| Autors | Ziņojums |
| bepino | | 22. Nov 2008, 11:59 |
#2281
|
|
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2213
Braucu ar: Radziņu
| Interesē konsultācija par
1.kantori, kurš varētu veikt dzīvokļa novērtēšanu
2.par likumdo;sanu attiecībā par dzīvokļa pārņemšanu , respektīvi, kurā variantā ir visizdevīgāk pārņemt dzīvokli? (mantošana, pirkšana-pārdošana, dāvinājums, kāds cits risinājums) kurā variantā ir mazākie provcenti valstij? 
Paldies  |
Offline | |
|
| bAT9l | | 22. Nov 2008, 12:45 |
#2282
|
|
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 376
Braucu ar:
| 1.) Kura banka tagad dod labākus procentus? Kādas atsauksmes?
Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.
2.) Uz cik var reāli nokaulēt šos 2%?
p.s. alga visa oficiāla; kredītu nekad nebija + varu labu ciparu iekasēt uzreiz... vobšem viss čotka!  |
Offline | |
|
rosigais  | | 22. Nov 2008, 12:54 |
#2283
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
| krajbanka  |
Offline | |
|
| viagris | | 22. Nov 2008, 12:54 |
#2284
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
|
22 Nov 2008, 12:45:27 bAT9l rakstīja:
Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.
Es ieteiktu aiziet uz Nordea 
Un uzmanīgi pētīt līguma noteikumus 
Ne tikai likmes ir uz augšu šobrīd, bet arī interesanti punkti līgumā. Cik dzirdēts, Nordea tagad liek par Euribor, ja nevar aizņemties viņi par tādu likmi, tad klients maksā tādus %, par kādu viņi iepērk  |
Offline | |
|
Murphy  | | 22. Nov 2008, 13:38 |
#2285
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
|
22 Nov 2008, 12:45:27 bAT9l rakstīja:
1.) Kura banka tagad dod labākus procentus? Kādas atsauksmes?
Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.
2.) Uz cik var reāli nokaulēt šos 2%?
p.s. alga visa oficiāla; kredītu nekad nebija + varu labu ciparu iekasēt uzreiz... vobšem viss čotka! 
Patlaban tikai trijām bankām nav problēmu ar līdzekļiem, tās ir DnB, Nordea un SEB. Ej uz šīm bankām un runā. Lai gan neticu, ka tagad zem īpaši 2% kaut ko dabūsi |
Offline | |
|
M3RJ  | | 22. Nov 2008, 20:47 |
#2286
|
|
 Kopš: 12. Aug 2007
Ziņojumi: 666
Braucu ar: M3 & Alpina
| Sen nebiju skatījies EURIOBOR likmi, pilnīgi neticās viņa krīt un jau pa veselu 1 % , interesanti zināt uz kāda pamata???
EURIBOR |
Offline | |
|
| Sch | | 22. Nov 2008, 20:59 |
#2287
|
|
 Kopš: 28. May 2002
Ziņojumi: 429
Braucu ar: Toyota
| Lai stimulētu ekonomiku... |
Offline | |
|
Saabpower  | | 22. Nov 2008, 21:04 |
#2288
|
|
 Kopš: 14. Sep 2008
Ziņojumi: 1807
Braucu ar: Honda Accord
| blin, nostabilizeeju uz gadu... laikam nevaajdzeeja, izskataas, ka stipri ies uz leju tagad. |
Offline | |
|
|
|
M3RJ  | | 22. Nov 2008, 21:09 |
#2289
|
|
 Kopš: 12. Aug 2007
Ziņojumi: 666
Braucu ar: M3 & Alpina
| Nākamais maksājums man būs pa 100 Ls mazāks jau tagad un ja vēl ies... IDEĀLI. Tā uzlaboja 6dienas vakaru  |
Offline | |
|
| bAT9l | | 27. Nov 2008, 13:50 |
#2290
|
|
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 376
Braucu ar:
| psc... novērtēt dzīvokli purvciema jaunceltnē 70Ls... maklerus krīze laikam neskār |
Offline | |
|
Pauliic  | | 27. Nov 2008, 14:02 |
#2291
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| kādas prognozes par īres tirgu? es veiksmīgi tikko izīrēju savu dzirciema 1stabnieku par 160ls + kom. daudz vai maz? interesējās samērā daudzi 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
| Horacijs_Keins | | 27. Nov 2008, 15:03 |
#2292
|
|
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Tu gribēji lai visi tagad visu pa lēto taisa?
Ko neej uz Rimi lamāties, ka maize nav lētāka?

27 Nov 2008, 13:50:12 bAT9l rakstīja:
psc... novērtēt dzīvokli purvciema jaunceltnē 70Ls... maklerus krīze laikam neskār
|
Offline | |
|
| viagris | | 27. Nov 2008, 15:24 |
#2293
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
| Pārdodu lēti ziemas vasarnīcu, gondu piemetīšu dāvanā 
Ja kas PM, ja nekas PN, apskatīt var svētdien. Hennesy, kas stāv plauktos atstāšu jaunajam saimniekam  |
Offline | |
|
| bAT9l | | 27. Nov 2008, 15:45 |
#2294
|
|
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 376
Braucu ar:
|
27 Nov 2008, 15:24:04 viagris rakstīja:
Pārdodu lēti ziemas vasarnīcu, gondu piemetīšu dāvanā 
Ja kas PM, ja nekas PN, apskatīt var svētdien. Hennesy, kas stāv plauktos atstāšu jaunajam saimniekam 
ja tiešām stāvētu Hennessy, tad ņemtu... Otard!  |
Offline | |
|
| viagris | | 27. Nov 2008, 15:48 |
#2295
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
|
ja tiešām stāvētu Hennessy, tad ņemtu... Otard! 
Diviem Henessy VSOP priekšā stāv balons 
Otards tukš  |
Offline | |
|
| radiaators | | 27. Nov 2008, 16:05 |
#2296
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3687
Braucu ar: F11 525d
| Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies ! |
Offline | |
|
|
|
rosigais  | | 27. Nov 2008, 16:19 |
#2297
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
27 Nov 2008, 16:05:40 radiaators rakstīja:
Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies !
cik kv.m. vai ir kur novietot automasinu, vai ir mebeles? kas par labiericibam. |
Offline | |
|
| radiaators | | 27. Nov 2008, 16:21 |
#2298
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3687
Braucu ar: F11 525d
|
27 Nov 2008, 16:19:33 rosigais rakstīja:
27 Nov 2008, 16:05:40 radiaators rakstīja:
Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies !
cik kv.m. vai ir kur novietot automasinu, vai ir mebeles? kas par labiericibam.
Kv.m rovna 53 - labieriiciibas - vias siltais, aukstais uudens, vanna, pods, gaazes pliits, visas meebeles utt. !  |
Offline | |
|
GirtzB  | | 27. Nov 2008, 16:21 |
#2299
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| pašreizējos apst max 400eur mēnesī.
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
rosigais  | | 27. Nov 2008, 16:25 |
#2300
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
27 Nov 2008, 16:21:40 GirtzB rakstīja:
pašreizējos apst max 400eur mēnesī.
tas būt max. jaskatas kada apkure, ja centrala tad.. |
Offline | |
|