Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
bepino
22. Nov 2008, 11:59 #2281

Kopš: 01. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2213

Braucu ar: Radziņu

Interesē konsultācija par
1.kantori, kurš varētu veikt dzīvokļa novērtēšanu
2.par likumdo;sanu attiecībā par dzīvokļa pārņemšanu , respektīvi, kurā variantā ir visizdevīgāk pārņemt dzīvokli? (mantošana, pirkšana-pārdošana, dāvinājums, kāds cits risinājums) kurā variantā ir mazākie provcenti valstij?
Paldies
Offline
bAT9l
22. Nov 2008, 12:45 #2282

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 376

Braucu ar:

1.) Kura banka tagad dod labākus procentus? Kādas atsauksmes?

Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.

2.) Uz cik var reāli nokaulēt šos 2%?

p.s. alga visa oficiāla; kredītu nekad nebija + varu labu ciparu iekasēt uzreiz... vobšem viss čotka!
Offline
rosigais
22. Nov 2008, 12:54 #2283

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

krajbanka
Offline
viagris
22. Nov 2008, 12:54 #2284

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:


22 Nov 2008, 12:45:27 bAT9l rakstīja:
Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.


Es ieteiktu aiziet uz Nordea
Un uzmanīgi pētīt līguma noteikumus
Ne tikai likmes ir uz augšu šobrīd, bet arī interesanti punkti līgumā. Cik dzirdēts, Nordea tagad liek par Euribor, ja nevar aizņemties viņi par tādu likmi, tad klients maksā tādus %, par kādu viņi iepērk
Offline
Murphy
22. Nov 2008, 13:38 #2285

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


22 Nov 2008, 12:45:27 bAT9l rakstīja:
1.) Kura banka tagad dod labākus procentus? Kādas atsauksmes?

Biju tikko uz Hansa un DnB- neskaitot Eiriboru, viņu likmes ir kaut kur ap 2%.

2.) Uz cik var reāli nokaulēt šos 2%?

p.s. alga visa oficiāla; kredītu nekad nebija + varu labu ciparu iekasēt uzreiz... vobšem viss čotka!


Patlaban tikai trijām bankām nav problēmu ar līdzekļiem, tās ir DnB, Nordea un SEB. Ej uz šīm bankām un runā. Lai gan neticu, ka tagad zem īpaši 2% kaut ko dabūsi
Offline
M3RJ
22. Nov 2008, 20:47 #2286

Kopš: 12. Aug 2007

Ziņojumi: 666

Braucu ar: M3 & Alpina

Sen nebiju skatījies EURIOBOR likmi, pilnīgi neticās viņa krīt un jau pa veselu 1 % , interesanti zināt uz kāda pamata???

EURIBOR
Offline
Sch
22. Nov 2008, 20:59 #2287

Kopš: 28. May 2002

Ziņojumi: 429

Braucu ar: Toyota

Lai stimulētu ekonomiku...
Offline
Saabpower
22. Nov 2008, 21:04 #2288

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

blin, nostabilizeeju uz gadu... laikam nevaajdzeeja, izskataas, ka stipri ies uz leju tagad.
Offline
M3RJ
22. Nov 2008, 21:09 #2289

Kopš: 12. Aug 2007

Ziņojumi: 666

Braucu ar: M3 & Alpina

Nākamais maksājums man būs pa 100 Ls mazāks jau tagad un ja vēl ies... IDEĀLI. Tā uzlaboja 6dienas vakaru
Offline
bAT9l
27. Nov 2008, 13:50 #2290

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 376

Braucu ar:

psc... novērtēt dzīvokli purvciema jaunceltnē 70Ls... maklerus krīze laikam neskār
Offline
Pauliic
27. Nov 2008, 14:02 #2291

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

kādas prognozes par īres tirgu? es veiksmīgi tikko izīrēju savu dzirciema 1stabnieku par 160ls + kom. daudz vai maz? interesējās samērā daudzi

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Horacijs_Keins
27. Nov 2008, 15:03 #2292

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Tu gribēji lai visi tagad visu pa lēto taisa?
Ko neej uz Rimi lamāties, ka maize nav lētāka?




27 Nov 2008, 13:50:12 bAT9l rakstīja:
psc... novērtēt dzīvokli purvciema jaunceltnē 70Ls... maklerus krīze laikam neskār
Offline
viagris
27. Nov 2008, 15:24 #2293

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:

Pārdodu lēti ziemas vasarnīcu, gondu piemetīšu dāvanā
Ja kas PM, ja nekas PN, apskatīt var svētdien. Hennesy, kas stāv plauktos atstāšu jaunajam saimniekam
Offline
bAT9l
27. Nov 2008, 15:45 #2294

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 376

Braucu ar:


27 Nov 2008, 15:24:04 viagris rakstīja:
Pārdodu lēti ziemas vasarnīcu, gondu piemetīšu dāvanā
Ja kas PM, ja nekas PN, apskatīt var svētdien. Hennesy, kas stāv plauktos atstāšu jaunajam saimniekam
ja tiešām stāvētu Hennessy, tad ņemtu... Otard!
Offline
viagris
27. Nov 2008, 15:48 #2295

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:


ja tiešām stāvētu Hennessy, tad ņemtu... Otard!

Diviem Henessy VSOP priekšā stāv balons
Otards tukš
Offline
radiaators
27. Nov 2008, 16:05 #2296

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d

Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies !
Offline
rosigais
27. Nov 2008, 16:19 #2297

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


27 Nov 2008, 16:05:40 radiaators rakstīja:
Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies !


cik kv.m. vai ir kur novietot automasinu, vai ir mebeles? kas par labiericibam.
Offline
radiaators
27. Nov 2008, 16:21 #2298

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


27 Nov 2008, 16:19:33 rosigais rakstīja:

27 Nov 2008, 16:05:40 radiaators rakstīja:
Jautaajums lietprateejiem ! Kaadu iires maksu vareetu prasiit pa 2,5istabu dziivokli uz Hospitāļu ielas 2.st - remonteets sen, bet ir tiirs, sauss, silts ar visaam labieriiciibaam, rajons mieriigs. Paldies !


cik kv.m. vai ir kur novietot automasinu, vai ir mebeles? kas par labiericibam.

Kv.m rovna 53 - labieriiciibas - vias siltais, aukstais uudens, vanna, pods, gaazes pliits, visas meebeles utt. !
Offline
GirtzB
27. Nov 2008, 16:21 #2299

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

pašreizējos apst max 400eur mēnesī.

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
rosigais
27. Nov 2008, 16:25 #2300

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


27 Nov 2008, 16:21:40 GirtzB rakstīja:
pašreizējos apst max 400eur mēnesī.

tas būt max. jaskatas kada apkure, ja centrala tad..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo