Online

Pašreiz BMWPower skatās 79 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:09 #2341

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav?

termins "eiroremonts" radās 90to vidū, kā pretstats tobrīd valdošajam (un vēl šobrīd diezgan izplatītajam) padomju stilam - tapetes ar lielām košām puķēm un brūni krāsota grīda

eiroremonts pašā plaukumā nozīmēja kārtīgu kosm.remontu, bet ne ar tiem dārgākajiem materiāliem (sākumā jau arī baigā izvēle nemaz nebija) -
balti (vai vismaz ļoti gaiši) krāsotas sienas, vai krāsojamās tapetes.
balti plastmasas logi.
baltas (vai koka krāsā) jaunas iekšdurvis.
grīda - jauns linolejs vai lamināts
san.telpās jaunas flīzes. iespējams, arī jauna santehnika, vismaz vanna.
kā opcijas - metāla ārdurvis, jauna virtuves iekārta

nu tā kaukā
Offline
rosigais
14. Jan 2009, 14:11 #2342

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk
Offline
xn3x
14. Jan 2009, 14:13 #2343

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

vairāk vai mazāk tagad ir skaidrs, bet

14 Jan 2009, 14:00:34 Puu rakstīja:
bet nostiprinājuma lūgumu jāiet apliecināt pie notāra (viņš pats to arī gatavo, un pie reizes vēl apskatās zemesgrāmatā, vai viss tur ir korekti).

to nostiprinājuma lūgumu iet taisīt abas puses, vai tikai pircējs vai pārdevējs?

pēc tam kāds ņem pirkuma līgumu, nost.lūgumu un veco zemesgrāmatu un čāpo uz attiecīgo zemesgrāmatu nodaļu, samaksā nodevas, iesniedz un pēc ~2-3 nedēļām viss gatavs.

un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...
ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?

[ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 14:17:08 ]

Offline
xn3x
14. Jan 2009, 14:14 #2344

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto


14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav?

brigada kvalificirovannih jevrejev sdelajet kachestvennij jevroremont
Offline
PG
14. Jan 2009, 14:14 #2345

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


14 Jan 2009, 14:02:23 Puu rakstīja:

08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.

"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt

visdrizaak vinji vnk nevar chomam ar naacaas vienam attistitaajam, kuram tas nav pirmais projekts, masatnespeeju pieteikt deelj 50k

p.s. protams nebrib neviens

[ Šo ziņu laboja tornis, 14 Jan 2009, 14:16:05 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
PG
14. Jan 2009, 14:17 #2346

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk

shitie komentaari ir vnk

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
rosigais
14. Jan 2009, 14:26 #2347

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


14 Jan 2009, 14:17:06 tornis rakstīja:

14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk

shitie komentaari ir vnk

Offline
markelis
14. Jan 2009, 14:26 #2348

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


14 Jan 2009, 14:09:03 Puu rakstīja:

14 Jan 2009, 13:59:45 raivisp rakstīja:
Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav?

termins "eiroremonts" radās 90to vidū, kā pretstats tobrīd valdošajam (un vēl šobrīd diezgan izplatītajam) padomju stilam - tapetes ar lielām košām puķēm un brūni krāsota grīda

eiroremonts pašā plaukumā nozīmēja kārtīgu kosm.remontu, bet ne ar tiem dārgākajiem materiāliem (sākumā jau arī baigā izvēle nemaz nebija) -
balti (vai vismaz ļoti gaiši) krāsotas sienas, vai krāsojamās tapetes.
balti plastmasas logi.
baltas (vai koka krāsā) jaunas iekšdurvis.
grīda - jauns linolejs vai lamināts
san.telpās jaunas flīzes. iespējams, arī jauna santehnika, vismaz vanna.
kā opcijas - metāla ārdurvis, jauna virtuves iekārta

nu tā kaukā


aizmirsi must have eiroremonta fiichu - visaam rozeteem OBLIGAATI jaabuut novilktaam pie griidas liisteem, bet gaismes sleedziem kules augstumaa.
Offline
RH
14. Jan 2009, 14:27 #2349

Kopš: 05. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1104

Braucu ar: četriem riņķiem


14 Jan 2009, 14:13:04 xn3x rakstīja:
ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?


Ja atmiņa neviļ tad bija 1 vai 1,5% no kadastrālās vērtības, ja pirkuma summa ir zem kadastra vērtības
Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:29 #2350

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 14:13:04 xn3x rakstīja:
to nostiprinājuma lūgumu iet taisīt abas puses, vai tikai pircējs vai pārdevējs?

abi

un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...

jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...


ā, un ap cik ciparu skaitli varētu tās nodevas grozīties?

notārs daždesmit lati (ja tikai nost.lūgums un ieskatīšanās visos reģistros).
līguma sagatavošana - atkarīgs no konkrētā gadījuma, no Ls 20 un uz augšu
valsts nodeva pie reģ.Zgr - 2% no līguma summas vai kadastrālās vērtības (no augstākās) plus kancelejas nodeva laikam Ls 9
Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:31 #2351

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 14:14:42 tornis rakstīja:
visdrizaak vinji vnk nevar

nu tad variants "paņemt atpakaļ avansu un laisties" pus-automātiski atkrīt
Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:32 #2352

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 14:17:06 tornis rakstīja:

14 Jan 2009, 14:11:54 rosigais rakstīja:
ja vēlas dzīvot pie rīgas tad kapēc vispār ņemt dzīvokli. māja taču ir foršāk

shitie komentaari ir vnk

+ 1300Ls/kvm

incanti, kur tad drīkst ņemt dzīvokli - tikai Rīgas centrā vai tikai Ludzā
Offline
xn3x
14. Jan 2009, 14:32 #2353

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

Paldies, Puu, par atbildēm, palīdzēji!

Ja vēl kāds padalītos ar līguma paraugu...

[ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 14:35:41 ]

Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:33 #2354

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 14:26:45 markelis rakstīja:
aizmirsi must have eiroremonta fiichu - visaam rozeteem OBLIGAATI jaabuut novilktaam pie griidas liisteem, bet gaismes sleedziem kules augstumaa.

pareizi, aizmirsu.
kaut šī fīča ir viena no vērtīgākajām (salīdzinot ar laminātu un metāla ārdurvīm jau nu noteikti )
Offline
roblezz
14. Jan 2009, 14:39 #2355

Kopš: 19. Jul 2003

Ziņojumi: 3094

Braucu ar: ///D


14 Jan 2009, 14:02:23 Puu rakstīja:

08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.

"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt

+1

Pats arī gribēju tur pirkt, bet laicīgi atteicos

-----------------
es jūs visus mīlu, ejiet jūs visi dirst

Offline
xn3x
14. Jan 2009, 14:52 #2356

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto


14 Jan 2009, 14:29:40 Puu rakstīja:

un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...

jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...

bet kā ir tajā zemesgrāmatu nodaļā, ja es aizeju ar vajadzīgajiem papīriem, tur uzreiz ir skaidrs, ka pēterītis nav pirmais paspējis, vai arī tas atklājas pēc tām 2-3 nedēļām? ja uzreiz, tad jau pastāv iespēja "sročna" gadījumā vilkt pārdevēju līdzi uz zg, un tiklīdz viss ir kārtībā, noskaitīt viņam summu cashā un viss, ne? vai arī tik vienkārši tas nesanāks?
Offline
markelis
14. Jan 2009, 14:59 #2357

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


14 Jan 2009, 14:52:37 xn3x rakstīja:

14 Jan 2009, 14:29:40 Puu rakstīja:

un vai tas nozīmē, ka, ja taisa caur darījuma kontu, tad es to naudu iemaksāju ~pie līguma parakstīšanas, bet pārdevējs saņem pēc tām 2-3 nedēļām? hmm, iemesls pārdevējam čīkstēt par "sročno"...

jā, apmēram to tas nozīmē.
bet, ja tu paļaujies un visu naudu samaksā pāardevējam šodien, pastāv diezgan liela iespēja, ka pirms tevis viņš šo dzīvokli jau ir pārdevis Pēterītim, kurš pirmais paspēj uz Zgr, piereģistrē un tu paliec bez naudas un beez dzīvokļa...

bet kā ir tajā zemesgrāmatu nodaļā, ja es aizeju ar vajadzīgajiem papīriem, tur uzreiz ir skaidrs, ka pēterītis nav pirmais paspējis, vai arī tas atklājas pēc tām 2-3 nedēļām? ja uzreiz, tad jau pastāv iespēja "sročna" gadījumā vilkt pārdevēju līdzi uz zg, un tiklīdz viss ir kārtībā, noskaitīt viņam summu cashā un viss, ne? vai arī tik vienkārši tas nesanāks?


nesanaaks. neviens tev tur neko uzreiz neskatiis. tikai pienjems dokumentus un pazinjos kad naakt pakalj zemesgramatai. nu vai arii lielam aplauzienam
Offline
markelis
14. Jan 2009, 15:03 #2358

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
Offline
xn3x
14. Jan 2009, 15:22 #2359

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto


14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss
Offline
markelis
14. Jan 2009, 15:26 #2360

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


14 Jan 2009, 15:22:53 xn3x rakstīja:

14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.

nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss


pac liels pac gudrs. tikai varbuut taapeec arii vajag baigi srocna un pa leeto ka peeteriitis laimiigs vakar devaas formeet zemesgraamatu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo