Online

Pašreiz BMWPower skatās 435 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
kom
09. Dec 2013, 18:51 #24014

Kopš: 15. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2721

Braucu ar: audi

Seiko SNK807Konkrētā gadījumā 49.99 GBP + shipings
Offline
SHADEL
09. Dec 2013, 19:31 #24015

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70


09 Dec 2013, 16:04:11 Pauliic rakstīja:

Seiko 5, nopirku, bet ir par mazu, vilkts 2 reizes - 40lvl

http://www.amazon.com/Seiko-SNK807-Automatic-Ca...ap/dp/B006CHML4I

56$=40Ls
Offline
SHADEL
09. Dec 2013, 20:17 #24016

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70

Pardodu fasades vati Paroc Fas3 150mm - 10Ls iepakojums (iepakojuma 2 loksnes = 1,44m2) veikala cena 15Ls paka!Links

[ Šo ziņu laboja SHADEL, 09 Dec 2013, 20:18:41 ]

Offline
smgg
09. Dec 2013, 21:20 #24017

Kopš: 03. Apr 2013

No: Valmiera

Ziņojumi: 82

Braucu ar: rs oktavia

kadam garažā uz ziemas darbiem nepieciešams kārtīgs metāla galds un metāla sija kur uzkarināt telferi?
ir šis tas ko piedāva't
tāpat kā virpojamie materiali
Offline
Pauliic
09. Dec 2013, 21:50 #24018

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


09 Dec 2013, 18:51:53 kom rakstīja:
Seiko SNK807Konkrētā gadījumā 49.99 GBP + shipings


Pieraksti arī cik tas + shippings ir

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Jur
09. Dec 2013, 21:54 #24019

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW


09 Dec 2013, 21:50:08 Pauliic rakstīja:

09 Dec 2013, 18:51:53 kom rakstīja:
Seiko SNK807Konkrētā gadījumā 49.99 GBP + shipings


Pieraksti arī cik tas + shippings ir


Man rāda free, un kas no tā? Vai sanāk lētāk par 40 LVL.
Offline
MartinsFR
09. Dec 2013, 23:27 #24020

Kopš: 13. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1414

Braucu ar: Ragaviņām no kalna.

Piedāvājat daudz maz normālu stacionāro PC. Vajag muterītei laukos priekš neta un kādu filmu varbūt paskatīties. Budžets līdz 50Ls.

PM
Offline
dainiiz
09. Dec 2013, 23:29 #24021

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm

vajag UPS taa saucamo, nepieciesams nevis datoram, bet gan kamīna ūdens cirkulācijas sūknītim.
Ja kāds var piedāvāt, PM
Offline
Arturiks
09. Dec 2013, 23:44 #24022

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Kur lai atrodi Russy tipa valenkus? Ir latviešu Valenky, bet tie neizskatās līdz galam glīti, cituādus vnk nav iespējams atrast. The Shoe store arī nepiedāvā vairāk neko izņemot Zdar, bet tie ir pārāk rupji sievietei. Moš kāds ir meklējis vai nesen pircis un varēs ieteikt...

Bilde ieskatam:

Offline
tralla55
10. Dec 2013, 00:06 #24023

Kopš: 07. Nov 2011

No: Smiltene

Ziņojumi: 130

Braucu ar: Bmw 320

Pārdodu vai mainu
Mainu pret PS3
R17 4x100 J7
Cena 100Ls

p.s. Vaig atbrīvot garāžu..
Offline
kom
10. Dec 2013, 03:35 #24024

Kopš: 15. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2721

Braucu ar: audi


09 Dec 2013, 21:50:08 Pauliic rakstīja:

09 Dec 2013, 18:51:53 kom rakstīja:
Seiko SNK807Konkrētā gadījumā 49.99 GBP + shipings


Pieraksti arī cik tas + shippings ir


Apmēram 5 Ls, ja neproti lasīt ārzmeju valodās.
Offline
wheels
10. Dec 2013, 08:46 #24025

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10065

Braucu ar: V8

Nav kadam puslīdz dzīvs 60ah aķis? Pērku
Offline
elbruss
10. Dec 2013, 10:11 #24026

Kopš: 12. May 2006

Ziņojumi: 1184

Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes

Edit: Viss pārdots, paldies

[ Šo ziņu laboja elbruss, 11 Dec 2013, 13:20:27 ]

Offline
Arsmens
10. Dec 2013, 10:16 #24027

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


10 Dec 2013, 10:11:50 elbruss rakstīja:
..
P.S.S. Priekšroka, tam kas ņem vairāk.

Labāk būtu dzēris (vai cenu pareizini ar 0.7)
Offline
tautudeels
10. Dec 2013, 10:53 #24028

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

Negribu bojāt bizīti, bet Maclarenu tikai Lindermanam ieteiktu dzert. Vienas no top3 pohām manā dzīvē no tās suslas
Offline
Bron
10. Dec 2013, 11:13 #24029

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


09 Dec 2013, 23:29:09 dainiiz rakstīja:
vajag UPS taa saucamo, nepieciesams nevis datoram, bet gan kamīna ūdens cirkulācijas sūknītim.
Ja kāds var piedāvāt, PM


marš uz ARGUS
Offline
Janiis
10. Dec 2013, 11:59 #24030

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

šodien vajag iphone 5/5s par labu ciparu, der arī andrītis
pm
Offline
wearefine
10. Dec 2013, 12:06 #24031

Kopš: 14. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 465

Braucu ar: e53


10 Dec 2013, 00:29:11 proTEST rakstīja:
Yamaha Aerox 2003. gada 50cc dokumenti.

Varbūt kādam ievajagas.
Cena gan paliek nemainīga - 50Ls.



Ar mani var sazināties zvanot 26112530 vai PM!


ieliec scooter-power.lv aizies dienas laikā un pat vairāk kā par 50ls
Offline
nmy
10. Dec 2013, 12:44 #24032

Kopš: 04. Jul 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 278

Braucu ar: E39

Visi kko grib. Naudas nevienam īsti nav.
Offline
dainiiz
10. Dec 2013, 12:50 #24033

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


10 Dec 2013, 11:13:39 Bron rakstīja:

09 Dec 2013, 23:29:09 dainiiz rakstīja:
vajag UPS taa saucamo, nepieciesams nevis datoram, bet gan kamīna ūdens cirkulācijas sūknītim.
Ja kāds var piedāvāt, PM


marš uz ARGUS


Paldies, aizbrauksu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo