Online
Pašreiz BMWPower skatās 79 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 14:09 |
#2341
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav? 
termins "eiroremonts" radās 90to vidū, kā pretstats tobrīd valdošajam (un vēl šobrīd diezgan izplatītajam) padomju stilam - tapetes ar lielām košām puķēm un brūni krāsota grīda 
eiroremonts pašā plaukumā nozīmēja kārtīgu kosm.remontu, bet ne ar tiem dārgākajiem materiāliem (sākumā jau arī baigā izvēle nemaz nebija) -
balti (vai vismaz ļoti gaiši) krāsotas sienas, vai krāsojamās tapetes.
balti plastmasas logi.
baltas (vai koka krāsā) jaunas iekšdurvis.
grīda - jauns linolejs vai lamināts
san.telpās jaunas flīzes. iespējams, arī jauna santehnika, vismaz vanna.
kā opcijas - metāla ārdurvis, jauna virtuves iekārta
nu tā kaukā | Offline | | |
rosigais  | | 14. Jan 2009, 14:11 |
#2342
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
| ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk  | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 14:13 |
#2343
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| vairāk vai mazāk tagad ir skaidrs, bet
14 Jan 2009, 14:00:34 Puu rakstīja:
bet nostiprinājuma lūgumu jāiet apliecināt pie notāra (viņš pats to arī gatavo, un pie reizes vēl apskatās zemesgrāmatā, vai viss tur ir korekti).
to nostiprinājuma lūgumu iet taisīt abas puses, vai tikai pircējs vai pārdevējs?
pēc tam kāds ņem pirkuma līgumu, nost.lūgumu un veco zemesgrāmatu un čāpo uz attiecīgo zemesgrāmatu nodaļu, samaksā nodevas, iesniedz un pēc ~2-3 nedēļām viss gatavs.
un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...
ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?[ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 14:17:08 ] | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 14:14 |
#2344
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
|
14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav? 
brigada kvalificirovannih jevrejev sdelajet kachestvennij jevroremont  | Offline | | |
PG  | | 14. Jan 2009, 14:14 |
#2345
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
14 Jan 2009, 14:02:23 Puu rakstīja:
08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.
"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt 
visdrizaak vinji vnk nevar chomam ar naacaas vienam attistitaajam, kuram tas nav pirmais projekts, masatnespeeju pieteikt deelj 50k
p.s. protams nebrib neviens [ Šo ziņu laboja tornis, 14 Jan 2009, 14:16:05 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
PG  | | 14. Jan 2009, 14:17 |
#2346
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk 
shitie komentaari ir vnk 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
rosigais  | | 14. Jan 2009, 14:26 |
#2347
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
14 Jan 2009, 14:17:06 tornis rakstīja:
14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk 
shitie komentaari ir vnk 
 | Offline | | |
| markelis | | 14. Jan 2009, 14:26 |
#2348
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
14 Jan 2009, 14:09:03 Puu rakstīja:
14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav? 
termins "eiroremonts" radās 90to vidū, kā pretstats tobrīd valdošajam (un vēl šobrīd diezgan izplatītajam) padomju stilam - tapetes ar lielām košām puķēm un brūni krāsota grīda 
eiroremonts pašā plaukumā nozīmēja kārtīgu kosm.remontu, bet ne ar tiem dārgākajiem materiāliem (sākumā jau arī baigā izvēle nemaz nebija) -
balti (vai vismaz ļoti gaiši) krāsotas sienas, vai krāsojamās tapetes.
balti plastmasas logi.
baltas (vai koka krāsā) jaunas iekšdurvis.
grīda - jauns linolejs vai lamināts
san.telpās jaunas flīzes. iespējams, arī jauna santehnika, vismaz vanna.
kā opcijas - metāla ārdurvis, jauna virtuves iekārta
nu tā kaukā
aizmirsi must have eiroremonta fiichu - visaam rozeteem OBLIGAATI jaabuut novilktaam pie griidas liisteem, bet gaismes sleedziem kules augstumaa. | Offline | | |
|
|
| RH | | 14. Jan 2009, 14:27 |
#2349
|
|  Kopš: 05. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1104
Braucu ar: četriem riņķiem
|
14 Jan 2009, 14:13:04 xn3x rakstīja:
ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?
Ja atmiņa neviļ tad bija 1 vai 1,5% no kadastrālās vērtības, ja pirkuma summa ir zem kadastra vērtības | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 14:29 |
#2350
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 14:13:04 xn3x rakstīja:
to nostiprinājuma lūgumu iet taisīt abas puses, vai tikai pircējs vai pārdevējs?
abi
un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...
jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...
ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?
notārs daždesmit lati (ja tikai nost.lūgums un ieskatīšanās visos reģistros).
līguma sagatavošana - atkarīgs no konkrētā gadījuma, no Ls 20 un uz augšu
valsts nodeva pie reģ.Zgr - 2% no līguma summas vai kadastrālās vērtības (no augstākās) plus kancelejas nodeva laikam Ls 9 | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 14:31 |
#2351
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 14:14:42 tornis rakstīja:
visdrizaak vinji vnk nevar
nu tad variants "paņemt atpakaļ avansu un laisties" pus-automātiski atkrīt  | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 14:32 |
#2352
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 14:17:06 tornis rakstīja:
14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk 
shitie komentaari ir vnk 
+ 1300Ls/kvm 
incanti, kur tad drīkst ņemt dzīvokli - tikai Rīgas centrā vai tikai Ludzā  | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 14:32 |
#2353
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| Paldies, Puu, par atbildēm, palīdzēji! 
Ja vēl kāds padalītos ar līguma paraugu...  [ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 14:35:41 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 14:33 |
#2354
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 14:26:45 markelis rakstīja:
aizmirsi must have eiroremonta fiichu - visaam rozeteem OBLIGAATI jaabuut novilktaam pie griidas liisteem, bet gaismes sleedziem kules augstumaa.
pareizi, aizmirsu.
kaut šī fīča ir viena no vērtīgākajām (salīdzinot ar laminātu un metāla ārdurvīm jau nu noteikti ) | Offline | | |
roblezz  | | 14. Jan 2009, 14:39 |
#2355
|
|  Kopš: 19. Jul 2003
Ziņojumi: 3094
Braucu ar: ///D
|
14 Jan 2009, 14:02:23 Puu rakstīja:
08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.
"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt 
+1 
Pats arī gribēju tur pirkt, bet laicīgi atteicos 
----------------- es jūs visus mīlu, ejiet jūs visi dirst
| Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 14:52 |
#2356
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
|
14 Jan 2009, 14:29:40 Puu rakstīja:
un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...
jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...
bet kā ir tajā zemesgrāmatu nodaļā, ja es aizeju ar vajadzīgajiem papīriem, tur uzreiz ir skaidrs, ka pēterītis nav pirmais paspējis, vai arī tas atklājas pēc tām 2-3 nedēļām? ja uzreiz, tad jau pastāv iespēja "sročna" gadījumā vilkt pārdevēju līdzi uz zg, un tiklīdz viss ir kārtībā, noskaitīt viņam summu cashā un viss, ne? vai arī tik vienkārši tas nesanāks?  | Offline | | |
|
|
| markelis | | 14. Jan 2009, 14:59 |
#2357
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
14 Jan 2009, 14:52:37 xn3x rakstīja:
14 Jan 2009, 14:29:40 Puu rakstīja:
un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...
jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...
bet kā ir tajā zemesgrāmatu nodaļā, ja es aizeju ar vajadzīgajiem papīriem, tur uzreiz ir skaidrs, ka pēterītis nav pirmais paspējis, vai arī tas atklājas pēc tām 2-3 nedēļām? ja uzreiz, tad jau pastāv iespēja "sročna" gadījumā vilkt pārdevēju līdzi uz zg, un tiklīdz viss ir kārtībā, noskaitīt viņam summu cashā un viss, ne? vai arī tik vienkārši tas nesanāks? 
nesanaaks. neviens tev tur neko uzreiz neskatiis. tikai pienjems dokumentus un pazinjos kad naakt pakalj zemesgramatai. nu vai arii lielam aplauzienam  | Offline | | |
| markelis | | 14. Jan 2009, 15:03 |
#2358
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas. | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 15:22 |
#2359
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
|
14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss  | Offline | | |
| markelis | | 14. Jan 2009, 15:26 |
#2360
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
14 Jan 2009, 15:22:53 xn3x rakstīja:
14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss 
pac liels pac gudrs. tikai varbuut taapeec arii vajag baigi srocna un pa leeto ka peeteriitis laimiigs vakar devaas formeet zemesgraamatu  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|