy note 3. PM, ja interesē. |
Offline | |
|
|
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
18 Dec 2013, 14:27:15 riddler rakstīja:
ir interese par kādu kompaktu kerheri kam ir vārīšanas/udens karsēšanas funkcija
var būt arī lietots vai jauns pa saldu ceenu 
kautkas līdzīgs šim, lielos briesmoņus uz diesel vai benzīnu nevajag 
[img]dfj[/img]
PM
Nav tadu,vari nemeklet. kompakti ir tikai kakas,kuri nekarsē ne tā ne šitā. vienigi mazgā. ap 400ls sakas tadi,kas itr ar normalu spiedienu
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| borrows | |
Kopš: 30. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 94
Braucu ar: Z3 roadster
| Nopirkšu stūres pāreju priekš Mazda MX5 lai varētu standarta stūres vietā uzlikt kautko sportiskāku - Momo, utt. Neesmu ar Mazdām iepriekš saskāries, tāpēc nezinu vai der no citiem auto Ja kāds zin, iepriekš pateicos par piedāvājumu vai konsultāciju ! |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
lielos briesmoņus uz diesel vai benzīnu nevajag 
Tad Tev arī kerheri ar karsto ūdeni nevajag 
Gribi karsto ūdeni, jāņem uz dīzeļa |
Offline | |
|
zzips  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
| Paņem karcheri ar normālu spiedienu un tāu kas tur tempratūru (tas ko ieliki tur) un pieslēdz pie siltā ūdens - boilera.
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
| Tik lai viņš nenosiptos pirmajā pusgada,nevar temperaturu dot iekšā lielaku par 40-50 gradiem. 
svadak pats sūknis būs kirdik 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
Digital  | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3738
Braucu ar: Elektrību
| Pārdošanā b/u datora baroshanas bloks HEC Powermaster 480w, plataa gala, jaudiga manta!
Specene
15ls[ Šo ziņu laboja Digital, 18 Dec 2013, 16:27:24 ] |
Offline | |
|
zzips  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
|
18 Dec 2013, 15:53:26 Siipols rakstīja:
Tik lai viņš nenosiptos pirmajā pusgada,nevar temperaturu dot iekšā lielaku par 40-50 gradiem. 
svadak pats sūknis būs kirdik 
Nu Max. feed temperature °C 60 bet, ar to vajadzētu pietikt nomazgāt daudz, es protams nerunāju par ogļu vagoniem stas_skati: 
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|
| ozis9 | |
 Kopš: 22. Jul 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 1402
Braucu ar: 730
| Jauns, nepilns parastās gāzes komplets for sale!
komplektā ietilpst:
reduktors, jauns
elektrovārsts, jauns
gāzes maisītājs, jauns
uzpildes uzgalis, jauns
gāzes pārslēdzējs, jauns
gāzes regulators, jauns
gāzes balons, liekams rezerves riteņa vietā, kopā ar multivārstu, lietots.
dažas trubas bonusā
99ls[ Šo ziņu laboja ozis9, 18 Dec 2013, 17:55:57 ] |
Offline | |
|
|
|
| welder | |
 Kopš: 28. Mar 2010
Ziņojumi: 361
Braucu ar: 335d,exc350
| Pārdodu Tallink dāvanu karti.
Dāvanu karte sniedz iespēju doties kruīza ceļojumā vai ceļojumā vienā virzienā.
Ceļojums paredzēts 1-4 personām vienā C vai B klases kajītē.
Rezervēšana:līdz 31.01.2014.
Ceļošana:no 08.12.2013. līdz 16.02.2014.
Cena 25 lvl
T.26076775 |
Offline | |
|
| Sovis | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar: AA-3555
| Jauna snowboarda inventāra tirdzniecība
Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunu ŠĪ gada snowboarda inventāru iepakojumos pa skaistām cenām. Komplektā ietilpst stiprinājumi + dēlis vai var arī atsevišķi.
Šogad piedāvājumā ir arī somas un ķiveres.
Ja, ir interese uzzināt, kaut, ko sīkāku, tad droši rakstiet uz profilu vai zvaniet 26412912!
Vairāk par dēļiem informācija pieejama arī šeit -
http://www.draugiem.lv/sniegadeli
vai
http://failiem.lv/u/cidwonx
Piedāvājam arī iespēju nopirkt atsevišķi inventāru:
Dēļu cenas - no 85,- līdz 115,- Ls;
Stiprinājumu cenas no 45,- Ls;
Ķiveru cenas no 20 ,- līdz 30,- Ls;
Somu cena no 20,- Ls.
Komplektiem - Dēlis + stiprinājumi atlaide 20%.
Viss jauns un iepakojumos!
Skaits ir IEROBEŽOTS! |
Offline | |
|
| ozis9 | |
 Kopš: 22. Jul 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 1402
Braucu ar: 730
| jauns! ar pilnu balončiku!
16ls
|
Offline | |
|
| borrows | |
Kopš: 30. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 94
Braucu ar: Z3 roadster
| Meklēju 2 OEM beņķus ar iebūvētu ventilēšanas sistēmu. Šobrīd plānoju pāršūt kabriķim beņķus ar ādu un labprāt pamēģinātu šādus devaisus integrēt tajos . Paši beņķi var būt plnīgi nekādi - tāpat tiks izķidāti - vajag tikai tās pariktes kopā ar pārsegu kurš nodrošina gaisa cirkulāciju. Labprāt labāk pats izķidātu tos beņķus lai varētu paņemt visu ko vajag. Parasti nāk pilnākajās komplektācijās.
Kādam ir bijusi pieredze par šo tēmu ?
Bilde ieskatam
[ Šo ziņu laboja borrows, 18 Dec 2013, 22:19:26 ] |
Offline | |
|